Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

Jam Albani 49 vjeç, dëshiroj te njihem me nje femer serioze. Kam vite që banoj ne Angli jam i stabilizuar ketu. Jam i ndare prej vitesh. Me dergoni sms ju lutem per me shume. Faleminderit nr. im është ky: 00447502912677. NJOFTIME NGA ITALIA

Përshëndetje, jam 38 vjeç beqar, jetoj në Itali dhe dua të lidh miqësi vetëm me femra. Stop meshkujt gay. Për më tepër lë nr. cel. 00393895795953.

Përfshëndetje punoj në Itali, me interesim i përgjigjem Shpresës nga Tirana dhe i lë këtë nr. cel. 0039396911878.

Pershendetje jam Toni nga Tirana jetoj ne Itali kerkoj te njihem me nje vajzë nga Shqiperia ose qe jeton në Itali, jam 35 vjeç, dhe kam këtë nr. cel. 0039329787895.

Kërkoj të njoh një vajzë nga mosha 20- 30 vjeçe për qëllime serioze dhe kam këtë nr. cel. 00393298773693.

Jam X 38 vjeç kam mbaruar arsimin e lartë dua të lidhem me një vajzë mundësisht të jetë me banim në Itali dhe të ketë qëllim serioz. Cel. 00393510294524.

NJOFTIME NGA GJERMANIA

German businesmen is searching nice, creative, intelligent women about 25- 40 years. Mobil: 00491736590562. NJOFTIME NGA GREQIA

Përshëndetje. Interesohem per zonjen nga Italia me nje femijë. Jam 36 vjeç nga Korca me banim Selanik. Cel. 00306951912256.

Jam Kristo 37 vjec nga Tirana banoj ne Selanik jam i divorcuar me 2 femijë. Femijet banojne me ish gruan. Dua te njihem me nje vajze apo grua deri në moshen 37 vjeçe per te krijuar nje lidhje te re, pse jo dhe serioze ne qofte se e kuptojme njeri- tjetrin. Jam njeri i ndershem, romantik dhe i ndergjegjshm. Kam pune te mire dhe banesen time. Per me shume ti leme nga telefoni. Tel. 6978106159.

Jam nje zoteri 42 vjec me banim ne Athine deshiroj te njoh nje zonje te mire per shoqeri. Për më tepër lë nr. tel. 6946377556.

Pershendetje vajza jam nje djale ne kerkim te fatit banoj ne Greqi, jam 40 vjec me trup sportiv, kerkoj nje vajze per familje. Për kontakt lë këtë nr. tel. 6974708488. Ju pres jam Tomi.

Jam 45 vjeç, kerkoj nje zonjë per lidhje serioze te moshes 37- 45 vjeçe kryesisht te jetojë ne Greqi. Prezamtimin ta bëjmë me sms në këtë nr. tel. 6999090425.

Përshëndetje, jam Jani 38 vjec nga Lezha jtoj prej vitesh ne Athine, jam i ndare dhe dua te gjej nje femer per lidhje serioze. Për më tepër lë nr. cel. 6940966379. Më dërgoni mesazh.

Përshëndetje. Jam Erioni 27 vjec nga Saranda, banoj ne Athine. Dua te njihem me nje vajze per nje shoqeri te thjeshte dhe te sinqerte. Të tjerat ja leme kohes. Për më tepër lë nr. cel. 00306998801208. Faleminderit.

Përshëndetje jam nje djalë nga veriu me banim ne Greqi, katolik 37 vjeç, kam vuajtur ne jetë per nje dashuri te sinqertë. Kam nje problem fizik kerkoj nje vajze per lidhje serioze. Për më tepër lë nr. tel. 00306994335880.

Jam nje 43 vjecar i ndare jo per fajin tim, ndodhem prej shume vitesh me letra ne Greqi kerkoj nje zonje mosha 2835 vjece vetem per lidhje serioze dhe te jetojme ne Greqi. Vlen vetem per ato femra qe e kane seriozisht. Jam pa vese te keqija, te jete e bukur e simpatike siç jam edhe une, jo mashtruese jo per para jo e shemtuar e jo genjeshtra. Pres sms dhe më pas ju marr une në telefon: 00306947435093.

