Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

German businesmen is searching nice, creative, intelligent women about 25- 40 years. Mobil: 00491736590562.

Përshëndetje Mira, unë kam interes për një lidhje serioze. Jetoj në Gjermani, kërkoj një femër për martesë. Ky është numri im i cel. 004915786947033. NJOFTIME NGA ITALIA

Jam Aldo e jetoj ne Itali, djalë simpatik me cdo cilesi te mire. Jam i interesuar për lidhje me një vajzë serioze te sinqerte e me se simpatike me mirekuptim e horizont. Vajza të jetë deri në moshen 29 vjeçe. Duke shpresuar sa herë për mirë në të ardhmen do doja që të jetonim këtu në Itali. Lë nr. cel. 00393888139329.

Përshëndetje, jam një djalë i rritur në një moshë pjekurie, dua miqësi me një femër që ka mistere dashurie si unë në shpirt e në mendje. Ky njoftim vlen vetëm për ato femra që më vlerësojnë. Për më tepër lë nr. cel. 00393895795953.

Comerciante benestante 67 anni cerca compagna 40-50 anni per convivere in Italia. Vi garantisco economicamente anche i famigliari se hanno bisogno gli aiutero. Telefonare al numero in Italia: 3282666461. Sarete contatatti. NJOFTIME NGA GREQIA

Interesohem te njoh një zonjushe vetem per qellim serioze jam 44 vjec. Për më shume telefono në këtë nr. cel. 6955899648.

Jam nga jugu 46 vjec me banim ne Athinë dhe deshiroj te njihem me nje zonjë. Lë nr. cel. 00306998001668.

Interesohem per bashkejetese me nje grua serioze dhe te sinqerte jam 57 vjeç dhe kam këtë nr. cel. 00306949927360.

Jam Toni 29 vjec nga Shqiperia e jugut, banoj me prinderit e mi ne Selanik. Dua të njoh nje vajze serioze shqiptare qe te banoj ne Selanik apo ketu rreth, vetem per lidhje serioze. Ju vertetoj se jam djale punëtor pa vese te keqia dhe se jam teper simpatik. Tel. 6987118318.

Kërkoj një person për të bashkuar jetën me të, mosha 56- 59 vjeçe, për më tepër lë nr. cel. 00306947602468. Them se do të jetë zonjë me mua.

Jam 40 vjeç nga Shkodra, jetoj prej vitesh në Athinë, jam i divorcuar dua të njoh një femër për qëllime serioze. Për më tepër lë nr. tel. 6996577423.

Jam nga Pogradeci 38 vjeç, kërkoj një lidhje serioze me një vajzë banoj në Athinë dhe kam këtë nr. cel. 6906733155.

Pershendetje. Jam i interesuar per gocen qe do nje djale nga mosha 37-40 vjeç me banim ne Greqi. Le kete nr. telefoni: 6909386461.

I përgjigjem Anes 32 veçe, jam Fadili jetoj ne Greqi. Deshiroj lidhje serioze me mua. Ju mirëpres në këtë nr. cel. 00306995340924.

Jam Goli nga saranda dhe jetoj ne Greqi, deshiroj te komunikoj me Anxhelen. Jam 33 vjec. Dhe kam këtë nr. cel. 00306951555525.

Jam Kristo 37 vjec nga Tirana banoj rreth 20 vjet rrjesht ne Selanik. Jam i divorcuar me 2 femije. Femijet banojne me ish gruan. Dua te njihem me nje vajze apo grua deri ne 37 vjec per te krijuar nje lidhje te re pse jo dhe serioze. Jam mashkull shume simpatik dhe shume romantik dhe po te njihemi nga afer do ta kuptoni dhe vetë. Jam shume djale i embel. Kam pune te mire dhe banesen time. Per me shume flasim nga telefoni apo nga afer pasi te jemi njohur. Tel. 6978106159.

Jam Luani nga Elbasani, rreth 50 vjec. Dua te lidhem me nje femer qe ti pershtatet kesaj moshe. Nuk do kursehem per te. Do ta ndihmoj ne maksimum. Faleminderit dhe lë këtë nr. cel. 00306993308786.

Pershendetje jam një djale serioz i sjellshem i dashur me banim edhe pune ne Athinë, me ekonomi te mire. Jam i interesuar për Atlanten nga Tirana. Lë nr. tel. 00306978892524.

