Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

Jam Albani 49 vjeç, dëshiroj te njifem me nje femer serioze. Kam vite që banoj në Angli jam i stabilizuar ketu. Jam i ndarë prej vitesh. Më dergoni sms ju lutem per me shumë në këtë nr. cel. 00447502912677.

Përshëndetje jam Turi nga Shqipëria e mesme me banim në Londër, kërkoj të njoh një vajzë po nga Shqipëria e mesme, të jetë e sinqertë, e çiltër e bukur, mundësisht të jetë mbi 1.75 e gjatë, nga mosha 25-35 vjeçe. Kush e gjen veten në këtë mesazh të më shkruaj në këtë nr. tel. 00447459710754. Mos hezito të ndihesh princeshë, më shkruaj. Faleminderit. NJOFTIME NGA ITALIA

Jam Alberti nga Tirana djalë simpatik, jetoj ne Torino te Italise e tani do vij në Shqipëri. Do doja te njihem me një vajzë apo zonjë të sinqerte e shume simpatike, për një lidhje per kohe te gjate, perveç respektit dashurise e mirekuptimit, do jem i disponueshem per cdo lloj problemi ekonomiko-financiar. Kryesorja te kemi një mirëkuptim te perbashket nga cdo pikepamje e ndryshme. Si fillim më dergoni një sms per moshen aparencen e ku jetoni aty. Nr. tel. 00393442601548.

Përshëndetje, jam 38 vjeç, beqar, jetoj në Itali, dua të lidh miqësi vetëm me femra, ato që janë biseskual apo gay, të mos humbin kot kohen. Lë nr. cel. 00393895795953.

Jam X nga Tirana, me arsim të lartë 38 vjeç, dua të lidhem me një vajzë që jeton në Itali dhe të jetë shumë e kompletuar në të gjitha anët. Cel. 00393510294524

NJOFTIME NGA GJERMANIA

German businesmen is searching nice, creative, intelligent women about 25-40 years. Mobil: 00491736590562. NJOFTIME NGA TURQIA

Jam 49 vjeç nga Turqia, mjek, dua të martohem me një vajzë shqiptare por që nuk e pin duhanin. Tel. 00905414618113. NJOFTIME NGA GREQIA

Për Anen që jeton në Zvicer, dua një gocë të mirë për pronarin grek. Cel. 00306942083383.

Dua një lidhje serioze me nje grua te rregullt ne cdo drejtim. Jam 57 vjeç dhe kam këtë nr. telefoni: 6940359496.

Përshëndetje jam një djalë nga Elbasani, jetoj në Selanik 33 vjeç, kërkoj lidhje serioze me një vajzë e cila të jetojë në Selanik. Cel. 6939379631.

Përshëndetje. Jam Laerti nga Saranda, dua te njihem me nje vajze per shoqeri. Të tjerat ja leme kohes. Cel. 00306997717563.

Jam Jani 40 vjec nga Shkodra, jetoj ne Athine prej vitesh. Jam i ndare dhe dua te njoh një femer per lidhje serioze. Për më tepër lë nr. cel. 6996577423. Më dërgoni sms.

Jam nje zoteri 42vjec me banim ne Athine deshiroj te njoh nje zonje te mire per shoqeri tel 6946377556

Jam Edi 46 vjec jam nga nje qytet jugut jetoj prej 21 vjetësh ne Greqi i divorcuar kam fëmijë ne mosh te rritur. Jam 1.80 i gjatë trup të rregullt tipare zeza të rregullta. Jam shumë i dashur dhe gezoj simpati ne shoqeri e kudo jam kundra alkolit dhe duhanit besoj se bej pjesë ne ate kategori njerëzish që janë të kompletuar. Kërkoj një shoqe jete të edukuar be- snike të jetë familjare e rregullt të jetë pa femijë në ngarkim të jetë mbi 1.70 e gjatë simpatike terheqese. Tek unë do gjej vetveten do gjej endrra deshira e mendime te perbashkta. Tel. 00306995654812.

Kam punë të mirë dhe banesën time, dëshiroj të njihem me një vajzë. Për më shumë ja lëmë telefonatës. Cel. 6978106159.

