Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

NJOFTIME NGAANGLIA Albani 49 vjeç, dëshiroj të njihem me një femër serioze. Kam vite që banoj në Angli, jam i stabilizuar këtu, jam i ndarë prej vitesh. Më dërgoni sms në këtë nr. tel. 00447502912677.

Për Anen Zvicer, jam 40 vjeç me dokumentacion të rregullt dhe me punë në Londër, jam me origjinë nga Fieri, por njerëzit e mij banojnë në Londër, i pa martuar, pa fëmijë. Lë nr. tel. 00447593251746

Jam nje djal 38 vjec beqar, jetoj ne Londer. Kërkoj të njoh nje vajz per qellime serioze, mosha 24-32 vjeçe. Për më tepër lë nr. tel. 00447474825296. NJOFTIME NGA ITALIA Quhem Fioralbi 38 vjeç, beqar dua të njihem me ndonjë zonjë që jeton në Firence. Për më tepër lë këtë nr. tel. 003489518158.

Përshëndetje, quhem Albi jam 36 vjeç me sy bojqielli 1.70 i gjatë, trup sportiv, jetoj në Itali në Toskana. Dua të lidh miqësi me goca që jetojnë në Itali. Për më tej lë nr. cel. 003895795953.

NJOFTIME NGA GJERMANIA German businesmen is searching nice, creative, intelligent women about 25-40 years. Mobil: 00491736590562.

Përshëndetje jam Dini nga Tetova 29 vjec deshiroj nje vajzë, për më tepër lë nr. tel. 004915902294262 NJOFTIME NGA GREQIA Interesohem per njohje serioze me nje zonjushe. Jam 44 vjeç, ndaj më telefononi në këtë nr. cel. 6955899648.

Jam Edi 46 vjec jam nga nje qytet jugut jetoj prej 21 vjetsh ne Greqi i divorcuar kam dhe femijë në mosh te rritur. Jam 1.80 i gjatë trup të rregullt ti- pare të zeza të rregullta. Jam shumë i dashur dhe gezoj simpati ne shoqeri e kudo jam kundra alkolit dhe duhanit. Besoj se bëj pjesë ne ate kategori njerëzish qe janë te kompletuar. Kerkoj nje shoqe jete te edukuar besnike te jetë familjare e rregullt te jetë pa femijë në ngarkim te jetë mbi 1.70 e gjatë simpatike terheqese. Tek unë do gjej vetveten do gjej ëndrra deshira e mendime te perbashkta. Tel. 00306995654812.

Përshendetje jam nje djalë 37 vjec ndodhem ne Athine deshiroj te lidhem me ndonjë goce per qellime serioze. Goca të ndodhet po ketu ne Athine dhe perreth. Më kontaktoni në këtë nr. cel. 6992402938.

Përshëndetje jam nje djale 40 vjec nga Shqiperia e mesme qe punoj dhe jetoj ne Greqi, kerkoj nje vajze per qellime serioze. Për me teper le nr. tel. 00306974708488 ju pres Tomi.

Jetoj ne Greqi dhe do kisha deshire per lidhje serioze. Numri im i telefonit është: 6947456774.

Jam nga jugu 46 vjeç dhe deshiroj të njihem me nje zonje te martuar me banim në Athinë. Për më tepër lë nr. tel. 00306998001668.

NJOFTIME NGA SHQIPËRIA... Jam një zonjë që interesohem për vëllain tim të divorcuar jo për faj të tij. Është me origjinë nga jugu intelektual me punë të mirë, me shtëpinë e tij, pa njeri në ngarkim, larg çdov esi negativ si bixhozi, alkoli, xhelozisë dhe cigares, “por njerëzit e mirë janë të mallkuar të vuajnë padrejtësitë e jetës”. I përgjigjem Erës 45 vjeçe nga jugu që punon me arsim në rast refuzimi ky sms sa i sinqertë aq dhe serioz ka shumë vlerë për 34 vjeçaren e sinqertë e sjellshme, simpatike, 1.69 e gjatë që kërkon një person të diplomuar, e me shtëpi, ose z. nga Tirana e divorcuar jo për fajin e saj, dhe në mardhënie pune, dhe shumë e mbajtur. Kam bindjen e fortë se ajo zonjushë apo zonjë që do të lidhi jetën me vëllain tim, jo që nuk do të zhgënjehet, por përkundrazi do jetë shumë e lumtur tek krahët e tij, por do më jetë shumë mirënjohëse, sepse këta meshkujt e sotëm i kanë harruar familjet, dhe janë drejtuar bixhozit, qejfeve, dhe alkolit. Për sqarime të mëtejshme po ju lë nr. e vëllait tim Fredit: 0682753147.

