Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

qertë dhe e paraqitshm. Nr. im është: 6995298784.

NJOFTIME NGA SHQIPËRIA... Jam Taulanti nga Tirana 44 vjeç, merrem me Agro- Eksport. Kërkoj një mike top sekret. Lë nr. tel. 0665371265.

Jam X nga Shqipëria e mesme buzë autostradës në mes të Durrësit e Tiranës, poshtë Vorës me shtëpitë e mia private prej 6 dhomash, jetoj me një djalë të vetëm me dëshiren e djalit për tu martohem për herë të dytë se e para më ka vdekur. Jam në mardhënie pune gëzoj shëndet të plotë dhe shumë të pastër, jam shumë i mbajtur 1.75 i gjatë, dorë e bardhë mysliman 67 kg. Nuk i njoh veset e këqia si duhani, alkoli, mashtrimi, bixhozi. Ajo që e ka seriozisht për të tjetur njeriun e duhur në jetë, le të lidhet me këtë person nevojtar, nuk do të dali e zhgënjyer nga unë. Unë jam 57 vjeç, pa probleme dhe zonja të jetë 47- 57 vjeçe. Cel. 0699600987.

Jam një zotëri nga Tirana 52 vjeç kërkoj të lidhem me një femër deri në moshën 50 vjeçe. Cel. 0665305312.

Zonja nga Korça që banon në Tiranë 55 vjeçe që i ka vdekur burri, i lë këtë nr. tel. 068ADAPwAD. Kujtimi.

Përshëndetje jam një zotëri më quajnë Muhamet, dua të lidhem me një grua të jetë familjare, kam 2 fëmijë që jetojnë në Itali, gruaja më ka vdekur, dhe jetoj vetëm Lagjia nr. 3 Rruga Ibrahim Buzhiqi nr. 27. E shikoj që jeta nuk kalon vetëm prandaj dua të lidhem me një grua të moshës 58- 62 vjeçe të jetë e mbajtur dhe e vetme dhe do të kaloj me mua si zonjë në shtëpinë time me mua dhe do kalojmë jetën sëbashku. Për komunikim ju lë nr. tel. 2220631. Dua vetëm përgjigje serioze dhe korrekte në shtëpin time.

Përshëndetje, jam një zotëri nga Tirana, gruaja më ka vdekur, 2 fëmijët janë në jetën e tyre të lumtur. Unë banoj vetëm në shtëpin time, prandaj kërkoj një mike nga Tirana të jetë e mbajtur pa probleme. Zonja të jetë nga mosha 50 vjeçe e lart, për një lidhje top sekret të qëndrueshme e të sinqertë. Për këtë i bëj thirrje zonjës nga Korça që banon në Tiranë dhe për zonjen 50 vjeçe nga Tirana që i ka vdekur burri, besoj do jemi miq të mirë. Për më tepër lë nr. tel. 0686465383. Faleminderit.

I përgjigjem zonjes nga Tira- na mosha 50 vjeçe, dhe për komunikim i lë këtë nr. telefoni: 0692167053.

Jam 61 vjeç nga Tirana i rregullt, përsa i përket jetës familjare, nga të gjitha drejtimet. Jam serioz i paraqitshëm, nuk tregoj shumë moshen që kam. Shpresoj të gjej ndonjë zonjë që mund të vlerësojë mesazhin tim. Nuk do të ngelet e zhgënjyer por do të bëjë një jetë më të mirë sesa ëndërron. Shpresoj që zonja që do të vlerësojë mesazhin tim të jetë mbi 55 vjeçe. Tek unë do të gjejë mirëkuptimin, harmonin dhe gjithçka që i përket jetës familjare por do të jetë gjithmonë e lumtur nga fisnikëria e besnikëria ime deri në frymen e fundit. Cel. 0674439589.

Përshëndetje jam nga Durrësi 43 vjeç, kërkoj të njoh një zonjë të dijë të vlerësojë dashurinë. Për më shumë lë këtë nr. cel. 0699907844.

