Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

NJOFTIME NGA GJERMANIA Jam nje djale 43 vjeç me qendrim te rregullt ne Gjermani deshiroj te njihem me nje vajze nga Shqiperia deri 35 vjeçe per qellime serioze martese. Tel. 00491746584652.

German businesmen is searching nice, creative, intelligent women about 25- 40 years. Mobil: 00491736590562.

Ti vajze shqiptare, çfare mua ma do endja, ekziston dikund apo je vetem fryt i trillimit tim!? Besoj e vetëkuptove cfare duhet te jesh? Vajze e kompletuar, u mor vesh: fytyrëbukur e shtatselvi, me ciltersi e zgjuarsi, dhe as me e vogel se 33 e as me e madhe se 40 vjece te mos jesh. Po pate keto tipare, lajmerohu tek une pa frike fare. Pra, me zbulo dhe surprizohu kendshem! Fillimisht me dergo një sms me tiparet e tua kryesore. Ky mbase do te ishte hapi me i mencur i jetes sate! Tel. 004915175255400. NJOFTIME NGA ITALIA Jam Ergi jetoj ne Itali kam mbaruar arsimin e lartë dega ekonomi finance dua te lidhem ne nje vajze vetem per qellime serioze dhe mundesisht te jete me banim ne Itali. Unë jam 38 vjeç, vajza te jete dhe e ndare nuk ka problem. Më dërgoni sms 00393409604432.

Jam ne mardheneje pune e banim ne Itali, kerkoj te njihem me nje zonjë nga mosha 55- 62 vjeçe per qellime serioze. Lë nr. cel. 00393663218049.

Jam një djalë simpatik e pak a shume me cdo cilesi te mire qe mund te ketë një djalë. Jam me banim në Milano, do doja të njihesha me një vajzë simpatike e të dashur, që jeton vetëm këtu në Itali, për të kaluar një histori të vërtetë dashurie, të një vere të bukur. Për më tepër mund të më shkruani në këtë nr. tel. 00393442601548.

Përshëndetje, quhem Albi 36 vjeç, me sy bojqielli, 1.70 i gjatë, trup sportiv, jetoj në Itali në Toskana. Dua të lidh miqësi me vajza që jetojnë në Itali. Për më tepër lë nr. tel. 3895795953.

Përshëndetje Anxhela, nr. im është ky: 003926424226. Pres të më telefononi pas orës 19.00. NJOFTIME NGA GREQIA

Jam nje djalë nga Pogradeci banoj ne Athine kerkoj të njoh një vajze serioze 36 vjeçe. Më telefononi ne kete numer telefoni: 6906733155.

Jam nje zoteri jetoj në Athine 42 vjec deshiroj te njoh nje zonje te mire per shoqeri. Për më tepër lë nr. tel. 6955899648.

Jam Luani nga Elbasani, rreth 50 vjec. Dua te lidhem me nje femer qe ti pershtatet kesaj moshe. Nuk do kursehem per te. Do ta ndihmoj ne maksimum. Faleminderit dhe lë këtë nr. cel. 00306993308786.

Jam Kristo 37 vjec nga Tirana banoj rreth 20 vjet rrjesht ne Selanik. Jam i divorcuar me 2 femije. Femijet banojne me ish gruan. Dua te njihem me nje vajze apo grua deri ne 37 vjec per te krijuar nje lidhje te re pse jo dhe serioze. Jam mashkull shume simpatik dhe shume romantik dhe po te njihemi nga afer do ta kuptoni dhe vetë. Jam shume djale i embel. Kam pune te mire dhe banesen time. Per me shume flasim nga telefoni apo nga afer pasi te jemi njohur. Tel. 6978106159.

Jam Toni 29 vjec nga Shqiperia e jugut banoj me prin- derit e mi ne Selanik. Dua te njoh nje vajze serioze shqiptare qe te banoj ne Selanik apo ketu rreth, vetem per lidhje serioze. Ju vertetoj se jam djale punetor, pa vese te keqia dhe se jam teper simpatik. Tel. 6987118318.

Pershendetje jam një djale serioz i sjellshem i dashur me banim edhe pune ne Athinë, me ekonomi te mire. Jam i interesuar për Atlanten nga Tirana. Lë nr. tel. 00306978892524.

