Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

Jam nje djale 35 vjecar me banim në Londer dhe dua te lidhem me nje vajze të bukur dhe te ndershme per qellime martese. Lum ajo vajze qe ka fatin se do ta kete jeten te siguruar. Une jam atletik nuk pij alkol dhe as duhan. Jam super djale. Ju mirëpres në këtë nr. cel. 00447823339556.

I pergjigjem vajzes qe jeton ne Zvicer me emrin Ana. Jam nje djalë 34 vjec jetoj ne Gjermani dhe vij nga El. nëëqoftëse dhe ti ke interes te njihemi ky eshte nr. im i telefonit: 00491629526736.

Jam Albani 49 vjeç, dëshiroj te njihem me nje femer serioze. Kam vite që banoj ne Angli jam i stabilizuar ketu. Jam i ndare ka vite. Me dergoni sms ju lutem per me shume. Nr. im është: 00447502912677. NJOFTIME NGA ITALIA

Përshëndetje, jam 38 vjeç beqar, jetoj në Itali, dua të lidh miqësi vetëm me femra, stop meshkujve gay. Mos humbisni kohen kot. Për më tej lë nr. tel. 00393895795953.

NJOFTIME NGA GJERMANIA

German businesmen is searching nice, creative, intelligent women about 25-40 years. Mobil: 00491736590562. NJOFTIME NGA GREQIA

Përshëndetje, jam Ardjani, jetoj në Greqi, aktualisht pa dokumenta në kërkim të një vajze mbi 30 vjeçe, vetë jam 28 vjeç, por nuk dua grua më të vogël se vetëm dhe të mos i interesoj ekonomia, sepse nuk jam mirë ekonomikisht. Cel. 6973064184.

Jam një zotëri 32 vjeç nga Elb. kerkoj nje lidhje sekrete me ndonjë zonjë nga Elb., Lb., Cerriku ose Gramshi deri 35 vjeçe. Tel. 00306978087364.

Jam një zotëri punoj dhe jetoj në Greqi 53 vjeç, kërkoj të njoh një zonjë për qëllime serioze, gruaja më ka vdekur aksidentalisht. Cel. 00306943642943.

Përshëndetje. Jam rreth 50 vjec dhe i interesuar per nje lidhje që të pershtatet kesaj moshe, mundesisht nga Shqiperia e mesme. Të më sjell ate qe me mungon dhe do të jem i pakursyer ndaj saj. Cel. 00306993308786.

Përshëndetje. Interesohem per zonjen nga Italia me nje femijë. Jam 36 vjeç nga Korca me banim Selanik. Cel. 00306951912256.

Jam Kristo 37 vjec nga Tirana banoj ne Selanik jam i divorcuar me 2 femijë. Femijet banojne me ish gruan. Dua te njihem me nje vajze apo grua deri në moshen 37 vjeçe per te krijuar nje lidhje te re, pse jo dhe serioze ne qofte se e kuptojme njeri-tjetrin. Jam njeri i ndershem, romantik dhe i ndergjegjshm. Kam pune te mire dhe banesen time. Per me shume ti leme nga telefoni. Tel. 6978106159.

Jam nje zoteri 42 vjec me banim ne Athine deshiroj te njoh nje zonje te mire per shoqeri. Për më tepër lë nr. tel. 6946377556.

Pershendetje vajza jam nje djale ne kerkim te fatit banoj ne Greqi, jam 40 vjec me trup sportiv, kerkoj nje vajze per familje. Për kontakt lë këtë nr. tel. 6974708488. Ju pres jam Tomi.

Jam 45 vjeç, kerkoj nje zonjë per lidhje serioze te moshes 37-45 vjeçe kryesisht te jetojë ne Greqi. Prezamtimin ta bëjmë me sms në këtë nr. tel. 6999090425.

Përshëndetje, jam Jani 38 vjec nga Lezha jtoj prej vitesh ne Athine, jam i ndare dhe dua te gjej nje femer per lidhje serioze. Për më tepër lë nr. cel. 6940966379. Më dërgoni mesazh.