Jam Arjani 21 vjeç nga qyteti i Tiranës, simpatik, trup i bukur, kërkoj të njoh një vajzë të bukur, simpatike të dashur për lidhje serioze mosha 18- 20 vjeçe. Nr. im është: 0686546041.

Kërkoj nje femër serioze për martesë mosha 20- 35 vjeçe. Ajo që është e interesuar lë nr. cel. 0037744517051.

I përgjigjem Oretes që punon në mjekësi, jam nga F. Kruja 47 vjeç, me familje i punësuar lë nr. cel. 0665413143.

Jam 1.73 i gjatë, pesha 78 kg. i pashem. Pjesa tjeter me poezi: Jam nje zotri nga jugu mendjen e kam ndare do ta gjej nje nuse nje muaj e me pare. E dua te jet e mire te mos kete te share e dua bukurane shpirtin të ma mbaj gjalle. Te jet ne pune apo me zanat te jetë nga qyteti edhe pa arsim te lartë. Punoj e jetoj ne mes te Tiranes ku ja thot bilbili si ne maje te thanes. Jetoj singell pa njeri ngarkim jam i arsimuar kerkoj fatin tim. Moshen nuk e njoh shendeti top fare me hyn ne pune nje mbi 53 vjecare qe ta mbaj e të mos e leshoj fare. Cel: 0697611913. Faleminderit.

Jam një zotëri 50 vjeç nga veriu por rri në Tiranë, 1.85 i gjatë, i divorcuar pa njeri në ngarkim, i sinqertë, korrekt, larg çdo vesi të keq. Kush zonjush ndjehet si mua të më përgjigjet për bashkëjetesë në këtë nr. tel. 0688393519.

Lidhjet me lakmine e pozites jane roberi; lidhjet me lakmine e pasurise jane tregti; lidhjet me lakmine e bukurise jane aventure; ama lidhjet me lakmine e dashurise, mirekuptimit dhe harmonise jane nje mrekulli. Prandaj, dhe une Ervini, 37 vjeç, beqar, nga Tirana, jam dakort vetem me kete te fundit. Keshtu që çdo femer qe e lexon dhe e pelqen kete mesazh ne gazete, si dhe mendon si une per ate qe thashe me lart; ppofte ajo e vetme, e lidhur, e fejuar, e martuar, e ve, e ndare nga burri ose i dashuri, apo qe bashkejeton me dike; te me kontaktoje mua, ne 0695378090. Ejani pra tek une ju goca e mami te embla e lozonjare, te sjellshme e te sinqerta, moderne e qejflie, qe e mbani veten e qe dukeni me te reja ne moshe se çjeni ne te vertete, qe parapelqeni te vishni me shume funde- fustane apo edhe streçe, qe nuk talleni me meshkujt e panjohur në telefon e qe jeni vertete te interesuara te me njihni mua per lidhje serioze ose per qejf; sepse me mua do te krijoni nje çift te persosur. Ja pse çdo vajze apo grua bukuroshe pa dallim moshe, me femije ose jo, me partner ose jo, do ta kishte per nder te lidhej vetem me mua ne çift. Vishmmi pra, nje fund ose fustan te bukur, te gjate maksimumi deri ne gju, apo qofte edhe nje pale streçe, dhe ejani te takohemi e te kenaqemi pafundesisht me njeri- tjetrin. Madje kam dhe nje dhurate te bukur simbolike, per ate superfemer qe do te me beje me shume per vete me miresine e saj. Ju mirepres ne çdo kohe me puthje e perqafime te sinqerta, ju zonja e zonjusha seksi, me respekt Ervini.

I pergjigjem Anes nga Tirana, jam nje zoteri nga Durrësi dhe kam këtë nr. cel. plus5911ros.

Jam 50 vjeç me banim ne Tirane, i divorcuar pa njeri ne ngarkim, dua te njoh nje zonje per lidhje serjoze, per me teper po le numrin e tel. 0674932701.