Përshendetje jam nje djale 40 vjec nga Shqiperia e mesme qe punoj dhe jetoj ne Greqi. Kërkoj nje vajze per qellime serioze, per me teper le nr. telefoni: 00306974708488. Ju pres. Tomi.

Pershendetje. Jam i interesuar per gocen qe do nje djale nga mosha 37- 40 vjeç me banim ne Greqi. Le kete nr. telefoni: 6909386461.

I përgjigjem Anes 32 veçe, jam Fadili jetoj ne Greqi. Deshiroj lidhje serioze me mua. Ju mirëpres në këtë nr. cel. 00306995340924.

Jam Goli nga saranda dhe jetoj ne Greqi, deshiroj te komunikoj me Anxhelen. Jam 33 vjec. Dhe kam këtë nr. cel. 00306951555525.

Jam Altini jetoj në Greqi në Larisa 30 vjeç, kërkoj të njoh një vajzë për lidhje serioze, jetoj në Greqi. Ky është nr. im i cel. 6995340924, jo tallje dhe jo me nr. privat.

Jam një djalë nga Vlora kërkoj një vajzë për martesë. Për më tepër lë nr. cel. 00306944803159 dhe 6943816835.

Përshëndetje per vajzat dhe zonjat e nderuara shqiptare, jam nje zotëri nga Shqipëria e mesme qe jetoj ne Greqi. Do te ishte me fat ajo zonjë qe të jetë mikja time. Për më tepër lë nr. cel. 00306997053833.

Per zonjen e lenduar nga i shoqi që është 35 vjeçe me dy femijë. Ah sa gjë e bukur do te ishte qe ti dhe une të jemi 2 miq te mirë. Po lë nr. telefoni për ty: 00306997053833. Ju pres.

Per vajzen 20 vjeçe, dëshiroj të lidhem me të. Nëse dëshiron ky është nr. im i cel. 6985071850.

NJOFTIME NGA SHQIPËRIA Jam një burrë nga Vlora, 60 vjeç, i divorcuar. Jam i interesuar të njihem me një grua 50- 60 vjeçe, pa preokupime, për të krijuar një lidhje serioze.

Jam X 50 vjeç, banoj në Vlorë, larg veseve të këqia. I përgjigjem zonjës 40 vjeçe me banim në Vlorë, unë lexova shkrimin tuaj, dhe jam plotësisht dakort me ju. Lë nr. tel. 0699363617.

Në mënyrë parimore kërkoj një zonjë pensioniste që është e vetme si unë. 63 vjeçari në pension nga Golemi. Kërkesa ime shtrihet edhe në Diasporë. Të interesuarat i pres të telefonojnë në këtë nr. 0665385390.

Jam Rafaelo 27 vjec nga Tirana kam deshire te njihem me nje vajze per lidhje serioze. Ky është nr. im: 0688433303.

Për gruan nga Tiranaa 40 vjeçe, jam 50 vjeç e jetoj ne Itali. Nëse je e interesuar ju lë këtë nr. cel. 0674428785.

Jam Albani nga Klosi 30 vjeç, deshiroj lidhje me vajza ose zonja matjane. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0685620355.

Jam Soni 28 vjec nga Tirana kam deshire te njihem me nje vajze per lidhje serioze. Ky është nr. im i cel. 0692465250.

Jam Turi nga Br. 35 vjec me pune te mire, me makine personale, simpatik dhe shume i dashur. Dua te njoh një zonjë gjer 30 vjece qe do te kete nje shoke te mire. Te interesuarat te jenë nga Br. ose Kucova, simpati te vecante kam per femrat e Policanit. Nr. im i cel. është: 0674580507. Me respekte Turi.

Jam nje burre 48 vjec nga Durresi i divorcuar, i punesuar, tip i qete larg veseve te keqia. Interesohem per znj. 39 vjece me emrin Atlanta, dhe i le nr. telefoni: 0688407217 vetem per lidhje serioze martesore. Telefono ose dergo sms je e mirepritur nga une.

Jam Limi nga El. dhe le nr. telefoni per 40 vjecaren nga Vlora per bashkjetese. Nr. im është: 0692122756.