Përshëndetje. Jam Erioni 27 vjec nga Saranda, banoj ne Athine. Dua te njihem me nje vajze per nje shoqeri te thjeshte dhe te sinqerte. Të tjerat ja leme kohes. Për më tepër lë nr. cel. 00306998801208. Faleminderit.

Përshëndetje jam nje djalë nga veriu me banim ne Greqi, katolik 37 vjeç, kam vuajtur ne jetë per nje dashuri te sinqertë. Kam nje problem fizik kerkoj nje vajze per lidhje serioze. Për më tepër lë nr. tel. 00306994335880.

Jam nje 43 vjecar i ndare jo per fajin tim, ndodhem prej shume vitesh me letra ne Greqi kerkoj nje zonje mosha 28-35 vjece vetem per lidhje serioze dhe te jetojme ne Greqi. Vlen vetem per ato femra qe e kane seriozisht. Jam pa vese te keqija, te jete e bukur e simpatike siç jam edhe une, jo mashtruese jo per para jo e shemtuar e jo genjeshtra. Pres sms dhe më pas ju marr une në telefon: 00306947435093.

NJOFTIME NGA SHQIPËRIA...

Jam Bledi nga Tirana 41 vjeç, beqar interesohem për një lidhje serioze me një gocë familjare, të rregullt, të sinqertë. Sinqeriteti për mua është gjithçka. Unë jam rritur jetim, prindërit më kanë lënë në moshen 3 vjeçare dhe e di çfarë është vuajtja. Çdo gjë që kam arritur në jetë i kam arritur me sakrificë. Unë jam me arsim të lartë, me nënshtetësi të huaj. Për arsye se kam jetuar për 19 vite jashtë vendti. Aktualisht jetoj në Tiranë. Kush është e interesuar i lë nr. cel. 0666048600. Si fillim pres vetëm sms. Vetëm për lidhje serioze.

Për shoqen 53 vjeçe nga Tirana që çalon pak, unë se kam për merak, i kërkoj të jetë e sinqertë, dhe do t’ja plotësoj dëshiren. Më telefono në këtë nr. cel. 0682992306.

I përgjigjem gruas 48 vjeçe banuese në Tiranë prej 8 vitesh që don një lidhje serioze për të krijuar familje se edhe unë ashtu e kërkoj fatin serioz e familjar meqë ajo jeton e vetëm pa prindërit. Unë i bëhem burrë dhe baba e nënë. Unë që po ju përgjigjem më ka vdekur gruaja, jam 58 vjeç shumë i mbajtur, në mardhënie me punën, nuk e njoh duhanin, alkolin, bixhozin apo mashtrimin. Kam një djalë të vetëm të martuar dhe nënën time, jam me shtëpiat e mia private prej 5 dhomash me 2 hyrje. I them të më marri një herë në telefon se çdo gjë do të shkojë siç e don ajo. Kjo kërkesë vlen dhe për Elonen nga Durrësi që është 45 vjeçe. Cel. 0699600987.

Përshëndetje, jam një zotëri nga Tirana rreth 60 vjeç, njeri i rregullt familjar larg çdo vesi të keq, i kompletuar me paraqitje të mirë, gruaja më ka vdekur, fëmijët kanë parë jetën e tyre. Mendova ta bëj këtë njoftim se mos ka ndonjë zonjë që jeton vetëm e përafërt me moshën time, që të lidhemi të shtyjmë jetën bashkë se qënka e vështirë vetmia... Kush e gjen veten të arsyeshme të më njoftojë me telefon ose zile ose sms, në këtë nr. cel. 0666661254.

Përshëndetje, jam Miri nga Tirana 38 vjeç me banim në Gjermani, por për momentin jam në Shqipëri, jam i divorcuar por pa fëmijë, në gjëndje ekonomike shumë të mirë, kam punë të mirë dhe banesën time, jam i sinqertë, i respektueshëm dhe besnik, larg alkolit, duhanit dhe bixhozit. Do të doja të lidhesha me një vajzë të thjeshtë dhe të vuajtur, deri në moshën 32 vjeçe, për bashkëjetesë ose martesë, edhe e ndarë nuk ka problem, për të banuar në Gjermani. Nga unë nuk do zhgënjeheni. Cel. 0665489105.

