Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

(Vijon nga faqja 27) Jam X nga Fieri 43 vjec, kërkoj lidhje sekrete me një zonjë pa probleme nga Fieri. Ju lutem dërgoni sms si fillim 069542202m.

Banoj ne Tirane, jam rreth 50 vjeç, i rregullt ne cdo aspekt. Kërkoj nje lidhje sekrete me nje femer nga mosha 46-50 vjeçe nga Tirana e rrethinat, pa probleme e kushte. Pres telefonatë në nr. cel. vodclabja0m1pd.

Per zonjat që kekojne lidhje te fshehtë 067g0d6jjj nuk do zhgenjeheni.

Ju lutem nëse keni vendosur të keni një martesë, jam Luani 36 vjeç nga Lezha, a ka ndonjë zonjë për lidhje sekrete ose nga Laçi. Lë nr. cel. 0682913729.

Jam nje djal nga Saranda 40 vjec kerkoj nje lidhje te fshehtë me nje grua deri 50 vjece vetem nga Saranda dhe Delvina. Kush deshiron te dergoj sms tek ky numer cel. 0699599124.

Jam një 48 vjeçar nga Tirana shumë i mbajtur dhe i rregullt i punësuar me makinë, dëshiroj të lidhem me një femër për mike të dashur, mundësisht studente nga rrethet që banojnë me qera në trianë dhe të ndihemi mirë reciprokisht mirë në shoqërinë e njëri-tjetrit. E interesuara të telefonojë në këtë nr. cel. 0665403454. Më dërgoni sms. Faleminderit.

Jam 52 vjec nga Elbasani kerkoj te lidhem me nje zonje e cila te banoje ne Elbasan dhe te dije te respektoje e te ruaje sekretin e lidhjes. Nr. cel. 0683762066.

Përshëndetje, quhem Albi jam 36 vjeç, sy bojqielli 1.70 i gjatë, trup sportiv, jetoj në Itali në Toskana. Dua të lidh miqësi me goca që jetojnë në Itali. Për më tej lë nr. cel. 00393895795953.

Jam një zotëri 37 vjeç, dua lidhje sekrete me një zonjë fierake, vlonjate. Për më tepër lë nr. telefoni: 0699981635.

Kerkoj nje lidhje sekrete me nje zonje mosha 60 vjeçe. Gruan e kam semurë, nuk kerkoj aventura, pasi nuk kam mosh per to, por nje mirëkuptim mes njeri-tjetrit. Kush e ndjen veten ketu po lë nr. cel. 0mwmj1pqdj. Ju lutem mos telefononi pa numer.

Jam Toni nga Tirana 29 vjeç, dhe do doja te krijoj 1idhje te bukur dhe teper sekrete me ndonjë vajzë ose zonjë deri 35 vjeçe qe ndjehet vetem dhe kerkon një mik teper sekret. Cel. 0676016996.

Jam nje biznesmen nga Tirana mosha 47 vjec, simpatik, serioz, familjar i rregullt dhe i perkushtuar. Por kerkoj dicka ndryshe nje mike te dashur dhe te embel per lidhje te fshehte mosha deri 40 vjece. E interesuara të më dërgojë sms ne cdo kohë në nr. cel. 0698791933.

Jam Emiliano kerkoj lidhje sekrete me një zonjë nga Tirana dhe lë këtë nr. cel. 0663536373.

I pergjigjem Onetes qe punon infermiere dhe do nje mik nga jugu. Jam nje djalë nga jugu 30 vjec i martuar. Nëse ka deshire te kete nje mik ne moshen time e mirpres në nr. cel. që ndodhet në redaksi. Nëse ka deshire vetem nje mik sekret e theksoj jam i martuar, punoj ne shtet dhe jetoj ne Tiranë.

Jam X me banim ne Tiranë 48 vjeç, shkruaj per te disaten herë me shpres qe te njoh zonja serioze qe nuk ndjehet e dashuruar per nje lidhje te gjatë por sekret. Cel. Vod9322978.