Përshëndetje, jam Ardjani, jetoj në Greqi, aktualisht pa dokumenta në kërkim të një vajze mbi 30 vjeçe, vetë jam 28 vjeç, por nuk dua grua më të vogël se vetëm dhe të mos i interesoj ekonomia, sepse nuk jam mirë ekonomikisht. Cel. 6973064184.

Jam një zotëri 32 vjeç nga Elb. kerkoj nje lidhje sekrete me ndonjë zonjë nga Elb., Lb., Cerriku ose Gramshi deri 35 vjeçe. Tel. 00306978087364.

Jam një zotëri punoj dhe jetoj në Greqi 53 vjeç, kërkoj të njoh një zonjë për qëllime serioze, gruaja më ka vdekur aksidentalisht. Cel. 00306943642943.

Përshëndetje. Jam rreth 50 vjec dhe i interesuar per nje lidhje që të pershtatet kesaj moshe, mundesisht nga Shqiperia e mesme. Të më sjell ate qe me mungon dhe do të jem i pakursyer ndaj saj. Cel. 00306993308786.

Përshëndetje. Interesohem per zonjen nga Italia me nje femijë. Jam 36 vjeç nga Korca me banim Selanik. Cel. 00306951912256.

Pershendetje vajza jam nje djale ne kerkim te fatit banoj ne Greqi, jam 40 vjec me trup sportiv, kerkoj nje vajze per familje. Për kontakt lë këtë nr. tel. 6974708488. Ju pres jam Tomi.

Jam 45 vjeç, kerkoj nje zonjë per lidhje serioze te moshes 37-45 vjeçe kryesisht te jetojë ne Greqi. Prezamtimin ta bëjmë me sms në këtë nr. tel. 6999090425.

Përshëndetje, jam Jani 38 vjec nga Lezha jtoj prej vitesh ne Athine, jam i ndare dhe dua te gjej nje femer per lidhje serioze. Për më tepër lë nr. cel. 6940966379. Më dërgoni mesazh.

Përshëndetje. Jam Erioni 27 vjec nga Saranda, banoj ne Athine. Dua te njihem me nje vajze per nje shoqeri te thjeshte dhe te sinqerte. Të tjerat ja leme kohes. Për më tepër lë nr. cel. 00306998801208. Faleminderit.

Përshëndetje jam nje djalë nga veriu me banim ne Greqi, katolik 37 vjeç, kam vuajtur ne jetë per nje dashuri te sinqertë. Kam nje problem fizik kerkoj nje vajze per lidhje serioze. Për më tepër lë nr. tel. 00306994335880.

NJOFTIME NGA SHQIPËRIA...

Përshëndetje, jam Miri nga Tirana 38 vjeç me banim në Gjermani, por për momentin jam në Shqipëri, jam i divorcuar por pa fëmijë, në gjëndje ekonomike shumë të mirë, kam punë të mirë dhe banesën time, jam i sinqertë, i respektueshëm dhe besnik, larg alkolit, duhanit dhe bixhozit. Do të doja të lidhesha me një vajzë të thjeshtë dhe të vuajtur, deri në moshën 32 vjeçe, për bashkëjetesë ose martesë, edhe e ndarë nuk ka problem, për të banuar në Gjermani. Nga unë nuk do zhgënjeheni. Cel. 0665489105.

Jam Beni nga Tirana 39 vjeç, me banim prej shumë vitesh në Milano. Në gjëndje shumë të mirë ekonomike, larg alkolit dhe duhanit. Dua të lidhem me një vajzë të thjeshtë dhe të sinqertë, maksimumi 33 vjeçe, vetëm për lidhje serioze. E interesuara nuk do zhgënjehet, mund të vijë në takim edhe me njerëzit e saj. Takimet vetëm në Tiranë. Cel. 0665498899.

Jam një zotëri nga Shkodra, banoj në Tiranë i ve 65 vjeç, fëmijët kanë jetën e tyre. Shpresoj të njoh një zonjë apo zonjushë të moshës 60-65 vjeçe. Kam nevojë të jem në shoqërinë e një femre të cilës i ka munguar dashuria, ngrohtësia shpirtërore, lumturia dhe që është e vetmuar në jetën e saj. Tek personi im do të gjeni ngrohtësinë shpirtërore, dashurinë, lumturinë dhe transparencën. Theksoj që poshtë asaj moshe të mos më marrin në telefon. Për çdo hall dhe për çdo moment unë do të jem me ty. Do të fal gëzim, dashuri, harmoni, të jetosh me mua është një mrekulli, sinqeritet, ëmbëlsi, ngrohtësi e shumë këto ti ofroj vetëm unë e askush tjetër. Do ta shohësh që nuk janë fjalë që mbeten në letër. Ju mirëpres për lidhje serioze dhe të ëmbël. Cel. 0692360863.

