Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

NJOFTIME NGA GJERMANIA German businesmen is searching nice, creative, intelligent women about 25-40 years. Mobil: 00491736590562.

Jam një djalë 44 vjeçar, jetoj ne Gjermani kerkoj një vajzë per martesë vajza te jetë e moshes 30 vjeçe. Nëse dikush nga femrat ka vendos per nje martes e një jetese ne Gjermani le te me telefonoje ne kete numer cel. 015786947033. NJOFTIME NGA ITALIA Jetoj ne Itali kam mbaruar arsimin e lartë dega ekonomi finance dua te lidhem ne nje vajze vetem per qellime serioze dhe mundesisht te jete me banim ne Itali. Unë jam 38 vjeç, vajza te jete dhe e ndare nuk ka problem. Më dërgoni sms 00393409604432.

Jam një djalë simpatik e pak a shume me cdo cilesi te mire qe mund te ketë një djalë. Jam me banim në Milano, do doja të njihesha me një vajzë simpatike e të dashur, që jeton vetëm këtu në Itali, për të kaluar një histori të vërtetë dashurie, të një vere të bukur. Për më tepër mund të më shkruani në këtë nr. tel. 00393442601548.

Përshëndetje Anxhela, nr. im është ky: 003926424226. Pres të më telefononi pas orës 19.00.

Jam ne mardheneje pune e banim ne Itali, kerkoj te njihem me nje zonjë nga mosha 55-62 vjeçe per qellime serioze. Lë nr. cel. 00393663218049. NJOFTIME NGA GREQIA Pershendetje. Jam i interesuar per gocen qe do nje djale nga mosha 37-40 vjeç me banim ne Greqi. Le kete nr. telefoni: 6909386461.

I përgjigjem Anes 32 veçe, jam Fadili jetoj ne Greqi. Deshiroj lidhje serioze me mua. Ju mirëpres në këtë nr. cel. 00306995340924.

Jam Goli nga saranda dhe jetoj ne Greqi, deshiroj te komunikoj me Anxhelen. Jam 33 vjec. Dhe kam këtë nr. cel. 00306951555525.

Jam Altini jetoj në Greqi në Larisa 30 vjeç, kërkoj të njoh një vajzë për lidhje serioze, jetoj në Greqi. Ky është nr. im i cel. 6995340924, jo tallje dhe jo me nr. privat.

Jam Kristo 37 vjec nga Tirana banoj rreth 20 vjet rrjesht ne Selanik. Jam i divorcuar me 2 femije. Femijet banojne me ish gruan. Dua te njihem me nje vajze apo grua deri ne 37 vjec per te krijuar nje lidhje te re pse jo dhe serioze. Jam mashkull shume simpatik dhe shume romantik dhe po te njihemi nga afer do ta kuptoni dhe vetë. Jam shume djale i embel. Kam pune te mire dhe banesen time. Per me shume flasim nga telefoni apo nga afer pasi te jemi njohur. Tel. 6978106159.

Jam nje djalë nga Pogradeci banoj ne Athine kerkoj të njoh një vajze serioze 36 vjeçe. Më telefononi ne kete numer telefoni: 6906733155.

Jam nje zoteri jetoj në Athine 42 vjec deshiroj te njoh nje zonje te mire per shoqeri. Për më tepër lë nr. tel. 6955899648.

Jam Luani nga Elbasani, rreth 50 vjec. Dua te lidhem me nje femer qe ti pershtatet kesaj moshe. Nuk do kursehem per te. Do ta ndihmoj ne maksimum. Faleminderit dhe lë këtë nr. cel. 00306993308786.

Jam Toni 29 vjec nga Shqiperia e jugut banoj me prinderit e mi ne Selanik. Dua te njoh nje vajze serioze shqiptare qe te banoj ne Selanik apo ketu rreth, vetem per lidhje serioze. Ju vertetoj se jam djale puntor pa vese te keqia dhe se jam teper simpatik. Tel. 6987118318.

Pershendetje jam një djale serioz i sjellshem i dashur me banim edhe pune ne Athinë, me ekonomi te mire. Jam i interesuar për Atlanten nga Tirana. Lë nr. tel. 00306978892524.

Përshendetje jam nje djale 40 vjec nga Shqiperia e mesme qe punoj dhe jetoj ne Greqi. Kërkoj nje vajze per qellime serioze, per me teper le nr. telefoni: 00306974708488. Ju pres. Tomi.

Jam një djalë nga Vlora kërkoj një vajzë për martesë. Për më tepër lë nr. cel. 00306944803159 dhe 6943816835.

Përshëndetje per vajzat dhe zonjat e nderuara shqiptare, jam nje zotëri nga Shqipëria e mesme qe jetoj ne Greqi. Do te ishte me fat ajo zonjë qe të jetë mikja time. Për më tepër lë nr. cel. 00306997053833.

