Nurteel: Të isha si Shpati, do bëja seks me shoqet e Afërditës

Intervista - - JAVA VIP -

Producenti i mirënjohur shqiptar, Nurteel, i cili prej kohësh tashmë edhe këndon, pas lançimit të bashkëpunimit të tij më të fundit me Shpat Kasapin “S’munesh pa mu”, që u cilësua edhe si një diss ndaj ish-të fejuarës së Shpatit, Afërditës, ka thënë: “Projekti “S’munesh pa mu” është realizuar shpejt dhe nuk kemi arritur t’i japim një videoklip ashtu siç e meriton”.

I pyetur nga një media kosovare se çfarë do të bënte nëse do të gjendej në pozicionin e Shpatit, ai tha se do t’u vardisej të gjitha shoqeve të Afërdita Dreshajt. “Çka do bëja si Shpati? Është vështirë të flasësh në një pozicion të tillë, pasi e kam mik të mirë Shpatin. Megjithatë, është e thjeshtë dhe pa komplikime. Do t’u vardisesha shoqeve të Afërditës dhe do bëja seks me to në shenjë hakmarrjeje”, përfundon Nurteel.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.