Për Suzin ose ndonjë tjetër të mundshme lë nr. tim: amc.mgadjno, të më dërgojë mesazh. Jam tek 60tat, punoj në shtet, banoj në Tiranë. Kam nevojë për një grua të tillë, intelektuale, të punësuar, me shtëpi e mundësi të tjera. Jam shumë i rregullt në çdo gjë. Dua saktësi e seriozitet.

Jam një 55 vjeçar nga jugu me banim në Tiranë, në gjëndje të mirë ekonomike me paraqitje e trup të rregullt pa vese të këqia si bixhozi, alkoli etj. jetoj vetëm. Dua të lidhem e të jetoj me një zonjë. Ju lutem vetëm për qëllime serioze për të kaluar jetën sëbashku. Të jetë e rregullt dhe disi e paraqitshme. Cel. 0697344776.

Kërkoj një grua familjare të jetë besnike, të ketë qëllime serioze ashtu siç i kam dhe unë. Jam i ndershëm, punoj si elektriçist dhe jam i rregullt. Jam me ekonomi të mirë mesatare, kam shtëpiat e mia private vila, dhe një djalë të vogël 12 vjeç. Vetë jam 56 vjeç, dhe të interesuaren e dua të jetë 35 vjeçe e lart. Për më tepër lë nr. tel. 0688456327.

Jam 65 vjeç, banoj në Vlorë, gruaja më ka vdekur, jetoj i vetmuar, kam shtëpitë e mia, me të ardhura mujore shumë të mira. I përgjigjem zonjës 53 vjeçe me banim në Tiranë, e cila kërkon një zotëri deri 60 vjeç. I përgjigjem dhe zonjës Ana me banim në Fier e cila kërkon një zotëri të mirë dhe të sinqertë, dhe zonjës Shpresa 52 vjeçe me banim në Tiranë. Cel. 0698994078. Vlorë.

Përshëndetje jam një zotëri në moshën 56 vjeç, porsa jam kthyer në Shqipëri pasi kam jetuar jashtë prej disa vitesh me punë dhe tani kam hapur një punë timen, jetoj i vetmuar pa probleme familjare. Dëshiroj të njihem me një zonjë rreth moshës 45-50 vjeçe dhe do ti dhuroj ngrohtësinë që ajo dëshiron në çdo pikëpamje. Për më tepër lë nr. telefoni: 0674815473.

Jam një zotëri që më quajnë Muhamet, kam dy fëmijë që jetojnë në Itali, gruaja më ka vdekur dhe jetoj vetëm në shtëpinë time në lagjen 3 Rruga Ibrahim Buzhiqi nr. 27. E shikoj që jeta nuk kalon vetëm. Prandaj dëshiroj që të njihem me një grua të moshës 58-60 vjeçe, të jetë e mbajtur dhe e vetme dhe që do të jetojë me mua si zonjë në shtëpinë time me mua dhe do kalojmë jetën sëbashku. Për komunikim po ju lë nr. telefoni: 2220631. Dua vetëm përgjigje serioze dhe korrekte në shtëpinë time.

Përshëndetje jam një djalë nga Durresi jam i vetëpunesuar me ekonomi shumë te mire dhe kerkoj nje goc per lidhje serioze. Ky sms vlen dhe per ato qe janë te divorcuara por pa probleme mosha deri 35 vjece. Për më tepër lë nr. cel. 0698911731. Faleminderit.

Jam nga Durresi 64 vjec me arsim te larte me pune por qe kam nevoje per nje zonjë qe te luftoj vetminë. Dua qe zonja te jete pa probleme me nje arsim e kulture. Kush ndjen nevojen e mbeshtetjes te nje miku e me vone pse jo dhe bashkeshort i mire te me telefonoj në këtë numer telefoni: 0674949738. Faleminderit.