Jam 63 vjec intelektual me arsim te larte me pune por qe vetmia na detyron te gjejme nje njeri te mire qe e ka lodhur jeta vetmia. Prandaj kush e gjen veten të telefonojë në këtë nr. cel. 0674949738.

Pëershendetje me pelqen te lidhem me një zonjë te sinqertë tani kam ardhur nga Zvicera jetoj me famijen ne Zvicer. Kërkoj vetem nje lidhje te fshehtë vetem sinqeritet. Lë nr. cel. 0688278953. Jam 38 vjec jetoj ne Tiranë tek blloku. Më dërgo nje mesazh.

Jam i divorcuar 39 vjec nga Vora kërkoj vetem nje lidhje serioze. Lë nr. cel. 0698767252 jo per tu tallur. Për më shum do ja lëmë kohes. Miri.

Jam Landi nga Vora njeri serioz korrekt pa vese i divorcuar 43 vjec jetoj vetem me djalin kam shtëpitë e mia me ekonomi te mirë. Kam dhe nje biznes timin, kerkoj nje zonje te jetë nga mosha 32 deri 37 vjece. Flitet vetem per qellime serioze, për më shume po le nr. e telefonit: 0692276196.

I pergjigjem me emrin vajzës me emrin Atlanta dhe i lë nr. tel. 0674828452 jam nga Tirana quhem Gazi.

I pergjigjem Onetes qe punon ne arsim dhe kerkon nje mik sekret. I siguroj sinqeritet te plotë dhe dashuri. Kjo vlen dhe per zonjat e tjera që nuk kanë interes. Numri im eshte 0699345312. Faleminderit.

Jam X 35 vjeç i divorcuar pa probleme, kërkoj të njoh një vajzë për qëllime serioze, bashkëjetesë martesë. Të jetë e mirë, serioze familjare qoftë dhe e divorcuar. Jetoj këtu në Tiranë. Lë nr. tel. 0698412705. Jo aventura.

Jam një djalë nga Tepelena kërkoj të lidhem me ndonjë vajzë 17 vjeçe nga Tepelena për lidhje serioze. Tel. 0699180530.

Përshëndetje nuk ka rendesi sesa vjet ke jetuar, por sa dite je lumturuar, kenaqesi është kur dikush ne mëngjes pret me padurim te te ftoj per nje kafe, femren e kam vleresuar se ate e ka krijuar Zoti te brishte e te ndjeshme, ajo ka nevoje per nje fjale te ngrohte dhe jo per egersi. Le te jete pra ky nje mesazh, a nje mundesi njohje me ato zemra te thyera e te vuajtura qe besojne per nje dashuri te sinqerte. Jam nga Tirana 48 vjeç, intelektual dhe kam këtë nr. cel. 0688262346.

Jam 38 vjec, 1.85 i gjatë, simpatik, ne gjendje te mire ekonomike! Kerkoj nje vajze per lidhje serioze! Vajzat e interesuara, te me kontaktojë në këtë nr. cel. nballuku@gmail.com.

Kam dëshirë të njihem me një zonjë mosha ska rëndësi, serioziteti më pëlqen shumë. Cel. 0674821556.

Jam 28 vjec kerkoi nje vajzë mbi moshen time të jetë serioze. Lë nr. cel. 0682403034.

Jam Luani 36 vjeç nga Lezha, a ka ndonjë zonjë apo gocë për lidhje serkete nga Lezha ose Laçi, kam dëshirë të njoh një të tillë. Për lidhje të fshehtë. Nr. cel. 0699808198. Më dërgoni sms.

Jam i interesuar për Anxhelen 32 vjeçe, jam një 34 vjeçar që jam me dokumenta në Itali por që për momentin ndodhem në Shqipëri tek prindërit, më kontaktoni në këtë nr. tel. 066jw11pmp.

