Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

NJOFTIME NGAAUSTRALIA Jam Edmondi jetoj dhe punoj në Melburn të Australisë, jam serioz, punëtor dhe i rregullt. I përgjigjem vajzës me emrin Evasa nga Tirana 34 vjeçe dhe i them që kam vetëm qëllime serioze. Dua të krijoj familje. Unë jam i divorcuar, dhe për momentin kam ardhe në Shqipëri, por do kthehem në Australi se atje jetoj. Për më tepër ju lë nr. cel. të Shqipërisë dhe Australisë: Cel. 0692274907 dhe Australi 0437904706. NJOFTIME NGAANGLIA Albani 49 vjec.Deshiroj te njifem me nje femer serioze. Kam vite qe Banoj ne Angli jam I stabilizuar ketu. Jam I ndare ka vite. Me dergoni sms ju lutem per me shume.flm numri im 00447502912677 Per gocen 32 vjece qe jeton ne Angli, edhe unë jetoj ne Angli jam 36 vjec. Ky është numri im i telefonit: 00447951454833. Telefono ose dërgo sms. NJOFTIME NGA ITALIA Për Ledian nga Pogradeci nëse dëshironi më shkruani një sms në këtë nr. cel. 00393311611750. Më shkruani një sms nëse dëshironi.

Përshëndetje, quhem Albi jam 36 vjeç beqar, sy bojqielli 1.70 i gjatë, trup sportiv, jetoj në Itali në Toskana. Dua të lidh miqësi me goca që jetojnë në Itali. Për më tej lë këtë nr. tel. 00393895795953.

Jam një zotëri, nëse ka ndonjë vajzë ose zonjë lezhjane ose shkodrane të ruaj sekretin. Cel. 00393311608428.

Për vajzen nga Elbasani, 31 vjeçe, me arsim të lartë e pa histori dashurie, lë këtë nr. telefoni: 00393662995826.

NJOFTIME NGA GJERMANIA German businesmen

is searching nice, creative, intelligent women about 25-40 years. Mobil: 00491736590562.

Për Ledjan nga Pg. me një fëmijë. Të më marrë në këtë nr. cel. 004915144904616.

Përshëndetje deshiroj nje vajzë te sinqert, jam nga Kosova punoj ne Gjermani. Për më tepër lë nr. telefoni: 004917637342080.

I përgjigjem vajzës 24 vjeçe e divorcuar dhe i lë këtë nr. telefoni: 004915216662984 NJOFTIME NGA GREQIA Përshëndetje jam nje djale 40 vjeç nga Shqiperia e mesme qe punoj dhe jetoj ne Greqi, kerkoj nje vajze per qellime serioze. Për me teper le nr. tel. 00306974708488 ju pres nga Tomi.

Per vajzen nga Drenica, jam Goli dhe jetoj ne greqi, do deshiroja te njihesha me ty. Jam 30 vjeç dhe kam këtë nr. cel. 06951555525.

Jam Goli dhe jam ne Greqi 32 vjeç. Dhe kam këtë nr. cel. 6951555525.

Jam Gerti 35 vjec jetoj ne Athine dua te njihem me nje vajze qe te jetoje ne Athinë. Lë nr. telefoni: 6943084176.

Jam një djalë nga jugu 30 vjeç, me të gjitha kriteret që kërkon një femër, kërkoj lidhje sekrete dhe shoqërore me një zonjë ose zonjushë mosha 20-40 vjeçe. Për më tepër lë nr. cel. 00306937703405. Nuk do zhgënjeheni.

Jam Kristo 37 vjec nga Tirana banoj rreth 20 vjet rrjesht ne Selanik. Jam i divorcuar me 2 femijë. Femijet banojne me ish gruan. Dua te njihem me nje vajze apo grua deri në moshen 37 vjeçe per te krijuar nje lidhje te re, pse jo dhe serioze. Jam mashkull shume simpatik dhe shume romantik dhe po te njihemi nga afer do ta kuptoni dhe vetë. Jam shumë djalë i embël. Kam pune te mire dhe banesen time. Per me shume flasim nga telefoni apo nga afer pasi te jemi njohur. Tel. 6978106159.

Anxhela unë jam Goli dhe jetoj në Greqi, do të dëshiroja thjeshtë të diskutonim diçka nga telefoni. Nëse dëshiron ky është numri im telefonit: 6951555525

NJOFTIME NGA SHQIPËRIA... Për zonjën 50 vjeçe që i ka vdekur burri nga Tirana, që do një njeri për lidhje të gjatë dhe sekrete, lë nr. telefoni: 0699770852.