Pershndetje vajza unë që po ju shkruaj jam Elmiri nga qyteti i Beratit jam 29 vjec kam shum deshirë qe të kem një lidhje martesore me një vajzë të mirë dhe larg cdo vesi të keq. Jam 1.65 i gjatë, dua të jetë nga qyteti. Nr. cel. 0699937090.

Përshëndetje, jam nje zotëri 45 vjec nga Shqipëria e mesme me banim ne Durrës, kerkoj nje zonje per lidhje serioze qe di ta respektoj nje familje. Nuk ka rëndësi dhe me femijë se femija eshte gjeja me e shtrenjtë per mua. Kush do ai person do jetë shumë me fat se jam nje preson qe di ta vlersoj e ta dashuroj. Cel. 0688284940.

Jam një zotëri nga Durrësi më ka ndodhë një faketësi në jetë më ka vdekur gruaja dhe jetoj vetëm. Jam pa probleme, dua të jetojmë bashkë për martesë ose bashkëjetesë. E interesuara të lërë numër telefoni në gazetë.

Jam nje banor nga Kamza 53 vjec 1.74 i gjatë me trup te rregullt floket te rregullta e te thinjura jetoj ne shtepin time i cili para nje viti gruja me ka vdekur. Kërkoj nje grua pa dallim krahine rrace dhe ideje vetem te jetë e thjeshtë dhe e sinqert te jetë me vlera per shtepi e per burrë. Jo te jetë me llustra e me lajka. Mosha deshiroj te jetë 4050 vjeçe vetem te jetë me karakter te paster e njerëzor. Kush ka interes te me telefonoj mbasdite pas ores 16.00 per arsye pune. Cel. 0682244727.

Kush dëshiron të njihet me shpirtin tuaj binjak, jam një djalë nga Saranda 40 vjeç, kërkoj njohje vetëm nga Saranda dhe Delvina deri 45 vjeçe. Kush dëshiron të më telefonojë në këtë nr. cel. 0699599124. Të më dërgojë sms.

Iliri 33 vjeçar ish futbollist i Dinamos e Kombëtares. Me profesion Mësues Fiskulture që kulturen ne shqiptarët e kemi minus infinit. Kërkoj të njihem me ndonjë vajzë nga Tirana ku e interesuara më gjen nga e hëna në të premte në KS. Dinamo tek Palestra e Forcës që ndodhet tek Fushat e Tenisit 8 me 10.00. Të jetë me arsim të lartë e pa preokupime familjare.

Afrimi 52 vjeçar nga Tirana kërkon të lidhet me një femër me afërsi moshe. E interesuara të telefonojë ose të më dërgojë një sms në këtë nr. cel. 0685084757. Faleminderit.

Jam Loni nga Korca 50 vjec, po shkruaj per here te parë. Vitet ikin pa kuptuar. Kush kerkon nje person punetor dhe familjar telefononi ne numrin tim të cel. 0696390860.

Kerkoj nje lidhje me nje bukuroshe dhe vecanerisht seksi e ndarë ose atje ku eshte e ka mbytur monotonia se edhe une jam shumë i mirë dhe pak i vecantë. Jam 36 vjec nga Fieri preferoj nga Fieri ose diku afer dua qe kur te pimë nje kafe tja vlejë te jemi te dy paksa te perkryer jo te rendomtë. Shpresoj te me kuptoj ndonje fantastike. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarat.

Përshëndetje jam Toni nga Lushnja 29 vjec i sapo ardhur nga jashtë dhe do doja nje vajzë per lidhje serioze. Për më tepër lë nr. cel. 0692395842.

Përshendetje, unë jam nje djalë 23 vjeç nga Lezha, jam ne kerkim te nje femre per lidhje serioze ose lidhje te hapur kjo varet nga ju dhe nga koha. Premtoj korrektesi dhe privatesi ne lidhje, theksjoj faktin se mosha juaj ska rendësi apo statusi e martuar apo beqare. Po le numrin tim të cel. 0674661125. Të gjithë ju qe jeni te interesuara me kontaktoni kam bindjen se sdo zhgenjeheni.

Jam një zoteri i kompletuar ne cdo drejtim kerkoj nje shoqe jete me arsim dhe të punesuar të jetë deri 44 vjeçe. Unë jam 50 vjeç dhe kam këtë nr. cel. 0683689848. Faleminderit.

