Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

NJOFTIME NGA ITALIA

Dua të njoh një femër të sinqertë simpatike jo gënjeshtare. Jam Jani 33 vjeç esmer, jetoj në Milano dhe kam këtë nr. tel. 00393408315392. Më dërgoni vetëm sms.

Jam Alberti nga Tirana djalë simpatik, jetoj ne Torino te Italise e tani do vij në Shqipëri. Do doja te njihem me një vajzë apo zonjë të sinqerte e shume simpatike, për një lidhje per kohe te gjate, perveç respektit dashurise e mirekuptimit, do jem i disponueshem per cdo lloj problemi ekonomiko- financiar. Kryesorja te kemi një mirëkuptim te perbashket nga cdo pikepamje e ndryshme. Si fillim më dergoni një sms per moshen aparencen e ku jetoni aty. Nr. tel. 00393442601548.

Përshëndetje, jam 38 vjeç, beqar, jetoj në Itali, dua të lidh miqësi vetëm me femra, ato që janë biseskual apo gay, të mos humbin kot kohen. Lë nr. cel. 00393895795953.

Jam X nga Tirana, me arsim të lartë 38 vjeç, dua të lidhem me një vajzë që jeton në Itali dhe të jetë shumë e kompletuar në të gjitha anët. Cel. 00393510294524

NJOFTIME NGA GJERMANIA

German businesmen is searching nice, creative, intelligent women about 25- 40 years. Mobil: 00491736590562.

Përshëndetje, jam Avniu jetoj e punoj në Gjermani, jam i paraqitshëm. Dua të lidhem me një vajzë për martesë të jetë mosha 18- 25 vjeçe. Për më tepër lë nr. tel. 004915217853067.

I përgjigjem zonjes nga Italia me një fëmijë. Kam deshirë të më kontaktoni në këtë numer telefoni: 004915144904616.

Jam një 44 vjeçar quhem Nuris, jetoj në Gjermani, kërkoj një vajzë për martesë. Nr. im i telefonit është: 015144904616.

NJOFTIME NGA GREQIA

Lë nr. tel. 6942919673 për të komunikuar me Anen mosha 32 vjeçe me banim në Zvicer. Jam 34 vjeç dhe banoj në Athinë, për lidhje serioze.

Jam nga jugu 46 vjec dhe deshiroj te njihem me nje zonje te martuar me banim ne Athinë. Për më tepër lë nr. tel. 00306998001668.

Pershendetje. Dua te njihem me nje vajzë mosha 30-35 vjece per lidhje serioze. Për më tepër lë nr. tel. 00306997151891.

Pershendetje. Jam Laerti 30 vjec nga Saranda dhe banoj ne Athinë. Dua te njihem me nje vajze per shoqeri. Të tjerat ja leme kohes. Lë nr. cel. 00306997717563.

Jam një djalë nga Elbasani jetoj në Selanik 33 vjeç, kërkoj lidhje serioze me një vajzë që jeton në Selanik. Cel. 00306939379631

Përshëndetje jam nje djale 40 vjec nga Shqiperia e mesme qe punoj dhe jetoj ne Greqi, kerkoj nje vajze per qellime serioze. Për më teper le nr. telefoni: 00306974708488. Ju pres nga Tomi.

Jam Albani 49 vjeç, dëshiroj te njihem me nje femer serioze. Kam vite që banoj ne Angli jam I stabilizuar ketu. Jam i ndarë prej vitesh. Me dergoni sms ju lutem per me shume. Numri im është: 00447502912677.

Jam një djalë nga Shqipëria e mesme, jetoj ne Greqi dua te lidhem me nje vajzë per qellime serioze te jetojë ne Korintho deri 33 vjece le te jetë dhe e divorcuar. Theksoj vetem nga Korinthi. Cel. 6999743111.

Mirëmbrëma quhem Genci jetoj në Greqi, kërkoj një grua serioze mosha 30-50 vjeçe për ta martuar me një grek, të interesuarat të më kontaktojnë mua në këtë nr. tel. 0030697837582 ose email: xristosgencis@gmail.com

Jam Kristo 37 vjeç nga Tirana banoj prej 20 vjetësh në Selanik, jam i divorcuar me dy fëmijë, fëmijët banojnë me ish gruan. Dua të njihem me një vajzë apo grua deri 37 vjeçe për të krijuar një lidhje të re, pse jo dhe zerioze. Jam mashkull shumë simpatik dhe shumë romantik, dëshiroj të njihemi nga afër, dhe do ta kuptoni vetë. Jam shumë djalë i ëmbël, kam punë të mirë dhe banesën time. Për më shumë flasim nga telefoni apo nga afër pasi të jemi njohur. Cel. 6978106159.