Jam një 58 vjeçar intelektual i gjatë, me trup të rregullt nga jugu me shtëpi edhe në Tiranë, me ekonomi të mirë, pa vese të këqia. Dua një lidhje serioze me një zonjë të jetë e rregullt në sjellje, paraqitje etj. Tel. në redaksi. Ju faleminderit.

Jam nga jugu me shtëpi në Tiranë, jam i interesuar për 48 vjeçaren nga Korça që kishte 8 vjet që jetonte në Tiranë dhe që i kishin vdekur prindërit dhe jetonte vetëm. I plotësoj të gjitha kushtet që kërkon ajo se jam me eknomi të mirë. Dua lidhje serioze gjer në vdekje. Cel. në redaksi. Faleminderit.

Jam një burrë nga Tirana i divorcuar, jam pa fëmijë, kërkoj një grua të divorcuar, unë jam 45 vjeçe. Gruaja të jetë deri në moshën 44 vjeçe pa fëmijë, e kërkoj për një familje të rregullt jo për tallje. Pres telefonata në këtë nr. cel. 0688408288.

Jam 48 vjeç nga Tirana, jetoj vetëm, beqar kam shtëpin time, biznes të voëgl. Jam njeri pa vese, larg alkolit, dhunës etj. Dëshiroj një lidhje të fortë dhe të qëndrueshme. Kush e gjen veten në këtë mesazh po lë nr. tel. 0682221742.

Jam një djalë emigrant në Greqi, dua të lidhem me një vajzë seriozisht vetëm për familje. Nr. telefonit tim është: 0674682739.

Zonjës simpatike me emrin Ana 47 vjeçe nga qyteti i Fierit e cila kërkon një mik të sinqertë, besnik, një shok të sinqertë, një shok të sinqertë dhe të jetë në gjëndje të mirë ekonomike. I përgjigjem unë Toni nga Tirana, e siguroj se ka gjetur shpirtin e saj binjak i cili plotëson të gjitha kërkesat dhe nevojat e saj me gëzim dhe kënaqësi të veçantë. Unë e njoh mirë varfërinë pasi kam vuajtur jo pak prej saj por fati deshi që unë të trashëgoj një pasuri e cila më shpëtoj nga e urryera varfëri. Më vjen keq që ju ndodheni në gjendje ekonomike të vështirë. Ju premtoj që do t’ju shpëtoj nga kjo gjë, në emër të Zotit. Ndaj lini numër telefoni në redaksi për Tonin. Të jeni e sigurtë që me mua nuk do të zhgënjeheni.

Jam një zotëri që dij të respektoj një femër, më quajnë Muhamet, kam 2 fëmijë që jetojnë në Itali, gruaja më ka vdekur dhe jetoj vetëm në shtëpinë time në lagjen nr. 3 Rruga Ibrahim Buzhiqi nr. 27 e shikoj që jeta nuk kalohet vetëm. Prandaj dëshiroj të njihem me një grua të moshës 58-60 vjeçe të jetë e mbajtur dhe e vetme dhe që do të jetojë me mua si një zonjë në shtëpinë time me mua dhe do kalojmë një jetë sëbashku dhe të jetë familjare. Për komunikim ju lë këtë nr. tel. 2220631. Dua vetëm përgjigje serioze dhe korrekte në shtëpinë time. Jam në pritje.

Jam nje zoteri 62 vjec nga zona e Shkodres dua te lidhem me një zonje per qellime serioze martesore. Jam i fese katolike jam i divorcuar dhe kam shtepine time. Zonja te jete e thjeshte dhe punetore nese ka ndonje zonje te me marrin në telefon ose te me dergojne sms te mos me bejne zile se nuk i pergjigjem fare dhe nuk e dua per shoqeri por e dua me jetu me të. Lë nr. tel. o68677i65o.

Përshëndetje, jam një burre i arsimuar jashte shtetit, me shumë kulture dhe humor, fizik shumë te mire, 1.71 i gjatë, paraqitje te mire, 54 vjeç, me aktivitet te gjere privat ne Tiranë, kerkoj nje shoqe te mire, te paraqitshme deri 40 vjeçe pa probleme, qe ka nevoje per ngrohtesine dhe mbeshtetjen e nje miku te mire, qe te ndjehet e sigurt per te ardhmen, per lidhje afatgjate. E interesuara të dërgojë sms në këtë nr. cel. 0683241602. Faleminderit.