Per vajzen 20 vjeçe, dëshiroj të lidhem me të. Nëse dëshiron ky është nr. im i cel. 6985071850.

Njoftime nga Shqipëria I përgjigjem me shumë sinqeritet Anxhelës nga Pogradeci që punon dhe jeton në Austri. Jam Leonardi me origjinë nga Jugu, por me banim në Durrës, djalë simpatik, me punë, shtëpi, larg veseve negative, alkoolit, bixhozit, kazinove dhe aventurave. Ashtu si juve, edhe mua, pretendimet e tepërta nuk më lanë të vendos për jetën. Njoftimi juaj shumë serioz dhe bindës, më kujtoi se duhet krijuar familje. Tek unë do të gjeni djalin e shumëkërkuar. Edhe unë jam në kërkim të një vajze me vlera. Uroj të kemi gjetur të përbashkëta. Në rast refuzimi, që nuk do të më vinte mirë, pasi i plotësoj të gjitha ato clësi që ju kërkoni, ky njoftim serioz e i sinqertë, ka vlerë për Ertën 32 vjeçe që jeton në Gjermani, ose për Mirën që ka shumë vjet që kërkon një njeri të mirë për të krijuar familje, ose për ndonjë zonjushë ose zonjë që jeton jashtë.

Nashës nga Rinasi, i përgjigjet një intelektual me origjinë nga Korça, i divorcuar, pa njeri në ngarkim. Jetoj vetëm. Nëse jeni serioze në këtë njoftim që keni lënë, jam i gatshëm të bisedojmë nëpërmjet telefonit. Unë jam një zotëri serioz, korrekt, shumë familjar dhe simpatik, por më shumë fisnik. Në rast se nuk do jeni dakord, më lini t’i përgjigjem Lidës nga Tr, e kompletuar në çdo drejtim, ose ndonjë zonje apo zonjushe që brenda mundësive, të jetë me arsim të lartë, mësuese ose mjeke, mundësisht nga Shqipëria e Mesme ose nga Jugu. Berti.

Jam 65 vjeç, banoj në Vlorë. Gruaja më ka vdekur dhe jetoj i vetmuar. Kam shtëpitë e mia dhe një dyqan biznesi. I përgjigjem zonjës 50 vjeçe nga Tirana e cila ka vite që i ka vdekur burri, zonjës Natasha nga Rinasi, e cila kërkon një zotëri 60-63 vjeç. I përgjigjem zonjës Lida nga Tirana 55 vjeçe, e cila kërkon një zotëri me kulturë qytetare. I përgjigjem zonjës Shpresa 52 vjeçe me banim në Tiranë, e ve. I përgjigjem zonjës beqare me arsim të lartë e cila kërkon një zotëri 53-58 vjeç. 0698994078.

Jam 38 vjec, 1.85 i gjatë, simpatik, ne gjendje te mire ekonomike! Kerkoj nje vajze per lidhje serioze!

Kam dëshirë të njihem me një zonjë mosha ska rëndësi, serioziteti më pëlqen shumë. Cel. 0674821556.

Jam 28 vjec kerkoi nje vajzë mbi moshen time të jetë serioze. Lë nr. cel. 0682403034.

Jam Luani 36 vjeç nga Lezha, a ka ndonjë zonjë apo gocë për lidhje serkete nga Lezha ose Laçi, kam dëshirë të njoh një të tillë. Për lidhje të fshehtë. Nr. cel. 0699808198. Më dërgoni sms.

Jam i interesuar për Anxhelen 32 vjeçe, jam një 34 vjeçar që jam me dokumenta në Itali por që për momentin ndodhem në Shqipëri tek prindërit, më kontaktoni në këtë nr. tel. 066jw11pmp.

Përshëndetje jam Alexi nga Suedia le kete email per Anen nga Tirana. Më kontaktoni në këtë adresë emaili: senter-700@hotmail.com

Përshëndes Miren 29 vjeçe dhe i le nr. telefoni. qe te flasim dhe te njihemi 069a1djpg0.

Dëshiroj të njoh një vajzë të bukur dhe për më tepër lë nr. cel. 0666621234.

Doja te njihja një vajze te bukur nga mosha 16-20 vjeçe për lidhje serioze. Nr. im është ky: 0699545607.