Jam Toni 38 vjeç nga Tirana, banoj në Itali, jam i divorcuar jo për fajin tim, dhe kam një fëmijë që banon me ish gruan. Jam larg alkolit dhe duhanit, kam ekonomi të mirë dhe banesën time. Dua të lidhem me një vajzë të vuajtur dhe të thjeshtë maksimumi 33 vjeçe për të kaluar jetën sëbashku. Ajo vajzë që do të më përshtatet do të bëj një jetë të lumtur, e theksoj jam i interesuar vetëm për lidhje serioze. Cel. 0665498899.

Jam një zotëri nga Tirana 48 vjeç, pa probleme familjare, kërkoj të lidhem me një femër që të jetë pa probleme familjare. Cel. 0665343728.

Jam një person nga Shqipëria e mesme, me shtëpiat e mia prej 6 dhomash. Unë jetoj me një djalë të vetëm dhe e kam të martuar dhe me nënën time pensioniste me vendosmërinë e djalit dhe dëshirën time vendosa me u martu për herë të dytë se mua më ka vdekur gruaja. Kjo është një fatkeqësi e natyrës prej Zotit, unë jam në mardhënie pune, gëzoj një shëndet të plot dhe shumë të pastër pa bërë një gjilpërë deri sot. Jam shumë i mbajtur saqë mosha ime nuk tregon për aq, jam 1.75 i gjatë, dorë e bardhë, musliman. Nuk e njoh duhanin, alkolin, bixhozin apo mashtrimin. Personi që e ka seriozisht për të gjetur njeriun e duhur të më kontaktojë. Zonja të jetë nga mosha 47-52 vjeç e çdo lloj feje. Lë nr. cel. 0699600978.

Jam një zotëri nga Tirana 61 vjeç, në pension, nuk kam njeri në ngarkim, familjar i rregullt nga të gjitha drejtimet, serioz, nuk tregoj për moshën që kam, bashkëshortja më ka vdekur. Shpresoj që mesazhi im të gjejë vlerësim nga një zonjë që mund të ketë tipare të përafërta me të miat. Zonja që do ta vlerësoj mesazhin tim të jetë e mirë, dhe tek unë do të gjejë mirëkuptimin, harmoninë dhe gjithshka që dëshiron një femër. Cel. 0673749204.

I përgjigjem zonjës nga jugu me moshën 42 vjeçe do i fal dashurinë e munguar. Mendoj se jam njeriu i duhur, ndaj po i lë nr. cel. 0694307056. Jeni e mirëpritur.

Jam një burrë nga Lapraka 45 vjeç, i divorcuar pa fëmijë, kërkoj një grua të divorcuar në moshen 44 vjeçe pa fëmijë të ketë shtëpin e vet, unë e dua për familje jo për tallje. Për më tepër pres telefonata serioze jo tallje. Cel. 0688408288.

Jam një zotëri nga Durrësi banoj në zonën e plazhit. Jam 60 vjeç, 1.73 i gjatë, më ka vdekur gruaja. Kam dy fëmijë një djalë e një vajzë të martuar, jam jashtë shtetit. Kam qënë emigrant i vitit 1991 në Itali. Jetoj vetëm sot kam shtëpitë e mia, private. Kam shtëpi në Pogradec në Sarandë dhe një në Vlorë. Jam mirë nga ana ekonomike, jam njeri shumë i rregullt nga çdo pikëpamje nuk pij alkol as duhan, jam njeri serioz. Nuk kam preokupime eknomike. Jam me shëndet të mirë, nuk vuaj nga asnjë sëmundje. Kush femër ka dëshirë të bisedojë dhe të më marrë ne telefon. Cel. 0692283149.

Jam një zotëri që jetoj në Tiranë, familjar, i rregullt 58 vjeç, i përgjigjem zonjës nga Korça 55 vjeçe që i ka vdekur burri. Edhe unë banoj në të njëjtat pozita më ka vdekur gruaja. Dëshiroj që të pimë një kafe. Ky mesazh vlen edhe për shoqe të tjera që janë të vetmuara të komunikueshme dhe me karakter femrore. Për hollësi të mëtejshme lë nr. tel. 0683679673.