Jam Jani 40 vjec nga Shkodra, jetoj ne Athine prej vitesh. Jam i ndare dhe dua te njoh një femer per lidhje serioze. Për më tepër lë nr. cel. 6996577423. Më dërgoni sms.

Jam nje zoteri 42 vjec me banim ne Athine deshiroj te njoh nje zonje te mire per shoqeri tel 6946377556.

Jam Edi 46 vjec jam nga nje qytet jugut jetoj prej 21 vjetësh ne Greqi i divorcuar kam fëmijë ne mosh te rritur. Jam 1.80 i gjatë trup të rregullt tipare zeza të rregullta. Jam shumë i dashur dhe gezoj simpati ne shoqeri e kudo jam kundra alkolit dhe duhanit besoj se bej pjesë ne ate kategori njerëzish që janë të kompletuar. Kërkoj një shoqe jete të edukuar besnike të jetë familjare e rregullt të jetë pa femijë në ngarkim të jetë mbi 1.70 e gjatë simpatike terheqese. Tek unë do gjej vetveten do gjej endrra deshira e mendime te perbashkta. Tel. 00306995654812.

Përshëndetje, jam Ardjani, jetoj në Greqi, aktualisht pa dokumenta në kërkim të një vajze mbi 30 vjeçe, vetë jam 28 vjeç, por nuk dua grua më të vogël se vetëm dhe të mos i interesoj ekonomia, sepse nuk jam mirë ekonomikisht. Cel. 6973064184.

Jam një zotëri 32 vjeç nga Elb. kerkoj nje lidhje sekrete me ndonjë zonjë nga Elb., Lb., Cerriku ose Gramshi deri 35 vjeçe. Tel. 00306978087364.

Jam një zotëri punoj dhe jetoj në Greqi 53 vjeç, kërkoj të njoh një zonjë për qëllime serioze, gruaja më ka vdekur aksidentalisht. Cel. 00306943642943.

Përshëndetje. Interesohem per zonjen nga Italia me nje femijë. Jam 36 vjeç nga Korca me banim Selanik. Cel. 00306951912256.

Jam 45 vjeç, kerkoj nje zonjë per lidhje serioze te moshes 37-45 vjeçe kryesisht te jetojë ne Greqi. Prezamtimin ta bëjmë me sms në këtë nr. tel. 6999090425.

Përshëndetje, jam Jani 38 vjec nga Lezha jtoj prej vitesh ne Athine, jam i ndare dhe dua te gjej nje femer per lidhje serioze. Për më tepër lë nr. cel. 6940966379. Më dërgoni mesazh.

NJOFTIME NGA SHQIPËRIA

Jam Toni 38 vjeç nga Tirana banoj në Itali, jam i divorcuar jo për fajin tim, dhe kam një fëmijë që ba- non me ish gruan. Jam larg alkolit dhe duhanit, kam ekonomi të mirë, dhe banesën time. Dua të lidhem me një vajzë maksimumi 33 vjeçe për bashkëjetesë ose martesë për të banuar në Itali. Ajo vajzë që do të më përshtatet do të bëjë një jetë të lumtur, e theksoj jam i interesuar vetëm për një lidhje serioze. Cel. 0665498899.

Përshëndetje, jam Miri nga Tirana 38 vjeç me banim në Gjermani, por për momentin jam në Shqipëri, jam i divorcuar por pa fëmijë, në gjëndje ekonomike shumë të mirë, kam punë të mirë dhe banesën time, jam i sinqertë, i respektueshëm dhe besnik, larg alkolit, duhanit dhe bixhozit. Do të doja të lidhesha me një vajzë të thjeshtë dhe të vuajtur, deri në moshën 32 vjeçe, për bashkëjetesë ose martesë, edhe e ndarë nuk ka problem, për të banuar në Gjermani. Nga unë nuk do zhgënjeheni. Cel. 0665489105.

Jam një zotëri nga Shkodra, banoj në Tiranë i ve 65 vjeç, fëmijët kanë jetën e tyre. Shpresoj të njoh një zonjë apo zonjushë të moshës 60-65 vjeçe. Kam nevojë të jem në shoqërinë e një femre të cilës i ka munguar dashuria, ngrohtësia shpirtërore, lumturia dhe që është e vetmuar në jetën e saj. Tek personi im do të gjeni ngrohtësinë shpirtërore, dashurinë, lumturinë dhe transparencën. Theksoj që poshtë asaj moshe të mos më marrin në telefon. Për çdo hall dhe për çdo moment unë do të jem me ty. Do të fal gëzim, dashuri, harmoni, të jetosh me mua është një mrekulli, sinqeritet, ëmbëlsi, ngrohtësi e shumë këto ti ofroj vetëm unë e askush tjetër. Do ta shohësh që nuk janë fjalë që mbeten në letër. Ju mirëpres për lidhje serioze dhe të ëmbël. Cel. 0692360863.