Jam një djalë 37 vjeç, kërkoj një vajzë për qëllime serioze dhe kam këtë nr. tel. 00306995080223.

Jam Dionisi 49 vjeç interesohem për zonjen Ina 40 vjeçe nga Vlora dhe i lë këtë nr. cel. 00306972931507.

NJOFTIME NGA SHQIPËRIA

Jam Islami 60 vjeç, me 2 djem të martuar, jetojmë në Angli, gruaja më ka vdekë, jetoj në Firenze të Italisë. Kërkoj një grua nga mosha 50-60 vjeçe për martesë ose bashkëjetesë, jam kundër pijeve alkolike e duhanit. Lë nr. cel. 0674519220.

Kërkoj të njoh një zonjë mosha 35 vjeçe e lart. Unë jam 57 vjeç dhe kam shtëpinë time, dhe dua lidhje serioze. Kam vetëm një djalë të vogël 13 vjeç. Tel. 0688456327.

Jam Beni nga Tirana 39 vjeç, me banim prej shumë vitesh në Milano. Në gjëndje shumë të mirë ekonomike, larg alkolit dhe duhanit. Dua të lidhem me një vajzë të thjeshtë dhe të sinqertë, maksimumi 33 vjeçe, vetëm për lidhje serioze. E interesuara nuk do zhgënjehet, mund të vijë në takim edhe me njerëzit e saj. Takimet vetëm në Tiranë. Cel. 0665498899.

Përshëndetje, jam Miri nga Tirana 38 vjeç me banim në Gjermani, por për momentin jam në Shqipëri, jam i divorcuar por pa fëmijë, në gjëndje ekonomike shumë të mirë, kam punë të mirë dhe banesën time, jam i sinqertë, i respektueshëm dhe besnik, larg alkolit, duhanit dhe bixhozit. Do të doja të lidhesha me një vajzë të thjeshtë dhe të vuajtur, deri në moshën 32 vjeçe, për bashkëjetesë ose martesë, edhe e ndarë nuk ka problem, për të banuar në Gjermani. Nga unë nuk do zhgën- jeheni. Cel. 0665489105.

Për zonjen nga Tirana që në prill mbush 57 vjeçe, mesazhi është tepër serioz dhe i përkushtuar, unë që po ju shkruaj jam nga Tirana dhe kam tipare të përafërta me zonjën nga të gjitha aspektet. Jam familjar i rregullt, larg veseve të këqia, të jetë familjare. Mosha ime është 61 vjeç, jam i mbajtur serioz, dorë e bardhë. Ky mesazh shpresoj që të gjejë vlerësim tek ju. Faleminderit. Tel. 0673749204.

Jam Dema me banim në Tiranë 53 vjeç, fëmijët i kam jashtë, jam vetëm, kërkoj të njoh një zonjë nga mosha 45-55 vjeçe. Për më tepër lë nr. tel. 0686919783.

Shpresës 53 vjeçare që çalon pak i përgjigjem unë Agimi, me arsim të lartë, nga Tirana me paraqitje normale, në gjendje eknomike të kënaqshme, i aftë ta ndihmoj znj. Shpresa nga ana ekonomike me të gjitha mundësitë e mija dhe me sinqeritet, pa interes dhe pa paragjykim. E ftoj znj. Shpresa të lërë në redaksi një adresë ose një nr. telefoni për të vendosur lidhje me Shpresën të cilen e ftoj me sinqeritet dhe shoqërisht për një kafe sa për të patur një shkëmbim mendimesh dhe për tu njohur. Jam njeri që di të ruaj sekretin në rast se më kërkohet nga znj. Shpresa. Me respekt Agim.

Per te pasur nje lidhje qe te fal siguri e rehati nevojitet nje komunikim i besueshem e shkembim vlerash reciproke. Do ta mireprisja nje zonje qofte te ish fejuar apo te ish martuar por pa femije dhe jo me shume se 40 vjeçe. Cel. 0665388951.