Përshëndetje jam Alexi nga Suedia le kete email per Anen nga Tirana. Më kontaktoni në këtë adresë emaili: senter700@ hotmail. com

Përshëndes Miren 29 vjeçe dhe i le nr. telefoni. qe te flasim dhe te njihemi 069a1djpg0.

Dëshiroj të njoh një vajzë të bukur dhe për më tepër lë nr. cel. 0666621234.

Doja te njihja një vajze te bukur nga mosha 16- 20 vjeçe për lidhje

serioze. Nr. im 0699545607.

Kam lindur ne Tirane ku kam mbaruar universitetin, që prej 15 vjeteve jetoj ne France. Nuk kam qene asnjehere i fejuar apo i martuar por kam bashkejetuar me nje vajze ketu ne France me te cilen ka lindur nje djale. Jam me dokumenta te rregullta, dhe shtepi te paisur me konfort. Deshiroj nje lidhje serioze per te krijuar familje me nje vajze simpatike mosha 25– 30 vjeçe 1.65-1.75 e gjate dhe qe te mos kete femije. Lë këtë adresë emaili: franci77str@yahoo.fr

Jam i interesuar per lidhje martesore jam 49 vjeç nga Kosova kam 4 femijë gruaja me ka vdekur 3 vajza dhe nje djal te gjith mbi moshen 15 vjeç. Lë këtë nr. ëhatsapp 0038649886364.

Jam nga Prishtina e Kosoves, jetoj ne Londer qe nga viti 1999. Kam te rregulluar statusin dhe kam shtetesine Angleze. Jam i arsimuar dhe i edukuar mire. Kam pune te rregullt ne fushen e marketingut dhe bej jete me standard mbi mesatar. Me shkruaj me shume rreth teje edhe familjes tende, mundesishte edhe ndonje foton tuaj, ju lutem. Lë adresë emaili: aliglondon@ hotmail. com

Përshëndetje vajza, jam një djalë nga Tirana me arsim dhe mardhënie pune, jam 36 vjeç kërkoj të njoh një femër serioze për një lidhje serioze. Kush është e interesuar për të qënë e gatshme të ketë një lidhje të tillë. E mirëpres në këtë nr. cel. 0682606539 dhe 0697966667. Me respekt.

Jam Nuja nga Tirana 60 vjeç i vetëm në punë shteti të mirë, dua të lidhem me një grua gjer në moshen 60 vjeçe, e shëndoshë, topolake, të vishet sa më shumë seksi, të jetë qejflie. Të jetë e zezë. Për më shumë ju lë nr. tel. 068322176.

Pershendetje Ledja dëshiroj të njihem me ju, për me shume me shkruaj në këtë email: aliglondon@ hotmail. com

Kerkoj te njihem me nje vajze Shqipetare te moshes 25 deri 35 preferohet, per lidhje serioze martesore, jam cun i shkolluar jashte, jetoj dhe punoj ne Londer, jam ne gjendje te mire ekonomike. Mund te me kontaktoni drejtperdrejt ne email alig-london@hotmail.com qe te shkembejme informacione të tjera.

Jam nje djal simpatik trup sportiv 1.73 i gjate. Kërkoj nje vajze ose grua serioze me banim ne Tirane 25 vjece e lart ta kem shoqe mike etj. Numri im është ky: 0683037512. Unë jam me arsim te

është

ky: lart qytetar dhe larg veseve. Ju pershendes!

I pergjigjem vajzes 20 vjece nga Drenica. Unë quhem Dionis jetoj ne Tirana, aktualisht punoj menaxher ne kompaninë Deka. Për me shum detaje me telefono ne kete nr. tel. 0688407357 ose me shkruaj ne emailin tim: dionisigjini32@ gmail. com Faleminderit.