Kam lindur ne Tirane ku kam mbaruar universitetin, që prej 15 vjeteve jetoj ne France. Nuk kam qene asnjehere i fejuar apo i martuar por kam bashkejetuar me nje vajze ketu ne France me te cilen ka lindur nje djale. Jam me dokumenta te rregullta, dhe shtepi te paisur me konfort. Deshiroj nje lidhje serioze per te krijuar familje me nje vajze simpatike mosha 25–30 vjeçe 1.65-1.75 e gjate dhe qe te mos kete femije. Lë këtë adresë emaili: franci77str@yahoo.fr

Përshëndetje jam një zotëri më quajnë Muhamet, dua të lidhem me një grua të jetë familjare, kam 2 fëmijë që jetojnë në Itali, gruaja më ka vdekur, dhe jetoj vetëm Lagjia nr. 3 Rruga Ibrahim Buzhiqi nr. 27. E shikoj që jeta nuk kalon vetëm prandaj dua të lidhem me një grua të moshës 58-62 vjeçe të jetë e mbajtur dhe e vetme dhe do të kaloj me mua si zonjë në shtëpinë time me mua dhe do kalojmë jetën sëbashku. Për komunikim ju lë nr. tel. 2220631. Dua vetëm përgjigje serioze dhe korrekte në shtëpin time.

Përshëndetje, jam një zotëri nga Tirana, gruaja më ka vdekur, 2 fëmijët janë në jetën e tyre të lumtur. Unë banoj vetëm në shtëpin time, prandaj kërkoj një mike nga Tirana të jetë e mbajtur pa probleme. Zonja të jetë nga mosha 50 vjeçe e lart, për një lidhje top sekret të qëndrueshme e të sinqertë. Për këtë i bëj thirrje zonjës nga Korça që banon në Tiranë dhe për zonjen 50 vjeçe nga Tirana që i ka vdekur burri, besoj do jemi miq të mirë. Për më tepër lë nr. tel. 0686465383. Faleminderit.

I përgjigjem zonjes nga Tirana mosha 50 vjeçe, dhe për komunikim i lë këtë nr. telefoni: 0692167053.

Jam 61 vjeç nga Tirana i rregullt, përsa i përket jetës familjare, nga të gjitha drejtimet. Jam serioz i paraqitshëm, nuk tregoj shumë moshen që kam. Shpresoj të gjej ndonjë zonjë që mund të vlerësojë mesazhin tim. Nuk do të ngelet e zhgënjyer por do të bëjë një jetë më të mirë sesa ëndërron. Shpresoj që zonja që do të vlerësojë mesazhin tim të jetë mbi 55 vjeçe. Tek unë do të gjejë mirëkuptimin, harmonin dhe gjithçka që i përket jetës familjare por do të jetë gjithmonë e lumtur nga fisnikëria e besnikëria ime deri në frymen e fundit. Cel. 0674439589.

Përshëndetje jam nga Durrësi 43 vjeç, kërkoj të njoh një zonjë të dijë të vlerësojë dashurinë. Për më shumë lë këtë nr. cel. 0699907844.

Jam Arjani 21 vjeç nga qyteti i Tiranës, simpatik, trup i bukur, kërkoj të njoh një vajzë të bukur, simpatike të dashur për lidhje serioze mosha 18-20 vjeçe. Nr. im është: 0686546041.

Kërkoj nje femër serioze për martesë mosha 20-35 vjeçe. Ajo që është e interesuar lë nr. cel. 0037744517051.

I përgjigjem Oretes që punon në mjekësi, jam nga F.Kruja 47 vjeç, me familje i punësuar lë nr. cel. 0665413143.

Jam 1.73 i gjatë, pesha 78 kg. i pashem. Pjesa tjeter me poezi: Jam nje zotri nga jugu mendjen e kam ndare do ta gjej nje nuse nje muaj e me pare. E dua te jet e mire te mos kete te share e dua bukurane shpirtin të ma mbaj gjalle. Te jet ne pune apo me zanat te jetë nga qyteti edhe pa arsim te lartë. Punoj e jetoj ne mes te Tiranes ku ja thot bilbili si ne maje te thanes. Jetoj singell pa njeri ngarkim jam i arsimuar kerkoj fatin tim. Moshen nuk e njoh shendeti top fare me hyn ne pune nje mbi 53 vjecare qe ta mbaj e të mos e leshoj fare. Cel: 0697611913. Faleminderit.

Jam një zotëri 50 vjeç nga veriu por rri në Tiranë, 1.85 i gjatë, i divorcuar pa njeri në ngarkim, i sinqertë, korrekt, larg çdo vesi të keq. Kush zonjush ndjehet si mua të më përgjigjet për bashkëjetesë në këtë nr. tel. 0688393519.