Duke i besuar thënieve të tua në gazetë, edhe unë një person të tillë që ka nevojë për një njeri punëtor dhe të rregullt kam nevojë. Ju lutem diten e shtunë dt. 28 mars, në oren 16.00 pasdite ju pres ulur në lokal tek Bar Sahati ose lini ju një numër celulari në gazetë. Për 52 vjeçaren. Unë jam 54 vjeç. Me shumë respekt i interesuari nga Tirana.

Jam një burrë 48 vjeç, kërkoj të lidhem me një femër deri 35 vjeçe me interes reciprok. Për më tepër ju pres në këtë nr. tel. 0686407438.

Pershendetje jam një 29 vjeçar, jetoj ne Kosov beqar jam. Kërkoj fatin e jetes mosha 33-36 vjeçe, ashtu preferoj ta kem nusen. Për informacion lë këtë nr. cel. 0038649245163.

Jam i interesuar për shoqen që është ekonomiste se edhe vetë jam ekonomist. Zonja që i kanë vdekur prindërit dhe është 47 vjeçe dhe i lë nr. tel. 0674904831. Gjithashtu ky numër shërben edhe për Suzin 52 vjeçe që çalon pak nga Tirana. Gjithashtu dhe për Shpresën 52 vjeçe nga Tirana. Jam në pritje edhe për femra të tjera që kërkojnë lidhje serioze dhe jo për aventura se vetë jam shumë i pastër dhe i kompletuar në çdo drejtim. Nuk kam njeri në ngarkim, jam i vetëm fëmijët i kam të martuar dhe jashtë shtetit.

Kërkoj një grua për jetë familjare të jetë serioze e ndershme dhe besnike. Jam 57 vjeç, dhe zonja e interesuar të jetë 35 vjeçe e lart. Kam shtëpinë time, dhe punoj si elektriçist. Lë nr. tel. 0688456327.

Banoj në Tiranë jetoj i vetmuar. I përgjigjem mesazhit të zonjë shumë e këndshme si femër që dëshiron një lidhje të qëndrueshme me një zotëri shumë serioz. Për moshën ska rëndësi për komunikim lë nr. tel. 042358380. Ky njoftim vlen dhe për zonja të tjera mosha 55- 60 vjeçe.

Jam një zotëri nga Tirana, banoj vetëm në shtëpinë time. Jam njeri pa vese, pa probleme, fëmijët në punën e vet, kurse gruaja më ka vdekur. Shpresoj të njoh një zonjë apo zonjushë të moshës 55 vjeçe e lart, të jetë e mbajtur dhe pa probleme. Prandaj kam nevojë për një shoqëri të ndershme dhe të gjatë. Lë nr. tel. 0683798822. Pres zile ose mesazh.

Kërkoj për bashkëshorte një zonjë apo zonjushë të moshave mbi 60 vjeçe që janë vejushe ose të divorcuara. Nuk duhet të jenë me probleme shëndetësore, nuk duhet të kenë detyrime financiare e shtetërore e private, nuk duhet të kenë paragjykime të zakoneve të vjetra që prishin imazhin, përjashtoj të zezat, ndërsa të tjera ti pres pa dallim feje e krahinore. Formoni nr. 0674654535. Jam 64 vjeçari nga Durrësi intelektual, elegant, tepër tolerant, aspak xheloz, miqësor, krejtësisht i vetmuar, me ndërtim anatomik të rregullt, gjithashtu fiziko-biologjik i aftësuar. Dhëntë Zoti që të vijë zilja nga El. Br. Fr. Vl. dhe Gjirokastra. Armandi sinqerisht ju mirëpret.

Jam 65 vjeç banoj në Vlorë, gruaja më ka vdekur, i vetmuar, kam shtëpitë e mia. I përgjigjem zonjës shumë e këndshme e cila kërkon një lidhje të qëndrueshme me një zotëri shumë serioz. I përgjigjem dhe zonjës Ana 46 vjeçe me banim në Fier. Dhe zonjës 47 vjeçare të cilës prindërit i kanë vdekur dhe jeton vetëm. Cel. 0698994078, Vlorë.

Jam Agroni 60 vjeç me banim në Tiranë, me aktivitet tregëtar, kërkoj një zonjë të moshës 50-55 vjeçe me banim në Tiranë për një lidhje të qëndrueshme, me zemër të pastër të edukuar. Telefononi paradite mbas orës 10.30-14.00 paradite në nr. 0697672436.