I pergjigjem zonjes nga Vlora 40 vjeçe dhe i le kete nr. telefoni: 0692122756.

I pergjigjem Ertes 32 vjece me banim dhe e punesuar ne Gjermani, ne gjendje shume te mire, qe deshiron nje djale, per lidhje serioze, te pashem dhe me kulture. Jam nje djale nga Shk. 32 vjeç me arsim te larte per Mjekesi. Jam shume i sinqerte dhe serioz, shume i komunikueshem dhe i perkushtuar, i pashem, fisnik, me shum vlera, ide, parime dhe me ambicje, sepse kam nivel kulture qytetare te madhe dhe edukate familjare te rregullt, sepse jam me personalitet, intelektual dhe karakter, ku mbizoteron respekti, sjellja e mire dhe dashuria reciproke. Jam i interesuar unë Erta per lidhje serioze me ty, sepse do te dhuroje, shume ngrohtesi emocionale shpirterore, lumturi dhe dashuri te sinqerte, pasionante dhe sentimentale. Jam larg cdo vesi te keq. Jam tip i qete, i dashur, i qeshur, i embel, shume inteligjent, i zgjuar, i afte, i shkathet, i mencur, i matur, argumentues vetem me vepra dhe me energji te reja. Erta nr. im eshte: 0673377315. Te mirepres Erta!

Le nr. cel. per 35 vjecaren qe ka nevoje per nje shok te mire dhe per ngrohtesi 066jy117np.

Jam Klaudio 27 vjec nga Tirana kam deshire te njihem me nje vajze per lidhje serioze. Nr. im është: 0699244492.

Pershndetje vajza unë që po ju shkruaj jam Elmiri nga qyteti i Beratit. Jam 29 vjec kam shumë deshir qe të kem një lidhje martesore me nje vajzë te mirë shtepiake. Të jetë e sinqertë dhe larg cdo vesi të keq i gjatë 1.65, të jetë nga qyteti. Lë nr. cel. 0699937090. Më dërgoni sms ose zile.

Jam nga Maqedonia, intelektual, i kulturuar, i rregullt në paraqitje, kërkoj femër të moshës 50 vjeçe për lidhje sekrete, për të ndihmuar nga Pogradeci, apo që mund të vij aty për njohje. Për më tepër më kontaktoni me sms në nr. cel. 0038975980311.

Jam një 34 vjeçar nga Dr. për vajzen e divorcuar lë këtë nr. cel. plus5w11rm7.

Per vajzat qe duan lidhje serioze nuk do zhgenjeheni kurrë nga unë prandaj lë nr. cel. 0688407357 ose ne adresen e em a i l i t : dionisigjini32@gmail.com

Për Elonen nga Durrësi 45 vjeçe, jam 51 vjeç, lindur e rritur në Durrës, por jeto në Itali, dhe mund të flasim. Më kontaktoni në këtë adresë emaili: gaitanog@yahoo.com

Për Lolen nga Tirana une jam 52 vjeç, i bukur simpatik me trup te mirë, jetoj dhe punoj ne Kosovë. Nëse je e interesuar më telefono në këtë nr. cel. 0038649195032 ose email: odresenbexhet_2015@hotmajl.com

Jam nje zotëri 37 vjec simpatik trup sportiv, larg veseve të këqia me arsim te larte, 1.73 i gjate. Dua të njoh nje shoqe nga Tirana ta kem per cdo gje. Nuk ka rendesi mosha apo statusi. Për mua miqesia është gjeja me e mire pastaj të tjerat ja leme kohes. Cel. 0673826385.

Jam i interesuar per Bianken dhe i le nr. telefoni ku mund te me kontaktoj per biseda te metejshme 0674336521.

Pershendetje jam nje djalë 39 vjec nga Berati. Jam nje tip serioz, i sinqertë, i sjellshem dhe i llogjikshem. Un kam nje problem me syte, domethen kam shikim te kufizuar por ky problem nuk me pengon te veproj dhe te jetoj normalisht. Dua te njoh nje vajze qe munde te kete pak a shume nje problem te tille ose ndonje vajze normale qe nuk paragjykon por vlereson cilesit e njeriut per te pasur nje lidhje serioze. Per te me njohur me shume ju lutem me kontaktoni ne kete numer 0665420065. Ju faleminderit.