Jam 43 vjec nga Shqiperia e mesme dhe deshiroj te njihem me nje zonje per nje shoqeri te mirë, ose me thjesht nje mike të mire. Lë nr. tel. 0699658257.

Pershëndetje, jam intelektual, me shumë humor, i arsimuar jashte shtetit, me 3 gjuhe te huaja, serioz, aktivitet te gjere privat, fizik shumë te mire, pa vese, 54 vjeç, kerkoj nje shoqe te mire deri 40 vjeçe per lidhje afatgjate, e paraqitshme, pa probleme, qe jeton ose ka deshire te jetoje ne Tiranë, qe ka nevoje per perkrahje. Per me shume dërgoni sms ne nr. cel. 0683241602. Faleminderit.

Pershendetje jam një djalë 32 vjeç nga Shkodra kerkoj të njihem me nje vajzë nga mosha 18 deri 30 vjeçe qoft dhe zonjë e divorcur si fillim njohje, të tjerat ja leme kohes. Lë këtë numer telefoni: 0685517690.

Përshëndetje jam një djalë që interesohem të njihem me ndonjë vajzë për qëllime serioze. Për të interesuarat lë këtë nr. tel. 068dmjgwww. Preferohen vetëm vajza serioze, ju falenderoj e jeni të mirëpritur.

Jam nje qytetar nga Tirana mosha 60 vjec kerkoj nje shoqe te moshes time per te kaluar pleqerinë sëbashku. Për më shume informacion po le numrin e telefonit: 0697430635.

Për zonjat që kanë lënë adresën tek Intervista ju lë këtë nr. cel. 0683119161.

Jam Kolombo nga Shk. 40 vjeç, biznesmen, dua të lidhem me një vajzë për lidhje serioze, qoftë edhe e divorcuar. Cel. 0665616864.

Le nr. per Anxhelen 066jë11qmr. Jam Ledi 34 vjeç.

Jam Andi nga Tirana kerkoj te njoh nje vajz per lidhje serioze, le te jete dhe nga rrethet. Mosha ime eshte 29 vjeç. Nr. im është: 0699409437.

Përshëndetje vajzave shiptare, kudo qe janë. Jam nje djale nga Tirana 36 vjeç, kam 6 muaj qe jam kthyer nga jashtë shtetit. Për mungesë shoqerie zgjodha ket rrugë. Per te gjetur nje vajzë te sinqertë. Kush ka interes per me teper po i lë këtë nr. tel. 0699816872. Ju faleminderit.

I përgjigjem zonjës me arsim ekonomik edhe unë jam me arsim të lartë. Nr. im është: 0MMJwD0wMw.

Pershendetje jam Iliriani nga Tirana 35 vjec i pergjigjem Anes nga Zvicra dhe i them të flasim në këtë nr. cel. 069mp0apwd. Ju pres respekte.

Le nr. cel. per 28 vjecaren e divorcuar ne Itali. Jam nje 34 vjecar dhe kam këtë nr. cel. 066ky11sos.

I përgjigjem gruas 48 vjece nga Ko. qe banon ne Tiranë dhe i le nr. cel. 0699319022. Unë banoj ne Tiranë, jam ne pune, jetoj vetem.

Kerkoj një zonjë mbi mbi 35 vjece te jetë nga Lushnja deri ne Durres dhe ju lë këtë nr. cel. 0683132206.

Jam nje djale qe banoj ne Tirane dhe kam jetuar ne Itali me familjen. Kërkoj nje vajze per nje jete serioze dhe dinjitoze. Quhem Genti. Jam i interesuar per kete vajzen qe quhet Anxhela. Nr. im është ky: 0685000443.

Jam Adi dua të njoh vajza per shoqeri me sms ose mms mosha 34 35 vjece. Lë nr. telefoni clab: 0692251753. Mos coni zile te kota. Adi nga Berati, më dërgoni sms ose mms.

Përshëndetje, jam nje djalë 39 vjec kam qene i martuar. Tani jam vetem kerkoj nje lidhje serioze nga ju goca te pamartuara te jesh e sinqertë jo tallje. Nr. cel. 0683671714 emrin nuk e bej te ditur per arsye kur te takohemi me kartë identiteti.