Jam një djale 35 vjec nga Shqiperia e mesme, djale i rregullt familjar, 1.80 i gjate, trup te rregullt i paraqitshem dhe rrjedh nga nje familje e rregullt. Kerkoj te njihem me nje vajze per qellime serioze, shpresoj nje vajze familjare dhe e paraqitshme, mosha 26-32 vjeçe. Nr. cel. 0697822091.

Përshëndetje jam nje djale nga Tirana familjar, dhe i paraqitshem, kerkoj te njihem me nje vajze te fese myslimane. Nr. cel. 0696379522.

Pershendetje jam Frenkli nga Durësi shume simpatik dhe king dhe ky sms vlen per te gjitha ato femra qe kerkojne dicka ndryshe dhe speciale. Nr. cel. 0696265383. Më dërgoni sms.

Jam i interesuar per nje femer te sinqertë qe i mungon dashuria dhe mbeshtetja, ashtu si me mungon dhe mua. Jam me punë pa vese, me ekonomi, te jetë 35 vjeçe. Lë nr. cel. 0699732190.

Përshëndetje për ju zonja 47 vjeçe me arsim ekonomik. Dhe unë kërkoj një gjë të tillë siç e kërkoni ju. Dhe unë jetoj vetëm, a mund të ju takoj me shpresë se do të gjejmë gjuhen e përbashkët më të mirë të dyanshme. Po ju lë nr. telefoni: 0699718976. Zotëria nga Tirana.

Përshëndetje. Kur ndìesh e vetmuar, cdo gje te duket e zeze, demoralizohesh dhe jeta te duket e kote. Nuk ke oreks per asgje. Por mos harro se si ti ka dhe shume te tjere. Mundohu te gjesh nje njeri me te njejtat probleme dhe ndaje me te dhimbjet e shpirtit. Te jesh e sigurte qe do lehtesohesh shume. Nese te ndodh kjo, me njofto me sms në këtë nr. cel. 0696950439. Jam nga Fieri, 50 vjeç.

Jam 60 vjec dua te njoh nje zonje per lidhje seioze jam nga Vlora dhe ju lë nr. tel. 0699605288.

Pershendetje une jam Albani 33 vjec 1.80 i gjate peshoj 90 kg. jam nga Lu. kerkoj 1 lidhje serioze une kam 1 pun timen. Jam njeri i rregullt dhe numri ime eshte vodaclab 0696190290. Faleminderit per mirëkuptimin me respekt Albani Lu.

Berti 58 vjec nga Tirana, per disa arsye te jetes time private jam i interesuar te lidhem me nje femer po nga Tirana, te jetë e thjeshtë e sinqert dhe e shkolluar për lidhje te fshehtë. Nga mua nuk do zhgenjehet do mbetet e kenaqur ne cdo drejtim. Komunikimi vetem me sms. Nr. privat dhe zileve nuk u pergjigjem. Cel. 0682600104.

I përgjigjem znj. G. nga Tirana që do të krijojë familje. Po ashtu i përgjigjem dhe zonjes nga Durrësi e divorcuar. Unë jam një zotëri familjar, i arsimuar, në punë të mirë me shtëpi të mirë, nuk përdor asnjë lloj pije alkolike as duhan. Për më shumë lë nr. telefoni: 0682701849.

Jam Kujtimi nga Vlora 25 vjec kerkoj zonje per shtepi. Po te jap edhe numrin te flasim bashke me cel. 0682966359. Ju faleminderit shumë.

Jam një zotëri 48 vjec nga Durresi i divorcuar i punesuar, kam shtepine time, jam larg mashtrimeve dhe veseve te keqia. Interesohem per zonjen 43 vjece nga Durresi dhe i le nr. cel. VOD MPAK0GA je e mirëpritur dhe e respektuar se per ate qe ke ti nevoje kam edhe unë.

Interesohem për një vajzë deri në moshën 30 vjeçe nga Dr. Cel. 0692357161.

Jam një zotëri 48 vjec nga Fieri i divorcuar i punesuar, i rregullt pa vese te keqia. Interesohem per znj. 42 vjece nga jugu dhe i le nr. tel. 0696725042 per te kontaktuar, je e mirëprituar. Të plotesoj kerkesat e tua dhe te vlersoje ty si femer.