Jam një zonjë që interesohem për vëllain tim të divorcuar jo për faj të tij. Është me origjinë nga jugu intelektual me punë të mirë, me shtëpinë e tij, pa njeri në ngarkim, larg çdov esi negativ si bixhozi, alkoli, xhelozisë dhe cigares, “por njerëzit e mirë janë të mallkuar të vuajnë padrejtësitë e jetës”. I përgjigjem Erës 45 vjeçe nga jugu që punon me arsim në rast refuzimi ky sms sa i sinqertë aq dhe serioz ka shumë vlerë për 34 vjeçaren e sinqertë e sjellshme, simpatike, 1.69 e gjatë që kërkon një person të diplomuar, e me shtëpi, ose z. nga Tirana e divorcuar jo për fajin e saj, dhe në mardhënie pune, dhe shumë e mbajtur. Kam bindjen e fortë se ajo zonjushë apo zonjë që do të lidhi jetën me vëllain tim, jo që nuk do të zhgënjehet, por përkundrazi do jetë shumë e lumtur tek krahët e tij, por do më jetë shumë mirënjohëse, sepse këta meshkujt e sotëm i kanë harruar familjet, dhe janë drejtuar bixhozit, qejfeve, dhe alkolit. Për sqarime të mëtejshme po ju lë nr. e vëllait tim Fredit: 0682753147.

Jam një 55 vjeçar nga jugu me trup të rregullt, i gjatë në gjëndje të mirë ekonomike, i rregullt, i komunikueshëm pa vese të këqia si alkoli, bixhozi etj. Dua të lidhem me një zonjë që të jetë e rregullt serioze për të kaluar jetën, të jetë dhe disi e paraqitshme dhe e vendosur për lidhjen. Lë nr. cel. 0697344776. Ju faleminderit.

Jam një 49 vjeçar nga Tirana por tregoj shumë më i ri, i divorcuar me trup të rregullt 1.76 i gjatë, elegant, me flokë pak të thinjr, me ekonomi të mirë. Dua të lidhem me një zonjë për qëllime serioze të jetë besnike e rregullt. Lë nr. cel. 0682654625. Faleminderit.

Për zonjën që është e këndshme dhe që ka shkruar tek nr. 28.3. i lë nr. cel. 0692180372.

Të drejtohem ty zonjë, që je shumë e këndshme, mbasi edhe unë besoj se ashtu jam që kërkon një lidhje të qëndrueshme me një zotëri, siç jeni edhe ju, me një devotshmëri të lartë. Është shumë e vërtetë se edhe për mua ska rëndësi mosha, siç theksoni edhe ju. Prandaj besoj se ja vlen të më kontaktoni në këtë nr. cel. 0693095298. Të njëjtën kam edhe për zonjën nga Tirana, beqare, pa asnjë histori nga mbrapa.

Jam 56 vjeç porsa jam kthyer nga jashtë, pasi kam punuar disa vite jashtë Shqipërisë, porsa kam hapur një biznes të mrekullueshëm, pasi familjarët e mij i kam jashtë Shqipërisë dhe mendova që të lidhem me një zonjë të nderuar pasi nga ana ime do të ketë një mbështetje nga çdo pikëpamje familjare të jetë në moshen 49 vjeçare e sinqertë, e dashur pa probleme familjare se ashtu jam dhe vetë. Tel. 0674931165.

Jam 65 vjeç banoj në Vlorë, gruaja më ka vdekur, jetoj i vetmuar, kam shtëpitë e mia dhe një dyqan biznesi. I përgjigjem zonjës 50 vjeçe me banim në Tiranë të cilës i ka vdekur burri. I përgjigjem zonjës Aida me banim në Fier, simpatike dhe e ëmbël, dhe zonjës nga Korça me banim në Tiranë të cilës i ka vdekur burri me vite. I përgjigjem dhe zonjës shumë të këndshme. Cel. 0698994078.

Kërkoj një grua familjare besnike të ndershme e dashur për jetë, siç jam dhe vetë. Nuk kam asnjë ves të keq, jam i punës, punoj elektriçist dhe muzikant. Kam shtëpiat e mia, gruaja të jetë gjer në moshen 36 vjeçe e lart, vetë jam 56 vjeç. Cel. 0688456327.