Lidhjet me lakmine e pozites jane roberi; lidhjet me lakmine e pasurise jane tregti; lidhjet me lakmine e bukurise jane aventure; ama lidhjet me lakmine e dashurise, mirekuptimit dhe harmonise jane nje mrekulli. Prandaj, dhe une Ervini, 37 vjeç, beqar, nga Tirana, jam dakort vetem me kete te fundit. Keshtu që çdo femer qe e lexon dhe e pelqen kete mesazh ne gazete, si dhe mendon si une per ate qe thashe me lart; ppofte ajo e vetme, e lidhur, e fejuar, e martuar, e ve, e ndare nga burri ose i dashuri, apo qe bashkejeton me dike; te me kontaktoje mua, ne 0695378090. Ejani pra tek une ju goca e mami te embla e lozonjare, te sjellshme e te sinqerta, moderne e qejflie, qe e mbani veten e qe dukeni me te reja ne moshe se çjeni ne te vertete, qe parapelqeni te vishni me shume funde-fustane apo edhe streçe, qe nuk talleni me meshkujt e panjohur në telefon e qe jeni vertete te interesuara te me njihni mua per lidhje serioze ose per qejf; sepse me mua do te krijoni nje çift te persosur. Ja pse çdo vajze apo grua bukuroshe pa dallim moshe, me femije ose jo, me partner ose jo, do ta kishte per nder te lidhej vetem me mua ne çift. Vishmmi pra, nje fund ose fustan te bukur, te gjate maksimumi deri ne gju, apo qofte edhe nje pale streçe, dhe ejani te takohemi e te kenaqemi pafundesisht me njeri-tjetrin. Madje kam dhe nje dhurate te bukur simbolike, per ate superfemer qe do te me beje me shume per vete me miresine e saj. Ju mirepres ne çdo kohe me puthje e perqafime te sinqerta, ju zonja e zonjusha seksi, me respekt Ervini.

I pergjigjem Anes nga Tirana, jam nje zoteri nga Durrësi dhe kam këtë nr. cel. plus5911ros.

Jam 50 vjeç me banim ne Tirane, i divorcuar pa njeri ne ngarkim, dua te njoh nje zonje per lidhje serjoze, per me teper po le numrin e tel. 0674932701.

Jam 63 vjec intelektual me arsim te larte me pune por qe vetmia na detyron te gjejme nje njeri te mire qe e ka lodhur jeta vetmia. Prandaj kush e gjen veten të telefonojë në këtë nr. cel. 0674949738.

Pëershendetje me pelqen te lidhem me një zonjë te sinqertë tani kam ardhur nga Zvicera jetoj me famijen ne Zvicer. Kërkoj vetem nje lidhje te fshehtë vetem sinqeritet. Lë nr. cel. 0688278953. Jam 38 vjec jetoj ne Tiranë tek blloku. Më dërgo nje mesazh.

Jam i divorcuar 39 vjec nga Vora kërkoj vetem nje lidhje serioze. Lë nr. cel. 0698767252 jo per tu tallur. Për më shum do ja lëmë kohes. Miri.

Jam Landi nga Vora njeri serioz korrekt pa vese i divorcuar 43 vjec jetoj vetem me djalin kam shtëpitë e mia me ekonomi te mirë. Kam dhe nje biznes timin, kerkoj nje zonje te jetë nga mosha 32 deri 37 vjece. Flitet vetem per qellime serioze, për më shume po le nr. e telefonit: 0692276196.

I pergjigjem me emrin vajzës me emrin Atlanta dhe i lë nr. tel. 0674828452 jam nga Tirana quhem Gazi.

I pergjigjem Onetes qe punon ne arsim dhe kerkon nje mik sekret. I siguroj sinqeritet te plotë dhe dashuri. Kjo vlen dhe per zonjat e tjera që nuk kanë interes. Numri im eshte 0699345312. Faleminderit.

Jam Edi nga Dr. 34 vjeç, dhe i përgjigjem vajzës 31 vjeçe nga El. plus5911snq.

Përshëndetje Anxhi jam nje djale nga Elbasani, nëse deshironi do doja te njiheshim ju lutem. Për me teper po ju le nr. cel. 0674815394. Faleminderit, me respekt Klaudio.

Përshëndetje vajzes nga Elbasani, jam nje djale gjithashtu nga Elbasani 33 vjec, nëse je e interesuar do doja te njiheshim dhe ju siguroj seriozisht. Ju lutem nëse mundeni te me kontaktoni në këtë nr. cel. 0674815394.

Përshëndetje Anxhi jam Ledi 35 vjec nga Dr. jam i interesuar te njihem me ju. Lë nr. cel. për bisede 0035566jx11pmp.

Danieli jam le numrin per Anxhin nga Pg. un jetoj ne Tiranë dhe kam këtë nr. cel. 06620egcba ose te me kontaktoj ne FB. Daniel

donzhuani. Pres përgjigje. Faleminderit.