Për zonjen e këndshme që ka dhënë një lajmërim me 28 mars, unë Gimi do të lë nr. tim të telefonit: 0699885485. I cili është në shërbim për zonjen nga ora 12.30 deri në oren 16.00. Ky interval kohor është për arsye pune. Jashtë këtij orari zonjë e nderuar nuk mund të më kontaktoni më pasi telefoni do të jetë i mbyllur. Kam besim në sinqertetin, seriozitetin dhe në edukatën tuaj.

Jam një zotëri nga Tirana jetoj vetëm në shtëpin time. Fëmijët janë në punën e tyre. Gruaja më ka vdekur, jam shumë i mbajtur pa probleme. Shpresoj të njoh një zonjë ose zonjushë të jetë e mbajtur dhe pa probleme mundësisht të jetë nga Tirana.

Lexoj disa njoftime të disa femrave por që nuk përgjigjen me seriozitet. Unë kërkoj një grua të lirë mbi 50 vjeçe, punoj e banoj në Tiranë. Nr. im është: amc.mgadkn0. Nëse don ndonjë grua lidhje serioze të më telefonojë.

Jam nje zotëri nga Durrësi 45 vjeç, i divorcuar i punësuar interesohem per znj. 35 vjece qe ka dy femije dhe eshte ne prag divorci. Znj. je e mirëpritur tek une te flasim e komunikojme, si fillim njohje e me vone vetem lidhje serioze, martese, per nje jete të re. Nga une sdo kesh zhgenjim, por vetem respek mirëkuptim dhe vetem dashuri te sinqerte, per nje femer si ty, per një jetë të re. Le nr. tel. 0696725042. Më dërgoni sms ose beni zile.

Jam nje zoteri qe banoj e punoj ne Tirane, me arsim te larte, jetoj vetem pa njeri ne ngarkim, jam i drejte, i ndershem dhe pa vese. Kerkoj per martese nje grua rreth 50 vjece, së ciles do t’i perkushtohem me sinqeritet, me seriozitet, me respekt dhe me dashuri pakufi. Lë nr. cel. 0699319022.

Jam nje zoteri nga Tirana i divorcuar prej 4 vitesh pa femije ne ngarkim jam 39 vjec jetoj me prindërt kam shtepiat e mia private ne me gjendje te mirë ekonomike. Më intereson nje zonjë ose zonjushe te jetë dhe e divorcuar por te me respektoj mua dhe prindrit. Nga unë nuk do zhgënjehet. Ju le nr. tel. 0692150430.

Jam nje djalë nga Fieri 21 vjec. Kerkoj nje lidhje serioze me nje vajze te sinqertë dhe te bukur. Le nr. e tel. 0699841949.

Pershëndetje vajza unë që po ju shkruaj jam Elmiri nga qyteti i Beratit jam 29 vjec kam shum deshirë qe të kem një lidhje martesore me nje vajzë të mirë dhe larg cdo vesi të keq. Jam i gjatë 1.65, të jetë nga qyteti. Për më tepër lë nr. cel. 0699937090. Më dërgoni sms ose zile.

X 37 vjeç nga Fr. banues ne Tiranë, i divorcuar pa probleme 1.80 i gjatë, simpatik e serioz. Kërkoj lidhje serioze bashkejetesë martese me nje vajze e mire, të jete e sinqerte, serioze, familjare e me kulture, jo nga veriu, jo aventura e mashtrime por qellime serioze. Lë nr. tel. 0698412705. Me respekt X.

Jam 52 vjeç, banoj ne plazh Durres. Dua te njoh një zonjë me karakter te qendrushem dhe mundesisht te arsimuar. Per hollsi te metejshme lë nr. cel. 0685197117. Faleminderit.

Pershendetje jam një zoteri nga Tirana mosha 57 vjec gjatesia 1.80 me nje trup mjaft te rregullt i arsimuar dhe me nje ekonomi te mire i punësuar ne shtet. Kerkoj te njohe nje zonje te rregullt te arsimuar mosha 45 deri 50 vjeçe te mos kete njeri ne ngarkim dhe te jete pershtashme me permasat e mija dhe te jete embajur sic jam dhe une. Kush e shikon veten se mund te pershtatet me keto kerkesa po leje num- rin ne gazete 0672058171.

Per vajzen nga Pogradeci jam nje 41 vjecar nga Tirana. Nëse deshiron te bisedojme po le numerin tim të cel. 0684545100. Me respekt.