Pershndetje jam nje djale nga Vlora 21 vjeç kerkoj vajza per lidhje serozishte me mua. Lë nr. cel. 0692194108.

Quhem Miri jam 48 vjec kerkoj të njoh nje zonje nga Tirana dhe te mbaj lidhjen e fshehte. Lë nr. cel. 0693175992.

Për zonjëqë kërkojnë lidhje të fshehtë dhe i lë nr. cel. 067g0d6jjj. Nga unë nuk do të zhgënjeheni.

Jam një djalë beqar qe ka jetuar ne Uk. prej 11 vitesh, kam nevoje per nje vajzë nga mosha 20- 30 vjeçe per shoqeri. Për më tepër lë nr. cel. 0685136682

Jam nje djale i moshes 36 vjec. Jam i sjellshem, i cilter, besnik dhe i edukuarme arsim te larte. Jam beqar dhe nuk ka shume qe kam ardhur ne vendlindje dhe deshiroj qe te njoh nje vajze te sjellshme, fisnike dhe te embel per qellime serioze. Pres përgjigje në gazetë.

Nëqoftëse deshironi te me kontaktoni ju lutem me shkruani ne emailin tim: avni_2@hotmail.co.uk.

Jam Edi nga Dr. 34 vjeç, dhe i përgjigjem vajzës 31 vjeçe nga El. plus5911snq.

Përshëndetje Anxhi jam nje djale nga Elbasani, nëse deshironi do doja te njiheshim ju lutem. Për me teper po ju le nr. cel. 0674815394. Faleminderit, me respekt Klaudio.

Përshëndetje vajzes nga Elbasani, jam nje djale gjithashtu nga Elbasani 33 vjec, nëse je e interesuar do doja te njiheshim dhe ju siguroj seriozisht. Ju lutem nëse mundeni te me kontaktoni në këtë nr. cel. 0674815394.

Përshëndetje Anxhi jam Ledi 35 vjec nga Dr. jam i interesuar te njihem me ju. Lë nr. cel. për bisede 0035566jx11pmp.

Danieli jam le numrin per Anxhin nga Pg. un jetoj ne Tiranë dhe kam këtë nr. cel. 06620egcba ose te me kontaktoj ne FB. Daniel donzhuani. Pres përgjigje. Faleminderit.

Për vajzen 31 vjece nga Elbasani jam Danieli, i interesuar per lidhje serioze. Për më tepër lë nr. cel. 06620diabc. Pres sms dhe ju telefonoj vetë më pas.

Jam një zotëri qe jetoj e punoj prej 30 vitesh ne Zvicer, i shkolluar po këtu me pun te mirë. Isha i martuar me zvicerane mbi 20 vite. Fatkeqsisht ndodhi ndarja kemi 2 fëmij 11 vjeç djali dhe vajza 15 vjeçe. Kam jetën e rregulluar në Zvicer dhe Kosovë, jam shumë familjar, 50 vjeç, kush është e interesuar të më përgjigjet për lidhje serioze. Me pëlqimin e të dyve sigurisht edhe martesa. Emaili im është: emergjenca1414@hotmail.com. Pres përgjigje me korrektësi, përparësi të gjitha femrat e trojeve shqiptare dhe në emigracion. Ju përshëndes.

Per zonjen R. nga Korca 55 vjeçe qe jeton ne Tirane, nr. im i kontaktit është: vodclabja0m1pd

Dua të njihem me Shpresen nga jugu dhe i lë këtë adresë emaili: ari75@live.com

Per vajzen nga Drenica më shkruani në binide@ hotmail. com dhe fillojm nga aty njohjen tonë.

Per Oneten 45 vjeçe infermiere, qe kerkon nje miqesi te sinqerte, nr. im është: vodclabja0m1pd.

Lë mesazh per vajzen qe don lidhje serioze jam 29 vjec pres te flasim në këtë nr. cel. 0666060660.