Për vajzen 31 vjece nga Elbasani jam Danieli, i interesuar per lidhje serioze. Për më tepër lë nr. cel. 06620diabc. Pres sms dhe ju telefonoj vetë më pas.

Jam një zotëri qe jetoj e punoj prej 30 vitesh ne Zvicer, i shkolluar po këtu me pun te mirë. Isha i martuar me zvicerane mbi 20 vite. Fatkeqsisht ndodhi ndarja kemi 2 fëmij 11 vjeç djali dhe vajza 15 vjeçe. Kam jetën e rregulluar në Zvicer dhe Kosovë, jam shumë familjar, 50 vjeç, kush është e interesuar të më përgjigjet për lidhje serioze. Me pëlqimin e të dyve sigurisht edhe martesa. Emaili im është: emergjenca1414@hotmail.com. Pres përgjigje me korrektësi, përparësi të gjitha femrat e trojeve shqiptare dhe në emigracion. Ju përshëndes.

Per zonjen R. nga Korca 55 vjeçe qe jeton ne Tirane, nr. im i kontaktit është: vodclabja0m1pd

Dua të njihem me Shpresen nga jugu dhe i lë këtë adresë emaili: ari75@live.com

Per vajzen nga Drenica më shkruani në binide@hotmail.com dhe fillojm nga aty njohjen tonë.

Per Oneten 45 vjeçe infermiere, qe kerkon nje miqesi te sinqerte, nr. im është: vodclabja0m1pd.

Lë mesazh per vajzen qe don lidhje serioze jam 29 vjec pres te flasim në këtë nr. cel. 0666060660.

Kërkoj ndonjë vajzë të bukur të sinqertë, për tu njohur për lidhje afatgjatë, nga unë do keni çdo gjë. Unë jam një djalë shumë simpatik nga Tirana, më kontakonti për tu njohur në këtë nr. cel. 0692286947

Pershendetje jam 29 vjec le numrin per qellime serioze 0692351686. Më dërgoni vetem sms se ju telefonoj vetë.

Pershendetje jam një zoteri, i ri shume serioz dhe beqar shume king dhe simpatik ne paraqitje dhe komunikim. Dhe interesohen per një njohje të re me një vajze apo zonje per njohje ne intimitet dhe speciale. Lë nr. cel. 0699860033. Faleminderit.

Kerkoj nje femer 20-30 vjece per lidhje miqesore. Jam me arsim te larte i vetmuar banoj ne Tirane ish oficer. Tel. 0686457772.

Jam një djalë nga Durrësi, dua te nje njoh vajzë nga Dr. ose nga Tirana. Po ju lë nr. cel. 069Mdwpjwp. Po ju pres.

Jam një zotëri nga Elbasani 41 vjeç, i ndarë nga gruaja, dua të njoh një vajzë ose grua nga veriu të jetë me shtëpi, në Tiranë. Cel. 0699184515.

Jam nje 43 vjeçar i ardhur ne Tirane dhe dua te njoh nje femer po nga Tirana femra te jete e moshes gjer 40 vjeçe dhe te mos kete probleme te ndryshme. Telefoni im eshte: 0692140069.

Jam Leonardi nga Tirana kerkoj një femer per lidhje. Lë nr. cel. 0697480818.

Jam 46 vjeç beqar, me karakter e kulturë qytetare. Dëshiroj të njihem me ndonjë zonjë të kompletuar. Për më tepër lë nr. tel. 0699610278.

Jam 48 vjeç familjar shumë i ruajtur me pelqen miqesia me nje grua qe e ka burrin si shok qe ta vleresoj e respektoj dhe unë ose e ndarë ose e ve te jenë me ekonomi te mirë, ska problem pamja te zgjuara. Do jem besnik e shumë mirënjohes. Cel. 0674735623.

Zonja Atlanta jam nga jugu te shumten kohes e kaloj ne Greqi interesohem per nje lidhje serioze. Për me teper flasim në nr. cel. 0699171609.

Përshëndetje, jam një djalë nga Tirana interesohem për një lidhje serioze me ndonjë vajzë serioze arsimi është avantazh, për të interesuarat lë këtë nr. tel. 069paptgmm. Ju falenderoj dhe jeni të mirëpritura. Faleminderit.

Jam Mani 45 vjeç me arsim të lartë dhe me punë të mirë jashtë Shqipërisë, kërkoj një vajzë që është e gatshme të krijoj familje, le të jetë dhe e divorcuar, dhe me fëmijë, nuk ka problem. Lë nr. telefoni në redaksi për atë femër që i intereson. Më dërgoni sms.

Përshendetje vajza, jam një djalë 28 vjeç dhe jetoj në Athinë, kërkoj një vajzë për qëllime serioze. Nuk më intereson e kaluara e saj. Lë nr. cel. 0683696506.

