Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

(Vijon nga faqja 27) dhe ndihmë ekonomike me kontaktoni ne email pjeteri@ live. com theksoj nuk ka rendesi mosha juaj.

Jetoj ne Itali, aktualisht jam ne Shqiperi le nje nr. telefoni per Anen 0674336521. Mund te me kontaktoni nese deshironi per te me njohur me mirë, besoj qe nuk do zhgenjeheni nga njohja me mua.

dhe për të gjitha ato që janë të interesuar për të punuar dhe jetuar në Kosovë në mënyrë legale

Përshëndetje jam 34 vjec nga Lushnja, jetoj jashte ne Spanje, kerkoj nje vajze që nuk ben femije, per lidhje serioze. Më dërgo email dhe foto në këtë adresë emaili: drp@live.it

Per Xhilden nga Tirana, të më marre ne nr. cel. vodclabja0m1pd. Jetoj ne Tirane.

Per Elonen 45 vjec nga Durresi, jam ne Tirane, plotesoj kerkesat e saj. Nr. im është: vodclabja0m1pd.

Jam një djalë 36 vjeç me arsim dhe me punë, jetoj në Tiranë, jam serioz. Dëshiroj një njohje për qëllime serioze. E theksoj vetëm për qëllime serioze, jo tallje. Ju lutem dërgoni sms në këtë nr. tel. 0697966667.

LIDHJEVETËM PËR QEJF...

Lë nr. telefoni për një zonjë për nje lidhje te fshehet sekrete te plote 0674403325. Më dergo sms ose telefono që të komunikojmë.

Jam nje zotni nga Tirana serioz dhe i rregullt e kam gruan sëmurë. Dua te lidhem me nje zonjë apo vejushe me banim në Tiranë, që ënderron nje lidhje te embel intime pa interes. Të jetë simpatike 30-40 vjeçe. Stop pederat dhe lekistet. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0665455290.

Jam një zotëri 40 vjeç nga El. dua te njihem një zonjë nga El per nje lidhje sekrete. Telefononi ose dërgoni sms në nr. cel. 068MTXX27K.

Jam nje zoteri nga Ebasani 56 vjec kerkoj te njoh nje zonje e cila te jete me banim ne Elbasan per nje lidhje sekrete dhe të gjate jo per tu tallur. Zonja e interesuar te me telefonoje në nr. cel. 0682405743.

Kërkoj nje mike mbi 35 vjece mundesisht nga Shkodra, dhe rrethinat qe te dije te ruaj sekretin. Lë nr. cel. 0686970444.

Jam X nga Durrësi 30 vjec le numer telefoni per lidhje fillimisht per qejf. Nuk do ju zhgenjej jam top sekret vetem nga Durrësi. Pres sms jo zile në këtë nr. cel. 0692832607.

Shkruaj dhe kerkoj nje zonjë mosha 30 vjeçe e larte per lidhje te fshehte afatgjate. Për sqarime dhe sms po ju le kete numer telefoni: 0682698222. Ju lutemi mos telefononi pa numer.

Kerkova dhe shume u lodha por akoma se takova. Nje zonje apo zonjushe per nje lidhje sekrete jo per aventure per sqarim dhe sms po ju lë këtë nr. tel. 069651pp35. Jo pa numer ju lutem. Faleminderit.

Jam 40 vjeç, dua te njihem me nje femer qe din te ruaje sekretin. Lë nr. cel. 06toWm0gga.

Jam një zoteri nga Tirana 40 vjec i martuar, kerkoj nje lidhje me nji zonje. Për më tepër lë nr. tel. 0692500599.

Kërkoj te lidhem me nje femer qe vlerëson dhe ruan sekretin, te jetë e arsimuar. Telefononi ose dërgoni sms 0692357535.

Jam X kërkoj një lidhje sekrete të fshehtë të plotë, për më tepër pres sms në këtë nr. cel. 0683144938. Pres sms ose telefonatë.

Përshëndetje une jam Albani nga Lushnja, jam 35 vjec kam fizik te rregullt jam 1.85 i gjate pesha 90 kg. jam simpatik dhe large veseve te keqia. Une jam ne pune dhe marr 1 page te kenaqshme. Kam deshire te krijoj një lidhje per qejf. Nr. im është: vodaclab 0698895218 faleminderit per mirëkuptimin. Albani Lu.

Deshiroj te njoh nje femer te vetmuar ose mundesisht vejush nga Tirana, e cila kerkon nje lidhje te fshehtë me nje 50 vjeçare po nga Tirana, te vetmuar. Cel. 0698431830.

Jam një zotëri tani vjec 37 dua lidhje sekrete me një zonjë fierake ose vlonjate. Lë nr. telefon në nr. cel. 0699981635.

Jam Ervini 34 vjeç nga Tirana, singell, kerkoj te kem nje lidhje dashurie me një vajzë ose zonjë seksi po nga Tirana. Ju mirëpres në nr. cel. 0685256875.

Per lidhje te fshehtë per zonjat e interesuara sdo zgjenjeheni. Lë nr. cel. 067g0d6555.

Per Zamiren nga Durresi, qe kerkon nje lidhje sekrete, une jetoj ne Tirane, jam 50 vjec, ashtu si do zonja, po eshe e interesuar. Nr. im është: vodclabja0m1pd.

Jam nje zotëri 48 vjec dua nje lidhje sekrete me nje zonje ska peroblem mosha është mirë që zonja të jetë nga Durrësi, Shkodra, Lushnja, Elbasani ose Fushë Kruja. Cel. 0682421717.

Jam nje djale 29 vjeç nga Berati dhe kerkoj zonje per lidhje sekrete. Nr. im eshte 0665473336.

Jam T. e dua të njoh një zonjë mosha 40- 50 vjeçe për lidhje të gjatë por shumë sekrete, familjare, serioze e trup të rregullt. Për më shumë lë nr. tel. vod9322978. Faleminderit.

Jam nje zoteri 44 vjeç nga Tirana dua nje lidhje te fshehtë me nje femer te mirë siç jam dhe vetë. Lidhjen e dua per qejf sepse me mungon ngrohtesia e nje femre dhe ndaj dua te krijoj nje lidhje te fshetë dhe te gjatë, me respekte. Cel. 0699909477.

Jam 33 vjeç nga Tirana, kam 2 fëmijë dhe jetoj e ndarë nga bashkëshorti. Kërkoj një mik të kompletuar në çdo drejtim, me arsim të lartë, punë, intelektual dhe mbi të gjitha i sinqertë. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Jam nje zotri 48 vjec jam per nje lidhje sekrete me nje zonje ska problem zonja te jetë nga Durrësi, Lushnja, Elbasani ose Shkodra. Lë nr. cel. 0688408699.

Jam një zotëri 37 vjeç, dua lidhje sekrete me një zonjë fierake ose vlonjate. Më telefononi në këtë nr. cel. 0699981635.

Nuk e di që kjo është menyra më e mirë per te kriuar nje lidhje te fortë, të gjatë, te fshehtë. Pasi nuk dua te krijoj lidhje as ne lagje as tek puna. Jam 45 vjeç, simpatik elegant 1.78 i gjatë 90 kg. banoj ne Durres dhe zonja dua te banoj ne Durres. Të jet familjare e rregullt te jetë e arsimuar pasi dhe unë jam i arsimuar. Të jetë top sekret do te te mbaj si mbretereshë. Stop aventuriereve. Më dërgoni sms tek ky nr. tel. 0699514961. Faleminderit.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.