Mediat italiane: Klaudia Pepa, seksimbol i “Amici” 2015

Intervista - - JAVA VIP -

23 vjeçarja Klaudia Pepa, balerina e talentuar, simpatike dhe e sigurt në vetvete, e cila pas suksesit që fitoi në Shqipëri, vendosi të provonte suksesin edhe në Itali, mund të themi se e arriti atë. Mediat italiane e kanë konsideruar balerinën e talentuar shqiptare si një vajzë me personalitet të fortë dhe bukuri të pakundërshtueshme, por pas këtij cilësimi, kanë shtuar edhe se balerina 23 vjeçare është martuar me kolegun e saj, Albi Nako në fillim të korrikut 2013. Jemi të sigurt që ky lajm do jetë një goditje për fansat e saj meshkuj në Itali.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.