Përshendetje jam nje djale 40 vjec nga Shqiperia e mesme qe punoj dhe jetoj ne Greqi. Kërkoj nje vajze per qellime serioze, per me teper le nr. telefoni: 00306974708488. Ju pres. Tomi.

Jam një djalë nga Vlora kërkoj një vajzë për martesë. Për më tepër lë nr. cel. 00306944803159 dhe 6943816835.

NJOFTIME NGA SHQIPËRIA

Jam X nga rrethinat e Durrësit, buzë autostradës në mes të Durrësit e Tiranës, poshtë Vorës, jam 57 vjeç, gruaja më ka vdekur, jetoj me një djalë të vetëm, dhe e kam të martuar dhe me nanën time, me shtëpia te mia private me 2 hyrje 6 dhoma. Jam shumë i mbajtur, nuk tregoj për moshën që kam, jam 57 vjeç, jam në mardhëniei pune, gëzoj shëndet të plotë dhe shumë të pastër, jam kundër duhanit, bixhozit, mashtrimit e alkolit, bëhet fjalë për martesë me një zonjë 4750 vjeçe e sinqertë, transparente e pa vese të këqia pa njeri në ngarkim. Unë jam 1.75 i gjatë, dorë e bardhë mysliman, pranoj çdo lloj feje. Lë nr. cel. 0682992306.

Jam një zotëri me origjinë nga jugu, banues në Tiranë, 68 vjeç, pa probleme familjare, me ekonomi të mirë, kërkoj një grua me moshën 60-70 vjeçe për shoqëri. Lë nr. tel. 0699203341. Jam shumë i urtë dhe me kulturë të lartë.

I përgjigjem zonjës Lida 55 vjeçe dhe ndonjë zonjë tjetër rreth kësaj moshe që janë të vetmuara. Unë jam një zotëri nga Tirana 60 vjeç me një paraqitje shumë të mirë, nuk tregoj për këtë moshë, duke më i ri, njeri i kompletuar, me punë, larg çdo vesi të keq, si alkoli, duhani, bixhozi etj. Njeri shumë familjar, gruaja më ka vdekur, fëmijët janë rregulluar kanë jetën e tyre, nuk kam detyrim ndaj askujt. Cila e sheh të arsyeshme në këtë njoftim të më telefonojë në këtë nr. cel. 0666661254. Faleminderit për mirëkuptimin.

Jam nga Jugu, 62 vjeç, i divorcuar. Kërkoj një lidhje serioze. Kush nga zonjat kërkon të bisedojë, të më telefonojë në këtë numër: 0665325996

Për zonjen 50 vjeçe nga Tirana që ka vite që i ka vdekur burri, i lë nr. cel. 068ADAPwAD. Jo anonime.

Për Shpresën 52 vjeçe e ve që çalon pak, po i lë këtë nr. cel. 068ADAPwAP.

Jam një zotëri nga Tirana, 50 vjeç, kërkoj të lidhem me një femër për qëllime serioze. Për më tepër lë nr. cel. 0665305312.

I përgjigjem zonjës Aida nga Fieri dhe i them që është e mirëpritur në këtë nr. telefoni: 0694307056. Jam pa vese dhe e vlerësoj një femër. Jeni e mirëpritur.

Jam Beni 37 vjeç nga Tirana, banoj në Itali, jam i divorcuar jo për fajin tim, dhe kam një fëmijë që banon me ish gruan. Jam tip i qetë dhe i sinqertë, larg alkolit dhe duhanit. Dua të lidhem me një vajzë të vuajtur dhe të sinqertë, nuk ka rëndësi bukuria maksimumi 30 vjeçe, për bashkëjetesë ose martesë. Dhe me një fëmijë nuk ka problem për të kaluar jetën sëbashku. E interesuara nuk do të zhgënjehet. Cel. 0665498899.

Jam X nga zonat eurale të Durrësit, buzë autostradës poshtë Vorës, jam 57 vjeç, gruaja më ka vdekur, jetoj me një djalë të vetëm dhe e kam të martuar dhe me nënën time e me shtëpiat e mia private prej 6 dhomash me 2 hyrje, jam intelektual elegant shumë i mbajtur, tepër tolerant, aspak xheloz, jam larg duhanit, alkolit dhe bixhozit. Dëshiroj martesë me një zonjë me cilësi të mira e pa vese të këqia nga mosha 47-52 vjeçe. Unë jam 1.75 i gjatë, dorë e bardhë, musliman, 67 kg. Dëshiroj një martesë të rregullt. Tel. 0699600987.