Jam Iliri 56 vjec nga Tirana. Angazhimi ne pune dhe qendrimi ne zyre ben qe vitet te ikin pa kuptuar dhe te mos mendoj seriozisht per nje lidhje serioze. Mendoj se ka ardhur koha. Jetoj vetem ne shtepine time dhe skam detyrime per askend. Dua nje lidhje serioze me nje femer deri 55 vjece nga Tirana ose Durresi dhe Elbasani. Tel. 0698917491.

Nëse vertete, ne castet e vetmise tende, ndjen nevojen e nje miku te vertete, per t’u ndjere me e plotsuar dhe e qete, per te kuptuar, se jeta duhet jetuar, une Lani nga Tirana, inxhinier jam per njohje me nje mike mbi 40 vjece, e cila gjen veten ne sms tim. Tel. 068mg0a0jn.

Jam një zotëri intelektual i punësuar në shtet, jetoj vetëm pasi gruaja ka dy vjet që ka ndërruar jetë. Jam pa njeri në ngarkim, kërkoj një femër serioze për krijimin e një familje me moshë 50 vjeçe. Ju mirëpres në këtë nr. cel. O69221161O.

Kërkoj një femër që të dijë të ruaj sekretin e përbashkët, mbi moshen 35 vjeçe, mundësisht nga Shkodra apo rrethinat e saj, vejush apo që vitet të kenë bërë të veten. Vlerësoj shumë sinqeritetin, të tjerat ja lëmë kohës ku mund të jetë edhe një bashkëjetesë e mundshme për të kaluar vite jetë në këtë shekull me probleme. Cel. 0686970444. Ju lutem dërgoni sms jo zile.

Me ka ngelë fiksim goca bjonde e gjatë dhe yll qe ishte me mamin te djelen rreth ores 12.00 te bankomati i raifaizen. Jam ai djali qe po te shikonte dhe qe u largova me ate makinen jeshile. Do isha më i kumturi po të me beje nje telefonatë tek ky numer cel. 069pm1tdg0.

Kërkoj nje njohje me nje femer te jete ne limitin e moshës 35-42 vjece e kompletuar dhe fine. Të jete e lire e pa martuar ose e divorcuar! Une jam nga Korça dhe kam këtë nr. tel. 0674325509.

Jam një zotëri nga Durrësi 42 vjeç i divorcuar, me shtëpi dhe punën time. Dua të lidhem me një zonjushë ose zonjë vetëm për qëllime serioze dhe me një kalama të jetë po e cila që di të vlerësojë

familjen po të jetë nga Durrësi. Cel. në redaksi.

Përshëndetje jam një zotëri i lindur dhe rritur në Dr. aktualisht jetoj në Tiranë, pasi kam dhe punën, jam i arsimuar me një ekonomi mjaft të mirë, 54 vjeç, 1.78 i gjatë, me një trup mjaft të rregullt. Kërkoj një zonjë për një lidhje serioze që të jetë e arsimuar qytetare jo e ardhur kryesisht nga Dr. dhe në pamundësi nga Tirana. Kush e shikon veten se është e denjë që të jetë në krahun tim për gjithë jetën. Për detaje të hollësishme lë nr. cel. 0674834751.

Jam një zotëri 40 vjec me banim prej vitesh ne Tiranë i arsimuar me punë serioz me paraqitje dhe fizik te mirë. Dëshiroj te kem nje lidhje te fshehtë me një zonjë qe banon ne Tiranë ose Durres. Ska rendesi origjina apo nese është ne mosh më e madhe se unë por te jetë e paraqitshme e thjeshtë e komunikueshme. Cel. 0698456417.

Jam nje zoteri i divorcuar nga Tirana pa femijë ne ngarkim kerkoj nje te divorcuar per qellime serioze. E interesuara te jete e komunikushme e te dije çdo te thote familje. Ju le nr. cel. 0692150430 jo me nr. te fshehtë.