Për zonjushen M. nga jugu me banim në Tiranë, arsim të lartë, punë shumë të mirë, në shtet, pamje dhe gjatësi mesatare. Cel. 0697998255.

Për vajzen 40 vjeçe që jeton në Tiranë beqare nga familje me tradita, lë nr. cel. vod.8326190. Jam Vani nga Ko. banoj në Tiranë 48 vjeç inxhinjer në shtet, kam dhe një biznes të vogël timin, beqar sigurisht me shtëpi timen, kam pak muaj që jam kthyer nga Kanadaja. Vetëm për këtë vajzë.

Jam Ervini 35 vjeç nga Tirana, singell, kerkoj te kem nje lidhje dashurie me nje vajzë ose zonjë seksi po nga Tirana. Ju mirëpres në nr. cel. 0685256875.

Une qe ju shkruaj kete sms jam me origjinë nga jugu por banoj në Durres. Quhem Flamur 50 vjeç, Jetoj vetem nuk kam njeri në ngarkim kam aktivitetim time qe punoj sigurisht dhe shtepiat. Jane te mijat por jam ne kerkime te nje zonje. Zonja te jete 40 deri 50 vjeçe mos te kete njeri ne ngarkime. Të më dërgojnë sms ato zonja qe duan te krijojnë familje serioze. Ajo zonjë që është e interesuar të telefonojë në nr. cel. 0699847waj.

I pergjigjem zonjes nga Vlora qe eshte e divocuar 40 vjeçe pa femije dhe nuk ben femije i le kete nr. tel. 0699847925.

Pershendetje zonja, jam nga Durresi 50 vjeç i ndare prej vitesh me ish gruan. Nuk kam asnjë problem me ish gruan, njeri i rregullt në çdo drejtim, dua një grua të jetë dhe e vuajtur në jetë, nuk e kam problem që mund të jetë mbi moshë dhe me fëmijë, le të jetë dhe nga fshatrat se kam problem. Lë nr. cel. 0690855635.

Jam Edi nga Dr. 28 vjeç, beqar, arsim i mesem. 1.70 i gjatë, 78 kg. tipare te rregullta. Kërkoj një vajze mbi 19 vjec interesohem te njoh e te lidh jeten. Cel. 0698604873.

Pershendetje, quhem Elsid jam i interesuar per kete vajzen qe quhet Anxhela. Respekte per kete vajze dhe per redaksine. Le nr. tel. 0685000443. Kjo vlen dhe për vajzen me emrin Erta. Kam jetuar në Zvicer me familjen.

Pershendetje, jam nje zoteri nga Tirana me arsim te larte mosha 57 vjec gjatesia 1.78 i gjatë me nje trup mjaft te rregullt dhe me nje ekonomi shume te mire. Jam ne kerkim te zonje per qellime serioze. Zonja duhet te jete nga Tirana ose Durrësi, jo e ardhur me arsim te larte dhe mos te kete njeri ne ngarkim te jete ne permasa qe te shkoj me trupin tim mosha 47-52 vjeçe. Per detaje te tjera e lejme kur te kontaktojme. Pershendetje nga Berti dhe nr. im është: 0672058171.

Jam nga Permeti i sinqertë pa vese, me pune, dua te njihem me nje femer rreth 35 vjeçe, të jetë e regullt dhe korrekte, te jete e divorcuar, qe ka nevoj per nje mbeshtetje. Më dërgoni sms dhe ju marr un. Jo zile në këtë nr. cel. 0699732190. Mundesisht te jetë nga Erseka ose Leskoviku.

Le nr. cel. per 31 vjecaren nga Elbasani jam nje 34 vjecar nga Durrësi. Më telefono per bisede në këtë nr. plus kx11rns.

Jam një zotëri me origjinë nga Lushnja dhe banoj në Dr. jam me arsim të lartë, i punësuar. Dua të të lidhem me një zonjë simpatike .të banoj në qytetin e Durrësit të cilës i mungon dashuria dhe ëndëron një lidhje dinjitoze intime pa interes dhe pavarësisht vitet e moshës që mban. Më dërgoni sms ose zile në nr. cel. O699780311.

Jam 44 vjec jam per nje lidhje martesore, kushtet e mia jane ne disfavorin tim, por une kam potenciale per t’a rikuperuar quhem Ixhak. Tel. 0683825739.

Jam 60 vjeç dua të njoh një zonjë serioze, për më tepër lë nr. cel. 0674816595.

I pergjigjem 25 vjecares qe kerkon lidhje te sinqerte. Jam nje 34 vjecar dhe lë këtë nr. cel. 066jx117np.

Jam një zotëri nga Tirana dhe i përgjigjem zonjës 50 vjeçe nga Tirana dhe i lë këtë nr. cel. 0685891155.