Pershendetje! Kerkoj per lidhje serioze nje grua 50-52 vjece. Unë banoj ne Tirane, por gruaja mund te banoje kudo. Me mjafton qe ajo te jete me arsim te larte dhe ne pune, sic jam edhe une. Jam njeri i sinqerte, serioz, i dashur dhe pa vese. Keshtu e dua edhe gruan, se ciles i lë nr. cel. 0699377300. Faleminderit!

Jam Edi nga Dr. 28 vjeç beqar, me arsim të mesëm, 1.70 i gjatë, me tipare të rregullta. Dua një vajzë mbi 19 vjeçe. Interesohem të njoh e ta lidh jetën me të. Cel. 0683019743.

Le numrin per vajzen 25 vjece qe kerkon nje lidhje serioze, nese ke deshire vertet te njihemi ky eshte nr. im i cel. 0665351486. Nga Klodi pres pergjigjen tënde.

Kërkoj të njoh një vajzë mosha 17-22 vjeçe të sinqertë të bukur, siç jam dhe vetë. Unë jam 21 vjeç, nga Dr. vazhdoj studimet, jam shumë mirë ekonomikisht, shumë simpatik, trup atletik, i sinqertë. Kërkoj një vajzë për lidhje serioze që të më pështatet mua dhe ti dedikohem vetëm asaj. Akoma nuk kam gjetë princeshën time dhe thashë ta provoj këtu. Mjafton një takim me mua dhe nuk do zhgënjeheni. Cel. 0692286947.

Mua me quajne Avni dhe jam nje djale i moshes 36 vjec. Jam i sjellshem, i cilter, besnik dhe i edukuar/arsimuar ne UK prej 15 vjetesh. Jam beqar dhe dhe nuk ka shume qe kam ardhur ne Elbasan (vendbanimi) dhe deshiroj qe te njoh nje vajze te sjellshme, fisnike dhe te embel per qellime serioze. Nëqoftëse deshironi te me kontaktoni ju lutem me shkruani në këtë nr. cel. 0674889737 ose në adresë emaili: avni_2@hotmail.co.uk.

Jam Klajdi nga Durrësi 26 vjec dua te njihem me nje vajzë per qellime serioze. Për më tepër lë nr. cel. 0692283821.

Jam nga Tirana 32 vjeç i divorcuar, kërkoj një femër të sinqertë rreth moshës sime të jetë nga Tirana e sinqertë jo materialiste, e theksoj jo materialiste. Cel. 0696284248. Më dërgoni sms apo telefonatë, jo privat. Faleminderit.

I pergjigjem Anxheles ne Itali. Unë jam nje djale 37 vjeç, 1.78 i gjate dhe sportiv. Kam lindur ne Tirane ku kam mbaruar Universitetin. Qe prej 15 vjeteve jetoj ne France. Nuk kam qene asnjehere i fejuar apo i martuar por kam bashkejetuar me nje vajze ketu ne France me te cilen ka lindur nje djale. Jam me dokumenta te rregullta, dhe shtepi te pajiur me konfort. Dëshiroj

nje lidhje serioze per te krijuar familje me nje vajze simpatike mosha 25 – 30 vjeç 1.65-1.75 e gjate dhe qe te mos kete femije. Lë këtë adresë emaili: franci77str@yahoo.fr

Jetoj në Belgjik, jam i divorcuar, jam 55 vjeç. Kërkoj një femër të moshës time, dhe për më tepër lë nr. tel. 0032488571101.

Jam një djalë nga Tirana, 21 vjeç kerkoj nje vajz per lidhje serioze deri në moshen 20 vjece. Te jetë nga jugu. Më kontaktoni në fb. Elson feka ose email: elsonfeka@yahoo.it

Për vajzen nga Belgjika lë këtë nr. tel. 0666621234. Nga një e interesuar.

Për zonjen nga Tirana që është 53 vjeçe dhe për gruan korçare nëse dëshiron të njihemi ju lë nr. tel. 0695510181.

I përgjigjem vajzës 20 vjeçe nga Ardenica, jam Andi 21 vjeç nga Tirana dhe ky është numri im i cel. 0685134899.

Jam Ledi 34 vjeç dhe lë nr. telefoni per Miren 29 vjeçe. Dhe për më tepër lë nr. cel. 066kw11pmp.

I përgjigje zonjës nga Fieri me emrin Ana dhe i lë këtë nr. cel. 003161565918. Ju lutem dërgoni sms.

Per Zamiren 46 vjece nga Durresi, une jam nga Tirana, poqese ka interes nr. im është: vodclabja0m1pd.

