Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

(Vijon nga faqja 27) si une, por pa implikuar asnje aspekt fizik, sic shoh shume lajmerime ketu lart e poshte lajmerimit tim. Nuk kerkoj takime ekstravagante, por takime normale pa shume makiazh dhe bojatisje nga koka te kembet. Dua dike qe te krijoj nje shoqeri te paster, komunikim besnik dhe te sinqert qe dy qenie njerezore rralle here mund te bejne ne kete jete qe po behet e mbrapshte dhe aspak serioze. Dua dike qe te kete besim dhe jo hipokrizi, qe te me vleresoje si shok, dhe ndoshta me vone koha edhe menyra e bashkeveprimit mendor do te krijonte dicka te bukur e te vlefshme. Ju lutem jo pergjigje nga femra qe imitojne Tunen dhe Zajminen. Ky eshte vertet nje kerkim serioz, merreni si te tille. Ju lutem dergoni vetem mesazh në këtë nr. cel. 0684039075.

Jam Miri nga Insituti 32 vjeç, kërkoj të lidhem me një zonjë mosha 25-40 vjeçe nga Tirana. Për më tepër lë nr. cel. 0666071188.

Për gruan 44 vjeçe nga Vlora, jam 30 vjeç nga Tirana dhe kam këtë nr. cel. amcg0wgwwm.

Përshëndetje. Jam Soni nje djal 34 vjecar, jam rritur ne Itali dhe kam nje mentalitet shum te hapur dhe modern. Te tjeret per mua thone qe jam nje djalë capken, inteligjent dhe i respektueshem. Gjeja me e rendesishme per mua eshte lumturia! Do te deshiroja te njihja nje vajze me deshiren dhe urimin qe nga nje njohje e thjeshte te lindi dicka me te vertet e mrekullueshme dhe plot lumturi. Per kontakt mund te me shkruani ne adresen time: soni.m1980@yahoo.it. Faleminderit.

I am a Turk 49 years old from Turkey. I am medical doctor. I ëant to marry ëith an Albanian girl. She must be tall, slim, cultured, intellectual. You can contact me e.mail address or facebook. hastahane@hotmail.com ëëë.facebook.com/h.k.salihli telephone: 00905074288793 thank you

Une jam nje djale 37 vjeç, 1.78 m i gjate dhe sportiv. Kam lindur ne Tirane ku kam mbaruar Universitetin. Qe prej 15 vjeteve jetoj ne France. Nuk kam qene asnjehere i fejuar apo i martuar por kam bashkëjetuar me nje vajze ketu ne France me te cilen ka lindur nje djale. Jam me dokumenta te rregullta, me shtepi te paisur me konfort dhe finance te mire. Deshiroj nje lidhje serioze per te krijuar familje me nje vajze simpatike mosha 25-30 vjeçe e gjatë 1.65-1.75 cm e gjate dhe qe te mos kete femije. Adresa ime e-mail është: franci77str@yahoo.fr

Jam nje djal 22 vjeç nga Tirana, shumë simpatik. Kërkoj të njoh një vajze simpatike të bukur dhe te sinqertë që ta dua dhe te kaloj jeten me te. Jam shumë mire ekonomikisht dhe vashdoj studimet. Lë nr. cel. 0692286947. Jam atletik, shumë mirë ekonomikisht, vazhdoj studimet universitare, më pëlqejnë shumë udhëtimet, akoma nuk e kam gjetur zemrën time, prandaj po e provoj këtu. Dua të jetë e sinqertë dhe që të më përshtatet mua, e ti dedikohem vetëm asaj, ta bëj va- jzen më të lumtur në botë. Mjafton të takohemi vetëm për një kafe që të njihemi.

Vajzes nga Tirana 41 vjece i le adresë ne skype gino-it dhe nr. e telefonit mund ti shkembejme prej andej. Jetoj dhe punoj ne Norvegji dhe jam 41 vjec. Adresë emaili: gino-it@hotmail.com

Pershendetje jam një djalë 32 vjeç nga Shkodra kerkoj të njihem me nje vajzë nga mosha 18 deri 30 vjeçe qoft dhe zonjë e divorcur si fillim njohje, të tjerat ja leme kohes. Lë këtë numer telefoni: 0685517690.

Përshëndetje jam një djalë që interesohem të njihem me ndonjë vajzë për qëllime serioze. Për të interesuarat lë këtë nr. tel. 068dmjgwww. Preferohen vetëm vajza serioze, ju falenderoj e jeni të mirëpritur.

Jam nje qytetar nga Tirana mosha 60 vjec kerkoj nje shoqe te moshes time per te kaluar pleqerinë sëbashku. Për më shume informacion po le numrin e telefonit: 0697430635.

Jam Kolombo nga Shk. 40 vjeç, biznesmen, dua të lidhem me një vajzë për lidhje serioze, qoftë edhe e divorcuar. Cel. 0665616864.

Le nr. per Anxhelen 066jë11qmr. Jam Ledi 34 vjeç.

Jam Andi nga Tirana kerkoj te njoh nje vajz per lidhje serioze, le te jete dhe nga rrethet. Mosha ime eshte 29 vjeç. Nr. im është: 0699409437.

