Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

(Vijon nga faqja 27) Jam 40 vjec i divorcuar pa femije ne ngarkim me intereson te gjej 1 femer te vuajtur qe ta dije rendesine e atij qe do kete ne krah. Për më shumë flasim në këtë nr. cel. 0688446455. Thirrjeve pa numer nuk u përgjigjem.

Kerkoj të njihem me nje femer mosha 20-30 vjece per lidhje miqesore. Jam 52 vjec i vetmuar me arsim te larte banoj ne Tirane. Tel 0685134099.

Jam 58 vjec gruaja me ka vdekur. Banoj ne Tirane. I le numrin e telefonit per komunikim gruas nga Korca qe jeton vetem. Numri i telefonit tim eshte 0665486479.

Steles i le numrin e telefonit per komunikim. Jam 58 vjec. Gruaja me ka vdekur. Numri im eshte 0686427924.

Per zonjen qe është ne kerkim te nje mashkulli, qe te beje gjithçka per te, i dhene pas saj. Lë nr. cel. vodclabja0m1pd. Nga unë nuk do te zhgenjehet.

Jam nje djale 27 vjeç, kerkoj te bej nje lidhje serioze me nje vajze rreth moshes time. Jam njeri korrekt, pa vese, larg alkoolit e duhanit. Jam ne master, studioj per anglisht. Gjithashtu merrem me sport. Më kontaktoni në këtë nr. cel. 0665565538 nr. vodafone club.

Përshëndetje vajza unë që po ju shkruaj jam një djalë 27 vjec jam nga qyteti i Beratit i gjatë 1.57, unë vet punoj në ndërtim. Emri im është Emi kërkoj qët kem një lidhje martesore me një vajzë të mirë dhe të thjeshtë të jetë nga qyteti ose nga fshati vetm për qëllime serioze martesore. E interesuara të më kontaktoj në ketë numër cel. 0665953930. Ne ju mirëpresim faleminderit.

I përgjigjem 28 vjeçarfes me një djalë e divorcuar, jam 34 vjeç jetoj për momentin në Mal të zi, ky është nr. im i telefonit: 0038269797043. Faleminderit.

Jam Paulo interesohem per nje goc nga mosha 30 deri 38 vjeçe e dua per pronarin Greek esht 43 vjec me kushte te mira ekonomike. Por vajza te jetë e sinqertë dhe shtepiake. Kush ka deshire te kaloje jeten e mire te me leje nje nr. kontakti.

Jam një djalë 21 vjeç dhe deshiroj të njoh një vajze te jetë 18-20 vjece per qellim serioze por vete te jetë e sinqertë. Cel. në redaksi.

Per zonjen nga Fieri më dërgoni zile në këtë nr. cel. 06740d6jjj.

LIDHJE VETËM PËR QEJF...

Le nr. telefoni per nje zonje per nje lidhje te fshehete sekret 0674403325. Me dergo sms ose telefono të komunikojme.

Jam 51 vjeç, me banim ne Tirane, dua te kem nje lidhje te fshehtë me nje zonje te moshes 40 deri 55 vjeçe. Për më teper lë nr. tel. 0699932454. Ju mirëpres, zile ose sms vem gjate dites. Faleminderit.

Jam një djalë nga Saranda 40 vjec i martuar dhe i vuajtur nga jeta kerkoj njohje me nje femer te ketë dhe ajo hallin tim, vetem nga Saranda dhe Delvina deri në moshen 45 vjece. Kush deshiron te der- goj sms ose te marre ne telefon: 0699599124.

Jam nje djale 29 vjeç nga Berati dhe kerkoj nje zonje per lidhje sekrete te qendrueshme. Nr. im është: 0665473336.

Pershendetje jam Fabio jetoj ne Gjermani kerkoj të njoh një vajze deri në moshen 30 vjeçe, fillimisht per aventura. Pres përgjigje në gazetë.

Jam nga Tirana 52 vjeç, kerkoj të kem një lidhje sekrete me nje zonjë. Unë jam i rregullt, jam familjar i rregullt jo mashtrues. Dua jë mike të mirë se na iku dhe mosha. Për më tepër lë këtë numer telefoni: 0665620669.

I pergjigjem 53 vjecares nga Tirana që çalon pak qe kerkon nje mik të mirë per lidhje sekrete. Unë jam 53 vjeç, por për komunikim ju lë këtë nr. cel. 0665453893.

Ej ju femra qe vishni me shume funde- fustane, apo qe flini naten me shume me fustane gjumi, goca apo zonja ju qofshit, te virgjera ose jo, me partner ose jo, me femije ose jo, pa dallim moshe, ngado qe te jeni, qe keni qellim serioz te njiheni me mua, me telefononi ne numrin 0695378090. Ju lutem mi vajza e gra te mira, jo tallje dhe jo abuzim me mua, nese me merrni me numer privat, sepse une nuk dua te tallem me ju. Ju mirepres zonja e zonjusha te embla e lozonjare në çdo kohe. Kam edhe nje dhurate per ate femerushke, goce apo mamushe qofte, qe do t’ia vleje per mua.

