Reperi Getoar Selimi paralajmeron “High 3”

Intervista - - JAVA VIP -

Kjo foto që po qarkullon nëpër rrjete sociale paralajmëron klipin e ri që do të publikojë reperi kosovar, Getoar Selimi. Vetë Getoari ka postuar këtë foto të shkëputur nga xhirimet që po realizon dhe kënga pritet të lançohet këto ditë. Flitet gjithashtu se ajo do të jetë vazhdim i këngës “High” duke sjellë edhe “High 3”. E gjitha kjo bëhet pas suksesit që ka patur kjo këngë dhe fansat janë bërë kuriozë që tani për të dëgjuar këngën e përfunduar.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.