Për zonjen që ka shkruar me 21 mars që kërkonte një zotëri për lidhje të qëndrueshme. Jam me shtëpi dhe ekonomi të mirë, banoj vetëm pasi fëmijët i kam jashtë shtetit. Dua të njoh një zonjë për lidhje serioze mundësisht të jetë në moshen 55- 65 vjeçe. Lë nr. cel. 0693399301 ose telefoni i shpisë: 054513506.

Jam 59 vjeç kam 12 vite që punoj në Itali, porsa jam kthyer për të punuar në Shqipëri dhe porsa kam hapur një biznes. Mendoj të lidhem me një zonjë të nderuar mosha 50 vjeçe të jetë e sinqertë siç jam dhe unë, pasi e cila do të jetë shumë e lumtur. Nga ana ime nuk do ti mungojë asgjë, e cila të ruaj sekretin. Lë nr. cel. në redaksi.

Jam B. nga Tirana 40 vjeç, dua të lidhem me një zonjushë ose zonjë simpatike, për një lidhje secrete. Dërgoni sms në këtë nr. cel. 0665880591.

Jam 45 vjec me punë në shtet me shkollë të lartë. Kerkoj nje lidhje sekrete se ashtu i kam problemet. Jo mashtruse jo per lek por nje dashuri te paster. Jam martuar me dy femije. Zonja ose zonjushe 3540 vjec. Jeni mirëprìtur në nr. cel. Amcmgd00da. Faleminderit. Niko.

Mencuria popullore thote se: “prill-maj trendafilit te kuq, mos ju ndaj..” Dhe une në zbatim te kesaj aksiome te zgjuar, jam ne kerkim te nje trendafili me arome te mire të celur bukur dhe ngjyre te kuqe. Kush ka deshire per t’ma dhene trendafilin e saj le te dergoje sms ne tel: 0698791933.

Nese vertete ndjen nevojen e nje miku te vertete, per t’u ndjere me e plotsuar dhe e qete, per te kuptuar, se jeta duhet jetuar, une Luani nga Tirana, inxhinier jam per njohje dhe miqesi me nje mike mbi 40 vjece, e cila gjen veten ne sms tim. Telefono në nr. cel. 067gj1atbc.

Jam 54 vjeç banues në Tiranë, dua të lidhem me një zonjë të vërtetë dhe të sinqertë, jo martesë. Cel. 0674788725.

Përshëndetje, jam Gazmendi nga Tirana 42 vjeç, i përgjigjem zonjës që do një lidhje të qëndrueshme që është e këndshme. Lë nr. cel. 0674828452. Ju mirëpres. Me respekt Gazmendi.

I përgjigjem zonjës Ana 46 vjeçe nga Fieri, të cilës i ka vdekur burri dhe jeton me fëmijët e saj. Unë jam një zotëri intelektual (me arsim të lartë) jetoj i vetëm me banesën time në Tiranë. Jam i punësuar dhe në gjëndje ekonomike të mirë. Ju garantoj sinqeritet, respekt, vëmendje të vazhdueshme, korrektesë dhe mbështetje financiare. Lë nr. tel. 0665402160.

A ka ndonjë zonjë për nje lidhje sekrete te jetë nga Durrësi deri ne Elbasan. Lë nr. cel. 0683132206. Mos telefononi pa numër.

I pergjigjem zonjës, shume të këndshme, që deshiron nje lidhje te qendrueshme, me një zoteri shume

serioze. Jam nje djale nga Shk. 32 vjec me arsim te larte per mjekesi. Jam shume i sinqerte dhe serioze, shume i komunikueshem dhe i perkushtuar, i paraqitshem dhe simpatik, besnik dhe korrekt, me shume vlera, ide, parime dhe me ambicje në çdo aspekt, sepse jam me nivel kulture te madhe dhe edukate familjare te rregullt, sepse jam me personalitet intelektual dhe karakter, ku mbizoteron respekti, sjellja e mire dhe dashuria reciproke. Jam i interesuar zonje per nje lidhje te qendrueshme me ty, sepse do te dhuroje shume ngrohtesi shpirterore emocionale, lumturi dhe dashuri pasionante dhe sentimentale. Jam larg çdo vesi te keq dhe i kompletuar. Jam tip i qete, i dashur, i qeshur, i ëmbël, shume inteligjent, i zgjuar, i afte, i mençur, i shkathet, i matur, argumentues dhe me energji te reja. Zonje nr. im është: 0673377315. Të mirëpres zonjë.

Përshëndetje, jam nje zoteri nga Tirana, jam 48 vjec familjar i rregullt. Do doja nje lidhje te fshehtë me nje zonje pa prekur interesat e njëri tjetrit. Nr. tel. 0698503789.