Kërkoj ndonjë vajzë të bukur të sinqertë, për tu njohur për lidhje afatgjatë, nga unë do keni

çdo gjë. Unë jam një djalë shumë simpatik nga Tirana, më kontakonti për tu njohur në këtë nr. cel. 0692286947

Pershendetje jam 29 vjec le numrin per qellime serioze 0692351686. Më dërgoni vetem sms se ju telefonoj vetë.

Pershendetje jam një zoteri, i ri shume serioz dhe beqar shume king dhe simpatik ne paraqitje dhe komunikim. Dhe interesohen per një njohje të re me një vajze apo zonje per njohje ne intimitet dhe speciale. Lë nr. cel. 0699860033. Faleminderit.

Kerkoj nje femer 20-30 vjece per lidhje miqesore. Jam me arsim te larte i vetmuar banoj ne Tirane ish oficer. Tel. 0686457772.

Jam një djalë nga Durrësi, dua te nje njoh vajzë nga Dr. ose nga Tirana. Po ju lë nr. cel. 069Mdwpjwp. Po ju pres.

Jam një zotëri nga Elbasani 41 vjeç, i ndarë nga gruaja, dua të njoh një vajzë ose grua nga veriu të jetë me shtëpi, në Tiranë. Cel. 0699184515.

Jam nje 43 vjeçar i ardhur ne Tirane dhe dua te njoh nje femer po nga Tirana femra te jete e moshes gjer 40 vjeçe dhe te mos kete probleme te ndryshme. Telefoni im eshte: 0692140069.

Jam Leonardi nga Tirana kerkoj një femer per lidhje. Lë nr. cel. 0697480818.

Jam 46 vjeç beqar, me karakter e kulturë qytetare. Dëshiroj të njihem me ndonjë zonjë të kompletuar. Për më tepër lë nr. tel. 0699610278.

Jam 48 vjeç familjar shumë i ruajtur me pelqen miqesia me nje grua qe e ka burrin si shok qe ta vleresoj e respektoj dhe unë ose e ndarë ose e ve te jenë me ekonomi te mirë, ska problem pamja te zgjuara. Do jem besnik e shumë mirënjohes. Cel. 0674735623.

Zonja Atlanta jam nga jugu te shumten kohes e kaloj ne Greqi interesohem per nje lidhje serioze. Për me teper flasim në nr. cel. 0699171609.

Përshëndetje, jam një djalë nga Tirana interesohem për një lidhje serioze me ndonjë vajzë serioze arsimi është avantazh, për të interesuarat lë këtë nr. tel. 069paptgmm. Ju falenderoj dhe jeni të mirëpritura. Faleminderit.

Jam Mani 45 vjeç me arsim të lartë dhe me punë të mirë jashtë Shqipërisë, kërkoj një vajzë që është e gatshme të krijoj familje, le të jetë dhe e divorcuar, dhe me fëmijë, nuk ka problem. Lë nr. telefoni në redaksi për atë femër që i intereson. Më dërgoni sms.

Përshendetje vajza, jam një djalë 28 vjeç dhe jetoj në Athinë, kërkoj një vajzë për qëllime serioze. Nuk më intereson e kaluara e saj. Lë nr. cel. 0683696506.

Për zonjushen M. nga jugu me banim në Tiranë, arsim të lartë, punë shumë të mirë, në shtet, pamje dhe gjatësi mesatare. Cel. 0697998255.

Për vajzen 40 vjeçe që jeton në Tiranë beqare nga familje me tradita, lë nr. cel. vod. 8326190. Jam Vani nga Ko. banoj në Tiranë 48 vjeç inxhinjer në shtet, kam dhe një biznes të vogël timin, beqar sigurisht me shtëpi timen, kam pak muaj që jam kthyer nga Kanadaja. Vetëm për këtë vajzë.

Jam Ervini 35 vjeç nga Tirana, singell, kerkoj te kem nje lidhje dashurie me nje vajzë ose zonjë seksi po nga Tirana. Ju mirëpres në nr. cel. 0685256875.-V

Une qe ju shkruaj kete sms jam me origjinë nga jugu por banoj në Durres. Quhem Flamur 50 vjeç, Jetoj vetem nuk kam njeri në ngarkim kam aktivitetim time qe punoj sigurisht dhe shtepiat. Jane te mijat por jam ne kerkime te nje zonje. Zonja te jete 40 deri 50 vjeçe mos te kete njeri ne ngarkime. Të më dërgojnë sms ato zonja qe duan te krijojnë familje serioze. Ajo zonjë që është e interesuar të telefonojë në nr. cel. 0699847waj.