Jam nje zotëri nga Fieri i pa martuar. Kerkoj nje vajzë per martesë mosha 35-39 vjeçe. Për të tjerat flasim. Cel. 0699935723.

Pershendetje! Jam nje djale nga Athina! Do kisha deshire te lidhesha me nje femer nga mosha 25 deri 40 vjece, për lidhje serioze per martese! Ska problem nëse ka qënë e fejuar apo e martuar, vetëm të jetë e divorcuar. Cel. 0674834440.

I pergjigjem znj. Ana nga Tirana 39 vjeçe qe punon teknike ne firme Italjane. Cel. 0699935723.

Kerkoj te lidhem me një femër nga mosha 40 vjeçe e larte, te jetë e martuar pasi dhe une jam i martuar. Jam nga Vl. kaq kam per te thene te tjerat ja leme kohes vetem kohes. Ajo na tregon kush jemi e sa vlejme. Cel. 0699930300. Pres pergjigjen tuaj korrekte.

Jam një djalë 30 vjeçar, kërkoj një lidhje serioze me një zonjushë të mos ketë qënë e dashuruar. Cel. 0699841798.

Jam një zotëri 40 vjec me banim ne Tiranë familjar i arsimuar me punë serioz i paraqitshëm. Deshiroj te kem nje lidhje te fshehtë me një zonj ska rendesi nese esht me moshë më të madhe se unë. Ska rendesi as origjina por te jetë e mirë e thjeshtë e komunikueshme dhe me banim ne Tiranë ose Durres. Cel. 0698456417.

Jam 48 vjec, i arsimuar, me pune te mire ne një kompani te huaj. Nuk pij alkol, jam i rregullt ne te gjitha drejtimet. Dij te respektoj dhe ta nderoj dhe ta respektoj nje femer per mua familja eshte gjeja më e shtrenjtë ne jetë. Lë numrin e telefonit zonjes së divorcuar 43 vjece me emrin Liana nga Durresi. Lë nr. telefoni në redaksi.

Jam një zotëri nga Durrësi 49 vjeç, i divorcuar pa probleme, i punësuar, njeri serioz, interesohem për zonjen 47 vjeçe nga Tirana që jeton vetëm dhe i kanë vdekur prindërit. Lë nr. tel. vod. NQBK0HA, vetëm për lidhje serioze. Je e mirëpritur. Faleminderit.

Jam X person i martuar banues ne Tiranë 36 vjec me punë me paraqitje dhe fizik te mirë. Kërkoj nje lidhje top sekrete me nje femer qe banon ne Tiranë ose Durres e moshes 25-36 vjece. Dua qe lidhja te jetë e paster pa interes dhe pa i prishur punë njeri-tjetrit. Cel. 0682766448.

I pergjigjem gruas 47 vjece per nje lidhje serioze ose sekrete. Jam nga Tirana 52 vjec dhe i punësuar. Kam këtë nr. cel. 0665354893 dhe 0682809148.

Jam Ervini 30 vjeç nga Tirana singell, kerkoj te kem nje lidhje dashurie me nje vajzë ose zonjë seksi po nga Tirana. Ju mirëpres në këtë nr. cel. 0685256875.

Jam nga Elbasani 56 vjec kerkoj te lidhem me nje zonje e cila te jete me banim ne Elbasan. Zonja e interesuar per kete lidhje te me telefònoje në këtë nr. cel. 0682405743.

Jam nje zoteri nga Tirana 52 vjec kerkoj te lidhem me nje femer per lidhje serioze. Për më tepër lë nr. cel. 0665366034.

Jam nga Tirana jetoj në Durrës 40 vjeç kerkoj nje zonje qe din te ruaj sekretin. Me respekt Edi. Lë nr. cel. 0699919514.

Nuk e di qe kjo është menyra me e duhur per te kriuar nje lidhje te fortë te fshehtë të gjatë. Por thashë ta provoj nje herë, pasi nuk dua te kem lidhje as në lagje as ne punë. Jam 45 vjeç i gjatë 1.78, elegant jam me arsim te lartë banoj ne Durrës. Nëse ndonje zonjë 40 vjeçe e lart don te kete nje shok qe te te respektoj ne çdo drejtim e top sekret te jetë elegante vetem nga Durëësi, Kavaja, Vora ose Fushë Kruja. Më dërgoni vetem sms në nr. cel. 0699514961. Faleminderit.