I pergjigjem Mires 29 vjeçe. Une jam nje djale 37 vjeç, 1.78 i gjate dhe sportiv. Kam lindur ne Tirane ku kam mbaruar Universtetin. Qe prej 15 vjeteve jetoj ne France. Nuk kam qene asnjehere i fejuar apo i martuar por kam bashkejetuar me nje vajze ketu ne France me te cilen ka lindur nje djale. Jam me dokumenta te rregullta, dhe shtepi te paisur me konfort. Deshiroj nje lidhje serioze per te krijuar familje me nje vajze simpatike 25–30 vjeç 1.65-1.75 e gjate dhe qe te mos kete femije. Lë këtë adresë emaili: franci77str@ yahoo. fr

Jam nje djal nga Shkodra, jetoj ne Gjermani pak kohe. Jam 1.90 i gjatë, merrem me sport, dhe punoj rregullisht. Jam i interesuar te njoh nje vajze te edukuar te sinqertë dhe te mirë per qellime serioze. Ska rendesi ku jeton, rendesi ka të ketë respekt dhe e sjellshme. Te interesuarat mund të më shkruajn ne ëhats app ose viber: 004915733361373.

I përgjigjem vajzës nga Drenica dhe i lë këtë adresë emaili: dasantil13@libero.it

I pergjigjem vajzes ne angli besoj se i perputhem pershkrimit tuaj nese deshiron me gjen në facebook: mirifr@live.it. Për më teper bisedojmë. Të përshëndes.

Jam 34 vjec kerkoj nje goc per lidhje serioze jam me punë te mirë larg Shqipërisë. Lë nr. cel. viber: 0077085465137.

Pershendetje, jam Altini 30 vjec nga Durresi kam ardhur me pushime dhe do kisha deshire te njihja nje femer te cfaredo lloj moshe deri 55 vjece qe ndihet vetem dhe/ose te anashkaluara nga partneri per nje lidhje sekrete pa i prishur pune askujt. Por vetem te kalojme disa momente te bukura bashke ne harmoni. Tek unë do te gjeni ngrohtesine dhe mirekuptimin qe ju mungon. Mos ngurroni te me shkruani, nuk do te zhgenjeheni.

Mund te me shkruani ne kete adrese e- maili altinruka85@ gmail. com me prezantimin tuaj. Faleminderit.

Jam nje djale 32 vjec nga Vlora, me paraqitje normale dhe te rregullt, i punesuar gjithashtu. Dëshiroj te njihem me vajze normale dhe pa komplekse per lidhje serioze apo per dicka te bukur. Faleminderit.

Më intereson Vjola, ju lutem më shkruani në nr. tim të telefonit që ndodhet në redaksi. Jam i interesuar për sinqeritet.

Përshëndetje jam Lory kerkoj te njihem me nje vajzë jam 21 vjec. Ju mirëpres në këtë nr. tel. 0665942664.

Per Lianen 43 vjeçe nga Durresi, dhe i lë nr. cel. vodclabja0m1pd.

Për vajzen nga Dr. 48 vjeçe 1.62 e gjatë lë këtë nr. cel. 0674428785. Jam një i interesuar për ju.

Jam i interesuar për lidhje serioze me zonjen 47 vjeçe nga Tirana.

Jam Flori nga Durresi, interesohem per lidhje serioze me ndonje femer. E interesuara te me dergoje zile në numrin tim të cel. 0665984086. Më pas ju marr vetë.

Ne syte e mi je univers dashurie. Je ujevare e pashtershme lumturie. Je diell i zjarrte ndjenjash pa fund. Je kristal i brishte qe e kam vec une. Pres sms nga ndonje vajze. “Engjelli parajses” 0mwgg310w1.

Jam një 53 vjeçar i martuar i arsimuar, i punëzuar, zotëroj dhe një veturë timen personale. Jam i mbajtur dhe i paraqitshëm, gëzoj të gjitha cilësitë e mira të njeriut. Do të dëshiroja të lidhesha me një femër për mike të dashur, mundësisht të jetë beqare e divorcuar ose e ve apo të ketë bashkëshortin në emigrim, pra të jetë e pa preokupime familjare e lirë ëpr të dalë apo dhe e vetme në shtëpi. E interesuara të jetë vetëm nga Tirana gjithashtu të jetë nga mosha 35 vjeçe e lart deri në moshën time. Të jetë e paraqitshme serioze, besnike si dhe të dijë të ruaj serketin e dashurisë. E interesuara të marrë në nr. cel. 0682183632, ose më dërgoni sms. Faleminderit.