Jam një 61 vjeçar nga Tirana me pension, bashkëshortja më është ndarë nga jeta, ka kohë. Nuk tregoj për moshën që kam, nuk kam njeri në ngarkim, jam njeri serioz, përsa i përket jetës familjare. Shpresoj që mesazhi im të gjej vlerësim nga ndonjë zonjë që mund ta vlerësoj mesazhin tim, të ketë tipare të përafërta me mua. Të mos ketë njeri në ngarkim, të jetë serioze, të mos ketë probleme të natyrave të ndryshme, të jetë në prag të pensionit ose porsa të ketë dalë në pension. Tek unë do të gjejë sinqeritetin, besueshmërinë, dhe mirëkuptimin. Faleminderit. Cel. 0674439589.

Jam një zotëri nga Tirana 60 vjeç, banoj vetëm, kërkoj një zonjë të të jetë nga Tirana dhe të jemi në një lidhje miqësore dhe të sinqertë dhe të ëmbël dhe të qëndrueshme. Zonja të jetë 50 vjeçe e lart të jetë e mbajtur, pa probleme dhe e sinqertë. Unë jam një zotëri shumë i rregullt pa as më të voglin problem. Prandaj kush e ndjen veten të rregullt dhe të sinqertë, të më dërgojë sms në këtë nr. cel. 0683798824.

Jam një burrë nga Lapraka 45 vjeç i divorcuar pa fëmijë, kërkoj një grua të divorcuar nga burri, e dua për të krijuar familje jo për tallje. Të jetë deri në moshen 43 vjeçe. Pres telefonata jo tallje në telefon se për halle e kam nxjerr numrin dhe jo për qejf. Të jetë punëtore dhe jo dembele. Nr. tel. 0688408288.

Jam 48 vjeç, lindur dhe banues në Tiranë, beqar, i pa martuar, jetoj vetëm, e ndjej veten shumë të vemtuar, korrekt, pa vese, dhe dëshiroj një lidhje serioze me një person që të jetë i ngjashëm pak me mua. Kam shtëpin time dhe një biznes të vogël, jetoj vetëm. Dua të jem çift. Cel. 0682221742.

Jam nga Elbasani 52 vjec kerkoj te lidhem me nje zonjë po nga Elbasani. Zonja e interesuar te me telefonoje në këtë nr. cel. 0683762066.

Pershendetje jam Fisniku shume simpatik dhe king, interesohem per një njohje te re dhe speciale me një vajze te re dhe te bukur deri ne moshen 35 vjeçe. Të interesuarat mund te dergojne sms në këtë nr. cel. 0696265383.

Pershendetje jam nga Durrësi 41 vjec dua te njihem me nje zonje simpatike per nje lidhje te gjate te dijë te respektoj dashurine. Nga une nuk u zhgenjej per me teper ju le nr. cel. 0683781744 ose më dërgoni sms.

I përgjigjem zonjës 50 vjeçe që i ka vdekur burri, më dërgo sms në këtë nr. cel. vod.mtjk1xj.

Jam nje 43 vjeçar i ardhur ne Tirane dhe kam qene i martuar dhe tani jam i ndare nga gruaja dhe pa femije ne ngarkim. Dua te njoh nje vajze vetem nga Tirana te jete 40 vjeçe e poshte dhe dua qe femra te mos kete probleme por te jete e lire. Ju lutem femra e interesuar te me beje nje telefonatë ose sms dhe ju lutem jo per interes por vetem per tu njohur dhe pastaj ja leme kohes. Telefoni im është: 0692140069.

Per z. Shpresa 52 vjece e ve si dhe per 50 vjecaren nga Tirana qe ka vite qe i ka vdekur burri dhe per cilendo femer tjeter qe do lidhje te fshehte. Une njeren do te mbaj. Tek une do te gjeni ate qe ju ka munguar gjer me tani. Nuk jam engjell por nje person mjaft i thjeshte por me shpirt te paster e zemer te madhe. Vecse duhet te dish qe te perfitosh nga ai burim i shterrshem dashurie. Lë nr. cel. Amcgmawmtp. Ju mirepres me shume respekt. Nga une skeni për tu zhgenjyer.