I përgjigjem Zamires nga Durrësi 46 vjeçe plotesoj kerkesen tuaj. Jam 45 vjeç i arsimuar. Jam familjar shumë i rregullt di te vleresoj nje femer. Lë nr. tel. 0699514961. Dërgoni sms si fillim faleminderit.

Për zonjen 41 vjeçe e e vuajtur me emrin zemra e plagosur, por edhe per zonjen nga Fieri qe nuk e di nga tja filloje qe eshte 46 vjeçe. Kam dëshirë që të biem dakort, jam shumë i thjeshtë jo për aventura. Cel. 0696517735. Faleminderit.

Banoj ne Durres jam 48 vjeç i divorcuar jo per fajin tim jam shumë i rregullt shumë familjar larg duhan- it alkolit e lokaleve e çdo vesi te keq. Dua te lidhem me nje zonje qe i ka vdekë burri nese eshte dhe me e madhe se unë me moshë nuk ka problem por te jenë familjare e larg veseve te këqia po te ishte ne emigracion do ishte mirë dhe unë dua te emigroj. Tel. 0686489094.

Suzit nga Tirana 52 vjece, e arsimuar dhe e punesuar ne shtet i lë nr. cel. 0699377300, sepse ia plotesoj kriteret e saj. Jam ne pune, me arsim te larte, pa vese, banoj ne Tirane.

Pershendetje! Jam nje burre 53 vjec, i divorcuar pa femije. Jam ne gjendje te mire ekonomike dhe kam nje shtepi 2 kateshe ne gjendje te mire. Jam ne kerkim te fatit dhe shpresoj te gjej njeriun e duhur per te krijuar familje. Të interesuarat mund te telefonojne ne kete numer 0694810318 vodafone club. Ju faleminderit.

Jam një zotëri nga Kv. 43 vjeç i rregullt dhe di të mbaj e respektoj një mike të mirë e të sinqertë të cilës i mungon një shok ku ajo vuan nga vetmia e ngrohtësia ku zemra e shpirti ja kërkon për lidhje të fshehta mosha 20-42 vjeç. Ju lë nr. cel. vod.6197319. Faleminderit.

Jam nje zoteri qe banoj e punoj ne Tirane, me arsim te larte, jetoj vetem pa njeri ne ngarkim, jam njeri i drejte, i ndershem dhe pa vese. Kerkoj per martese nje grua rreth 50 vjece, se ciles do t’i perkushtohem seriozisht me sinqeritet, me respekt dhe me dashuri pakufi. Le nr. cel. 0699319022.

Jam Tani nga Vlora 41 vjec jam i divorcuar kam biznesin tim si dhe shtëpi kerkoj te lidhem me nje femer per qellime serioze. Të jetë e divorcuar por pa femijë ose beqare. Për me shume po le nr. tel. 0683039719.

Jam nga Fieri kerkoj nje lidhje te sinqertë me nje femer deri ne moshen 35 vjeçe. Lë nr. tel. 0683676635.

Edioni nga Tr. kërkoj miqesine e nje vajze, veçanerisht studente. Do te jete shume e respektuar, e mirembajtur dhe e plotesuar per cdo nevoje jetesore e shpirterore. Ju mirepres me sms në këtë nr. cel. vod2185378.

Edi nga Tr., kerkoj nje vajze ose zonje simpatike deri në moshen 45 vjece. Do te gjeje tek une nje mik shpirteror te perhershem dhe mbeshtetes per cdo nevoje materiale e njerezore. Jeni e respektuar te me dergoni sms në nr. cel. eagl 674062515.

Jam nje djale 37 vjec, simpatik trup sportiv Do doja te njihja nje vajze per lidhje serioze. Lë nr. cel. 0698913242.

Pershendetje jam 45 vjeç i dìvorcuar kerkoj nje goce per lidhje serioze jetoj ne Angli me dokumenta. Të interesuarat te dergojne sms në këtë nr. cel. 0683293474. Kontakti do jetë me vëllain. Më dërgoni vetem sms. Faleminderit.