Jam nje zotëri nga Tirana 40 vjec familjar i arsimuar me punë i paraqitshem. Deshiroj te kem nje lidhje te fshehtë me një zonjë ska rendesi origjina por te jetë me banim ne Tiranë ose Durres. Preferoj te jetë me moshë te pjekur 40 deri 55 vjece por te jetë e mirë e sinqertë e thjeshtë e komunikueshme. Cel. 0698456417.

Per gruan 47 vjece nga Tirana, me arsim ekonomik qe kerkon lidhje serioze, le nr. cel. 0699377300. Jam ne pune shteti, banoj në Tiranë, jetoj vetem, skam asnje ves.

Jam një zotëri 46 vjecar nga Fieri kerkoj nje zonje per bashkëjetese me von ja lem kohes kjo lidhje te jetë sekrete e brenda rregullave njerezore. Reklam nuk i bej vetes i ben koha. Kujt i intereson e mirëpres me kot mos me bezdisni le numer cel. 0692352204. Faleminderit.

Jam nje djale nga Fieri, i rregullt, me moral e shpirt te paster, me aresim te mesem e me profesion. Pretendimi neglizhenca apo fati, na “dhuruan” beqarin e tejskajshme. Kerkoj per lidhje martesore, nje vajze te rregullt ne cdo drejtim, rreth moshes 42 vjece. Per me teper le nr. e cel. 0694259956.

Jam nje zotëri 48 vjec nga jugu jam per nje lidhje sekrete me nje zonje ska peroblem se cfarë moshe është, mundsisht të jetë nga Elbasani, Durrësi, Lushnja, Shkodra ose Lezha. Lë nrl cel. 0688408699.

I pergjigjem Anxheles 32 vjece nga Tirana me banim ne Itali prej 19 vjetesh, qe eshte e kompletuar dhe kerkon nje djale serioz, per te krijuar familje. Jam nje djale nga Shk. 32 vjec me Arsim te Larte per Mjekesi. Jam shum sinqerte dhe serioz, i komunikueshem, i perkushtuar, i paraqitshem, sportiv, besnik dhe korrekt, me shume vlera, parime, ide dhe me ambicje dhe kam nivel kulture te madhe dhe edukate familjare te rregullt, sepse jam me personalitet, intelektual dhe karakter, ku mbizoteron respekti, sjellja e mire dhe dashuria reciproke. Jam i interesuar Anxhela per te krijuar familje serioze me ty, sepse do te dhuroj ngrohtesi shpirterore, lumturi dhe dashuri te sinqerte, pasionante dhe sentimentale. Jam larg cdo vesi te keq dhe i kompletuar. Jam tip i qete, i dashur, i

ëmbël, shume inteligjent, i zgjuar, i afte, i mencur, i shkathet, argumentues dhe me energji te reja. Anxhela po le nr. tim dhe është: 0673377315. Të mirëpres A.!

Le nr. telefoni per gocen simpatike 066jz11qmq. Jam nje 34 vjecar nga Durrësi.

I përgjigjem zonjes Alma jam Luka nga Durresi 60 vjec jam i mbajtur dhe jetoj vetem, i plotësoj kushtet tuaja. Eja te pimë nje kafe buzë detit dhe te bisedojm. Po le nr. cel. 0699948105.

Per zonjen 46 vjeçe nga Fieri jam nje zotëri 43 vjec interesohem per lidhjen tuaj. Jam ne gjendje te mire shëndetesore dhe me pelqen qe je pak e shëndoshe. Për me shume flasim në telefon. Ju pres në këtë nr. cel. 0699171609.

Per zonjen Ana nga Fieri me femije qe i ka vdekur burri dhe per cilendo femer tjeter qe do nje lidhje sekrete. Sdo ju zhgenjej le nr. tel. 0698895056. Faleminderit.

Kerkoj nje femer mosha 2030 vjece per lidhje miqesore ose bashkejetese. Une banoj ne Tirane 52 vjec ish oficer me arsim te larte i vetmuar. Tel. 0683625677.