Përshëndetje unë që po ju shkruaj jam Emiljo jam 28 vjec i gjat 1.59, jam nga qyteti i Beratit. Kërkoj që të kem një lidhje martesore me një vajzë të mirë e të thjeshtë larg çdo vesi të keq të jetë nga fshati. Vetë punoj si elektricist, për më tepër lë numer cel. 0665328295. Ne ju mirëpresim. Faleminderit.

Pershendetje! Jam nje djale nga Athina! Do kisha deshire te lidhesha me nje femer nga mosha 25 deri 40 vjece! Per lidhje serioze per martese! Edhe të jetë e fejuar o e martuar te kete marrë divorcin! Cel. 0674834440.

Përshëndetje Jam Tani nga Fieri 44 vjeç dua nje femer te dij ti jap kenaqsi miqësi shoqeri dhe dashuri nje mashkulli si unë. Ju pres ju që ndiheni te vetmura, ejani ti kalojm disa caste sëbashku. Ju pres në këtë nr. cel. 069u4a12jm.

Pershendetje une jam Albani nga Lu. 35 vjec kam fizik te rregullt jam 1.85 i gjate pesha 90 kg. Jam simpatik dhe larg veseve te keqia. Une jam ne pune dhe marr 1 page te kenaqshme. Kam deshir te krijoj një lidhje per qejf. Lë këtë nr. cel. vodaclab 0698895218. Faleminderit per mirëkuptimin. Albani

Lu.

I përgjigjem Elonës nga Durrësi 45 vjeçe familjare e rregullt dhe e kompletuar dhe me një biznes, po ju lë këtë nr. cel. 0665453893.

Përshëndetje, jam një djalë nga Fr. 24 vjeç, jam në punë të mirë, kërkoj një vajzë po nga Fr. ose fshatrat përreth për qëllime serioze. Për më tepër pres telefonatë në këtë nr. cel. vod9771969.

Jam nje djalë 25 vjec jam 1.80 i gjatë, kush femër e ndjen veten per nje lidhje te sinqertë dhe korrekte dhe serioze te telefonoj ne kete nr. cel. 0674907822.

Jam nje zoteri qe banoj e punoj ne Tiranë, jetoj vetem sepse femijeve ua kam rregulluar jeten ne familjet e tyre, kam shtepi, jam njeri i drejte, i ndershem e pa vese. Kerkoj per martese nje grua rreth 50 vjeçe se ciles do t’i perkushtohem seriozisht me sinqeritet, respekt e dashuri pakufi. Le nr. cel. 0699319022.

Pershendetje per te gjitha vajzat. Kush vajzë kerkon nje djalë per komunikim i lë numrin tim të telefonit: 0665471357. Më dërgoni sms.

Jam një zotëri nga Lushnja me punë te mirë, që për herë te parë shkruaj ne gazetë sepse dua një zonjë ose dhe vajzë per nje lidhje sekrete. Ju mirëpres në këtë nr. cel. 0692395842. Faleminderit.

Përshëndetje jam nje djalë nga Tirana. Prej shumë vitesh jasht shtetit, jam kthyer ne Shqipëri. A ka ndonjë vajzë te sinqertë per mua. Quhem Armandi, për më tepër ju lë nr. cel. 0674432223. Faleminderit për mirëkuptimin.

Dua të kem një shoqe nga Le. ose Shk. mosha mbi 40 vjeç. Për më tepër lë nr. cel. 0697627735.

Jam 63 vjeç, pretendoj për një njeri të mirë siç jam dhe vetë me arsim e kulturë se duroj vetminë, kush e gjen veten le të më telefonojë me këtë nr. cel. o682936o87. Faleminderit.

Hi Albania ëomen. Im 58 years old, any nice one like to contact ëith me? If yes i looking for 55 years old ëomen to be nice looking to have a good job and kind. My number is: 00353857222144.

Jam Roberti nga Korca 50 vjec kerkoj lidhje serioze. Për më tepër telefoni im është: 0698448289.

Jam një zotëri 37 vjeç, dua lidhje sekrete me një zonjë fierake ose vlonjate. Lë nr. telefoni: 0699981635.

Jam nga Fieri 44 vjeç, dua nje femer per lidhje sekrete. Pres sms në këtë nr. cel. 0698421256.