Deshiroj nje lidhje serioze per te krijuar familje me nje vajze simpatike 25 – 30 vjeçe 1.65-1.75 e gjate dhe qe te mos kete femije. Adresa ime e-mailit është: franci77str@yahoo.fr

Le nr. per Anen 46 vjeçe nga Fieri qe ka nevoje per mbeshtetje dhe i lë nr. tel. 0672813915.

Une qe po ju shkruaj jam nje i ri nga qyteti i Shkodres, ndihem keq sepse nuk po arri te gjej dike qe me ploteson mua prandaj kerkoj nje femer qe te me plotesoje. Kush te jete e interesuar te me kontaktojë në këtë nr. tel. 0672813915.

Përshëndetje po i jap vetes një shans të kem mirësinë të njoh një femër ku do doja ta kem princeshë në jetën time. Nuk po kërkoj aventurë apo ku di unë, kërkoj një femër që ta kem shoqe jete, për më tepër lë dhe nr. telefoni: 0699908172. Jam 38 vjeç. Faleminderit për mirëkuptimin.

Përshëndetje, jam një mashkull i moshes 35 vjec jetoj dhe punoj ne Tirane jam me arsim dhe serioz. Dëshrioj te njoh një femer te nivelit tim por mbi te gjitha te jetë serioze. Ju mirepres në këtë nr. tel. 0697966667.

I përgjigjem zonjës 56 vjeçe nga Tirana dhe i lë këtë nr. tel. 0038649231720. Më dërgoni sms.

Kerkoj nje vajze per lidhje serioze jo aventure. Jam nga Tirana 37 vjec i divorcuar pa femije. Vajzat qe deshirojne te jene mesatarisht 25-35 vjeçe nga Tirana ose nga jugu me banim ne Tiranë. Ju mirepres.

Per zonjen Shpresa, deshiroj te komunikoj ndaj po ju lë emailin tim: dervishiagim@yahoo.com. Faleminderit.

Jam i interesuar për një lidhje, mosha nuk prish punë. Kush do që të më kontaktojë në këtë nr. tel. 00386049681966.

Jam i interesuar te lidhem me 53 vjecaren nga Tirana. Ndaj numri im është ky: 0662510181. Faleminderit.

Përshëndetje nga Finlanda, jam një djalë që banoj po këtu, kam biznesin tim dhe me ekonomi të mirë. Por dëshira ime është të krijoj familje me një vajzë shqiptare, mundësisht të banojë në vendet Skandinave, sepse do ishte më e lehtë njohuria jonë. Por nëse kjo nuk është e mundur të jetë në çdo vend vetëm të jetë shqiptare. Unë jam 36 vjeç beqar. Vajza të jetë 20-30 vjeçe jo me fëmijë apo e martuar më parë. Pres përgjigje në këtë nr. tel. 00358465714587.

Jam 33 vjeç nga Berati, kërkoj të njoh një vajzë nga mosha 25-30 vjeçe vetëm për bashkëjetesë. Për më tepër lë këtë adresë facebooku: emiljanodoko2015@gmail.com

Përshëndetje vajza, jam një mashkull 35 vjeç jetoj në Tiranë, jam me arsim dhe në mardhënie pune. Dëshiroj të njoh një femër me karakter dhe mbi të gjitha të ketë seriozitetin. Cila femër ndihet e tillë e mirëpres të komunikojmë në këtë nr. tel. 0682606539.

Jam nje djale jetoj ne Monako të Francës, jam 38 vjec dua te lidhem me nje vajze qe jeton ne Itali qofte dhe e divorcuar. Unë kam mbaruar arsimin e larte dhe jetoj ne Monako. Të më dërgojë sms ajo femer me cilesi femrore dhe që don te krijoje familje. Cel. 003754275628.

Përshëndetje jam një zoteri, i ri dhe beqar, shume king dhe simpatik ne paraqitje dhe komunikim. Dhe interesohen per një njohje te re me një vajze apo zonje per njohje. Për më tepër lë nr. cel. 0699860033. Faleminderit.

Jam nje djale nga Shqiperia e mesme, djale i rregullt familjar, 1.80 i gjatë, trup te rregullt i paraqitshem dhe rrjedh nga nje familje e rregullt. Kerkoj te njihem me nje vajze per qellime serioze, shpresoj nje vajze familjare dhe e paraqitshme, mosha 27-32 vjec. Për më tepër lë nr. cel. 0697822091.

