Tuna tundon sërish, këtë herë me gjoksin

Intervista - - JAVA VIP -

Këngëtarja maqedonase ka tërhequr sërish vëmendjen e medias dhe të fansave, këtë herë jo me zogun e famshëm, por me gjoksin. Këto ditë ajo po realizon disa foto të reja profesionale në të cilat do të jetë shumë hot. Ajo ka postuar një foto nga prapaskena teksa pozon pothuajse toples dhe e ka mbuluar gjoksin vetëm me një shirit të hollë, duke i lënë shumë pak vend imagjinatës. Tuna e ka gjetur gjithmonë një mënyrë për të tërhequr vëmendjen dhe në këtë mënyrë, i ka bërë edhe më të famshme këngët që publikon, por ndërkohë që e bëri mjaft të famshëm zogun, tani duket se do jetë gjoksi pjesa që do të përdoret ndoshta edhe në këngët e saj në vazhdim!

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.