Olta Gixhari e bën “të nxehtë” pranverën…

Intervista - - JAVA VIP -

Bukuroshja durrsake Olta Gixhari, aktualisht po realizon një set fotografik me fotografin Endrit Mertiri. Vajza çapkëne që u bë e famshme për rolin në “Pamje nga ura”, nuk ka rezistuar dhe na ka treguar disa foto të shkëputura nga ky set, duke na e shtuar edhe më tepër kuriozitetin. Sigurisht që sensualiteti i Oltës është i dukshëm për këdo, mbi të gjitha në reklamën e fundit që ajo ka bërë për Albtelecom, por një foto si kjo ndoshta flet shumë më shumë për personazhin që ajo është në jetën reale; një vajzë pa komplekse, e vetëdijshme për fuqinë joshëse, seksi dhe provokuese edhe atëherë kur është e “veshur” me një kanatiere të bardhë të cilën pa reçipeta, duke i lënë shumë pak vend imagjinatës. Djema, pas kësaj, e dimë që Olta është e preferuara juaj!

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.