Nora zbulon barkun 9 muajsh

Intervista - - JAVA VIP -

Nora Istrefi është në muajin e nëntë të shtatzënisë dhe gjatë kësaj kohe, ajo nuk e publikoi barkun e saj të zbuluar, madje vishte kryesisht veshje të errëta. Për fat të mirë, duket se kjo shtatzëni ka qenë mjaft e lehtë për Norën sepse gjatë kësaj kohe këngëtarja nuk e ka ndryshuar aspak aktivitetin e saj sportiv dhe të vetmet që ka anuluar, kanë qenë koncertet. Këtë muaj, ajo do të sjellë në jetë fëmijën e parë që do t’i bëjë për herë të parë prindër Norën dhe Robertin.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.