Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

(Vijon nga faqja 27) telefoni: 0682632844. Nje telefonate nuk besoj se do sjelle pasoja negative. Faleminderit.

Pershendetje. Dua te njihem me nje femer te moshes 45 deri 55 vjece. Jam per nje lidhje martesore. Le kete numer tel. 0699687892. LIDHJEVETËM PËR QEJF...

Le nr. cel. per një zonjë për një lidhje te fshehte sekret 0674403325. Më dërgo sms ose telefonatë te komunikojmë.

Përshëndetje jam një zoteri i ri dhe beqar shume kinge dhe simpatik ne paraqitje dhe komunikim. Dhe interesohen per një njohje të re me një vajze apo zonje per njohje speciale. Lë nr. cel. 0699860033. Faleminderit.

Kërkoj të njoh një vajzë ose zonjë nga mosha 20 deri 50 vjece per lidhje sekrete. Ju mirëpres në këtë adresë emaili: aldonmulaj87@gmail.com

A ka ndonjë zonjë qe kerkon nje lidhje erotike dhe fizike te gjate. Cel. 0683132206.

Jam nje djale 42 vjec, me trup te rregullt, i sjellshem dhe i komunikueshem. Kerkoj nje shoqe qe te ruaje sekretin dhe te mos i prishim pune askujt. Tel. 0688374977.

Intelektual 42 vjeç nga Tirana familjar i rregullt, interesohem per nje lidhje sekrete me nje femer te rregullt qe akoma se ka gjetur dashurine e vertete. Cel. 0686994184.

Jam një zotëri 37 vjeç, dua lidhje sekrete me një zonjë fierake, vlonjate ose lushnjare. Për më tepër lë nr. telefoni: 0699981635.

Jam nje djale 29 vjeç nga Berati dhe kerkoj lidhje sekrete me gra te martuara mbi 40 vjece. Nr. im është: 0665473336.

Përshëndetje, jam një djalë nga Tirana 27 vjeç kam dëshirë të njoh një zonjë të jetë e moshës 30 vjeçe, dua të kem një lidhje sekrete dhe të fortë. Për më tepër lë nr. tel. 0674932092.

Jam Keli nga Tirana 36 vjeç, burrë beqar serioz xhentil e korrekt dua te njihem me grua apo zonje nga TR per nje lidhje diskrete. Telefononi apo dërgoni sms në nr. cel. 0699681137.

Dua te lidhem me nje vejushe ose zonje me banim Tiranë që i mungon apo është e pakënaqur nga dashuria dhe ëndërron nje lidhje te embel pa interes. Te jetë simpatike dhe e rregullt mosha 30-40 vjeçe. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0665455290.

Jam 51 vjeç me banim ne Tirane, dua te kem nje lidhje te fshehtë me nje zonje te moshes 40 deri 55 vjeçe. Nr. tel. 0699932454. Ju mirëpres, zile ose sms. Faleminderit.

Kërkoj të njoh një zonjë që di të ruaj sekretin nga Tirana. Nëse kuptohemi mundet të jemi miq të mirë. Për zonja nga Tirana mos ngurroni tek unë do gjeni një mik të mirë të sinqertë. Email: driloni80@hotmail.com

Pershendetje jam i interesuar per nje lidhje sekrete por serioze. Kërkoj nje femer qe di te mbaj sekretin proferoj te jetë nga Vlora dhe nese eshte keq nga gjendia ekonomike jam nga jugu per te tierat flasim. Tel. 0699321665.

Të pershendes zonja nga Tirana qe te ka vdekur burri dhe kerkon nje lidhje te fshehte edhe une ate deshiroj. Jam 52 vjec me familje dhe i rregullt nga cdo ves jam ne afersi te Tiranes. Nëse deshiron ju le numerin tim të cel. 0682415958.

Jam një zotëri i shkolluar, i punësuar në shtet, në vernd pune tepër të rëndësishme, jam 50 vjeç me origjinë nga qyteti i Lushnjes, banues në Dr. Poqese ka ndonjë zonjë nga qyteti i Durrësit dhe që e gjen veten në këtë sms të më shkruaj në këtë nr. cel. O69978O311. Nuk do zhgënjeheni.

Jam një zotëri 37 vjeç, dua lidhje sekrete me një zonjë fierake vlonjate lushnjare. Për më tepër lë nr. telefoni: 0699981635.

Jam Agimi 45 vjec banoj ne Tirane jam per nje lidhje sekrete me nje femer te sinqerte mundesisht vejushe. Për me teper le nr. tim të cel. 0692193141.

Jam Albi nga Tirana 42 vjeç, dhe kërkoj nje mike po nga Tirana, simpatike, te rregullt, pa probleme shendetesore, per nje lidhje top sekret, te qendrueshme, te sinqerte, te bukur w pa interesa, e cila e ndjen mungesen e nje mashkulli te kompletuar w pa probleme. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 069add0pga.

Jam një djale nga Rogozhina 35 vjec, kerkoj je lidhje sekrete me një zonjë mosha 25 deri 45 vjeçe, te jete nga Rogozhina ose fshatrat perreth. Lë nr. cel. 0682396900.

Përshëndetje jam Krisi nga jugu me banim në Tiranë 33 vjeç, sy jeshil 1.71 i gjatë, kërkoj të lidhem me një zonjë nga Tirana ska rëndësi por zemra e saj. Jam djalë besnik e i përkushtuar për atë që do më pëlqejë për më shumë lë nr. tel. 0699844700. Pres sms.

Përshëndetje, jam një zoteri nga Tirana, 48 vjec familjar i rregullt. Do doja nje lidhje te fshehte me nje zonje pa prekur interesat e njëri-tjetrit. Lë nr. cel. 0698503789.

Jam x banues ne Tiranë 36 vjec familjar serioz per me teper flasim. Kërkoj nje lidhje sekrete me nje femer qe ndihet e vetmuar qe kerkon te kete nje te dashur te jetë banuese ne Tiranë ose Durrës. Cel. 0682766448.

Le nr. per ndonje femer qe ka nevoje per ngrohtesi. plus kw11p6r.

Jam nje zoteri i martuar nga Fieri me biznes privat, jam simpatik dhe shum qejfli dhe do doja nje lidhje sekrete me një zonjë ose vajzë. Lë nr. cel. ne numrin vod club 0699891354. Faleminderit.

Jam një zotëri me 2 femije e kam te nevojshme per nje lidhje sekrete e me pas ja lem kohes. Kërkoj nje zonje qe i mungon dashurla ose që ka pesuar disfat i shoqi e jo ta ndihmoj nga ekonomia. Zonja te jetë e paster nga te gjitha drejtimet e jo e perdalë ose aventuriere se nuk mbulohet dielli me shoshe. Jam me norma njerezore, zonja te jetë e moshës 35-45 vjece brenda qytetit te Fierit. Numri eshte i mbyllur hapet 2 herë ne ditë. Ajo zonje që e ndien veten të më dërgojë sms ne nr. cel. 0699345312. Faleminderit.

Jam Turi nga Br. 35 vjeç i martuar me punë të mirë, me makinë personale, simpatik dhe shumë i dashur. Dua të njoh një zonjë deri 30 vjeçe që do të ketë një shok të mirë. Të interesuarat të jenë nga Br. Kuçova, simpati të veçantë kam për femrat e Poliçanit. Cel. 0674580507. Me respekt Turi.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.