Përshëndetje une jam Albani 33 vjec, 1.80 i gjate peshoj 90 kg. jam nga Lu. kerkoj një lidhje serioze. Une kam një punë timen jam njeri i rregullt. Numri im eshte: vodaclab 0696190290. Faleminderit per mirëkuptimin me respekt Albani Lu.

Per te gjitha ata zonjat qe kane fatkeqsi te ndryshme me vjen keq gjithashtu edhe una kam te mijat zonjat punoj e jetoj vetem. Kujt i intereson ky sms flasim hollesisht ne telefon: 0683119161.

Jam X nga Durresi lagjja 13 plazh. Kam edhe banesen time në fshat dhe një kopësht të bukur, jam në kërkim të një shoqeje besimtare myslimane për martesë të mos ketë njeri në ngarkim, mosha 40- 50 vjeçe, sepse gruaja më ka vdekur. Vetëm për martesë. Për më shumë ja lëmë telefonatës 0682580280. Ju faleminderit.

Jam 48 vjec, i vetmuar, jetoj vetem. Deshiroj nje lidhje serioze. Jam njeri pa komplekse, le te kete femije ose e devorcuar. Une nuk kam njeri ne ngarkim, kam shtepine time dhe biznesin tim. Cel. 0682221742.

Deshiroj te njoh nje zonje ose zonjushë, nga Vlora, jo interesit. Jam 38 vjeç beqar me biznes. Cel. 0697845229.

Përshendetje. Jam M. nga Kv. 42 vjeç, mungesa e me te bukures, qenka njelloj sikur je i vdekur. Edhe pse qenke i martuar. Ja qe ndodh, dhe e cila e gjen veten ne boshllek, qoftë zonjë apo zonjushë do te marre respekt, ngrohtesi, dashuri etj. etj. Nr. tel. 696197319. Respekte dhe faleminderit.

Per te kalur jeten se bashku, jam ne kerkim te nje vajze 30-38 vjecare. Nuk eshte me rendesi nese eshte ajo nga Kosova ose nga Shqiperia ose ku jeton, e rendesishme eshte te jete me edukate e kulture dhe me pamje fizike simpatike. Jam 46 vjecar, me profesion ekonomist dhe drejtoj nje firme private ne Prishtine. Ne te kaluaren nuk kam qene i martuar. Cel. 0037745910498.

Jam Leonardi nga Tirana, kerkoj të njoh një femër për lidhje. Për më tepër lë nr. cel. 0697480818.

Përshëndetje jam 60 vjeç, punoj dhe banoj ne Tiranë i pergjigjem zonjes 53 vjeçe nga Tirana që çalon. Për më tepër lë nr. cel. 0699889635. Ju lutem më kontaktoni pas ores 8 deri nga ora 5. Me respekt nga unë nuk do te zhgenjehesh.

Përshëndetje, jam një djalë nga Durrësi, interesohem të njihem me një vajzë. Dhe vajza dua të jetë studente e sinqertë, që të më kuptojë dhe ta kuptoj. Unë jetoj vetëm në shtëpi dhe jam me punë të rregullt, prindërit i kam në Angli për momentin. Unë jam 27 vjeçe. Cila interesohet le të më marrë në këtë nr. cel. 0699889044.

Per Zamiren nga Durrësi 46 vjece ne bazë te thënjëve të tua tek gazeta, unë ju përgjigjem pa asnjë të voglin hezitim, jam 50 vjeç, më quajnë Qamil, po dëshirove flasim në këtë nr. tel. 0683650288. Me shumë respekt.

Jam një djalë nga Fr. 25 vjeç, i apasionuar, pas grave të martuara, ska rëndësi mosha. Jami paparë, nuk dua të jetë interesaxhie, thjeshtë për qejf, për lidhje afatgjatë. Pres telefonata në këtë nr. cel. 0699967829.

Përshëndetje, për ju korçare 48 vjeçe që banon në Tiranë prej 8 vitesh. Jam pro kërkesës tuaj, si mundësi për të komunikuar ju lë nr. telefoni në redaksi. Dërgoni një sms ose zile. Zotëria nga Tirana.