Kërkoj të njoh një zonjë të jetë gjysem moshe pa preokupime familjare të dijë gjuhen anglisht, frengjisht, të jetë juriste me eksperiencë. Të marr në këtë nr. tel. 0693834916. Ose lini numrin tuaj në gazetë.

Jam 36 vjeç, kërkoj një femër të moshës time mundësisht të pa martuar ose të ndarë dhe pa fëmijë. Lë këtë adresë emaili: mehmet58@hotmail.be

I përgjigjem zonjës 53 vjeçe nga Tirana për lidhje serioze, jam Shpëtimi nga Elbasani 53 vjeç, me arsim të lartë, njeri i qetë dhe kërkoj një grua serioze. Nuk ka shumë rëndësi paraqitja, shikoj karakterin e njeriut. Për më tepër lë nr. tel. 0665861367. Kjo vlen dhe për ndonjë grua të moshës 40-53 vjeçe.

Përshëndetje jam një djale 35 vjec me banim ne Tirane me arsim dhe pune deshiroj një njohje serioze. E theksoj serioze, për më tepër lë adresen time në FB: lorenc.aliu dhe nr. tel. 0682606539. Ju mirëpres vetëm për femra serioze.

I pergjigjem vajzes nga Lushnja per lidhje serioze. Numri im është ky: 0682788124.

Jam një zoteri nga Tirana 39 vjeç, kerkoj nje lidhje te sinqertë e te fshehtë, jam shum serioz e i sjellshem. Ju mirëpres në këtë nr. tel. 068kgdqmxa.

Jam nga Tirana 32 vjeç, i divorcuar, kërkoj një femër të vetmuar si unë, të jetë nga Tirana rreth moshës sime, jo mashtruese, jo materialiste, të jetë korrekte dhe e sinqertë. Për më tepër lë nr. cel. 0685637104. Flasimi, takohemi dhe pastaj ja lëmë kohës në gjithçka. Faleminderit.

Jam një djalë nga Dr. dhe lë nr. telefoni për Xhilden 066jw11pmp.

Për femra deri në moshen 30 vjeçe lë këtë nr. cel. 0688435566.

I përgjigjem zonjes nga jugu që jeton në Tiranë 50 vjeçe nëse dëshiron të njihemi bashkë dhe të jesh e lumtur dhe e sinqertë për një lidhje sekrete lë këtë nr. cel. 068kgdsnyb.

Përshëndetje Ola jam Remi nga Gjakova, do kisha dëshirë të njihesha me ju. Prandaj ju lë këtë nr. cel. 0037745572250.

Jam nje djalë nga Berati 23 vjec kërkoj nje lidhje serioze dhe për më tepër lë nr. cel. 0699787451.

Jam nje djale i moshes 36 vjec. Jam i sjellshem, i cilter, besnik dhe i edukuar/arsimuar ne UK prej 15 vjetesh. Jam beqar dhe nuk ka shume qe kam ardhur ne Elbasan (vendbanimi) dhe deshiroj qe te njoh nje vajze te sjellshme, fisnike dhe te embel per qellime serioze. Nëqoftëse deshironi te me kontaktoni ju lutem me shkruani në këtë nr. tel. 0674889737 ose ne emailin tim: avni_2@hotmail.co.uk.

Dua të gjej një vajzë të ndershme nga familje e mirë, kam dëshirë të kaljmë jetë të gjatë e të lumtur. Për më tepër lë nr. tel. në redaksi.

Jam Ledi 34 vjeç i përgjigjem 34 vjeçares dhe i lë këtë nr. cel. 066jw11pmp. Më kontakto që të bisedojmë.

Kërkojmë dy femra, vajza, gra të divorcuara, të veja etj., të cilat duhet të jenë të lira, pra nuk duhet të keni obligime familjare, fëmijë etj. Mosha e preferuar 35-50 vjeçe. Nëse ato janë të gatshme me jetu përgjithmonë në Kosovë, ju përgjigjem fillimisht me shkrim në këtë adresë emaili: mbislimi@gmx.ch

Jam një mashkull nga Fieri jetoj në Norvegji, kërkoj lidhje serioze me femra nën moshen 30 vjeçe. Për më tepër lë nr. cel. 0692135290.

Jam nje burre i divorcuar 54 vjec kerkoj per tu lidhur me nje grua te sinqerte per te kaluar jeten me ate. Banoj ne Tiranë dhe nr. im i telefonit është: 0665910341.

Për vajzen 20 vjeçe nga Drenica, jam një djalë nga Tirana 21 vjeç, dhe lë këtë adresë emaili: enesti93@hotmail.com

Dua ti kthej pergjigje vajzes nga Drenica që është 20 vjece dhe i lë nr. telefoni: 0666060660.