Jam nje djale nga Tirana, djale familjar i paraqitshem dhe i rregullt ne cdo drejtim, kerkoj te njihem me nje vajze, te kete te njejtat cilesi, dhe preferoj te jete e fese myslimane. Nr. cel. 0696379522.

Jam një djalë nga Tepelena, kërkoj të njihem me ndonjë vajzë mosha 1718 vjeçe nga Tepelena ose Saranda dhe Gjirokastra. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0699321169.

Jam Leonardi nga Tirana, kerkoj një femer per lidhje. Për më tepër lë nr. cel. 0697480818.

Jam Adi dua të njoh nje vajze te sinqerte mosha 33 deri 35 vjece. Më dërgoni sms ose mms në këtë nr. tel. 0692251753.

Jam Astriti 50 vjeç po e shkruaj këtë sms, jam i interesuar për një zonjë për qëllime serioze. Lë nr. tel. 0692280276.

Përshëndetje, jam 56 vjeç i arsimuar, i punësuar në shtet, i ve. Lë nr. telefoni në redaksi për 52 vjeçaren nga Tirana e divorcuar, për zonjen nga Tirana që kërkon një njeri deri 55 vjeç qoftë dhe i divorcuar si dhe zonjen 47 vjeçe me arsim e konomik që jeton vetëm. Një kafe nuk besoj se mund të sjellë pasoja, mbase mund të ofrojë atë çfarë dëshiron. Tel. 0682593870.

Jam një djalë nga Vl. 51 vjeç banoj në Tiranë, i pa martuar asnjëherë. Dëshiroj të gjej shoqen e jetës nga Vlora, të jetë 45 vjeçe e sinqertë dhe me karakter të lartë sepse një fjalë e urtë thotë: kush martohet për pasuri shet jetën e tij. Kush dëshiron mund të më kontaktojë në këtë nr. cel. 0692647199. Me nderime Vladimiri.

Për zonjen që është e këndshme si femër, dhe kërkon një lidhje të qëndrueshme. Edhe unë jam për një lidhje shumë aftgjatë, po ju lë nr. telefoni: 0699718976. Jeni e mirëpritur.

Per vajzen 40 vjeçe që jeton në Tiranë beqare e nga familje me tradita lë nr. vod 8326190.

Per znj. e kendshme qe vlereson njeriun e jo moshen, per 35 vjecaren e lenduar qe mendon dhe per seriozisht me vone, per Oneten 45 vjeçe qe kerkon njeri te mire denbabaden 13 min. larg Tiranes lë nr. cel. 0674502538. Faleminderit nga Besniku.

Jam i interesuar për zonjen me banim në Tiranë dhe i lë nr. telefoni: 0697512122. Ju lutem na ndihmoni si të lidhem.

Jam Genti nga Elbasani i interesuar për vajzen 24 vjeçe nga Elbasani që çalon dhe i them të më kontaktojë mua 27 vjeçarin dhe i lë këtë nr. tel. 0696212131.

Jam një djalë nga jugu 34 vjeç në jetë siç thotë fjala e urtë, gruaja është fat por mua më zhgënjeu jeta. Po marr guximin ti përgjigjem vajzës 25 vjeçe që kërkon lidhje serioze dhe kush nga ato femra që janë zhgënjyer nga jeta janë të mirëpritura në këtë nr. cel. 0697669151. Faleminderit për mirëkuptimin.

Pershendetje jam nga Durrësi 38 vjec dua te njihem me nje zonje simpatike per nje lidhje te gjate te di te respektoj dashurinë per kënaqesin tuaj le nr. tel. 0683647877 ose dërgoni sms.

Jam Ervini 35 vjeç nga Tirana singell, kerkoj te kem nje lidhje dashurie me nje vajzë ose zonjë seksi po nga Tirana. Ju mirëpres në këtë nr. cel. 0685256875.

Jam nje zotëri 64 vjec banoj ne Tirane kerkoj nje zonje per bashkëjetese te jete me pension nga mosha 60 deri 65 vjece. E interesuara te telefonoj ne numrin tim të cel. 0683807335.

Jam 60 vjec dua te njoh nje zonje serioze mosha 50 deri 57 vjeçe. Për më tepër lë nr. tel. 0699605288.

Pershendetje! Jam nje burre 53 vjec, i divorcuar pa femije. Jam ne gjendje te mire ekonomike dhe kam nje shtepi 2 kateshe ne gjendje te mire. Jam ne kerkim te fatit dhe shpresoj te gjej njeriun e duhur per te krijuar familje. Të interesuaret mund te telefonojne ne kete numer telefoni: 0694810318 vodafone club. Ju faleminderit.