Ku janë vajzat korçare, ku janë ato beqaret, a doni burrë apo dashnor, unë jam nga Elbasani 40 vjeç dhe kam këtë nr. cel. 0699184515.

Pershendetje, une qe ju shkruaj kete s.m.s. jam me origjinë nga jugu por banoj në Durres. Quhem Flamur 50 vjeç, jetoj vetem nuk kam njeri në ngarkim kam aktivitetin tim qe punoj sigurish dhe shtepiat. Jane te mijat por jam ne kerkime te nje zonje. Zonja te jete e moshës 40 deri 50 vjeçe mos te kete njeri ne ngarkime. Këtë sms e shkuaj per ato zonja qe duan te krijojnë famil- je serioze. Ajo zonjë që eshte e interesuar, të telefonoje me kete kete nr. tel. 0699847waj.

Përshëndetje, jam per njohje me nje femer serioze te vetmuar qe jeton ne Tiranë. Për me teper pres sms prezanuese. Jam Franko 50 vjeç nga Tirana, i vetmuar. Për më tepër ju lë nr. cel. vod. clab 0698431830.

I përgjigjem zonjës nga Vlora që është e divorcuar 40 vjeçe pa fëmijë dhe nuk bën fëmijë. Për më tepër lë nr. cel. 0699847925.

Jam Ervini 35 vjeç nga Tirana singell, kerkoj te kem nje lidhje dashurie me nje vajzë ose zonjë seksi, po nga Tirana. Ju mirëpres në këtë nr. cel. 0685256875.

Edi quhem dhe jam nga Durrësi qyteti, 28 vjeç beqar, me arsim të mesem, 1.70 i gjatë, 78 kg., me tipare te rregullta. Dëshiroj të njoh një vajzë mbi 19 vjeçe, interesohem te njoh e te lidh jeten. Për më tepër lë nr. cel. 0683019743.

I pergjigjem zojnjes 50 vjece qe ka vite qe i ka vdekë burri. Jam per nje lidhje te gjate, tek un do te gjej cdo gje qe i ka munguar deri sot. Jam tirons ky eshte nr. per tu njohur me mua 0664128448.

I pergjigjem zojnjes nga Tirana qe ka vite qe i ka vdek burri dhe i le kete nr. telefoni: 0664128448 jam per nje lidhje te qendrushme jam tirons 24 karatsh.

I përgjigjem zonjës nga Lezha 50 vjeçe, unë banoj në Tiranë, dhe unë jam dakort me kërkesën tuaj. Kemi të njëjtat kërkesa. Ndaj po ju lë nr. tim të cel. 0699718976. Jam zotëria nga Tirana, dhe ju mirëpres.

Jam nje zoteri nga Tirana jam 45 vjec dua te njohe nje zonje ose zonjush te moshes 35 vjeçe e larte. Numri im eshte ky: 0684545100.

I përgjigjem vajzes 32 vjece me banim ne Angli i le nr. djali i interesuar nga Shqiperia e mesme 0695558335. Ju mund të më telefononi ne cdo ore të bisedojmë.

Për vajzen nga Elbasani që është 24 vjeçe që çalon pak, nëse i intereson po i lë nr. telefoni në redaksi.

I pergjigjem 55 vjeçares nga Ko. por qe jeton ne Tiranë dhe i lë këtë nr. cel. 0686520614 qe i ka vdekë burri, por shum e vuajtur.

Nuk ke per te pasur kurre nje mundesi te dyte per te krijuar pershtypjen e pare. Dhe mos harro se vetem pershtypja e pare mund te te jap mundesine e dyte. Cel. 0mwgg310w1.