Per Zamiren 46 vjeçe nga Durresi, une banoj ne Tirane, pres telefonaten e saj ne nr. cel. vodclabja0m1pd.

Dëshiroj një lidhje serioze, jam një djalë nga Vlora 38 vjeç dhe kam këtë nr. cel. 0699631474.

Pershendetje jam Tani nga Fieri 33 vjeç per zonjen nga Fieri lë këtë nr. cel. 0699974012. Nëse i intereson mund te me bej nje zile dhe i them qe do mbetet e kenaqur. Faleminderit per mirëkuptimin.

Aida e gjej veten tek sms juaj do te perpiqem te ndihmoj se e njoh dhimbjen e vuajtjen tende se kam vuajtur vete keshtu. Jam i arsimuar e profesion te mire. Për sqarim le kete nr. tel. 0692585579. Jam nga Vlora.

Oneta jam 47 vjeçari nga Kuçova interesohem për një lidhje. Për më shumë flasim ne telefon 0699171609.

Jam nje zoteri 53 vjeç, i kompletuar me shtepi dhe pune. Jam i pashem, i sjellshem, i sinqertë, besnik e serioz, me kulturë qytetare. Jeta vazhdon... dua të njoh një zonjë ose zonjushë të vendosur për një lidhje serioze, të jetë besnike e sinqertë, e sjellshme e vuajtur. Kush e vlerëson këtë sms të më shkruaj një mesazh në këtë nr. tel. 0665933.BJP.

Jam nga Kamza 53 vjec, gruaja me ka vdekur kerkoj nje grua serioze e të sjellshme ashtu sic jam edhe vet mosha e saj te jetë e perafert me moshen time dhe qe ti ketë vdekur burri. Kush ka interes te me telefonoj e jo te me bej zile se e quaj tallje. Tel. 0682244727.

Jam Leonardi nga Tirana, kerkoj një femer per lidhje serioze. Lë nr. cel. 0697480818.

Pershendetje, unë jam nje djal 23 vjeç nga Lezha, jam ne kerkim te nje femre per lidhje serioze ose lidhje te hapur kjo varet nga ju dhe nga koha. Premtoj korrektesi dhe privatesi ne lidhje, theksjoj faktin se mosha juaj ska rëndësi apo statusi e martuar apo beqare. Po le numrin tim të cel. 0674661125, te gjithë ju qe jeni te interesuara me kontaktoni kam bindjen se nuk do zhgënjeheni.

Pershendetje jam 45 vjeç i dìvorcuar kerkoj nje goce per lidhje serioze. Unë jetoj ne Angli me dokumenta. Të interesuarat te dergojne sms në këtë nr. cel. 0683293474 kontakti do jetë me vëllain. Dërgoni vetem sms. Faleminderit.

I përgjigjem Ades nga Tirana 55

vjeçe, dhe i lë këtë nr. cel. 0032488571101. I them të më telefonojë.

A ka ngelur ndonje femer nga Tirana qe kerkon dashurine dhe ngrohtesine e nje mashkulli te sinqerte dhe jo per interes paraje. Ju lutem nëqoftese ka ngelur ndonje femer vetem nga Tirana te me beje nje telefonatë mua ose të dërgojë sms ne numrin tim të cel. 0692140069. Per kujtese une jam 43 vjeç dhe rri ne Tirane dhe jo zile se nuk pergjigjem. Telefoni im eshte i hapur ne oren 10 deri 23.00.

Pershendetje! Jam nje djale nga Tirana. Kerkoj te bej nje lidhje serioze me nje vajze rreth moshes 2730 vjeçe. Aktualisht jam 29 vjec, zoteroj nje biznes. Dhe gjithashtu studioj ne Master per anglisht, viti i 2. Jam njeri korrekt dhe pa vese. Nr. cel. 0665565538 vodafone club.

Deshiroj te njoh nje grua te vetmuar ose te ve me nivel qytetar jo problematike e cila kerkon nje mik besnik per shoqeri. Nga i vetmuari 55 vjeç nga Tirana. Cel. clab 0698431830. Më dërgoni sms.

Peshendetje, jam Gertjani nga Tirana dhe me banim jashte. Do doja shume kete periudhe qe ndodhem ne Tirane te njihja nje femer vecanerisht zonja. Jam 27 vjec. Cel. 0663536373. Faleminderit.