Dëshironi te njiheni me shpirtin tuaj binjak jam nje djalë nga Saranda 40 vjec kerkoj njohje me nje femer deri 45 vjece te jetë vetem nga Saranda dhe Delvina. Kush deshiron te dergoje sms tek ky numer telefoni: 0699599124.

Jam nje djalë nga Fieri kerkoj te lidhem me nje vajzë ose zonje afer Fierit jam 32 vjec dhe kam këtë nr. cel. 0699871060. Me respekt Ermali.

Përshëndetje, jam një zotëri nga Durrësi 56 vjeç me arsim të lartë ekonomik. Kam prej shumë vitesh studion time të kontabilitetit. Gruaja më ka vdekur, interesohem për një zonjë ose zonjushë të moshës 47-50 vjeçe për lidhje serioze. Të jetë me arsim të lartë ekonomik, kontabiliste për të jetuar dhe punuar sëbashku. Për kontakt lë këtë nr. cel. 0694093124.

Përshëndetje. Dua te njihem me nje femer per nje lidhje serioze martesore. Te kete moshen 45 deri 55 vjece. Per me teper le kete nr. tel. vod9687892. Faleminderit.

Kërkoj nje femer mosha 20-35 vjece per lidhje miqesore ose bashkejetese. Jam me arsim te larte banoj ne Tirane ish oficer i vetmuar 55 vjec. Tel 0683625677.

Pershendetje, unë jam nje djalë 23 vjeç nga Lezha, jam ne kerkim te nje femre per lidhje serioze ose lidhje te hapur kjo varet nga ju dhe nga koha. Premetoj korrektesi dhe privatesi ne lidhje, theksjoj faktin se mosha juaj ska rendësi apo statu- si e martuar apo beqare. Po le numrin tim 0674661125. Të gjithë ju qe jeni te interesuara me kontaktoni kam bindjen se sdo zhgenjeheni.

Pershendetje jam 45 vjeç, i dìvorcuar kerkoj nje goce per lidhje serioze. Jetoj ne Angli me dokumenta. Të interesuarat te dergojne sms në këtë nr. cel. 0683293474. Kontakti do jetë me vëllain. Më dërgoni vetem sms. Faleminderit.

Përshëndetje jam Niku nga Fieri 38 vjec 1.80 i gjatë kërkoj nje lidhje me nje femër serioze. Ju mirëpres në këtë nr. cel. 0698476590. Pres sms dhe ju marr vetë më pas.

Unë që po ju shkruaj jam nje 36 vjecar nga Vlora, jam i kompletuar ne gjerat e pergjithshme. Ne pamundesi te njohjes po shkruaj këtu per ndonje vajzë të thjeshtë deri 30 vjeçe qe do te krijoj familje. Mundesisht nga jugu. Për me shumë lë nr. tel. 069WWdxxgj.

I përgjigjem gruas 47 vjeçe nga Tirana, e cila kerkon lidhje serioze per gjithe jeten, me arsim ekonomik, e cila jeton vetem dhe qe i kane vdekur prindërit, i le nr. cel. 0699377300.

Përshëndetje vajza unë që po ju shkruaj jam Elmiri nga qyteti i Beratit jam 29 vjec kam shumë deshirë qe të kem një lidhje martesore me nje vajzë të mirë dhe larg cdo vesi të keq . Jam i gjatë 1.65, të jetë nga qyteti. Lë nr. cel. 0699937090.

Pershendetje une jam Albani 33 vjec jam 1.80 i gjate peshoj 90 kg. jam nga Lu. kerkoj një lidhje serioze. Une kam një pun timen jam njeri i rregullt. Numri ime eshte vodaclab 0696190290.

Jam nje djalë nga Shqiperia e mesme, djale i rregullt familjar, 1.80 i gjate, trup te rregullt, i paraqitshem dhe rrjedh nga nje familje e rregullt. Kerkoj te njihem me nje vajze per qellime serioze, shpresoj nje vajze familjare dhe e paraqitshme, mosha 26-32 vjeçe. Nr. cel. 0697822091.

Jam nje djale nga Tirana, familjar i paraqitshem dhe i rregullt në çdo drejtim. Kërkoj te njihem me nje vajze te kete te njejtat kritere, dhe preferoj te jete e fese myslimane. Për më tepër lë nr. cel. 0696379522.

Jam nje zotëri 64 vjec banoj ne Tirane kerkoj lidhje me nje zonje te jete me pension e interesuara të dërgojë vetem mesazhe në këtë nr. cel. 0683807335.