Përshëndetje jam X nga jugu me orgjin banoj ne Tiranë me shkoll e punë i pergjigjen Onetes 45 vjeçe qe punon ne mjekesi po i le numurin tim të cel. 0665666608. Më shkruani.

Kerkoj të njoh një femer mosha 20-30 vjece per lidhje miqesore ose bashkejetese. Jam me arsim te larte i vetmuar 55 vjec banoj ne Tirane. Tel. 0683625677.

Të dashura vajza dhe studente a doni një burrë të mirë dhe seksi, jam nga Elbasani 40 vjeç, dhe ju lë nr. cel. 0699184515.

Jam Ilia nga Shqipëria e mesme, kerkoj nje zonjë te thjeshtë dhe puntore te jetë familjare dhe të mos ketë femijë mosha deri 50 vjec. Kush i plotëson keto kushte te marri ne telefon me nr. cel. 0699602064.

Përshëndetje: jam një zotëri nga qyteti i Vlorës 50 vjeç, i divorcuar por pa fëmijë. Kam dëshirë ti përgjigjem gruas nga Tirana 47 vjeçe me arsim ekonomik, dhe që jeton vetëm. Për të komunikuar bashkë unë po ju lë nr. cel. 0698957406.

Kërkoj gruan familjare të ndershme besnike të dashur, nikoqire ashtu siç jam dhe vetë. Jam besnik i thjeshtë, dhe kam dhe një djalë 12 vjeç, jetoj vetëm në shtëpitë e mia, kam ekonomi të mirë, punoj elektriçist. E dua të jetë 35 vjeçe e lart, vetë jam 56 vjeç. Për më tepër lë nr. tel. 0688456327.

Jam nje zoteri 62 vjec dua të lidhem me nje zonje per qellime serioze martesore. Jam i fese katolik dhe jam i divorcuar me gruan dhe shtepine e kam te timen. Zonja te jete e thjeshte e punetore nese ka ndonje zonje te me telefonoje ose te me dergoje sms dhe te mos me dergoje zile se nuk i pergjigjem fare. Nuk e dua per shoqeri por e dua me jetu me te. Për këtë lë nr. cel. o68677i65o.

Jam nje djal nga Elbasani kerkoj te njihem me nje vajze per qellime serioze. Më pelqen te jetë e sinqertë dhe serioze ne vendime. Cilado qe kerkon te me njohe me shume le kete nr. cel. 069PJPMDDT per te me kontaktuar.

Përshëndetje vajza, jam një djalë 38 vjeç nga Vl. për momentin ndodhem në Shqipëri, kërkoj të lidhem me një vajzë të jetë gati për familje, të jetë e drejtë, e sinqertë dhe e vuajtur në jetë. Nga unë shpresoj të mos zhgënjeheni. Cel. 0698954916. Ju lutem vetëm telefonata serioze. Jo me privat.

Jam nje zotëri qe mendoj se jeta merr vlere nese gjen mundesine te luftosh kunder monotonisë, lodhjes e vetmise. Lidhja me nje zonje qe di te vleresoj vetveten, sigurine e sekretin do te ishte e mirepritur. Cel. 069tmmt0ju.

Interesohem për një vajzë gjer 30 vjeçe nga Dr. Lë nr. cel. 0692357161.

Përshëndetje vajza unë që po ju shkruaj jam Mili nga qyteti i Berati jam 28 vjec kam dëshirë që të kem nje lidhje të sinqertë me një vajzë të mirë. Jam 1.68 i gjatë. Për më tepër lë nr. cel. 0683715148.

A ka ndonjë zonjë që i ka vdekë burri dhe e ndjen veten të vetmuar mundësisht gjer në moshën 45 vjeçe dhe vetëm veriore. Jam i ve dhe unë. Jam për një lidhje sekrete dhe të qëndrueshme. Kush e ndjen veten në këtë mesazh të më telefonojë në këtë nr. cel. AMC. G. M. K. B. G. 60. Ju mirëpres.

Jam 45 vjeç me aktivitet, dua të lidhem me një zonjë të moshës 40 vjeçe të jetë e rregullt dhe e bukur. Nëse i mungon një zemër e ka gjetur tek unë. Lë nr. tel. në redaksi.

Jam nje zotëri i moshes 48 vjec jam me aktivitet timin me mungon nje e dashur e bukur dhe te dije ta ruaj sekretin. Kurre nuk do zhgenjeheni ju pres me sinqeritet. Cel. 0699355531.