Jam Beneti 41 vjec nga Tirana jam i interesuar për një lidhje sekrete me një femër të rregullt dhe që di ta vlersoj dashurinë. Më kontaktoni në këtë numër cel. 0663325325.

Pershendetje! Jam Adi nga Tirana mosha 40 vjec, familjar i rregullt, i interesuar per nje lidhje sekrete me nje femer qe ndihet e vetmuar, te jete rreth moshes time. Telefononi ose dërgo sms në këtë nr. cel. 0698803230.

Jam një zotëri simpatik nga Tirana 35 vjec trup sportiv 1.80 i gjatë, ne kerkim te nje lidhje sekrete me një zonjë simpatike. Lë nr. cel. 0699926767.

Pershendetje, jam 33 vjec nga Korca kërkoj nje lidhje te fshehtë. Te interesuarat të më dërgojnë sms në këtë nr. cel. 0699939641.

Jam një zotëri simpatik nga Tirana 35 vjec 1.78 i gjatë brun me sy jeshil, dua te kem nje lidhje top sekret me një zonjë simpatike dhe te sinqertë. Lë nr. cel. 0699953990.

Jam Klevisi nga Tirana 27 vjeç, kam mbaruar fakultetin e Ekonomise. Kerkoj te kem një lidhje te fshehte me nje vajze ose grua nga Tirana. Jam ne gjendje te mire ekonomike. Për më shume pres sms në nr. cel. qw ndodhet nw redaksi.

Kërkoj të njoh një zonjë nga Fieri për lidhje sekrete, dhe i lë këtë nr. cel. 0699974012. Nga unë nuk do mbetet e zhgënjyer. Faleminderit.

Per zonjen e vuajtur 52 vjece, jam Miri 40, i martuar ne gjendje te mire. Lë adresen time per kont a k t : cyber_chat2007@hotmail.com

Përshëndetje. Jam 37 vjec me profesion jetoj ne Tirane. Ky lajmerim eshte vetem per lidhje jashtë martesore pasi edhe vete jam i martuar. Jam i pakenqaur nga lidhja ime martesore. Nuk jam manjak apo pervers thjeshte jam i pakenaqur nga ana seksuale. Te gjitha femrat deri ne 47 vjec mund te me kontaktojne ne nr. 0667070650 ose ne adresen e emailit 20centimetra@libero.it. Ju lutem jo me numra privat. Pas ores 18.00 te darkes nuk pergjigjem.

Jam një zotëri nga Vlora, kërkoj një zonjë të sinqertë per lidhje sekrete theksoj te jete e sinqert. Të më dërgojë sms në këtë nr. cel. 0697200302.

Jam nje djalë nga Tirana 1.83 i gjatë elegant dhe pak brun 38 vjec i martuar dhe kerkoj ndonje zonje nga Tirana per lidhje teper sekrete. Nr. im është: omXpeyqgh0. Më dërgoni vetem sms.

Jam Beni nga Tirana, 37 vjec, simpatik, dua te lidhem me ndonje grua te martuar ose te divorcuar nga Tirana qe di te ruaje sekretin. Pres vetem sms në këtë nr. cel. 0686921036.

Pershendetje jam Albi 30 vjec kerkoj te njihem me zonja nga Fieri. Deshiroj qe zonjat te jenë nga mosha 35- 48 vjeç, vetëm per lidhje te fshehta dhe afatgjata. Le kete nr. cel. 0699950929. Ju mirëpres.

Jam X nga T. simpatik i mbajtur dhe serioz. Dua te njoh nje zonje mbi 40 vjeçe, familjare, me trup te mire per lidhje teper sekrete dhe te gjatë. Vetem femra serioze.

Pershendetje jam nje King 25 vjeç nga Dr. kerkoj nje lidhje kenaqesie me goca dhe zonja te qejfit, lidhje anonime nga Dr. ose Tr. Kush ka humbur besimin qe lumturia ekziston te me dergoje sms në nr. cel. 069x96g41s.

Pershendetje, jam një zotëri 35 vjec kam deshir te kem lidhje te fshehtë me një zonjë qe te jet e sinqertë ne lidhje. Kush te jete e interesuar te me marri ne kete nu- mer tel. 0696044521. Nga unë nuk do jeni te zhgenjyera jam shumë korrekt.

Jam Toni nga Tirana 29 vjec dhe kerkoj te kem nje lidhje me ndonje vajze ose zonjë deri 35 vjece e cila ndjehet vetem dhe kerkon nje mik besnik dhe teper sekret. Lë nr. cel. 0676016996. Jam shumë besnik dhe teper sekret.

Per zonjen 52 vjeçe nga Tirana, qe kerkon nje mik te mire per lidhje sekrete, per plotsim cka i ka munguar dhe per zonjen pa emer, qe kerkon nje mashkull, te beje gjithshka per te. Zonjave te nderuara i le nr. tim per kontakt: vodclabja0m1pd.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.