Jam një zoteri porsa kam ardh nga Greqia jam rreth 55 vjec dua me u lidh me një zonjë. Kush ka deshire të më dergoj ndoje zile apo ndoje sms po dergoj numrin e telefonit ne redaksi. Të tjerat ja lem kohes. Besoj se kerkesa ime do të realizohet.

Përshëndetje! Jam nje zoteri nga Durresi i ve, ju lutem me ndihmoni me numerin e zonjes nga Tirana 47 vjece me arsim ekonomik qe jeton vetem. Nr. cel. 0694093124 e sotem.

Jam nje zotri pa njeri ne ngarkim pasi ime shoqe nuk jeton qe prej disa kohesh dhe femije nga martesa nuk patem. Jetoj e punoj ne Tirane i arsimuar e specializuar ne nje fushe te caktuar. Jetoj vetëm, kam trup te rregullt dhe pa probleme me shendetin jam 1.73 i gjatë, dhe peshe 78 kg. I drejtohem zonjes shumë te kendeshme qe se ka problem moshen e partnerit te saj te ardhshem qe ndodhet ne kollonen e pare, e treta ne renditje duke filluar nga lart posht. Gjithashtu me hyjne ne pune edhe ato pak femra qe kane mbetur te pa kenaqura nga jeta por te jene ne marrdhenie pune apo te kene ndonje zanat ju faleminderit. Le nr. e cel. 0697611913.

Dua ti le nr. ne gazete zonjes 46 vjeçe nga Fieri qe i ka vdekur burri. Jam nga Fieri 0699935723.

Jam nga Fieri 44 vjeç, dua të njoh një zonjë që të lidh miqësi me të, të pij kafe dhe ti dhuroj dhe të më dhurojë dashuri. Ju pres të më telefononi në këtë nr. cel. 0698421256.

Jam nga nje qytet i vogel jugor, i sinqertë, pa vese me ekonomi te mirë, dua te njihem me nje vajzë te sinqertë, qe ka nevoj per njohje dhe per mbeshtetje. Të jetë nga Erseka, Korca, ose Pogradeci. Pas njohjes, jam lem kohes, per lidhje serioze apo dashurie, preferoj dhe studente. Lë nr. cel. 0699732190. Zileve nuk u përgjigjem. Më dërgoni sms se ju marr unë.

Jam nje kosovar i moshes 45 vjeç, jam djalë i pashem vij çdo 2 javë me punë ne Shqiperi kam deshire të njoh nje goc apo grua te martuar. Për më tepër lë nr. cel. 0672842419.

Per 32 vjecaren qe jeton ne Angli jam nje djalë 35 vjec i paraqitshem me arsim te lartë shum i rregullt dhe i edukuar. Për më tepër lë nr. kontakti: 0662263336.

Për zonjen nga Fieri 41 vjece le kete nr. cel. 0697788254.

Për zonjen nga Fieri 46 vjece le kete nr. cel. 0697788254. Dua ta ndihmoj ekonomikisht.

Jam Astriti nga Durrësi 50 vjeç, i divorcuar, jetoj vetëm, më intereson një femër me disfatë kështu si puna ime, por të jetë pa fëmijë, mos të ketë njeri në ngarkim, se dhe unë ashtu jam. Lë nr. tel. 0692280276.

Përshëndetje, jam nga Durrësi 39 vjeç, kërkoj të njihem me një zonjë simpatike për një lidhje të gjatë të dijë të respektojë dashurinë. Nuk do t’ju zhgënjej. Për më tepër lë nr. cel. 0683647877. Më dërgoni sms.

Ej ju femra qe vishni me shume funde-fustane, apo edhe streçe, e sa me pak pantallona, jo vetem në vere por dhe në dimer, perveç rasteve kur eshte shume ftohte, si dhe flini naten me shume me fustane gjumi; po ju them se une vdes per ju. Keshtu qe, goca apo zonja ju qofshi, të vetme, të lidhura, të fejuara, të martuara, të veja, të ndara nga burri apo qe bashkejetoni me dike; pa dallim moshe, të kenaqura ose jo me të dashurin ose burrin qe keni, qe doni vertete lidhje serioze ose per qejf me mua Ervinin 37 vjeç, beqar nga Tirana, më telefononi në nr. 0695378090. Ka rendesi qe, ajo vajze ose grua qe do të më kontaktoje, jo me detyrim por me deshire, të jete femer qe ia vlen per mua, pra smë intereson fare nëqoftëse ajo ka partner ose jo, femije ose jo, apo ka moshe me të madhe ose me të vogel se une, etj. Ju lutem mi zonja e zonjusha të mira, jo tallje e abuzim me mua. Nëqoftëse më telefononi me nr. privat ose jo, sepse une nuk dua te tallem me ju. Ejani tek une ju goca e zonja të ëmbla e lozonjare, të sjellshme e të sinqerta, moderne e qejflie, qe e mbani veten e qe dukeni me të reja në moshe se çjeni në të vertete; sepse do të gjeni kenaqesine me të madhe deri tani, të cilen s’jua ka dhuruar asnje partner me pare. Vishni pra ju femerushka të kendshme, një fund ose fustan, apo fundja edhe një pale streçe, dhe ejani të takohemi e të bejme qejf sa me shume sëbashku. Une ju mirepres në çdo kohe ju vajza e gra bukuroshe, madje edhe me një dhurate per ate qe do të më kenaqe më shume. Ju perqafoj e ju puth fort tek të dyja faqet ju zonja e zonjusha seksi. me shume respekt e dashuri, Ervini.