I pergjigjem zonjes nga Vlora qe eshte e divocuar 40 vjeçe pa femije dhe nuk ben femije i le kete nr. tel. 0699847925.

Pershendetje zonja, jam nga Durresi 50 vjeç i ndare prej vitesh me ish gruan. Nuk kam asnjë problem me ish gruan, njeri i rregullt në çdo drejtim, dua një grua të jetë dhe e vuajtur në jetë, nuk e kam problem që mund të jetë mbi moshë dhe me fëmijë, le të jetë dhe nga fshatrat se kam problem. Lë nr. cel. 0690855635.

Jam Edi nga Dr. 28 vjeç, beqar, arsim i mesem. 1.70 i gjatë, 78 kg. tipare te rregullta. Kërkoj një vajze mbi 19 vjec interesohem te njoh e te lidh jeten. Cel. 0698604873.

Pershendetje, quhem Elsid jam i interesuar per kete vajzen qe quhet Anxhela. Respekte per kete vajze dhe per redaksine. Le nr. tel. 0685000443. Kjo vlen dhe për vajzen me emrin Erta. Kam jetuar në Zvicer me familjen.

Pershendetje, jam nje zoteri nga Tirana me arsim te larte mosha 57 vjec gjatesia 1.78 i gjatë me nje trup mjaft te rregullt dhe me nje ekonomi shume te mire. Jam ne kerkim te zonje per qellime serioze. Zonja duhet te jete nga Tirana ose Durrësi, jo e ardhur me arsim te larte dhe mos te kete njeri ne ngarkim te jete ne permasa qe te shkoj me trupin tim mosha 47- 52 vjeçe. Per detaje te tjera e lejme kur te kontaktojme. Pershendetje nga Berti dhe nr. im është: 0672058171.

Jam nga Permeti i sinqertë pa vese, me pune, dua te njihem me nje femer rreth 35 vjeçe, të jetë e regullt dhe korrekte, te jete e divorcuar, qe ka nevoj per nje mbeshtetje. Më dërgoni sms dhe ju marr un. Jo zile në këtë nr. cel. 0699732190. Mundesisht te jetë nga Erseka ose Leskoviku.

Le nr. cel. per 31 vjecaren nga Elbasani jam nje 34 vjecar nga Durrësi. Më telefono per bisede në këtë nr. plus kx11rns.

Jam një zotëri me origjinë nga Lushnja dhe banoj në Dr. jam me arsim të lartë, i punësuar. Dua të të lidhem me një zonjë simpatike . të banoj në qytetin e Durrësit të cilës i mungon dashuria dhe ëndëron një lidhje dinjitoze intime pa interes dhe pavarësisht vitet e moshës që mban. Më dërgoni sms ose zile në nr. cel. O699780311.

Jam 44 vjec jam per nje lidhje martesore, kushtet e mia jane ne disfavorin tim, por une kam potenciale per t’a rikuperuar quhem Ixhak. Tel. 0683825739.

Jam 60 vjeç dua të njoh një zonjë serioze, për më tepër lë nr. cel. 0674816595.

I pergjigjem 25 vjecares qe kerkon lidhje te sinqerte. Jam nje 34 vjecar dhe lë këtë nr. cel. 066jx117np.

Jam një zotëri nga Tirana dhe i përgjigjem zonjës 50 vjeçe nga Tirana dhe i lë këtë nr. cel. 0685891155.

Pershendetje, i përgjigjem gruas 50 vjece nga Tirana, të ciles i ka vdekur burri, meqenese ia plotesoj te gjitha kerkesat e saj dhe i le nr. cel. 0688291444. Faleminderit!

Pershendetje jam X nga Durrëi. Ky sms vlen per per Enin 54 vjeçe nga Tirana për zonjen 50 vjeçe e ve dhe për gjitha zonjat që e ndjejnë veten tek ky mesazh si ju dhe unë kam nevojë për ju. Kërkoj sinqeritet, besnikëri dhe të tjerat ja lëmë bisedës tonë. Ju mirëpres në këtë nr. cel. 0692315938. Faleminderit.