Jam 43 vjeç nga Tirana i martuar dhe familjar i rregullt, intelektual dhe teper korrekt. Deri me sot me ka munguar dashuria e vertete. Nese ka ndonje femer qe ka te njejtin problem si une le te beje zile tek nr. cel. qw ndodhet nw redaksi.

Jam 56 vjec me banim ne Tiranë i divorcuar me makine i vetëpunësuar kerkoj nje grua per martesë jo marshtruese të përputhet me moshen time. Lë nr. cel. 0683030896. Ju mirëpres.

Jam nje zoteri 62 vjec nga zona e Shkodres dua te lidhem me nje zonjë per qellime serioze martesore. Jam i fese katolike jam i divorcuar dhe kam shtepine time zonja e thjeshte dhe punetore. Nëse ka ndonje zonjë te me marrin ne telefon ose te me dergojne sms te mos me bejne zile se nuk i pergjigjem fare dhe per shoqeri por e dua me jetu me të. Lë nr. cel. o68677i65o.

Kërkoj të njoh një vajzë për lidhje serioze mosha e dëshiruar 40- 45 vjeçe, unë jetoj dhe punoj në Skandinavi, me respekt MR.

Jam një djale nga Shq. 38 vjec trup sportiv simpatik me arsim te larte i kompletuar larg veseve dua te njihem me nje vajze vetem per qellime serioze. Lë nr. tel. 0683037512.

I pergjigjem Anxheles, une jam 32 vjeçar jetoj ne Gjermani, me pelqen te njihemi. Për më tepër lë nr. cel. 01775596376. Faleminderit.

Përshëndetje Anës, jam një djalë 33 vjeçar, gjithashtu jetoj në Zvicer, jam shumë i interesuar të njoh ndonjë femër. Nëse ju intereson nr. im është: 0797627783.

Për Anxhelën që jeton në Itali, jam Ledi 34 vjeç, jam resident në Itali, por që për momentin ndodhem në Shqipëri tek prindërit. Më kontaktoni ju lutem në këtë nr. cel. 066kw11pmp.

I përgjigjem vajzës nga Shkodra dhe i lë nr. tim të cel. 0688407357.

Përshëndetje, jam Ledi 34 vjeç nga Dr. deshiroj te njihem me Anxhelen, jam resident ne Itali por per momentin ndodhem ne Dr. tek prinderit. Më telefono per të biseduar. Cel. 06659117mp.

O Ana më lër një numër kontakti, jam Pavlo rri në Greqi, interesohem për një vajzë të mirë për pronarin grek që është 43 vjeç.

Per zonjen “zemra e vrare” nga Fieri 47 vjece le kete nr. cel. 069dgh74d0. Besoj se do behemi miq te mire.

Jam i interesuar për Anën që punon në Zvicer, për informacione më të hollësishme lë nr. telefoni në redaksi. ose email: artclassicomario@libero.it

Jam nje djalë i ri ne moshë, më pëlqen të njihem me nje femer qe i pëlqen te kaloj caste te bukura, nuk ka rendesi mosha. Kush është e interesuar të më kontaktojë në këtë nr. cel. 0672813915.

Për zonjen e plagosur nga Fieri lë këtë nr. cel. 068dgh4d1.

Jam Kristi nga Shkodra me moshe te re, kam deshire te njoh nje femer qe i pelqen te kaloj bukur. Nuk me intereson mosha apo vendodhja e saj. Kush të jete e interesuar është e mirëpritur të më kontaktoje në këtë nr. cel. 0672813915.

Interesohem për zemrën e vrarë dhe lë nr. cel. 0698537047. Jam 23 vjeç dhe rri në Tiranë.

I përgjigjem zonjës 52 vjeçe nga Tirana për lidhje sekrete dhe i lë nr. tim: vod.5661743.

Përshëndetje Anxhela, jam Klaudio 33 vjec, jetoj ne Shqiperi, do doja te njihesha me ju, kerkoj te njejten gje qe kerkonit dhe ju. Nëse është e mundur me kontaktoni në këtë nr. cel. 0674815394. Mirepres telefonaten tuaj, nëqoftëse nuk eshte e mundur ju uroj te gjeni ate qe deshironi.