LIDHJE VETËM PËR QEJF...

Lë nr. cel. vetëm për femrat qejflie, nga Shqipëria e mesmes. Cel. 00306948768307.

Jam i interesuar të gjej nje grua per lidhje sekrete deri ne moshen 50 vjeçe. Më intereson ajo gruaja nga Durresi dhe i lë këtë nr. cel. 3932155841. Jetoj prej vitesh ne Itali afer Milanos.

Kërkoj nje grua per nje lidhje te gjate per shoqe mike gjithcka te martuar ose jo nga Tirana apo afer saj. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0663490ggg. Nga unë nuk do zgjenjehesh ju mirepres.

Nuk e di nëse kjo është menyra e duhur per te krijuar nje lidhje te fortë e te fshehtë por thashë ta provoj nje herë. Pas nuk dua te bej më lidhje as ne lagje as ne punë. Jam 54 vjeç dhe 1.78 i gjatë me arsim te lartë korrekt. Kerkoj nje mike në Tiranë dhe afër saj. Nëse ndonjë zonje nga mosha 43 vjeçe e lart e ndien mangesen e nje mashkulli ne jeten e saj te telefonojë ne këtë nr. cel. 068A9MGMPD.

Jam nje zoteri nga Tirana biznesmen, simpatik, serioz dhe i komunikueshëm. Kërkoj shpirtin binjak per nje lidhje te fshehte, te bukur dhe te embel. Mosha nuk ka rendesi, rendesi kane hiret, parfumi, stili, seksi dhe performanca. Pres sms ne cdo kohe në nr. tel. 0673800649.

Jam nje djalë trup sportiv 1.80 i gjatë dhe jam 25 vjeç, mirëpres gjitha femrat që duan kënaqësi dhe do të jetë top sekret. Nga unë nuk do zhgënjeheni. Cel. 0692322411.

Le nr. telefoni per një zonjë per nje lidhje te fshehte sekrete 0674403325. Me dergo sms ose telefonatë që të komunikojmë.

Dua të lidhem me një zonjë ose zonjushë qe te kete linde per qejf te ketë para, pune, shtëpin e vet. Une jam i qejfit dhe numri im i cel. është: 0665397542.

Jam një zotëri 48 vjec ng. Tirana dua nje lidhje sekrete me nje zonje që di të ruaj sekretin. Zonja te jetë nga Tirana, Durrësi, Elbasani, Shkodra, Lushnja ose Lezha. Nr. cel. 0682421717.

Jam një zotëri 45 vjec banues ne Tirane jam per nje lidhje te fshehte te bukur dhe romantike me nje femer te sinqerte. Preferoj vejushat per me teper le kete nr. cel. 0692193141.

Jam nje biznesmen jetoj në nje nga perlat e jugut me mungon nje mike. Për te interesuaren lë këtë nr. tel. 0699782981.

Jam Arbri nga Fieri 22 vjec kerkoj te lidhem me nje vajze serioze ose per qejf. Cel. 0696931050. Me respekt Arbri.

Deshiroj te njoh nje femer romantike te vetmuar qe ja vlen ta kesh mike i vetmuari 50 vjeçar nga Tirana. Më dërgoni sms 0698431830.

Vetem per zonja ose zonjusha deri në moshën 30 vjeçe, simpatike dhe me banim vetem ne Tiranë, për nje lidhje sekrete. Jam me banim ne Tiranë, jetoj vetem, me arsim te larte. nenpunes. Ruaj sekretin dhe ju gjendem per cdo gje. Jam ne dispozicion per tu lidhur duke derguar vetem sms në nr. tim që ndodhet në redaksi. Dergo një sms të tjerat mi ler mua.

Jam nje djale 29 vjeç nga Berati dhe kerkoj të njoh një zonjë për lidhje sekrete te qendrueshme. Nr. im është: 0665473336.

Jam një zotëri tani vjec 37 vjeç, dua lidhje sekrete me një zonjë fierake, vlonjate ose lushnjare. Lë nr. telefoni: 0686747154.

Jam një burre 48 vjec nga Fieri, jam i punesuar simpatik trup te regullt. Interesohem per zonjen 41 vjece nga jugu dhe te vuajtur qe kerkon lidhje sekrete dhe i le nr. telefoni per te kontaktuar 0696725042. Je e mirëpritur, tek une do te gjesh respektin dhe dashurine e munguar.

Jam nje zotëri 48 vjeç nga jugu jetoj ne Tiranë, dua nje lidhje sekrete me nje zonjë, ska peroblem mosha dhe qyteti ku jeton. Lë nr. tel. 0688408699.

Per Shpresen 53 vjeçe, qe kerkon lidhje sekrete, i them se nuk kam asnje paragjykim. I lutem te më marre në këtë nr. cel. vodclabja0m1pd.

Jam një djale nga Rogozhina 35 vjec kerkoj nje lidhje sekrete me një zonjë mosha 25 deri 45 vjeçe te jete nga Rogozhina ose fshatrat perreth. Cel. 0682396900.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.