Përshëndetje dua të njihem me një vajzë të moshës 25- 30 vjeçe, mundësisht e ëmbël dhe e sinqertë, për më tepër lë nr. cel. vod.7770347.

Jam nje 48 vjeçar, biznesmen, banoj e punoj ne Durres, deshiroj te lidhem me nje femer per mike, te dashur, mundesisht studente nga rrethet qe banon me qera ne Durres, dhe te ndjehemi mirë ne shoqerin e njerittjetrit. Më dërgoni vetem sms tek ky nr. cel. 0699514961. Faleminderit.

Pershendetje jam 45 vjeçar i dìvorcuar kerkoj nje goce per lidhje serioze jetoj ne Angli me dokumenta. Të interesuarat te dergojne sms në nr. cel. 0683293474. Kontakti do jetë me vëllain, vetëm sms. Faleminderit.

Jam Albi nga Tirana, 42 vjeç, w kerkoj nje mike po nga Tirana, simpatike, te rregullt, pa probleme shendetesore, per nje lidhje top sekret, te qendrueshme, te sinqertë, te bukur w pa interesa, e cila e ndjen mungesen e nje mashkulli te kompletuar w pa probleme. Më dërgoni në nr. sms 069add0pga.

Përshëndetje vajza, interesohem per te njohur nje vajzë te thjeshtë qe do te krijoj familje mosha deri 30 vjeçe dhe mundesisht nga jugu pasi dhe unë jam ketej. Për me shumë flasim ne tel. 0699939wgk.

Jam nje zotëri 45 vjec interesohem 40 vjece nga Vlora per me teper flasim ne nr. telefoni: 0698229206.

Jam nje djalë nga Fieri 25 vjec a ka ndonje goce serioze per tu njohur me mua. Për më tepër lë nr. cel. 0698465166.

Jam një zotëri dua te njoh një zonjë nga El. për lidhje sekrete. Lë nr. tel. 0MTMT99275.

Jam nga Eltoni Shkodra 28 vjec. Jam me shkolle te larte dhe me gjendje te mire ekonomike. Dua te lidhem me nje vajze per qellime serioze. Më dërgoni sms në nr. cel. 0699918888.

Jam një djalë nga Fr. 24 vjeç jam me punë të mirë, dhe gjithçka. Kërkoj një gocë po nga Fr. ose fshatrat përreth për qëllime serioze, dhe për më tepër pres telefonatë në nr. cel. vod9771969.

Jam një djalë 34 vjeç jetoj dhe punoj jashtë, do doja të njihja një vajzë për qëllime serioze mosha gjer 30 vjeçe. Për më shumë viber 77085465137.

Jam një zotëri nga Tirana 32 vjeç, kërkoj të lidhem me një femër deri në moshen 50 vjeçe. Lë nr. cel. 0665305312.

Jam Zefi i interesuar për një femër nga lezha mosha 50 vjeçe që ka lënë kërkesën e saj këtu. I them të më lërë një numër telefoni nëse dëshiron për kontakt.

Jam një burrë 41 vjeç jetoj dhe punoj në Tiranë kërkoj një femër për martesë, mundësisht mosha 25- 40 vjeçe me kulturë, jo mashtruese, larg veseve. Lë nr. tel. 0683773351.

Jam nga jugu banoj në Tiranë, i ve, pa njeri në ngarkim, jetoj vetëm, jam në mardhënie pune, marr dhe pension si ish oficer. Jam larg alkolit dhe bixhozit, jam 58 vjeç, i mbajtur dhe i pashëm 1.75 i gjatë. Kërkoj një lidhje martesore me një femër që edhe ajo është hallexheshë, të jetë pa vese të këqia, tek unë do të gjejë mbështetje të fortë deri në fundin e jetës. Se jeta qenka shumë e vështirë dhe nu kkalohet vetëm dhe këtë e bëjmë nga halli. Nëse ka ndonjë si puna ime i lë këtë nr. tel. 0698787160. Gruaja është gjë e shenjtë familjare.