I përgjigjem Anës, jam 42 vjeç nga Tirana jam në punë kam dokumenta italiane, po lë nr. tel. 0674828452.

Jam nje zoteri 62 vjec nga zona e Shkodres dua me u lidhe me nje zonje per qellime serioze martesore. Jam i fese katolik jam i divorcuar me gruan dhe kam shtepine time. Zonja te jete e thjeshte dhe punetore nese ka ndonje zonje te me telefonoje ose te me dergoje sms te mos me bejne zile se nuk e hapi fare. Nuk pergjigjem nuk e dua per shoqeri por e dua me jetu me të. Lë nr. tel. 068677i65o.

Cila është ajo femër me kulturë e arsimuar që di të ruaj sekretin dhe që kërkon të njëjtat vlera dhe cilësi tek një mashkull. Më telefononi ose më dërgoni sms në nr. cel. 0692357535.

Përshendetje. Dua te njihem me nje femer per lidhje serioze, të kete moshen 47-55 vjece. Per komunikim po le kete nr. vod9687892. Faleminderit.

Jam 49 vjeç, jetoj në Perëndim, dhe i ftoj ato që duan lidhje serioze të jenë të msohës 35-46 vjeçe, të më shkruajnë në këtë adresë emaili: valialiu@outlook.com apo skype deni. deni915. Faleminderit për mirëkuptimin.

Kerkoj nje vajzë nga jugu deri 21 vjece per lidhje serioze. Më kontaktoni në këtë nr. cel. 0683703547 ose imail elsonfeka@yahoo.it ju pres.

Jam Endri 38 vjec simpatik 1.71 gjate 71 kg. i mire ne te gjitha drejtimet jam i paster serioz dhe para se gjithash shum sekret. Nga unë nuk do zhgenjeheni, kerkoj nje femer apo zonjë sekrete 30 deri 50 vjece. Për më tepër po lë adresën time të emailit: emiljano1973@hotmail.com ose skype: emiljano50. Faleminderit për mirëkuptimin.

Për shoqen 53 vjeçe nga Tirana që çalon pak, unë se kam për merak, i kërkoj të jetë e sinqertë, dhe do t’ja plotësoj dëshiren. Më telefono në këtë nr. cel. 0682992306.

I përgjigjem gruas 48 vjeçe banuese në Tiranë prej 8 vitesh që don një lidhje serioze për të krijuar familje se edhe unë ashtu e kërkoj fatin serioz e familjar meqë ajo jeton e vetëm pa prindërit. Unë i bëhem burrë dhe baba e nënë. Unë që po ju përgjigjem më ka vdekur gruaja, jam 58 vjeç shumë i mbajtur, në mardhënie me punën, nuk e njoh duhanin, alkolin, bixhozin apo mashtrimin. Kam një djalë të vetëm të martuar dhe nënën time, jam me shtëpiat e mia private prej 5 dhomash me 2 hyrje. I them të më marri një herë në telefon se çdo gjë do të shkojë siç e don ajo. Kjo kërkesë vlen dhe për Elonen nga Durrësi që është 45 vjeçe. Cel. 0699600987.

Përshëndetje, jam një zotëri nga Tirana rreth 60 vjeç, njeri i rregullt familjar larg çdo vesi të keq, i kompletuar me paraqitje të mirë, gruaja më ka vdekur, fëmijët kanë parë jetën e tyre. Mendova ta bëj këtë njoftim se mos ka ndonjë zonjë që jeton vetëm e përafërt me moshën time, që të lidhemi të shtyjmë jetën bashkë se qënka e vështirë vetmia... Kush e gjen veten të arsyeshme të më njoftojë me telefon ose zile ose sms, në këtë nr. cel. 0666661254.

Jam një 58 vjeçar intelektual i gjatë, me trup të rregullt nga jugu me shtëpi edhe në Tiranë, me ekonomi të mirë, pa vese të këqia. Dua një lidhje serioze me një zonjë të jetë e rregullt në sjellje, paraqitje etj. Tel. në redaksi. Ju faleminderit.

Jam nga jugu me shtëpi në Tiranë, jam i interesuar për 48 vjeçaren nga Korça që kishte 8 vjet që jetonte në Tiranë dhe që i kishin vdekur prindërit dhe jetonte vetëm. I plotë-

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.