Nuk jam mirë nga ekonomia as nga bukuria as nga puna as nga dashuria. Jam i sinqertë serioz, nuk kam ditë ndonjëher te mashtroj dhe as nuk do e bej se nuk e kam ne gjak mashtrimin. Nëse ka ndonjë femer qe mendon se mund te kombinohemi per qellime serioze, nr. im është: 0683100498.

Përshëndetje, jam një djalë 27 vjeç kam dëshirë të njihem me një vajzë nga mosha 20-26 vjeçe. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarat.

Përshëndetje, jam një i divorcuar 53 vjeç, jeta më ka mësuar të mos ndalem së kërkuari gjysmen që më takon. Kërkoj të njihem me një të interesuar për lidhje të sinqerta për të kaluar jetën të lumtur. Jam lindur e rritur në Tiranë, prej vitesh jetoj jashtë. E interesuara mund të më shkruaj këtu të lërë numër telefoni.

Jam Edi nga Tirana singell 46 vjeç, me fizik të rregullt, i gjatë dhe i paraqitshëm, dëshiroj të njihem me një zonjushë a zonjë të paktën 5 vjet më të vogël nga unë, me qëllim njohjen serioze. Jam shumë i komunikueshëm me arsim të lartë dhe kulturë. Zonjusha apo zonja të jetë mundësisht me rezidencë në Evropën perëndimore por jo në Greqi. Për kontakt lë këtë adresë emaili: div73tirana@gmail.com

Për Anen ne Zvicër jam Landi punoj ne Greqi jam 27 vjeç me arsim te lartë. Për momentin jam me pushime ne Shqipëri. Për më tepër lë nr. tel. 0682889424.

Jam Pashku nga Tirana jam i interesuar per nje grua banoj në Kamez dhe kam këtë nr. cel. 0682626074. Për më tej më bëni një sms.

Quhem Alex jam nga Shqiperia por jetoj ne Suedi jam interesuar per nje te dashur. Nëse ka ndonjë femer të tillë të me kontaktoje në këtë adresë emaili: lexi600@hotmail.com

Dua të njoh një vajzë apo familje të varfër dhe nuk na mungon diçka në jetë. Kam jetuar 20 vite në Zvicer dhe kam qënë i martuar para 10 vitesh, por tani ka ardhë koha që fatin tim ta kërkoj dhe të krijoj një familje. Më kontaktoni në këtë adresë emaili: afrim@live.it

Për zonjen 44 vjeçe, unë jam 30 vjeç dhe banoj në Tiranë, kam këtë nr. cel. 0676016996. Shumë sekret.

Pershëndetje jam Toni nga Tepelena i interesuar per tu njojtur per lidhje serioze me ndonjë vajzë mosha 17- 18 vjece nga Tepelena. Pres telefonata në këtë nr. cel. 0699180530.

Per gruan nga Tirana 47 vjeçe me arsim ekonomik le kete nr. cel. 0688287328.

Ladja jam nga jugu interesohem per nje lidhje serioze me ju. Të përshëndes zonja Ledja nga Pogradeci. Për me teper flasim në këtë nr. cel. 0699171609.

Jam Leonardi nga Tirana, kerkoj një femer per lidhje. Lë këtë nr. cel. 0697480818.

Jam nje djale 35 vjec nga Shqiperia e mesme, djale i rregullt familjar, 1.80 i gjate trup te rregullt i paraqitshem dhe rrjedh nga nje familje me tradita. Kerkoj te njihem me nje vajze per qellime serioze, shpresoj nje vajze familjare dhe e paraqitshme, mosha 27-32 vjec. Nr. cel. 0697822091.

Le nr. telefoni per Anxhelen 066jw11qmr. Jam Ledi 34 vjecari.

Jam nje djale nga Shqiperia e mesme, jam nje djale familjar i paraqitshem dhe i rregullt ne çdo drejtim. Kerkoj te njihem me nje vajze te fese myslimane. Nr. cel. 0696379522.

Jam një djalë 40 vjeç, jetoj vetëm në Tiranë, jam kthyer nga Greqia, dua të njoh një vajzë për qejf, të jetë 30- 35 vjeçe me shkollë, minimumi të mesme ose të lartë. Lë nr. cel. 0686240493.