Jam nje zotëri nga Tirana 42 vjec dua te lidhem me një zonjë per qellime serioze. Cel. 0698132234.

Jam nje zotri me banim ne Tiranë mosha 40 vjec serioz i paraqitshem i arsimuar me punë. Dëshiroj te kem nje lidhje te fshehtë me nje zonjë ska rendesi origjina por te jetë me banim ne Tiranë ose Durres e moshes 38 deri 50 vjece por te jetë e paraqitshme e sinqertë e thjeshtë e komunikueshme. Për më tepër lë nr. cel. 0698456417.

Le nr. telefoni per zonjen e kendshme qe kerkon lidhje te qendrueshme 066kw11snp.

Jam 60 vjec nga Vlora dua te njoh nje zonje per lidhje serioze. Për më tepër lë nr. cel. 0674816595.

Jam Klodi nga Durresi, interesohem per lidhje serioze me ndonje femer serioze. E interesuara te me dergoje zile ne numrin tim të cel. 0683813347. Më pas ju marr vetë. Ju faleminderit.

Deshiroj nje lidhje serioze me nje goc te sinqert me nivel kulturor dhe edukativ jo te rendomt po te jetë me nje paraqitje te jashtme te vecante dhe botë shpirtërore jo me gënjeshtra. Se nuk ndërtohet një dashuri me gënjeshtra. Jam nga Fieri 36 vjeç se dhe vetë nuk jam i keq. Nuk do t’ju zhgënjej. Cel. 0698807797.

Jam djale 45 vjec, i divorcuar, jo per fajin tim, jam i sjellshem, i dashur me banim ne Tirane, kerkoj nje femer mosha 35 deri 45 vjece per lidhje serioze. Telefononi ose dërgoni sms në këtë nr. cel. 0686959161. Ju faleminderit.

Pershendetje. Po le nr. e telefonit per Alden 40 vjeçe, per zonjen nga Vlora, dhe per ndonje zonje tjeter qe ka shkruar ne gazete pe eshte me banim nga Fieri ose nga Vlora. Vetë jam 43 vjeç. Për më tepër lë nr. cel. klab 0699787073.

Pershendetje. Po le nr. e telefonit per Alden 40 vjeçe, per zonjen nga Vlora, dhe per ndonje zonje tjeter qe ka shkruar ne gazete që eshte me banim nga Fieri ose nga Vlora.Vetë jam 43 vjeç dhe kam këtë nr. klab 0699787073.

Pershendetje infermiere Oneta! Duke besuar se ua plotesoj kerkesat, ju lë këtë nr. cel. 0688291444.-V Faleminderit!

Jam nje zotëri 64 vjec banoj ne Tirane kerkoj të njoh nje zonje per bashkëjetese te jete me pension. E interesuara të më telefonoj ne numrin tim të telefonit: 0683807335.

Jam një djalë nga Fr. 24 vjeç, jam me punë të mirë dhe gjithçka. Kërkoj një gocë po nga Fr. ose fshatrat përreth për qëllime serioze. Për më tepër pres telefonatë në këtë nr. tel. vod9771969.

Le nr. telefoni per zonjen e kendshme qe kerkon lidhje te qendrueshme 066kw11snp.

I pergjigjem zonjes 40 vjeçe nga Vlora pa femije. Jam një zotëri me arsim te larte. Më mungon ngrohtesia shpirterore emocionale, lumturia dhe dashuria, jam shum familar. Nga unë nuk do të zhgënjehet. Për më shumë flasim në nr. telefoni: 0665473497.

Jam nga Shkodra, 38 vjec, desha te njihem me nje vajze ose zonjë per lidhje sekrete. Nr kontaktit eshte ky qe ju nisa sms 0692256494.

Interesohem per gruan nga Tirana 47 vjeçe me arsim ekonomik dhe i lë këtë nr. cel. 0692190434. Ju pres te me shkruani.