Cila është ajo femer e kultur e arsimuar qe vlerëson dhe ruan sekretin dhe kerkon te njejtat vlera dhe cilesi tek nje mashkull, te jetë nga zona e Malësisë së Madhe Shkodër. Tel. vod.2357jdj.

Jam 45 vjeç me trup super pamje keqisti te gjith te rinjte me shikojne me lakmi por ngaqe jam familjar dhe me autoritet nuk mund te gjuaj femrat rrugeve. Kërkoj miqesi me nje femer super sekrete te jete klasi beqare ndersa e martuara qe shkon si shok me burrin mosha 20-40 vjeçe kjo e fundit te jete ne forme. Unë jam nga qyteti i Sh. Lë nr. cel. 0674735623.

Jam nga Pg. le numer telefoni per vajzen nga Pg. qe jeton ne Austri per te komunikuar. Cel. 0674979530.

Përshëndetje jam nje burre i divorcuar pa femije ne gjendje te mire ekonomike. Kërkoj te lidhem me nje femer per qellime serioze, mosha ime aktuale eshte 52 vjec. Te interesuarat te kontaktojne ne kete nr. telefoni: 0665362686.

Jam Adi 28 vjeç nga veriu (dore e zeze) kerkoj të njoh nje goc per lidhje serioze. Për më tej po le nr. cel. 0699263956.

Jam nje zoteri qe banoj ne Tirane. Jam ne pune shteti, jetoj vetem pa njeri ne ngarkim. Jam njeri i drejte, i kulturuar, i arsimuar dhe s’kam vese. Kerkoj per martese nje grua të moshës 45-50 vjece, së ciles do t’i dhuroj respekt, dashuri pafund dhe perkushtim perjetë. Lë nr. cel. 0698686399.

Kam deshire te komunikoj me dy zonjat, që ju ka vdekë bashkshorti qe janë te vuajtura. Njera korcare rrin ne Tirane, dhe tjetra tiranase. Vuajta vujtjen e kupton. Nëse deshiron më merr në këtë nr. tel. 0682698222. Ju lutem jo pa numer. Nuk dua aventura, skemi mosh as kohë.

Jam nje mëso burrë me gruan te semure. Kam nevoje per nje lidhje te fshehte mundesisht afatgjate, nga mosha 30 vjeçe e lart, jo lekiste dhe mendje madhe. Por njeri i thjesht sic jam vete. Kush e gjen veten ne kete mesazh, të telefonojë në këtë nr. cel. 0696517735. Jo me privat dhe per tu tallur.

Pershendetje lexues, do me pelqente te njihja nje vajze te kendshme, inteligjente, simpatike te jete nga qyteti i Tiranës, do ishte akoma me mire, te jete gjimnaziste deri 25 vjeçe. Jam i sapo diplomuar i punesuar per me teper mund te kontaktojme ne nr. cel. 0674868627.

E veshtire te krijosh nje lidhje, sidomos të nje natyre te tille ku kerkon qe ajo te jete sekrete. Por ajo behet e bukur nese perputh deshirat, shfrytezon mundesit e vlereson sinqeritetin. Ajo zonje qe vlereson kete mesazh do vertetoj se s’ka gabuar. Lini mesazh në nr. cel. 0665388951.

Desha njohje me nje vajze per qellime serjoze mosha 35 deri 40 vjeçe te jete nga Shqiperia e mesme apo juglindje. Për më shume flasim ne telefon 0699904304.

Po shkruaj me shpresen se do te mund te jete, e te ezgistojë vertet nje femer rreth te 40-tave e thjeshtë dhe e sinqertë qe është e interesuar per nje lidhje sa ma te gjatë, miqesore e shoqerore pa ndonje interes. Per te interesuaren po le nr. e telefonit: 0699338415. Faleminderit.

Përshëndetje vajza, jam 38 vjeç i divorcuar nga Vl. Kerkoj te njihem me nje vajzë te mire te dashuroj dhe respektoj familjen. Mundesisht te jetë nga Skrapari ose Berati. Faleminderit. Cel. 0698954916.

I përgjigjem zonjës 44 vjece e vuajtur në jete që kërkon një zotëri jam Fabiani 48 vjec di të vlerësoj një femër. Ju mirpres në këtë numër telefoni: 0663325325.

