Morena Taraku:

Intervista - - MUZIKE -

Sapo ka publikuar klipin e saj më të fundit me titull “Love love”, por suksesin e këngës po e ndjek nga larg, nga Los Anxhelosi, ku po kalon disa ditë relaksi me familjen e saj. Edhe pse një bisedë e bërë në distancë, Morena e gjen kohën për të na folur rreth klipit, vetes, familjes dhe dashurisë… Lexoni një intervistë me dashuri nga Morena.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.