Jam 42 vjec, i paraqitshem, me trup te rregullt, i sjellshem, i arsimuar dhe shume i komunikueshem. Dua të njoh nje shoqe që di te ruaje sekretin dhe te mos i prishim pune askujt. Tel: 0688374977.

Përshëndetje, unë jam nje djal 23 vjeç nga Lezha, jam ne kerkim te nje femere per lidhje serjoze ose lidhje te hapur kjo varet nga ju dhe nga koha. Premetoj korrektesi dhe privatesi ne lidhje, theksoj faktin se mosha juaj ska rendësi apo statusi e martuar apo beqare. Po le numrin tim të cel. 0674661125, te gjith ju qe jeni te interesuara me kontaktoni kam bindjen se sdo zhgenjeheni.

Pershëndetje vajza unë që po ju shkruaj jam Elmiri nga qyteti i Beratit jam 29 vjec kam shumë deshir qe të kem një lidhje martesore me nje vajzë të sinqertë e të mirë dhe larg cdo vesi të keq. Jam i gjat 1.65, të jetë nga qyteti. Për më tepër lë nr. 0699937090. Dërgoni sms ose zile.

I pergjigjem gruas së lenduar nga i shoqi me dy femijë te rritur. Tashme jam 35 vjece në prag divorcit. Unë jam dhe unë jam nga Tirana, per komunikim po ju lë nr. tel. 0665453893 nga ju faliminderit.

Jam një djalë beqar qe banoj ne nje zone afer Vl. Jam me arsim të mesem, i kompletuar ne gjerat baze te jetes. Doja nje vajzë deri ne moshe 30 vjeçe, pa ndonje histori martesore pasi as un nuk kam. Te jete vetem per te folë seriozisht, mundesisht nga këto zonat tona. Tel. 0699939wgk.

Pershendetje, jam 52 vjeç, banoj ne Durres. Jam i punesuar, i arsimuar. Dua te njoh nje zonj qe te jetë me karakter te qendrueshem. Per hollësi te metejshme le nr. cel. 0685197117. Faleminderit.

Pershendetje jam 45 vjeç i dìvorcuar kerkoj një goce per lidhje serioze jetoj ne Angli me dokumenta. Të interesuarat te dergojne sms ne nr. cel. 0683293474 kontakti do jetë me vëllain. Më dërgoni vetem sms. Faleminderit.

I pergjigjem Anxheles, jam nje 34 vjecar qe jam rezident ne Itali por qe momentalisht jam ne Shqipëri. Më kontakto per te biseduar ne menyre konkrete 066jw11pmp.

Afrimi 52 vjeç nga Tirana, kërkoj të lidhem me një femër me afërsi moshe. E interesuara të telefonojë ose të nisë sms në këtë nr. cel. 0685084757. Faleminderit.

LIDHJE VETËM PËR QEJF...

Pershendetje jam një zoteri i ri shume serioz dhe beqar shume king dhe simpatik ne paraqitje dhe komunikim. Dhe interesohen per një njohje te re me një vajze apo zonje per njohje speciale. Për më tepër lë nr. cel. 0699860033. Faleminderit.

Dua te lidhem me nje zonje simpatike me banim ne Tiranë qe i mungon dashuria dhe enderron nje lidhje te embel intime pa interes 30- 40 vjeçe. Më dërgoni sms në nr. cel. 06m54kka90.

Përshëndetje nga zemra, kërkoj të lidhem me një femër që ta përkrah nga ana financiare dhe të kemi lidhje të fshehtë. Për më tepër telefono në nr. tim që ndodhet në redaksi.

Jam një burrë 45 vjeç, kërkoj një lidhje të fshehtë me një femër deri 40 vjeçe, të paraqitshme. Do ta ndihmoj atë. Cel. 0686407438.

Jam Erioni nga Fieri dua të njihem me ndonjë goc ose zonjë per qejf. Kush interesohet te me bëjë zile në këtë nr. cel. 0696699634.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.