Jam një djale nga Rrogozhina 35 vjec kerkoj nje lidhje sekrete me një zonjë mosha 25 deri 45 vjeçe. Të jete nga Rogozhina ose fshatrat perreth. Nr. cel. 0682396900.

Jam një zotëri 48 vjec nga Durresi, interesohem per zonjen e kendshme jam tip i qete dhe serioz te beje ty te lumtur ne ate cka ti deshiron. Je e mirëpritur te kontaktojme dhe i lë këtë nr. tel. VODMPAJ0GA dhe AMC8407217.

Jam një djalë nga Fr. 24 vjeç, me punë të mirë dhe gjithçka. Kërkoj një vajzë po nga Fr. ose fshatrat përreth për qëllime serioze. Për më tepër pres telefonata në këtë nr. vod9771969.

Jam nje zoteri qe banoj e punoj ne Tiranë, me arsim te larte, jetoj vetem pa njeri ne ngarkim, jam njeri i drejte, i ndershem dhe pa vese. Kerkoj per martese nje grua rreth 50 vjece, së ciles do t’i perkushtohem seriozisht me sinqeritet, me respekt dhe me dashuri pakufi. Lë nr. cel. 0699319022.

Vetem per zonjen shume te kendeshme! Jame nje zotëri i kendeshm dhe serioz. Per me shumë komunikim po ju le nr. cel. 0662711014. Faleminderit.

Per herë te parë po shkruaj dua te lidhem me një zonjë te sinqertë ashtu jam dhe vetë dhe lë këtë nr. tel. 0698767252. Jetoj ne Tiranë jam 39 vjeç, vetem sinqeritet vetem per shoqeri te sinqertë. Ju mirëpres jetoj te blloku kam jetuar ne Angli.

Jam Eltoni nga Tirana 38 vjec, dua te lidhem me ndonje vajze simpatike mosha 25-35 vjeçe. Të jete vetem nga Tirana ose te banoje ne Tirane. Pres vetem sms në këtë nr. cel. 0688437699.

Jam 27 vjec kerkoj lidhje me nje vajze te thjeshte serioze, jo per tallje. Nuk ka rendesi mosha. Cel. 0665947795.

Përshëndetje të gjithëve, jam 38 vjeç jetoj në Tiranë, i kompletuar në çdo gjë. Lë nr. tel. 0699908172.

Unë jetoj ne Zhenev pres një zonjë mosha 30 deri 45 vjeçe, dhe për më tepër lë adresë të fcb valialiu@outlook.com apo skype: deni.deni915. Jam 48 vjeç, vetem per lidhje serioze.

Përshëndetje jam një mashkull 35 vjec me arism dhe ne mardhenie pune. Jetoj dhe punoj ne Tiranë, deshiroj te njihem per qellime serioze me një femer te tille mundesiht dhe me arsim ju mirepres ne nr. tim te telefonit: 0682606539.

Jam një djalë nga Shkodra 38 vjeç i arsimuar, trup sportiv, simpatik, larg veseve. Kërkoj një shoqe vetëm për qëllime serioze. Cel. 0683037512. Faleminderit.

Jam nga Tirana, 46 vjec, singel pasi kam zgjedhur vete te qendroj keshtu, me pelqen raporti intim e sekret por me nje mikeshe qe te mos jete ne martese por te jete singel ose e divorcuar e cila ndjen nevojen te gjeje nje mik dhe nje te dashur sebashku ne nje person. Kam trup te gjate dhe portret mbreselenes, arsim te larte e kulture me sjellje te nje gentelman-i te vertete. Di ti qendroj gjate nje raporti me nje person qe si dhe une shijon lirine dhe jeten! Shpresoj te jesh jo me pak se e kendshme ne fizik dhe portret dhe shpirterisht e pasur. Me shkruaj në: div73tirana@gmail.com

Pershendetje Anxhela mua me quajne Avni dhe jam nje djale i moshes 36 vjec. Jam i sjellshem, i cilter, besnik dhe i edukuar, arsimuar ne UK prej 15 vjetesh. Nuk kam shume qe kam ardhur ne Elbasan (vendbanimi) dhe deshiroj qe te njoh nje vajze te sjellshme, fisnike dhe te embel per qellime seriose. Nëqoftëse deshironi te me kontaktoni ju lutem me shkruani ne emailin: avni_ 2@ hotmal. co. uk dhe bisedojme. Ju pershendes nga zemra dhe shpresoj qe te degjoj nga ju se shpejti.