Jam Albi nga Tirana 42 vjeç, dhe kërkoj nje mike po nga Tirana, simpatike, te rregullt, pa probleme shendetesore, per nje lidhje top sekret, te qendrueshme, te sinqerte, te bukur w pa interesa, e cila e ndjen mungesen e nje mashkulli te kompletuar w pa probleme. Më dërgoni sms nr. cel. 069add0pga.

Jam i martuar, kam deshire te lidhem me nje femer vetem per qjef. Më kontaktoni ne numrin tim të cel. 0685543448.

Zigolo nga Saranda top sekret, 31 vjec, me trup te lidhur, për femra qe duan nje zhigolo per te shijuar dhe kaluar momente te bukura dhe të paharrueshme lë nr. cel. 0698284428.

Dua të lidhem me një zonjë simpatike me banim në Tiranë që i mungon dashuria dhe ëndërron një lidhje të ëmbël intime pa interes 30- 40 vjeçe. Më dërgoni sms 0665455290.

Jam një zotëri me 2 femije e kam te nevojshme per nje lidhje sekrete e me pas ja lem kohes. Kërkoj nje zonje qe i mungon dashuria ose i ka pesuar disfat i shoqi e jo ta ndihmoj nga ekonomia. Zonja te jetë e paster nga te gjitha drejtimet e jo e perdalë ose aventuriere se nuk mbulohet dielli me shoshe. Jam me norma njerezore zonja te jet 35- 45 vjece brenda qytetit te Fierit. Numri eshte i mbyllur hapet 2 her ne dit ajo zonje qe e ndien veten të dërgojë sms ne mumer 0694461994. Faleminderit.

Jam në kërkim të një zonje mbi 40 vjeçe për qejf. Cel. 0683132206.

Kerkoj nje mike te vertete per nje lidhje top sekret e pa interes, te jete nga Tirana, vejushe apo e divorcuar e me moshe 55-60 vjeçe. Kush pranon të më komunikoj ne nr. cel. 0682590668. Faleminderit per mirekuptimin.

Jam 43 vjeç nga jugu dhe banues ne Shijak, intelektual dhe me pune te mire. Kerkoj nje lidhje sekrete me nje zonje me norma te mira dhe di te ruaj sekretin. Cel. 0698752632.

Jam një djale nga Divjaka 35 vjec kerkoj nje lidhje sekrete me një zonjë mosha 25 deri 45 vjeçe, te jete nga Divjaka ose fshatrat perreth. Lë nr. cel. 0682396900.

Jam Aleksi 42 vjeç nga Tirana, i interesuar për një lidhje serkete me një femër të rregullt që di ta vlerësoj dashurinë. Më kontaktoni në këtë nr. tel. 0663325325.

Jam një zotëri nga Kr. 50 vjeç a ka ndonjë femër të moshës 2535 vjeçe që të jetë e lirë, seksi e sinqertë për lidhje sekrete, vetëm për qejf. Stop materialisteve. Unë dhe kam mundësi të respektoj një femër vetëm veriore. Cel. 0682782318.

Jam nje zotëri shume i mbajtur dhe nuk tregoj per 48 vjec jam shume serioz. I përgjigjem zonjes 50 vjeçe nga Tirana qe i ka vdekur dhe kerkon nje lidhje sekrete. Per me teper flasim ne telefon: 0699171609. Ju mirëpres.

Jam nje zoteri 44 vjeç nga Tirana dua nje lidhje te fshehtë me nje femer te mirë siç jam dhe vetë. Lidhjen e dua per qejf sepse me mungon ngrotesia e nje femre dhe ndaj dua te krijoj nje lidhje te fshehtë dhe te gjatë. Me respekte dhe lë këtë nr. cel. 0699909477.

Jam një zotëri nese ka ndonje goce ose zonjë lezhjane apo shkodrane që di të ruaje sekretin, i lë këtë nr. cel. 00393311608428.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.