Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

(Vijon nga faqja 27) ngrohtesia shpirterore emocionale, lumturia dhe dashuria, jam shum familar. Nga unë nuk do të zhgënjehet. Për më shumë flasim në nr. telefoni: 0665473497.

Jam nga Shkodra, 38 vjec, desha te njihem me nje vajze ose zonjë per lidhje sekrete. Nr kontaktit eshte ky qe ju nisa sms 0692256494.

Interesohem per gruan nga Tirana 47 vjeçe me arsim ekonomik dhe i lë këtë nr. cel. 0692190434. Ju pres te me shkruani. LIDHJEVETËM PËR QEJF...

Jam X nga Tirana 36 vjec i martuar serioz me pun i komunikueshem me paraqitje dhe fizik te mirë. Kërkoj nje lidhje sekrete me nje femer te martuar qe banon ne Tiranë, Durres ose Gjirokaster e moshes 25-38 vjece. Dua qe lidhja te jetë per qejf e paster pa interes dhe pa i prishur punë njëri-tjetrit. Cel. 0682766448.

Pershendetje! Jam Mikeli nga Tr. 36 vjeç, beqar burrë korrekt e xhentil, dua te njihem me zonje apo zonjë e pakenaqur apo edhe te divorcuar nga Tirana per lidhje te fshehte e te qendrueshme. Më dërgoni sms apo bëni telefonatë në nr. tim: 0699681137.

Jam 43 vjeç nga jugu dhe banues ne Shijak, intelektual dhe me pune te mire. Kerkoj nje lidhje sekrete me nje zonje me norma te mira dhe te ruaj sekretin. Cel. 0698752632.

Intelektual nga Vora e Tiranes 43 vjeç i rregullt dhe teper korrekt. Kerkoj nje lidhje sekrete me nje femer serioze qe vertet i mungon dashuria. Cel. 0686994184.

Jam 37 vjeç, dua një lidhje serioze me një vajzë. Për më tepër lë nr. cel. 0683816677.

Përshëndetje për Anën nga Fieri, i them që do ta ndihmoj në të gjitha aspektet, dhe i lë nr. cel.0699974012. Jam për lidhje sekrete, jam nga Fieri, nëse do mund të më telefononi. Faleminderit për mirëkuptimin.

Jam nje zotëri 40 vjec me banim ne Tiranë i arsimuar me punë i paraqitshem per me teper flasim. Deshiroj te kem nje lidhje te fshehtë me një zonjë e preferoj me mosh te pjekur 39 deri 50 vjece por te jetë e mirë e thjeshtë e sinqertë. Ska rendesi origjina por te jet me banim ne Tiranë ose Durres. Lë nr. cel. 0698456417.

Jam per nje lidhje sekrete me nje femer serioze mosha 30- 40 vjeçe te vetmuar nga Tirana, e cila kerkon nje partner besnik qe dhe ta ndihmoj ekonomikisht. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0698431830.

E lire eshte kafja por nuk pihet me kedo. I bëj ftesë zonje qe e gjen veten ne kete mesazh per nje njohje top sekret e te besushme. Cel. 0698nn80j8.

Përshëndetje kerkoj te lidhem me nje zonje te moshes 40 deri 50 vjeçe te jetë teper sekret te jetë nga Tirana deri ne Shkoder. Për më tepër lë nr. cel. 0699398443. Faleminderit.

Për femrat nga Tirana ose rrehtinat të moshës 40-50 vjeçe që kërkojnë një lidhje sekrete që duan vemendje, respekt për hobi apo për të plotësuar mungesat që kërkojnë kënaqësi, eksperiencë, fshehtësi të ndjehen femra dinjitoze, pa asnjë detyrim reciprok, të marrin në nr. tim të cel. vodclabja0m1pd.

Pershendetje jam nje djal 33 vjec kerkoj nje lidhje sekrete me nje vajzë ose zonje mundesisht nga Korca. Më dërgoni sms në nr. cel. 0699939641.

Jam X le nr. per një zonjë per nje lidhje te fshete sekret i plote 0674403325. Dergo sms ose më bëj një telefonatë të komunikojmë.

Kerkoj nje mike serioze. Jam Eno nga Tirana 55 vjeç, më dërogni sms në këtë nr. cel. vod tcgpktg.

I shkruaj zonjes nga Tirana 50 vjece qe i ka vdekur burri. Edhe mua me ka vdekur gruaja dhe jam 58 vjec. Jam shume i sinqerte korrekt dhe sekretin do ta ruajme perjetsisht. Numri ime eshte: 0686427924.

Kërkoj te lidhem me një femer te kulturuar, për qejf qe vlerson dhe ruan sekretin, mosha deri 48 vjeçe, qe kerkon te njejtat vlera dhe cilesi tek një mashkull. Telefononi ose dërgoni sms në nr. cel. 0692357535.

Per zonjen nga Tirana 50 vjec qe i ka vdekur burri dhe kerkon nje lidhje sekret, le kete nr. cel. 0699318099. Faleminderit.

Kerkoj nje grua ose zonjushë nga mosha 35 deri 40 vjece te jete e sinqerte e paster ne ndergjegje ate qe ben, dua top sekret. Te jete nga Pogradeci ose Korça. Une jam 45 vjec me pune shteti. Lë nr. cel. vdfajapx0x.

Jam nje zotëri 48 vjec nga Shqipëria e mesme jam per nje lidhje sekrete me nje zonje. Ska peroblem mosha mundesish zonja te jetë nga Tr. Shkodra, Fush- kruja, Lezha, Elbasani Librazhdi. Cel. 0682421717.

Jam 55 vjeç, nga Lezha dua të njoh nje zonje per qejf, lidhje shumë te gjatë jo interes jo mashtrim vetem sinqeritet dhe shumë sekret. Lë nr. cel. 0674347818.

Jam nje djalë nga Fieri 26 vjec a ka ndonje zonjë per lidhje sekrete. Cel. 0698465166.

Jam nje zoteri 59 vjec dhe banoj ne Tirane. A ka ndonje zonje qe jeton vetem dhe qe ka deshire te bashkejetoje ose te kete nje mik te sinqerte korrekt dhe larg cdo vesi te keq. Nëqoftese ka ndonje te interesuar te beje zile ne numrin tim të cel. 0665486479.

Jam nje djalë nga Fieri 26 vjec a ka ndonje zonjë per lidhje sekrete. Nëse ka të tilla të marrin në këtë nr. cel. 0698465166.

Jam një zotëri 37 vjeç, dua lidhje sekrete me një zonjë fierake, vlonjate ose lushnjare. Lë nr. tel. 0699981635.

Adi 58 vjec kerkoj te lidhem me nje femer vetem per qejf. Lë nr. cel. 0683134370.

Jam një djale nga Divjaka 35 vjec kerkoj një lidhje sekrete me një zonjë mami mosha 25 deri 45 vjeçe, te jete nga Divjaka ose fshatrat perreth. Lë nr. cel. 0682396900.

Jam 52 vjec i martuar me femije kerkoj te lidhem me nje zonje e cila te dije te respektoj te fali dashuri dhe te ruaje sekretin e lidhjes. Zonja te jete me banim ne Elbasan sepse edhe vete jam nga Elbasani. Nr. cel. 0683762066.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.