Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

(Vijon nga faqja 27) Për femrat nga Tirana ose rrehtinat të moshës 40-50 vjeçe që kërkojnë një lidhje sekrete që duan vemendje, respekt për hobi apo

Per zonjen nga TiTë kërkoj me poezi

rana 50 vjec qe i ka vdeKëtë poezi ja kushtoj belit:

kur burri dhe kerkon nje O shokë seç më ka gjetë...

lidhje sekret, le kete nr. Vura veten në siklet

cel. 0699318099. FalePash shumë e shumë vjet

minderit. Zura prapë belin e shkretë...

Kerkoj nje grua ose O ti bel ti gjetsh belan Se le kurrë rehat fukaran zonjushë nga mosha 35 Kudo që të vë, ti i qëndron pranë deri 40 vjece te jete e Ske faj ti: po ka Bashkia... sinqerte e paster ne Që më prezantoi mua me ta... ndergjegje ate qe ben, Kjo Bashkia në Kallamat dua top sekret. Te jete Më dha tokë, të mbjell perime dhe zarzavate nga Pogradeci ose KoZarzavate dhe perime rça. Une jam 45 vjec me Ti: ha të pastërta dhe të freskëta, nga dora pune shteti. Lë nr. cel. ime vdfajapx0x. Jam pensioniste dhe pa pretendime Jam nje zotëri 48 Ju lutem lexoni poezin time vjec nga Shqipëria e Që vjen nga larg, me shumë urime mesme jam per nje Dhe për patriotet nevojtarë: lajmërime... lidhje sekrete me nje Ju të dlirat, zonja shqipëtare zonje. Ska peroblem Unë punoj dhe nuk lodhem fare mosha mundesish zonPunoj se puna të mban gjallë ja te jetë nga Tr. ShkoAjo të përtërin dhe të mban gjithmonë gjallë dra, Fush-kruja, Lezha, Do punoj të prodhoj perime Elbasani Librazhdi. Cel. Se më mungon bashkëshortja ime 0682421717. Cilado qoftë e vetmuar Jam 55 vjeç, nga Le të vendosë për të martuar... Lezha dua të njoh nje Qoftë nga fshati qoftë nga qytetet

zonje per qejf, lidhje Për mua vetëm shqiptare të jetë

shumë te gjatë jo interI siguroj një jetë të lumtur dhe pa fare siklet

es jo mashtrim vetem Ajo do jetë një zonjë e madhe

sinqeritet dhe shumë Siç e ka tradit gruaja shqipëtare...

sekret. Lë nr. cel. Kini parasysh përsa shkruaj në këtë letër

0674347818. Nuk gënjej se nuk jam i ri, anoj pak i vjetër Po tu flas për jetën time Jam nje djalë nga Është e gjitha vuajtje dhe mundime... Fieri 26 vjec a ka ndonUnë jam një person pa belara je zonjë per lidhje Dhe nuk kam pretendime të mëdhaja sekrete. Cel. Më lexoni çfarë shkruaj unë 0698465166. Nuk dua grua për punë Jam nje zoteri 59 Mos dëgjoni çfarë thotë ajo ose ai vjec dhe banoj ne TiPo dua nikoqire për shtëpi... rane. A ka ndonje zonje Po më pyete se çfarë mosh jam qe jeton vetem dhe qe Pesëdhjetë deri në gjashtëdhjetë ka deshire te bashkejeTë kalojmë dhe këta shekuj që na kanë mbetë toje ose te kete nje mik Do bëj një jetë të lumtur dhe pa siklet te sinqerte korrekt dhe Intervist të qofsha falë larg cdo vesi te keq. Mendo si për të gjithë edhe për mua këtë Nëqoftese ka ndonje te rradhë interesuar te beje zile ne Se ngela përgjithmonë beqar numrin tim të cel. Dhe kur plakesh njeri sta var 0665486479. Me nderime shumë respekt pensionisti ju Jam nje djalë nga Fimirëpret në Kallamat. Tel. 00306999893428. eri 26 vjec a ka ndonje zonjë per lidhje sekrete. Nëse ka të tilla të marrin në këtë nr. cel. 0698465166.

Jam një zotëri 37 vjeç, dua lidhje sekrete me një zonjë fierake, vlonjate ose lushnjare. Lë nr. tel. 0699981635.

Adi 58 vjec kerkoj te lidhem me nje femer vetem per qejf. Lë nr. cel. 0683134370.

Jam një djale nga Divjaka 35 vjec kerkoj një lidhje sekrete me një zonjë mami mosha 25 deri 45 vjeçe, te jete nga Divjaka ose fshatrat perreth. Lë nr. cel. 0682396900.

Jam 52 vjec i martuar me femije kerkoj te lidhem me nje zonje e cila te dije te respektoj te fali dashuri dhe te ruaje sekretin e lidhjes. Zonja te jete me banim ne Elbasan sepse edhe vete jam nga Elbasani. Nr. cel. 0683762066.

Dua të kontaktoj me zonjen 50 vjeçe që i ka vdekur burri prej kohësh dhe që di të ruaj sekretin. Po lë nr. cel. në redaksi. për të plotësuar mungesat që kërkojnë kënaqësi, eksperiencë, fshehtësi të ndjehen femra dinjitoze, pa asnjë detyrim reciprok, të marrin në nr. tim të cel. vodclabja0m1pd.

Pershendetje jam nje djal 33 vjec kerkoj nje lidhje sekrete me nje vajzë ose zonje mundesisht nga Korca. Më dërgoni sms në nr. cel. 0699939641.

Jam X le nr. per një zonjë per nje lidhje te fshete sekret i plote 0674403325. Dergo sms ose më bëj një telefonatë të komunikojmë.

Kerkoj nje mike serioze. Jam Eno nga Tirana 55 vjeç, më dërogni sms në këtë nr. cel. vod tcgpktg.

I shkruaj zonjes nga Tirana 50 vjece qe i ka vdekur burri. Edhe mua me ka vdekur gruaja dhe jam 58 vjec. Jam shume i sinqerte korrekt dhe sekretin do ta ruajme perjetsisht. Numri ime eshte: 0686427924.

Kërkoj te lidhem me një femer te kulturuar, për qejf qe vlerson dhe ruan sekretin, mosha deri 48 vjeçe, qe kerkon te njejtat vlera dhe cilesi tek një mashkull. Telefononi ose dërgoni sms në nr. cel. 0692357535.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.