Pershendetje, i përgjigjem gruas 50 vjece nga Tirana, të ciles i ka vdekur burri, meqenese ia plotesoj te gjitha kerkesat e saj dhe i le nr. cel. 0688291444. Faleminderit!

Pershendetje jam X nga Durrëi. Ky sms vlen per per Enin 54 vjeçe nga Tirana për zonjen 50 vjeçe e ve dhe për gjitha zonjat që e ndjejnë veten tek ky mesazh si ju dhe unë kam nevojë për ju. Kërkoj sinqeritet, besnikëri dhe të tjerat ja lëmë bisedës tonë. Ju mirëpres në këtë nr. cel. 0692315938. Faleminderit.

Përshëndetje dua të njihem me një vajzë të moshës 25-30 vjeçe, mundësisht e ëmbël dhe e sinqertë, për më tepër lë nr. cel. vod.7770347.

Jam nje 48 vjeçar, biznesmen, banoj e punoj ne Durres, deshiroj te lidhem me nje femer per mike, te dashur, mundesisht studente nga rrethet qe banon me qera ne Durres, dhe te ndjehemi mirë ne shoqerin e njerit-tjetrit. Më dërgoni vetem sms tek ky nr. cel. 0699514961. Faleminderit.

Pershendetje jam 45 vjeçar i dìvorcuar kerkoj nje goce per lidhje serioze jetoj ne Angli me dokumenta. Të interesuarat te dergojne sms në nr. cel. 0683293474. Kontakti do jetë me vëllain, vetëm sms. Fale- minderit.

Jam Albi nga Tirana, 42 vjeç, w kerkoj nje mike po nga Tirana, simpatike, te rregullt, pa probleme shendetesore, per nje lidhje top sekret, te qendrueshme, te sinqertë, te bukur w pa interesa, e cila e ndjen mungesen e nje mashkulli te kompletuar w pa probleme. Më dërgoni në nr. sms 069add0pga.

Përshëndetje vajza, interesohem per te njohur nje vajzë te thjeshtë qe do te krijoj familje mosha deri 30 vjeçe dhe mundesisht nga jugu pasi dhe unë jam ketej. Për me shumë flasim ne tel. 0699939wgk.

Jam nje zotëri 45 vjec interesohem 40 vjece nga Vlora per me teper flasim ne nr. telefoni: 0698229206.

Jam nje djalë nga Fieri 25 vjec a ka ndonje goce serioze per tu njohur me mua. Për më tepër lë nr. cel. 0698465166.

Jam një zotëri dua te njoh një zonjë nga El. për lidhje sekrete. Lë nr. tel. 0MTMT99275.

Jam nga Eltoni Shkodra 28 vjec. Jam me shkolle te larte dhe me gjendje te mire ekonomike. Dua te lidhem me nje vajze per qellime serioze. Më dërgoni sms në nr. cel. 0699918888.

Jam një djalë nga Fr. 24 vjeç jam me punë të mirë, dhe gjithçka. Kërkoj një gocë po nga Fr. ose fshatrat përreth për qëllime serioze, dhe për më tepër pres telefonatë në nr. cel. vod9771969.

Jam një djalë 34 vjeç jetoj dhe punoj jashtë, do doja të njihja një vajzë për qëllime serioze mosha gjer 30 vjeçe. Për më shumë viber 77085465137.

Jam një zotëri nga Tirana 32 vjeç, kërkoj të lidhem me një femër deri në moshen 50 vjeçe. Lë nr. cel. 0665305312.

Jam Zefi i interesuar për një femër nga lezha mosha 50 vjeçe që ka lënë kërkesën e saj këtu. I them të më lërë një numër telefoni nëse dëshiron për kontakt.

Jam një burrë 41 vjeç jetoj dhe punoj në Tiranë kërkoj një femër për martesë, mundësisht mosha 2540 vjeçe me kulturë, jo mashtruese, larg veseve. Lë nr. tel. 0683773351.

Jam nga jugu banoj në Tiranë, i ve, pa njeri në ngarkim, jetoj vetëm, jam në mardhënie pune, marr dhe pension si ish oficer. Jam larg alkolit dhe bixhozit, jam 58 vjeç, i mbajtur dhe i pashëm 1.75 i gjatë. Kërkoj një lidhje martesore me një femër që edhe ajo është hallexheshë, të jetë pa vese të këqia, tek unë do të gjejë mbështetje të fortë deri në fundin e jetës. Se jeta qenka shumë e vështirë dhe nu kkalohet vetëm dhe këtë e bëjmë nga halli. Nëse ka ndonjë si puna ime i lë këtë nr. tel. 0698787160. Gruaja është gjë e shenjtë familjare.