Për Korçaren R. e cila ka vuajtur në jetë, por nuk ka bërë sqarimet e duhura, lë nr. cel. amc.mgadjm0. Të më telefonojë nëse e ka seriozisht. Unë punoj e banoj në Tiranë, dua një femër serioze në krah.

Jam një burrë 40 vjeç, nga veriu, banoj në Tiranë, 1.90 i gjatë, shumë simpatik, nuk po gjej dot shoqen e jetës, kërkoj të gjej një femër të bukur të komunikueshme nga mosha 30- 40 vjeçe, theksoj nuk dua femra për çaste të bukura, por për familje për martesë. Pres përgjigje në gazetë. Berti.

Jam 65 vjeç, banoj në vlorë, gruaja më ka vdekur, jetoj i vetmuar, kam shtëpitë e mia, dhe një dyqan biznesi. I përgjigjem zonjës 50 vjeçe, me banim në Tiranë, dhe që i ka vdekur burri. I përgjigjem dhe zonjës 55 vjeçe me origjinë nga Korça dhe që i ka vdekur burri më parë. Dhe zonjës Aida me banim në Fier, e cila kërkon një zotëri të mirë, jam mirë nga ekonomia dhe të jap fjalen se do të ndihmoj nga ekonomia. Cel. 0698994078.

Jam një zotëri dua të njoh një vajzë ose zonjë lezhjane ose shkodrane të dijë të ruaj sekretin. Cel. 00393311608428

Jam nje zotëri 40 vjec me banim ne Tiranë i arsimuar me punë i paraqitshem per me teper flasim. Deshiroj te kem nje lidhje te fshehtë me një zonjë e preferoj me mosh te pjekur 39 deri 50 vjece por te jetë e mirë e thjeshtë e sinqertë. Ska rendesi origjina por te jet me banim ne Tiranë ose Durres. Lë nr. cel. 0698456417.

Jam X nga Tirana 36 vjec i martuar serioz me pun i komunikueshem me paraqitje dhe fizik te mirë. Kërkoj nje lidhje sekrete me nje femer te martuar qe banon ne Tiranë, Durres ose Gjirokaster e moshes 25- 38 vjece. Dua qe lidhja te jetë per qejf e paster pa interes dhe pa i prishur punë njëri- tjetrit. Cel. 0682766448.

Pershendetje! Jam Mikeli nga Tr. 36 vjeç, beqar burrë korrekt e xhentil, dua te njihem me zonje apo zonjë e pakenaqur apo edhe te divorcuar nga Tirana per lidhje te fshehte e te qendrueshme. Më dërgoni sms apo bëni telefonatë në nr. tim: 0699681137.

Jam 43 vjeç nga jugu dhe banues ne Shijak, intelektual dhe me pune te mire. Kerkoj nje lidhje sekrete me nje zonje me norma te mira dhe te ruaj sekretin. Cel. 0698752632.

Intelektual nga Vora e Tiranes 43 vjeç i rregullt dhe teper korrekt. Kerkoj nje lidhje sekrete me nje femer serioze qe vertet i mungon dashuria. Cel. 0686994184.

Jam 37 vjeç, dua një lidhje serioze me një vajzë. Për më tepër lë nr. cel. 0683816677.

Përshëndetje për Anën nga Fieri, i them që do ta ndihmoj në të gjitha aspektet, dhe i lë nr. cel. 0699974012. Jam për lidhje sekrete, jam nga Fieri, nëse do mund të më telefononi. Faleminderit për mirëkuptimin.

Jam per nje lidhje sekrete me nje femer serioze mosha 30- 40 vjeçe te vetmuar nga Tirana, e cila kerkon nje partner besnik qe dhe ta ndihmoj ekonomikisht. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0698431830.

E lire eshte kafja por nuk pihet me kedo. I bëj ftesë zonje qe e gjen veten ne kete mesazh per nje njohje top sekret e te besushme. Cel. 0698nn80j8.

Përshëndetje kerkoj te lidhem me nje zonje te moshes 40 deri 50 vjeçe te jetë teper sekret te jetë nga Tirana deri ne Shkoder. Për më tepër lë nr. cel. 0699398443. Faleminderit.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.