Nëse dëshironi të njihni shpirtin tuaj binjak per ato femra vetem nga Saranda deri 45 vjece qe ju mungon ngrohtesia ne familje. Kush deshiron të marrë ne telefon ose te dergoj sms tek ky nr. telefoni: 0699599124.

Jam një djalë nga Berati, dhe jam i interesuar për Anen që jeton në Zvicer, gjithashtu dhe unë jetoj në Francë. Pë rmomentin jam në Shqipëri. Cel. 0692329249.

Jam Eltoni nga Tirana, 37 vjeç, dua të lidhem me ndonje vajze simpatike mosha 25-35 vjec per lidhje serioze. Të jete vetem nga Tirana ose te banoje ne Tirane. Pres vetem sms në këtë nr. cel. 0698764594.

Jam Beni nga Tirana 37 vjeç, simpatik, dua të lidhem me ndonjë grua të martuar ose të divorcuar nga Tirana që di të ruaj sekretin. Pres vetëm sms në këtë nr. cel. 0686921036.

Jam Tani 28 vjec, kerkoj një zonjushë nga mosha 20-30 vjece, per martes, qofte edhe me ndonje problem. Për më tepër lë nr. telefoni: 0662122233(nr club).

Jam nje djale nga Tirana 39 vjec po tentoj me ane te gazetes te lidhem me një zonjë ose vajze per qellime serioze jo tallje. Faleminderit, dhe për më tepër lë nr. cel. 0698132234.

Përshëndetje jam nga Durrësi 39 vjeç, dua te njihem me nje zonjë simpatike per ne lidhje te gjate nga une nuk u zhgenjej. Ju mirëpres në nr. cel. 0683647877 ose dërgoni sms.

Z. nga Fieri i them të më kontaktojë në këtë nr. cel. 0mypjjpdgj, ky numër vlen dhe për 46 vjeçaren nga Fieri. Jemi nga i njëjti qytet. Për më tepër flasim. Telefono pas orës 15.00.

Jam 43 vjec nga Shqiperia e mesme dhe deshiroj te njihem me nje zonje per nje shoqeri te mirë ose thjesht nje mike e mire. Nr. telefoni: 0699658257.

Jam nje zoteri nga Tirana 50 vjec kerkoj nje lidhje serioze me nje femër. Për më tepër lë nr. cel. 0665439081.

Kerkoj nje femër mosha 20-35 vjece per lidhje miqesore ose bashkejetese. Jam 54 vjec i vetmuar me arsim te larte banoj ne Tirane ish oficer. Tel. 0683746096 dhe 0683625677.

Më ka ngelë fiksim ajo zonja që kishte ditëlindjen me 8 mars tek lokali Zhame. Ky sms vlen dhe për atë bjonden që ishte ulur afër asaj. Lë nr. cel. 0698895056.

Përshëndetje jam 39 vjec jetoj ne Zvicer jam i divorcuar dhe kam këtë nr. cel. 0688278953. Jetoj ne Tiranë dua te lidhem me nje vajzë te sinqertë vetem sinqeritet. Mondi.

I pergjigjem Mires 29 vjeçe qe eshte me kulture, e arsimuar dhe serioze dhe që ka dëshirë te njoh nje djale per qellime serioze. Jam nje djale nga Shk. 32 vjec me arsim te larte per Mjekesi. Jam shume i sinqerte dhe serioz, i komunikueshem dhe i perkushtuar, korrekt dhe besnik, i paraqitshem dhe simpatik, me shumë vlera, parime, ide dhe me ambicje ne cdo aspekt, sepse kam nivel kulture shumë te madhe dhe edukate familjare te rregullt, sepse jam me personalitet, intelektual dhe karakter, ku mbizoteron respekti, sjellja e mire dhe dashuria reciproke. Jam i interesuar Mira per te krijuar familje me ty, sinqerisht, sepse do te dhuroja shume ngrohtesi emocionale, lumturi dhe dashuri te sinqerte, pasionante dhe sentimentale. Jam larg cdo vesi keq. Jam tip i qete, i dashur, i qeshur, i ëmbël, shume inteligjent, i zgjuar, i afte, i mencur, i shkathet, argumentues dhe me energji te reja. Mira po le dhe nr. tim i cili është: 0673377315. Të mirëpres Mira.