Përgjigje për ju zonja 50 vjeçe nga Tirana që i ka vdekur burri. Ju garantoj se do jem unë shoku më i mirë për ju. Jam i gatshëm për një lidhje shumë afatgjatë. Për më tepër ju lë nr. tel. 0699718976. Jeni e mirëpritur. Z. nga Tirana.

Kërkoj të njoh nje femër mosha 20-35 vjece per lidhje miqesore. Jam me arsim te larte i vetmuar 56 vjec dhe banoj ne Tirane. Për më tepër lë nr. tel. 0686457772.

Jam Ervini 35 vjeç nga Tirana, singell, kerkoj te kem nje lidhje dashurie me një vajzë ose zonjë seksi po nga Tirana. Ju mirëpres në këtë nr. cel. 0685256875.

Jam Edioni nga Tr. 46 vjec, kerkoj miqesi afatgjate me nje vajze studente. Do te kete banesen e saj si dhe mbeshtetje te plote e te gjithanshme per kohen e studimeve dhe më tej. Do te jete shume e respektuar dhe nuk do ti mungoje asgje. Më dërgoni vetëm sms në nr. vod21TJDPT.

I pergjigjem 50 vjecares nga Tirana qe i ka vdekë burri jam nga Tirana, korrekt dhe pa vese te liga me punë dhe shkollë. Po ju le numurin ne gazet per sqarim me shkruani 0665666608.

Përshëndetje, dua të lë nr. tim të telefonit për zonjen nga Tirana 50 vjeçe që kërkon një shok të moshës 50-56 vjeç dhe i them asaj se plotësoj të gjitha kushtet që ajo kërkon. Cel. 0692663903.

Dëshiroj të njihem me një vajzë te mire ne shpirt te bukur e simpatike ne pamje, me qellimin e mire qe nepermjet komunikimit te njihemi nga afer per te krijuar një lidhje serioze. Unë quhem Edisoni dhe jam 30 vjeç, deshiroj qe nr. im i telefonit te jetë i hapur ne njoftim ne gazete 0692262343.

Jam nga Tirana 42 vjec cun i rregullt dhe simpatik, kerkoj te njihem me një zonjë për qëllime serioze. Për më tepër lë nr. cel. 0698132234.

Jam Fredi 45 vjec jetoj ne Tiranë, interesohem per Oneten mendoj se i plotesoj kerkesat e saj po le kete n. cel. per te komunikuar 0699764343.

Për vajzen 40 vjeçe që jeton në Tiranë, beqare nga familje me tradita lë këtë nr. cel. vod 8326190.

Jam nje zoteri nga Tirana 48 vjec kerkoj te lidhem me nje femer deri në moshen 50 vjec. Cel. 0665343728.

Per Atlanten 39 vjeçe nga Tirana e divorcuar lë nr. cel. 068dpjj006.

Per Oneten 45 vjeçe lë këtë nr. cel. 0683755006 gjithmon per nje familje te rregullt. Komunikimi vetëm me sms.

Jam një qytetar i interesuar për një zonjë me origjinë nga Korça dhe i lë këtë nr. cel. 0683650892.

Jam nje zoteri nga Dr. dhe i pergjigjem zonjes 50 vjeçe nga Tirana qe i ka vdeke burri dhe i le kete numer kontakti: 0699428158.

Jam Berti nga El. kerkoj nje zonje per lidhje serioze te jete 40 vjeçe por qe nuk lind femije jam shume i sinqerte. Nr. im është: 068dpjj00m.

Jam nje zotri 64 vjec banoj ne Tirane kerkoj nje zonje per bashkjetese te jete me pension te jete 60 deri 65 vjeçe. E interesuara te marri ne telefon: 0683807335.

I përgjigjem 50 vjeçares nga Tirana që ka vite që i ka vdekur burri, për më shumë i lë këtë nr. cel. 0665413143.

Jam Edi nga Dr. qyteti 28 vjeç beqar, me arsim të mesëm, 1.70 i gjatë, me tipare të rregullta, kërkoj një vajzë mbi 19 vjeçe. Interesohem të njoh e të lidh jetën me ju. Cel. 0683019743.

Përshëndetje une jam Iliri nga Lu. 35 vjec jam me permasa te rregullta fizike. Jam 1.85 i gjate pesha 90 kg. kam një pune timen, jam large veseve te keqia. Nr. im është: vodaclab: 0696190290. Faleminderit per mirëkuptimin me respekt dhe dashuri Iliri Lu.

