Djali i Ardit Gjebreas prezanton të dashurën

Intervista - - JAVA VIP -

Ishim mësuar me idenë e “Jonit të vogël”, kur flisnim për djalin e Ardit Gjebreas, por ja që Joni u rrit... Madje tani ai na prezanton për herë të parë edhe me të dashurën e tij. Joni jeton dhe studion në Austri e me sa duket, edhe me vajzën mjaft simpatike është njohur atje. Tani ata po përjetojnë një lidhje mjaft të bukur dashurie. Ndërkohë që pjesa më e madhe e personazheve publikë mundohen ta mbajnë të fshehur jetën e tyre private, Joni nuk sheh ndonjë pengesë në këtë pikë. I urojmë çiftit një lidhje sa më të gjatë.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.