Era Istrefi, prekje hot mes femrave

Intervista - - JAVA VIP -

Erën e kishim në numrin e kaluar me një lajm ku flitej se ishte kthyer në një vajzë më serioze edhe me ngjyrën e flokëve nga rozë në kafe, por ja që nuk kaluan as dy ditë dhe na shfaqet përsëri Era jo vetëm me flokët rozë, por edhe në disa momente mjaft provokuese. Ndërkohë që po mendoni se bëhet fjalë për ndonjë mashkull, e keni gabim...

Era shfaqet në këto foto mjaft provokuese me femra, duke prekur të pasmet e njëra- tjetrës dhe duke shkëmbyer puthje. Aq e pabesueshme u duket disa personave që kjo mund të jetë Era, saqë e vënë në dyshim nëse është vërtet ajo në foto, apo jo, por ngjyra e flokëve dhe modeli i veçantë i saj, bën që dyshimet të bien krejtësisht.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.