Jam Migeli 20 vjeç nga Fr. kërkoj nje lidhje serioze me nje vajze te sinqertë dhe te bukur. Për më tepër lë nr. tel. 0699841949. Me respekt Migeli.

Pershendetje zonja te nderuara. Merzitja, stresi dhe dhimbja shpirterore shkaktohen nga vetmia. Kete semundje shume e njohin por pak e luftojne. Por kjo semundje nuk luftohet vetem. Gjej zemren binjake qe ta luftosh e te dalesh fitimtare. Cel. 0696950439.

Kerkoj te njihem me nje zonje te martuar mosha 45-55 vjeçe, pasi dhe une jam i martuar te jete top sekret e thjeshtë dhe shume e bukur ne shpirt. Të jete nga Vl. apo rrethinat, jam nga nje qytet tjeter jugur dhe banoj ne Vl. Ndoshta do te me merrni per te semure mendor qe kerkoj miqesi te sinqert ne gazete, por une jam i bindur qe ka akoma njerëz te mire. Cel. 0692277265. Heperhe dërgoni vetem sms.

Vetem per zonjen shume te kendeshme qe kerkon nje lidhje te qendrushme dhe serioze. Jam nje zoterë qe ju pergjigjem kerkesave tuaja. Per me shum komunikim po ju le nr. cel. 0662711014. Faleminderit.

Jam Edi nga jugu me banim ne Tiranë jam njeri i mirë me shpirt te madh i sinqertë e shum besnik. Kërkoj nje lidhje teper sekret me nje mike te bukur te jetë pa probleme deri ne moshen 40 vjece te jetë nga Përmeti me banim ne Tiranë. Për më shumë le nr. e telefonit: 0692201812.

Pershendetje, jam Berti nga Durrësi 41 vjec, i divorcuar kam qene shume vite ne kurbet tani jam kthyer ne Shqipëri. Dua te lidhem me nje zonje ose zonjushe pere nje lidhje serioze. Kam punen time biznezi edhe shtëpine time. Jam i sinqertë, i respektueshëm dhe besnik, e larg alkolit dhe duhanit apo bixhozit. Cel. 0683796700.

Jam nga Fieri kerkoj nje lidhje serioze dhe te sinqerte me nje femer mosha 35-37 vjeçe. Për më tepër lë nr. tel. 0683676635.

Jam një 48 vjeçar nga Tirana i punësuar, me makinë dëshiroj të lidhem me një femër për mike të dashur e martuar apo beqare të jetë ajo ska problem. E interesuara të jetë me afërsi moshe me mua. Të jetë nga Tirana dhe të më marrë në këtë nr. tel. 0697933998. Të më dërgojë sms, faleminderit.

Për gruan e lenduar nga i shoqi me 2 femije te rritur, 35 vjeçe qe deshiron te ketë ne krah nje mik te mirë dhe ti qendroj pran ne keto momente delikate, po le kete nr. cel. 0665522833.

Jam një djalë nga jugu 40 vjec kerkoj njohje me femra vetem nga Saranda dhe Delvina deri 50 vjece. Kush deshiron te dergoj sms ne numrin tim të cel. 0699599124. Pres nje femer te sinqertë.

Jam nje burrë 53 vjec nga Tirana, jam në kerkim të ndonjë gruaje ose ndonje zonje per lidhje sekrete. Lë nr. cel. 0665453893.

Nese ndihesh e vetmuar e me zemren e coptuar, nese kerkon nje mik qe te te vleresoj ne radhe te pare si njeri e pastaj si femer, nese do qe te kurosh zemren tende, me shkruaj në nr. cel. 0685713676. Jam ketu per te dhene nje pjese te zemres time. Fier 52 vjeç.

Jam Gazi nga Tirana lë nr. telefoni për zonjen Alda që është e ndarë. Jam 42 vjeç dhe kam këtë nr. cel. 0674828452.

Përshëndetje, kërkoj per lidhje serioze nje grua mosha 50-52 vjece. Unë banoj ne Tirane, por gruaja mund te banoje kudo. Me mjafton qe ajo te jete me arsim te larte dhe ne pune, sic jam edhe une. Jam njeri i sinqerte, serioz, i dashur dhe pa vese. Keshtu e dua edhe gruan, se ciles i le nr. cel. 0699377300. Faleminderit.

Përshëndetje, jam një djalë nga Fr. 24 vjeç, me punë të mirë dhe gjithçka. Kërkoj një goc po nga Fr. ose fshatrat përreth për qëllime serioze. Për më tepër pres telefonatë në këtë nr. cel. vod9771969...