Për Korçaren R. e cila ka vuajtur në jetë, por nuk ka bërë sqarimet e duhura, lë nr. cel. amc.mgadjm0. Të më telefonojë nëse e ka seriozisht. Unë punoj e banoj në Tiranë, dua një femër serioze në krah.

Jam një burrë 40 vjeç, nga veriu, banoj në Tiranë, 1.90 i gjatë, shumë simpatik, nuk po gjej dot shoqen e jetës, kërkoj të gjej një femër të bukur të komunikueshme nga mosha 30-40 vjeçe, theksoj nuk dua femra për çaste të bukura, por për familje për martesë. Pres përgjigje në gazetë. Berti.

Jam 65 vjeç, banoj në vlorë, gru- aja më ka vdekur, jetoj i vetmuar, kam shtëpitë e mia, dhe një dyqan biznesi. I përgjigjem zonjës 50 vjeçe, me banim në Tiranë, dhe që i ka vdekur burri. I përgjigjem dhe zonjës 55 vjeçe me origjinë nga Korça dhe që i ka vdekur burri më parë. Dhe zonjës Aida me banim në Fier, e cila kërkon një zotëri të mirë, jam mirë nga ekonomia dhe të jap fjalen se do të ndihmoj nga ekonomia. Cel. 0698994078.

Edi quhem dhe jam nga Durrësi qyteti, 28 vjeç beqar, me arsim të mesem, 1.70 i gjatë, 78 kg., me tipare te rregullta. Dëshiroj të njoh një vajzë mbi 19 vjeçe, interesohem te njoh e te lidh jeten. Për më tepër lë nr. cel. 0683019743.

I pergjigjem zojnjes 50 vjece qe ka vite qe i ka vdekë burri. Jam per nje lidhje te gjate, tek un do te gjej cdo gje qe i ka munguar deri sot. Jam tirons ky eshte nr. per tu njohur me mua 0664128448.

I pergjigjem zonjes nga Tirana qe ka vite qe i ka vdek burri dhe i le kete nr. telefoni: 0664128448 jam per nje lidhje te qendrushme jam tirons 24 karatsh.

I përgjigjem zonjës nga Lezha 50 vjeçe, unë banoj në Tiranë, dhe unë jam dakort me kërkesën tuaj. Kemi të njëjtat kërkesa. Ndaj po ju lë nr. tim të cel. 0699718976. Jam zotëria nga Tirana, dhe ju mirëpres.

Jam nje zoteri nga Tirana jam 45 vjec dua te njohe nje zonje ose zonjush te moshes 35 vjeçe e larte. Numri im eshte ky: 0684545100.

I përgjigjem vajzes 32 vjece me banim ne Angli i le nr. djali i interesuar nga Shqiperia e mesme 0695558335. Ju mund të më telefononi ne cdo ore të bisedojmë.

Për vajzen nga Elbasani që është 24 vjeçe që çalon pak, nëse i intereson po i lë nr. telefoni në redaksi.

I pergjigjem 55 vjeçares nga Ko. por qe jeton ne Tiranë dhe i lë këtë nr. cel. 0686520614 qe i ka vdekë burri, por shum e vuajtur.

Nuk ke per te pasur kurre nje mundesi te dyte per te krijuar pershtypjen e pare. Dhe mos harro se vetem pershtypja e pare mund te te jap mundesine e dyte. Cel. 0mwgg310w1.

Jam nje zotëri nga Tirana 42 vjec dua te lidhem me një zonjë per qellime serioze. Cel. 0698132234.

Pershendetje. Po le nr. e telefonit per Alden 40 vjeçe, per zonjen nga Vlora, dhe per ndonje zonje tjeter qe ka shkruar ne gazete që eshte me banim nga Fieri ose nga Vlora.Vetë jam 43 vjeç dhe kam këtë nr. klab 0699787073.

Pershendetje infermiere Oneta! Duke besuar se ua plotesoj kerkesat, ju lë këtë nr. cel. 0688291444.-V Faleminderit!

Jam nje zotëri 64 vjec banoj ne Tirane kerkoj të njoh nje zonje per bashkëjetese te jete me pension. E interesuara të më telefonoj ne numrin tim të telefonit: 0683807335.

Jam një djalë nga Fr. 24 vjeç, jam me punë të mirë dhe gjithçka. Kërkoj një gocë po nga Fr. ose fshatrat përreth për qëllime serioze. Për më tepër pres telefonatë në këtë nr. tel. vod9771969.

Le nr. telefoni per zonjen e kendshme qe kerkon lidhje te qendrueshme 066kw11snp.

I pergjigjem zonjes 40 vjeçe nga Vlora pa femije. Jam një zotëri me arsim te larte. Më mungon

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.