I pergjigjem vajzës 31 vjece nga Elbasani, me arsim te larte, në pune, pa histori dashurie, qe kerkon njohje me nje djale per qellime serioze. Jam nje djale nga Shk. 32 vjec, me arsim te larte per Mjekesi. Jam shume i sinqerte dhe serioz, shume i komunikueshem dhe i perkushtuar, besnik dhe korrekt, me shume vlera, ide, parime dhe me ambicje ne cdo aspekt, sepse kam nivel kulture te madhe dhe edukate familjare te rregullt, sepse jam me personalitet, in- telektual dhe karakter, ku mbizoteron respekti, sjellja e mire dhe dashuria reciproke. Jam shume i interesuar goce nga Elbasani, per qellime serioze, sepse do te dhuroj shume ngrohtesi shpirterore, lumturi dhe dashuri pasionante dhe sentimentale. Jam larg cdo vesi te keq. Jam tip i qete, i dashur, i qeshur, i embel, shume inteligjent, i zgjuar, i afte, i shkathet, i mencur, i matur, argumentues vetem me vepra dhe me energji te reja. Goce po le nr. tim dhe eshte: 0673377315. Të mirepres Goce!

Jam një djalë nga Pogradeci i interesuar për vajzen që jeton në Angli. Cel. 0696739959.

Jam i interesuar për zonjen Shpresa 52 vjeçe nga jugu që çalon pak. Lë nr. cel. 0683510322.

Jam Gazi nga Shkodra 30 vjeç, lë nr. telefoni për vajzen 25 vjeçe që ishte e interesuar për një lidhje serioze. Cel. 0685720762.

Përshëndetie jam një zotëri 45 vjeç nga rrethinat e qytetit të Fierit. Jam i interesuar për një lidhje serioze. Nëse egziston ndonjë femër vetëm për lidhje serioze është e mirëpritur te telefonoj në këtë nr. cel. 0683713221.

Përshëndetje jam Besniku nga Fieri 38 vjeç, 1.84 i gjatë i paraqitshëm. Për vajzen 32 vjece 1.80 e gjatë që jeton ne Angli nëse ju intereson per nje lidhje serioze më kontaktoni ne telefon ky mesazh është dhe per gocat ne Shqipëri 0698476590. Ju mirëpres. Faleminderit.

I pergjigjem 31 vjecares nga Elbasani jam shume i interesuar per nje lidhje serioze. Dua te komunikoj me ju. Ju premtoj qe nuk keni per tu zhgenjyer kurre. Nuk me mungon asgje ne kete jete vec nje femer qe mendon te krijoje familje te rregullt. Tel. 0698333768.

I përgjigjem zonjës nga Korça që banon në Tiranë që është 55 vjeçe që i ka vdekur burri që ka vite që është e vuajtur. Që nuk ka gjetur akoma qetësinë, dhe dëshiron të gjejë një shok të mirë. Unë jam nga Tirana 53 vjeç i punësuar dhe me ekonomi të mirë të rregullt. Për sqarime të mëtejshme lë këtë nr. cel. 0665453893. Shum faleminderit.

Jam nje meso burrë e kam gruan te semur. Ma ka lyp nevoja per nje lidhje te fshehte afatgjatë. Me shume mirkuptim me njeri-tjetrin, mundesisht nga rrethinat e Krujes. Por per me shume po ju le nr. cel. 06965177dj. Më dërgoni sms. Kush tallet me mua e vrafte zoti. Kush te me kuptoj e ndihmofte Zoti.

E respektoj 43 vjecaren nga juglindja dhe i lë numrin tim të cel. 0699873451 për qëllime serioze. Ju faleminderit.

Jam një djalë nga Fr. 24 vjeç, me punë të mirë dhe gjithçka. Kërkoj një vajzë po nga Fr. ose fshatrat përreth për qëllime serioze. Për më tepër pres telefonatë në këtë nr. cel. vod9771969...

Jam nga Durrësi 50 vjeç i divorcuar, punova në Greqi me dokumenta të rregullta, por tani punoj dhe jetoj në Shqipëri. Dua një grua të jetë e vuajtur në jetë e vuajtur në jetë që do një burrë të sinqertë dhe të pastër në shpirt. Nuk do ti mungojë asgjë në jetë, le të jetë dhe në moshë më e madhe dhe me fëmijë ska problem. Kujt i intereson i lë nr. tel. 0699855635.

Jam nje 35 vjecar nga jugu doja

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.