I pergjigjem kerkeses së zonjes 55 vjeçe nga Korca qe banon ne Tiranë qe i ka vdek burri dhe që kerkon nje shok ose nje mik per tu gjend ne krah per te mir e te tjera halle. Unë jam 53 vjec nga Tirana familjar i rregullt dhe i punësuar. Për te komunikuar po ju lë nr. cel. 0665453893 ose 0682809148. Faleminderit për mirëkuptimin.

Nuk e di nese kjo rruge qe po ndjek une eshte menyra ma e mire per te realizuar nje lidhje miqesore e shoqeror sa ma te gjate me nje femer te vuajur mbi 40 vjece nga Tr. ose Dr. qe di te vlersoj kete lidhje. Ajo qe është e interesuar mund te telefonoj në nr. tim të cel. 0682650548. Ky sms vlen edhe per 50 vjecaren nga Tirana.

Jam Toni nga Shkodra 29 vjec beqar. Jam me shkolle te larte dhe gjendje te mire ekonomike. Dua te lidhem me nje vajze per qellime serioze. Jam brun 1.80 i gjate peshoj rreth 78 kg. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0699918888.

Kërkoj për bashkëshorte një zonjë që i ka kaluar të 60 vitet e jetës e cila është e vetmuar si unë dhe pa asnjë lloj detyrimi e duke qënë me shëndet të rregullt. Dëshiroj që telefonatat të vijnë nga zonjat me kombësi çame nga e gjithë Shqipëria kudo që jetojnë. Të interesuarat i pret një 63 vjeçar i rregullt nga një qytet bregdetar me nr. tel. 0685962202.

Jam një djalë nga Tirana jetoj me nënën time, babai ka 32 vite që më ka vdekur, mosha ime është 33 vjeç. Jam i vetëpunësuar me biznes timin. Jam 1.70 i gjatë, sy e flokë kafe. Edhe nëna ime është e vetëpunësuar me biznesin e vet. Shtëpi kemi dy hyrje lart e poshtë me shkallë nga brenda. Ekonomikisht jemi normal. Kërkoj një vajzë nga Tirana të jetë e edukuar, me shkollë shumë simpatike (siç jam edhe vetë). Vajza të jetë jo e shkurtër, jo e shëndoshë, të jetë e dashur e respektueshme, familjare, për të krijuar familje të lumtur. Ajo që i ka këto cilësi të marri në këtë nr. tel. 05665857581. Do komunikoni me nënën time për tu lidhur me mua, pasi ka edhe bezdisje dhe jam i zënë me punë.

Dua të krijoj një lidhje të fortë dhe të qëndrueshme dhe kam nevojë për një shoqëri të gjatë me një zonjë ose zonjushë të jetë nga Tirana nga mosha 55-57 vjeçe të jetë e mbajtur dhe e pa probleme. Unë jam një zotëri nga Tirana, gruaja më ka vdekur banoj vetëm në shtëpin time, jam shumë i mbajtur pa asnjë ves të keq. Kurse tre fëmijët janë në jetën e tyre të lumtur. Prandaj ju bëj thirrje të gjitha zonjave të më marrin në telefon ose të dërgojnë sms 0693062242.

Për Elonen nga Dr. jam një zotëri nga Dr. dhe ju lë këtë nr. cel. plus. lz11sos.

Jam një zotëri nga Tirana 55 vjeç i arsimuar me shkoll e punë e kulturë i divorcuar prej kohësh. Kërkoj një zonjë për lidhje serioze e vetëm serioze ju përgjigjem me sinqeritet kam shtëpinë time. I përgjigjem zonjes nga Tirana 50 vjeçe, zonjes nga Fieri 45 vjeçe ose zonjës nga Korça. Nga unë nuk do të zhgënjeheni. Për më tepër lë nr. tel. 0683751237. Faleminderit për mirëkuptimin stop aventurave.

