Ja, si e festoi Dafina Zeqiri 26 vjetorin

Intervista - - JAVA VIP -

Ajo është një ndër këngët- aret më “in” dhe më të pëlqyera në trojet shqiptare, por edhe kudo në Diasporë. Vetëm para disa ditësh, Dafina ka festuar 26 vjetorin e saj dhe këtë ditë ia kanë bërë edhe më të bukur urimet e shumta nga fansat dhe miqtë, përfshirë këtu edhe dhuratat. Këngëtarja e shumë hiteve ka preferuar t’i ndajë këto momente gëzimi me të gjithë fansat, duke postuar foto nga ditëlindja, në faqen e saj në Instagram.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.