Jam nje zoteri 50 vjec nga jugu me shtepi dhe biznesin tim kerkoj të njoh një zonjë per lidhje serioze te jetë 38 deri 45 vjeç. Për me shume lë këtë nr. tel. 0697203366.

Për vajzen 25 vjeçe e ndarë nga burri nga Pog. Nëse do të njihemi dhe dëshiron shoqëri ju lë këtë nr. cel. 0694856251.

Dua të martohem me vajza nga veriu, unë jam nga Elbasani 40 vjeç, dua të flas me prindërit e vajzës. Lë nr. tel. 0699184515.

Jam 34 vjeç nga qyteti i Dur- rësit, shkurt më quajnë Adi, interesohem për një vajzë nga Dr. 32 vjeçe për të lidhur jetën, unë jam beqar dhe pa fëmijë, i distancuar nga çdo lloj vesi apo mënyrë jetese negative. Jam i vetëpunësuar me arsim të mesëm, tipare brun, sy kafe 1.80 i gjatë. Cel. 0686930566.

Dua të njoh një zonjë nga Vlora per shoqeri. Jam nje stalone. Pres sms në këtë nr. cel. 0699938470.

Jam nga T. 50 vjeç i ve, i arsimuar, dua te njoh nje zonje serioze simpatike per lidhje te gjatë. Per më shumë lë këtë nr. cel. amc6962690.

Jam X nga T. Simpatik i mbajtur dhe serioz, dua të njoh një zonjë mbi 40 vjeçe familjare me trup të mirë për lidhje sekrete dhe të gjatë. Cel. Vod5818903, vetëm femra serioze.

Përshëndetje jam nje qytetar nga Tr. 45 vjec jam i arsimuar me kulture dhe me edukate jam i punesuar ne nje firm private dhe drejtoj shitjet. Jam njeri i rregullt ne cdo drejtim kam dhe nje familje, me ane te ketij njoftimi deshiroj te kem nje shoqeri me ndonje zonje ose zonjushe mundesisht te jete pa probleme dhe pak a shume te kete te njejtat cilsi qe kam dhe unë. Për me shume le kete numer kontakti: 0686834827.

Per zonjen 48 vjeçe nga Korça dhe jeton në Tiranë, kemi te njejtin qellim. Edhe unë banoj në Tiranë. Po ju le numrin e telefonit: 0699718976.

Përshëndetje, kam shkruar edhe herën tjetër, asnjëra nuk doli që e ka shpirtin e mirë për mua, apo jam i dënuar prej Zotit, shpresoj më vonë. Lë këtë nr. cel. 0699353071. Respekt ju faleminderit.

Përshëndetje, jam nga një qytet jugor i divorcuar pa fëmijë, me arsim të lartë, për momentin ndodhem në Shqipëri. Jam me punë të mirë në Selanik, dhe lë nr. cel. në redaksi. Vetëm për 28 vjeçaren e divorcuar me një fëmijë që ka lënë njoftim. Me respekt Përmetari.

Jam një djalë nga Vlora 22 vjec kerkoj të njoh një vajze te njihem me te si fillim te me marri ne telefon ose të dërgojë sms në këtë nr. 0699721713. Ju falemiderit.

Jam Eltoni nga Tirana 37 vjec, dua te lidhem me ndonje vajze simpatike mosha 25-35 vjec per lidhje serioze. Të jete vetem nga Tirana ose te banoje ne Tirane. Pres vetem sms në këtë nr. cel. 0698764594.

Pershendetje, interesohem për një vajzë mosha 28 -35 vjece. Lë këtë nr. cel. 0692357161.

Jam nga jugu, dua te lidhem me nje femer te sinqertë deri 35 vjeçe, te jetë e divorcuar, qe ka nevoje per mbeshtetje. Nr. cel. 0682995939.

Përshëndetje vajza. Jam një çun 37 vjeç, nga jugu aktualisht jam ne shqip. Doja te njihja nje vajzë te thjeshtë qe do te krijoj familje. Po le nr. cel. 069ptjgttb.