Jam nje djale nga Shk. 32 vjec kam mbaruar Arsimin e Larte per Mjekesi dhe jam i interesuar te lidhem me nje zonje, qe i mungon ngrohtesia shpirterore emocionale, lumturia dhe dashuria pasionante, sentimentale dhe romantike. Zonja te jete me Arsim te Larte, te jete ne pune, ne Shtet ose Privat dhe te jete ne gjendje te mire ekonomike dhe te me ndihmoje dhe mua. Jam i sinqerte dhe serioz, i komunikueshem dhe i perkushuar, besnik dhe korrekt, me shume vlera, ide, parime dhe me ambicje ne cdo aspekt, sepse kam nivel kulture te madhe dhe edukate familjare te rregullt, sepse jam me personalitet, intelektual dhe karakter, ku mbizoteron respekti, sjellja e mire dhe dashuria reciproke. Jam larg cdo vesi te keq dhe i kompletuar. Jam tip i qete, i dashur, i qeshur, i embel, shume inteligjent, i zgjuar, i afte, i mencur, i shkathet, argument me vepra dhe me energji te reja. Kush zonje është e interesuar per sms- ne tim nr. im është: 0673377315.

Jam nje djalë 38 vjeç i divorcuar nga Vl. Nëse ka ndonje vajzë te jetë gati te krijoj nje familje te jetoj jashtë ose brenda Shqiperisë. Te dashuroj njeriun dhe jo pasurin, por te jet e zhgenjyer ne jet do mundohem ta bej ta harroj te kaluaren dhe te shikojmë perpara. Për momentin ndodhem ne Shqiperi dhe kam këtë nr. cel. 0698954916. Faleminderit.

Jam nje zotri 40 vjec me banim ne Tiranë i kompletuar ne te gjitha drejtimet deshiroj nje lidhje te fshehtë me nje zonjë ska rendesi origjina apo mosha por te jetë me banim ne Tiranë ose Durres. Lë nr. cel. 0698456417.

Pershendetje. Dua te njihem me nje femer te moshes 45 deri 55 vjece per lidhje martesore. Per me teper po le kete nr. tel. 0699687892. Faleminderit.

Përshëndeje jam nje djale nga Durrësi kam deshire te kem nje lidhje me një zonjë nga Dr. ose nga qyteti rrethe apo Tirana. Kush ka deshire te bej sms ose telefonatë 0692171940. Jam Eltoni nga Dr. nga unë nuk do zhgenjeheni.

Jam nje zotëri 44 vjec deshiroj te kem nje shoqe te jetë e thjeshtë e kulturuar me karakter dhe te dij te respektoj nje lidhje. Preferoj 37-43 vjece. Nr. cel. 0699887656.

Jam Adi 29 vjeç nga Elbasani, kërkoj për lidhje serioze një femer me ekonomi te mirë qoftë e divorcuar më përpara! Tel. 0665515124.

Jam X 37 vjeç 1.80 i gjatë serioz i sinqertë, simpatik, kërkoj një vajzë të mirë për qëllime serioze. Të jetë familjare e sinqertë, qoftë dhe e divorcuar jo nga veriu. Cel. 0698412705. Me respekt X.

Pershendetje vajza jam nje djalë 28 vjec dhe jetoj ne Athinë kerkoj nje vajzë per qellime serioze. Nuk me intereson e kaluara e saj. Për më tepër lë nr. cel. 0699681078.

Pershendetje vajza, jam një djalë 30 vjeç kërkoj një vajzë për qëllime serioze. Nuk më intereson e kaluara e saj. Cel. 0698359537.

Përshëndetje jam një djalë nga Tepelena, i interesuar të njihem me ndonjë vajzë 17 vjeçe e lart vetëm nga Tepelena për lidhje serioze. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0699180530.

Jam Armandi nga Tirana 38 vjec dua te lidhem me ndonje vajze simpatike 25-35 vjeçe, te jete vetem nga Tirana ose te banoje ne Tirane. Pres vetem sms ne nr. cel. 0688437699.

Pershendetje vajza jam nje djalë 28 vjec dhe jetoj ne Athinë kerkoj nje vajzë per qellime serioze. Nuk me intereson e kaluara e saj. Cel. 0699681078.

Përshëndetje vajza. Jam një djalë 30 vjeç, kërkoj të njoh një vajzë për qëllime serioze. nuk më intereson e kaluara e saj. Cel. 0698359537.

Jam një zotëri 35 vjec nga Tirana po punoj në nje firm ne Vlorë deshiroj te lidhem me nje zonjë qe ka nevoj per ta ndihmuar dhe per ti dhuruar dashuri te sinqert. Kush te jetë e interesuar te me marri ne numrin tim të tel. 0696044521. Ju mirëpres. Ok.

Jam 56 vjec, i arsimuar, punoj ne shtet, jam i ve. Per zj. 52 vjece dhe te divorcuar si dhe per zj. qe kerkon nje person deri 55 vjec le nr.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.