Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

(Vijon nga faqja 27) te njihja nje vajzë afer moshes time per dicka serioze. Per kontakt lë nr. tel. 0699939945.

Jam Arturi i përgjigjem Onetës dhe i lë këtë nr. tel. 0699610278.

Afrimi 52 vjeçar nga Tirana kërkon të lidhet me një femër me afërsi moshe. E interesuara të telefonojë ose të më nisë sms në këtë nr. cel. 0685084757. Faleminderit.

Jam 41 vjeç, kam shtepi timen personale. Dua te lidhem me nje femer me moshë deri 37 vjeçe. Cel. 0686531375.

Jam një djalë nga jugu 40 vjec kerkoj nje femer per njohje dhe te tjerat ja lem takimit deri 50 vjece vetem nga Saranda dhe Delvina. Kush deshiron le te dergoj sms tek ku numer cel. 0699599124.

Jam një zotëri 43 vjeç, me intereson te kem nje shoqe sepse nusen e kam te pamundur. Të jetë e thjeshtë e kulturuar e cilter dhe besnike te dije te respektoj nje lidhje. Mund ta ndihmoj sadopak preferoj mosha 35-45 vjeçe. Cel. 0699658197.

Pershendetje vajza jam nje djalë 28 vjec dhe jetoj ne Athinë kerkoj nje vajzë per qellime serioze. Nuk me intereson e kaluara e saj. Cel. 0699681078.

Përshëndetje vajza. Jam një djalë 30 vjeç, kërkoj të njoh një vajzë për qëllime serioze. nuk më intereson e kaluara e saj. Cel. 0698359537.

Jam një zotëri 35 vjec nga Tirana po punoj në nje firm ne Vlorë deshiroj te lidhem me nje zonjë qe ka nevoj per ta ndihmuar dhe per ti dhuruar dashuri te sinqert. Kush te jetë e interesuar te me marri ne numrin tim të tel. 0696044521. Ju mirëpres. Ok.

Mario nga Tirana 35 vjec beqar trup sportiv simpatik djalë i embel i cilter me humor i komunikueshem i sjellshem me pelqen shume nje lidhje por me shume me pelqejne vajzat e sjellshme dhe te embla. Ju mirepres në nr. vodafon 0699945433.

Jam 56 vjec, i arsimuar, punoj ne shtet, jam i ve. Per zj. 52 vjece dhe te divorcuar si dhe per zj. qe kerkon nje person deri 55 vjec le nr. telefoni: 0682632844. Nje telefonate nuk besoj se do sjelle pasoja negative. Faleminderit.

Pershendetje. Dua te njihem me nje femer te moshes 45 deri 55 vjece. Jam per nje lidhje martesore. Le kete numer tel. 0699687892. LIDHJE VETËM PËR QEJF...

Jam një djale 29 vjeç nga Berati dhe kerkoj një zonje mbi 40 vjece per lidhje sekrete. Nr. im është: 0665473336.

Turi nga Fieri 50 vjec 1.80 i gjatë trup sportiv kerkoj nje lidhje te fshehtë me femra nga Fieri. Pres vetem sms në këtë nr. cel. 0682367893.

Jam një zotri 40 vjec familjar me banim ne Tiranë i arsimuar serioz me punë i paraqitshem. Deshiroj te kem nje lidhje te fshehtë me nje zonjë te paraqitshme e sinqertë e thjeshtë. Ska rendesi origjina por te jet me banim ne Tiranë ose Durres e moshes 35 deri 45 vjece. Lë nr. cel. 0698456417.

Jam nga Durresi, beqar, me shkolle te larte, shume mire ekonomikisht, me paraqitje. Kerkoj nje lidhje sekrete me nje femer me kusht qe te jete shume e pashme. Jam tip. Te pish nje kafe me mua nuk shkeputesh më. Preferoj nga Durresi dhe nga Pogradeci. Kam patur te dashura yje, prandaj dua kualitet. Jam serioz inteligjent dhe shume njerëzor. Tel. 0696627983.

Dua të krijoj një lidhje të fortë dhe të qëndrueshme dhe kam nevojë për shoqëri për një femër që i ka munguar dashuria e ngrohtë dhe të jetë nga mosha 50 vjeçe e lart. Më dërgoni vetëm zile në nr. cel. që noddhet në redaksi.

Jam 45 vjeç dua lidhje sekrete me nje femer me banim vetem në Kalkidha jo tallje. Lë nr. tel. 6996383226.

Përshëndetje, jam nje zoteri nga Tirana, 48 vjec familjar i rregullt. Do doja nje lidhje te fshehte me nje zonje pa prekur interesat e njëri tjetrit. Nr. tel. 0698503789.

Cila eshte ajo femer nga Fieri ose zonat përreth qe deshiron njohje lidhje etj. etj. ateher nje djalosh 30 vjecar te mirepret. Tel. 0699928852.

Nuk e di ne se esht menyra me e mirë per nje lidhje miqesore kjo, por nuk dua te kem lidhje as ne lagje e as tek puna. Jam 45 vjeç, banoj ne Durres dua te kem nje lidhje me nje zonjë qe banon vetem ne Durres, te jet e martuar, familjare ku ti mungojë nje shok i sinqertë i dashur, besnik, top sekret. Të tjerat ja lejm kohes, më dërgoni vetem sms në këtë nr. cel. 0699514961. Stop aventuriereve. Dua nje lidhje me nje zonjë qe i mungon nje shok i vertete familjar.Faleminderit.

Jam X 36 vjec banues ne Tiranë me punë i komunikueshem me paraqitje dhe fizik te mirë. Kërkoj te kem nje lidhje top sekrete me nje femer te martuar ose beqare dua qe lidhja te jet pa interes dhe pa i prishur punë njeri-tjetrit. Të jetë banuese ne Tiranë ose Durres mosha ska rendesi. Cel. 0682766448.

Jam një djalë nga Fr. 25 vjeç, i apasionuar pas grave të martuara, ndaj do doja një lidhje me një grua gjer 45 vjeçe, nuk dua të jetë interesaxhie, thjeshtë për qejf dhe lidhje afatgjatë. Pres tel. dhe sms në këtë nr. tel. 0699967829. Të jetë vetëm nga Fr. Br. Vl.

Jam nje djale nga Tirana, kerkoj te bej nje lidhje serioze me një zonjë te martuar ose beqare, rreth moshes 30-35 vjeçe. Jam njeri korrekt dhe i rregullt. Më kontaktoni në këtë nr. cel. 0665565538, vodafone club.

Jam një zotëri nga El. doja të njihja një zonjë nga Lb. Ose El. jam 45 vjeç për një lidhje të fshehtë e sekrete. Cel. 0686T99A7K.

Jam nje zotëri 44 vjeç nga Tirana dua nje lidhje te fshehtë me nje femer te mir siç jam dhe vetë. Lidhjen e dua per qejf sepse me mungon ngrohtesia e nje femre dhe ndaj dua te krijoj nje lidhje te fshehtë dhe te gjatë. Me respekte. Cel. 0699909477.

Jam një zotëri 37 vjeç dua një lidhje sekrete me një femër fierake ose vlonjate. Lë nr. tel. 0699981635.

Jam një djalë nga Rrogozhina 35 vjeç kërkoj një lidhje sekrete me një zonjë mosha 25-45 vjeçe të jetë nga Rogozina ose fshatrat përreth. Cel. 0682396900.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.