Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

(Vijon nga faqja 27) soj të gjitha kushtet që kërkon ajo se jam me eknomi të mirë. Dua lidhje serioze gjer në vdekje. Cel. në redaksi. Faleminderit.

Jam një burrë nga Tirana i divorcuar, jam pa fëmijë, kërkoj një grua të divorcuar, unë jam 45 vjeçe. Gruaja të jetë deri në moshën 44 vjeçe pa fëmijë, e kërkoj për një familje të rregullt jo për tallje. Pres telefonata në këtë nr. cel. 0688408288.

Jam 48 vjeç nga Tirana, jetoj vetëm, beqar kam shtëpin time, biznes të voëgl. Jam njeri pa vese, larg alkolit, dhunës etj. Dëshiroj një lidhje të fortë dhe të qëndrueshme. Kush e gjen veten në këtë mesazh po lë nr. tel. 0682221742.

Jam një djalë emigrant në Greqi, dua të lidhem me një vajzë seriozisht vetëm për familje. Nr. telefonit tim është: 0674682739.

Zonjës simpatike me emrin Ana 47 vjeçe nga qyteti i Fierit e cila kërkon një mik të sinqertë, besnik, një shok të sinqertë, një shok të sinqertë dhe të jetë në gjëndje të mirë ekonomike. I përgjigjem unë Toni nga Tirana, e siguroj se ka gjetur shpirtin e saj binjak i cili plotëson të gjitha kërkesat dhe nevojat e saj me gëzim dhe kënaqësi të veçantë. Unë e njoh mirë varfërinë pasi kam vuajtur jo pak prej saj por fati deshi që unë të trashëgoj një pasuri e cila më shpëtoj nga e urryera varfëri. Më vjen keq që ju ndodheni në gjendje ekonomike të vështirë. Ju premtoj që do t’ju shpëtoj nga kjo gjë, në emër të Zotit. Ndaj lini numër telefoni në redaksi për Tonin. Të jeni e sigurtë që me mua nuk do të zhgënjeheni.

Jam nje zoteri 62 vjec nga zona e Shkodres dua te lidhem me një zonje per qellime serioze marte-

Të kërkoj me poezi...

sore. Jam i fese katolike jam i divorcuar dhe kam shtepine time. Zonja te jete e thjeshte dhe punetore nese ka ndonje zonje te me marrin në telefon ose te me der- gojne sms te mos me bejne zile se nuk i pergjigjem fare dhe nuk e dua per shoqeri por e dua me jetu me të. Lë nr. tel. o68677i65o.

LIDHJEVETËM PËR QEJF...

Jam një zotëri simpatik nga Tirana 37 vjec brun me sy jeshil deshiroj te kem nje lidhje top sekret dhe te sinqert me një zonjë simpatike. Për më tepër lë nr. cel. 0699953990.

Lë nr. telefoni për një zonjë për një lidhje të fshehtë dhe sekret të plotë 0674403325. Më dërgo sms ose më telefono në çdo kohë që të komunikojmë.

Jam një zotëri simpatik nga Tirana 35 vjec trup sportiv 1.80 i gjatë, ne kerkim te nje lidhje sekrete me një zonjë simpatike. Cel. 0699926767.

Jam një djale nga Rogozhina 35 vjec kerkoj një lidhje sekrete me një zonjë mosha 25 deri 45 vjeçe te jete nga Rogozhina ose fshatrat përreth. Lë nr. cel. 0682396900.

Zonjës nga Fieri i përgjigjem pozitivisht, për një lidhje sekrete, nuk do të zhgënjehet. Jam nga Vlora dhe jetoj i vetmuar, jam shumë sekret. Mosha ime është 58 vjeç. Lë numrin e telefonit në redaksi.

Jam nga jugu 46 vjec dhe deshiroi te njihem me nje zonje te martuar me banim ne Athine!. Cel. 00306998001668.

Nëse vertete, ne castet e vetmise tende, ndjen nevojen e nje miku te vertete, per t’u ndjere me e plotsuar dhe e qete, per te kuptuar, se jeta duhet jetuar, une Lani nga Tirana, inxhinier jam per njohje me nje mike mbi 40 vjece, e cila gjen veten ne sms tim. Tel. 067gj1atbc.

Jam 30 vjeç dhe kerkoj nje lidhje sekrete me nje vajze ose zonje qe te jetë e mbajtur mire fizikisht. Lë nr. cel. 0698982940.

Pershendetje, dua një mike te mirë nga Lushnja ose zona afer mosha 35-42 vjec. Jam njeri i edukuar dhe me ekonomi te mirë. Lë nr. tel. 0699970301.

Pershendetje jam Albi 30 vjec kam deshir te kem lidhje me nje zonje nga Tepelena. Deshiroj qe zonja te jet nga mosha 25-42 vjec vetem per lidhje te fshehta dhe afatgjata. Le kete nr. cel. 0699950929. Ju mirëpres.

Jam një zotëri dua të lidhem me një zonjë ose vajzë për lidhje sekrete. Cel. 0MTMTXX2P5. Më dërgoni sms.

Pershendetje, jam nga Fieri 36 vjec kerkoj nje lidhje sekrete me nje mikeshe qe di te ruaj sekretin. Të jetë e sinqerte dhe korrekte sic jam dhe vete. Ndonjëher ne jete nuk na vijnë gjerat ashtu qysh duam prandaj kerkojme dicka shume per te gjetur vetveten. Cel. 069tpa1dgm. Faleminderit.

Jam X kërkoj një zonjë për një lidhje sekrete të plotë. Pres sms ose telefonatë në këtë nr. 0683144938.

Jam një zotëri 37 vjeç dua lidhje sekrete me një zonjë Fierake ose Vlonjate. Lë nr. telefoni: 0699981635.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.