Jam nje djalë nga Kosova 39 vjec, punoj per nje mision te huaj ne Tiranë, kerkoj te njihem me nje femer ne Tiranë. Te jete serioze dhe e bukur. Do ta dua dhe respektoj dhe ndihmoj. Më dergoni një nr. celulari per kontakt ne email tonikr@hotmail.com

I pergjigjem vajzes 25 vjeçe, me dergo sms tek ky nr. cel. 0684578763.

Jam një djalë nga Kosova kërkoj një vajzë për lidhje serioze martesore. Jam 1.84 i gjatë, peshoj 89 kg. beqar 29 vjeç, vajza të jetë prej moshës 22 deri 28 vjeç. E interesuara mund të më kontakojë në këtë nr. cel. 0037744716642. Faleminderit për mirëkuptimin.

Nese goca 20 vjecare qe kishte problem fizik, akoma nuk e ka gjetur personin qe i pershtatet, të me kontaktoj mua ne kete nr. cel. 0697844704. Ndoshta zoti e ka shkruar te njihemi nepermjet kesaj gazete.

Përshëndetje jam një djalë nga Prizreni jetoj ne Shtutgart Gjermanisë jam 33 vjeç, kam deshire te njihem me nje femer nga Shqiperia nje herë shoqerore pastaj pse jo edhe dashuri. Mosha qe kerkoj të jetë 25 deri 40 sepse shoqeria dhe dashuria nuk njohin moshë. Ajo femer qe deshiron te lidhet ne mua ju pres te me shkruani në e m a i l : i_ panjohuri_ ks@ hotmail. com Faleminderit për mirëkuptimin.

Jam Anni 32 vjeç, me pune dhe cilesi te mira, jetoj jashte Shqiperise. Do doja te njihja nje djale te mire familjar per familje serioze dhe me cilesi. Të jete i edukuar i sinqerte puntor dhe te kete pamje te mire ashtu si une vetë. Nëse dikush interesohet te shkruaj nr. e telefonit ketu. Faleminderit.

Jam një djalë nga Shqipëria por jetoj në Itali, kam 10 vite që jam kthyer nga emigrimi. Kërkoj një vajzë për qëllime serioze. Vajza të jetë 23 vjeçe, pak rëndësi ka arsimi, por vajza të jetë korrekte të jetë e gatshme të krijojë familje. Për të tjerat ju përgjigjem unë. Persona te interesuar të më kontaktojnë nëpërmjet gazetës.

I pergjigjem vajzes nga Pogradeci me një femijë jam një person shumë serioz. Ju lutem më kontaktoni në nr. tel. 0688407357. Jam në kerkim te shpirtit binjak dhe këtë adresë emaili: ajri781@gmail.com

Jam 36, asnjehere i martuar, pa femije, statusi i martuar per arsye dokumentash. Ajo femer qe me kupton dhe deshiron te njihemi, te me kontaktojë nëpërmjet gazetës. Faleminderit.

Jam Stelina me banim ne Tirane dhe origjine nga jugu, shume e rregullt dhe e kompletuar në çdo drejtim. Jam e interesuar vetem per nje lidhje serioze me nje person qe te jete: simpatik, me trup te rregullt, i pamartuar, me arsim te larte, i sinqerte, korrekt, familjar, larg duhanit, alkolit dhe bixhozit, mosha 46-52 vjec. Per nje prezantim me te hollesishem ja leme takimit. I interesuari te lere numer telefoni vetem ne gazete.

I pergjigjem 32 vjeces 1.80 e gjate qe jeton ne Angli. Une muajin qe vjen bej 34 vjec. Jam i gjate 1.82, trup te rregullt, me kulture dhe ambicie per te ecur perpara. Për më tepër lë nr. cel. 0697256638.

Për zonjen 44 vjecare nga Vlora lë këtë adresë emaili: geni_culi81@yahoo.com.

Jam një djalë nga Tirana, kërkoj të lidhem me një vajzë të moshës 17-18 vjeçe. Cel. 0685094500.

Te gjith femrat e interesuar per lidhje te fshehtë jam 25 vjeç ju jap

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.