Jam 25 vjeç nga nje qytet i jugut, familjar pa vese, dua te njihem me një vajzë te ndershme, te sinqertë per lidhje serioze, te jet nga veriu. Nr. cel. 0699732!89.

Jam Edisoni nga Vlora simpatik me sy jeshil dhe me buzë të trasha dua një gocë për seriozisht. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0698317160.

Pershendetje jam nje zoteri jetoj ne Tiranë dua te jem ne shoqerin e nje femre te vetmuar qe dhe ajo ka nevoje te jete ne shoqerin e nje zoterie te vertetë dhe te sinqertë që i mungan dashuria dhe ngrohtesia shpirterore. Ate do ta gjeni vetem tek une dhe do i gjendem prane ne dite te veshtira mundesisht te jetoj ne Tirane qofte dhe e martuar. Kush e ndjen veten te ky mesazh le te marri në këtë nr. cel. amceagbgph. Faleminderit per mirëkuptimin.

Pershendetje jam nga Durrësi 39 vjec dua te njihem me nje zonje simpatike per nje lidhje te gjate. Nuk do ju zhgenjej ju mirëpres në këtë nr. cel. 0683647877 ose dërgoni sms.

Jam një djale nga Rogozhina 35 vjec kerkoj je lidhje sekrete me një zonjë mosha 25 deri 45 vjeçe te jete nga Rogozhina ose fshatrat perreth. Cel. 0682396900.

Jam 45 vjeç i divorcuar, nga veriu, jam për lidhje martesore me zonjë apo zonjusha që kërkojnë një jetë të qetë me një burrë me intelekt, karakter të fortë bujar dhe i dashur. Tel. 0683613870 ose 066jgjjja1. Dërgoni sms, ose telefononi.

Jam Andi nga Tirana kërkoj një vajzë për lidhje serioze, le të jetë nga rrethet mosha ime është 29 vjeç. Lë nr. cel. në redaksi.

I përgjigjem Inës nga Vlora, që kërkon një zotëri me moshë 48 vjeç, unë jam nga rrethi i Vlorës, 48 vjeç. Jam i divorcuar jo për fajin tim, jam i punësuar në një punë me të ardhur shumë të mira. Mendoj se ju Ina më përshtateni. Për më tepër ja lëmë bisedës në nr. cel. që ndodhet në redaksi.

I përgjigjem zonjës që kërkon një burrë mbi 40 vjeç, prandaj unë jam një person që më ka vdekur gruaja dhe pa probleme. Zonja nëse më pranon do të jetë e lumtur pasi unë jam një person që e vlerësoj gruan, gruaja për mua është gjithçka. Unë jam natyrë e qetë pa vese, as alkol as duhan. Për më tepër lë nr. tel. 0674475015.

Jam 41 vjeç dua te lidhem me nje femer mosha deri 37 vjeçe. Kam shtepinë time ne Durres te zona e plazhit. Ju faleminderit per mirëkuptimin. Lë nr. cel. 0686531375.

Jam një djalë nga VL banoj në Tr. me arsim të mesëm 51 vjeç. Dëshiroj të gjej shoqen e jetës nga jugu. Ky është shkak që deri sot kam ndenjur beqar. Dëshiroj të jetë me nder, karkter dhe moral të lartë. Nuk jam pijanec dhe nuk më pëlqen të jem imoral. Një fjalë e bukur thotë: “ai që martohet për pasuri shet lirinë e tij”. Nëqoftëse ndonjë me këto tipare mund të telefonojë në këtë nr. cel. 0692647199. Me nderime Vladimiri.

Jam X banues ne Tiranë 36 vjec i kompletuar ne te gjitha drejtimet per me teper flasim kerkoj nje lidhje top sekrete me nje femer te martuar ose e ndarë e ve ska rendesi por te jet e paraqitshme e sinqertë jo interesagjie banuese ne Tiranë ose Durres e moshes 2539 vjece. Për më tepër lë nr. cel. 0682766448.

I pergjigjem 28 vjecares se divorcuar me një femije nga Italia.

Comments

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.