Jam 38 vjec jetoj ne Tiranë, dua te njihem me nje femer, ta kem zonje ne jeten time dhe jo sherbetore apo di une. Sjam per aventure, kush eshte e interesuar po i lë nr. e telefonit: 0699908172.

Jam 43 vjeç, jetoj i vetem ne Angli me letra te rregullta kerkoj nje lidhje me goca mosha 35-38 vjece. Ju lë këtë adresë për komunikim: arivoda38@googlemail.com te interesuarat të më kontaktojnë.

Jam një djalë nga Kosova, jetoj ne Vushtri, jam i gjatë 1.92, 24 vjeç i pashem serioz i ndershem dhe i sjellshem. Posedoj firmë familjare per prodhimin dhe perpunimin e miellit. Nuk konsumoj alkool e as nuk pi duhan. Kërkoj nje vajzë te sjellshme dhe te ndershme se pa dyshim te gjitha vajzat janë te bukura ne veti. Për ate e rendesishme është te jete me tipare te mira. Une jam i interesuar shum per lidhje serioze dhe martesë mosha prej 18 deri 25 vjeçe. Të interesuarat mund te me kontaktojn ne numrin tim të telefonit: 045339358 dhe 044652233 nese nuk keni mundesi të telefononi më shkruani sms sepse une ju telefonoj më pas. Ju faleminderit. Ju mirëpres Trimi.

Une jam ne kerkim te nje vajze te ndershme dhe tipare te mira per te jetuar jeten prej moshës 18 deri 25 vjeçe e cila është e interesuar te krijoj familje te shendoshë dhe te kete nje jete te lumtur bashkshortore. Unë jam i gatshem te kontaktoj edhe me vajzat edhe te fshatrave te ndyshme te zonave te ndryshme te vendit. E rendeshishme eshte te kemi jete të lumtur sëbashku.

Per zonjen “zemra e vrare” nga Fieri 47 vjece le kete nr. cel. 069dgh74d0. Besoj se do behemi miq te mire. Pres te flasim, Miri 40 vjeç.

Jetoj ne Perendim ne Zvicer dua te njihem me një vajzë te sinqertë. Lë adresë emaili: valialiu@outlook.com ose skype: deni. deni915 let me shkruaj po vetem biseda serioze.

Jam Fadili nga Tirana kerkoj nje vajzë per qellime serioze. Numri im i telefonit është: 0684578763.

Jam Altini nga Tirana, kerkoj nje vajzë per lidhje serioze. Numri im është: 0682788124.

Pershendetje jam nje djale 29 vjec interesohem per zonjat qe kerkojne qetesi. Kam këtë adresë emaili: arbenshehu0gmail.com

Jam Dani nga qyteti i kultures dhe serenatave. Jam 27 vjec beqar, kam nje shtepi timen. Tani per tani jetoj me prinderit, jam në pune. Me pelqejne shumë gjera te bej. Kërkoj nje vajze serioze te mire sic jam vetë nga mosha 18-28 vjeçe. Te premtoj kur te me njohesh me shume. Do kesh mendim te mire per mua. Për të interesuarat lë nr. cel. 0665947795.

I le mesazh Anjes nga Tirana! Besoj se kemi shume gjera te perbashketa dhe interesante. Per me teper lë këtë adresë emaili: tomibardhyli@t-online.de

Jam nje djalë nga Ks. jetoj ne Gjermani, interesohem për një vajzë për qëllime serioze deri në moshen 28 vjeçe. Për më shumë ju lë këtë adresë emaili: Leoss@hotmail.de

Përshëndetje! Jam Stelina me banim ne Tirane dhe origjine nga jugu. Shume e rregullt dhe e kompletuar në çdo drejtim. Jam e interesuar vetem per nje lidhje serioze me nje person qe te jetë: simpatik, me trup te rregullt, me arsim te lartë, jo i martuar, i sinqerte, korrekt, familjar, larg duhanit, alkolit dhe bixhozit, mosha 46-51 vjec. I interesuari të lërë numer telefoni vetem ne gazete. Faleminderit!

Jam 40 vjec dhe deshiroj te njoh nje mike te sinqerte, nje femer qe deshiron te ketë nje dialogim inteligjent me nje djale interesant

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.