Jam nje zoteri 50 vjeç, banoj ne Durres, dua te kem nje mikeshë vetem per qejf, jo materialiste. Më dërgoni vetem sms në këtë nr. cel. 0699514961. Më dërgoni vetem sms.

Aktualisht jetoj jashtë Shqiperise, por vij per pushime aty. Prej 3 vitesh jam ndarë me gruan, nuk komunikoj fare me te ketu ku jam. Nuk jam i vendosur per tu rimartuar, por do te deshiroja nje mardhenije te afert me ndonje grua me te cilen te ndanim respektin dhe dashurine per njeri tjetrin, sigurisht te ndihmonim dhe njeri-tjetrin brenda mundesive qe kemi. Ajo qe kam une shume nevoje eshte ngrohtesia dhe sinqeriteti. Une jam i moshes 65 vjec, por shume i mbajtur, nuk pij duhan, kam arsim te larte, di te respektoj nje femer. Do te deshiroja te njihesha dhe te bisedonim direkt me nje femer te moshes 55- 65 vjeçe, pra te brezit tim. Mund te komunikoje me mua me e- mailin tim: uniko1949@ yahoo. ca Ju faleminderit.

Jam 30 vjeçar beqar, ajo çfarë kërkoj është një femër të veçantë mosha 20-35 vjeçe me të cilen kam dëshirë të krijoj një mardhënie të veçantë. Për më tepër lë nr. cel. VOD9P91G10 dhe e- mail

gaitanog@yahoo.com

Lë këtë nr. cel. 0033753222924 për atë vajzë që don lidhje serioze. Nuk ka rëndësi vëndi por njeriu i sinqertë. Faleminderit.

Jam Arbeni po e le kete mesazh për Linden 24 vjeçare besoj se i plotesosoj kushtet per ate vajzë. Le te me kontaktoj ne adresen e emailit goniagron7@gmail.com dhe mbas kontaktit do ketë dhe numrin tim te telefonit. Faleminderit.

Jam qytetar Grek dua te martohem me nje vajzë shqiptare mosha 30-42 vjeçe, të krijoj familje dhe femije. Unë kam punën time në Spanjë Madrid në një kafe dhe restorant. Lë nr. cel. 00306977194588 dhe adresë emaili: petertsoni@hotmail.com

Jam Fatosi nga Tirana, dua te lidhem me nje vajzë per seriozisht te jetë e bukur e sinqertë te jetë nga mosha 18- 23 vjeç. Për më tepër po le numrin e telefonit: 0685332133 ose numrin tjeter 0685897156. Mos më telefononi pa numer se nuk u përgjigjem.

Për gruan nga Tirana 53 vjeçe besnike dhe shumë e sinqertë, jam i interesuar t’ju njoh. E respektoj për cilësitë e saj. Aktualisht unë jetoj jashtë shtetit, është ca larg, por vij rregullisht në Shqipëri. Mosha ime 65 vjeç, por jam shumë i mbajtur dhe kam të njëjtin karakter me të. Nuk pij duhan, jam me arsim të lartë, dhe normal në pamje. Mund të më dërgosh email në adresën time: uniko1949@ yahoo. ca, ose lini numrin e telefonit këtu dhe unë do ju marr.

Jam Luani 37 vjec nga Lezha dhe kerkoj lidhje sekrete me ndonjë zonjë dhe goca nga Lezha ose Laci. Më dërgoni sms ose telefononi në nr. cel. 0682913729.

Lë nr. tel. vod. 2716539 për lidhje serioze, mosha e zonjushës të jetë 30-40 vjeç, vlen dhe për zonjushen nga Tirana 40 vjeç.

Jam mashkull 35 vjeç, jetoj prej 10 vjetësh ne Shqipëri. Jam i huaj punoj dentist. E dua nje femer sinqertë, nga 20 deri 30 vjeçe. Cel. 0696370914.

Jam me punë ne Zvicer pres një fat te mirë per ate grua që është e intereseuar. Ju mirëpresim te lajmroni ne skype: deni.deni915 provoni fatin nuk i dihet.

Kerkoj të njoh nje femer mosha 20-30 vjece per lidhje miqesore. Jam me arsim te larte i vetmuar banoj ne Tirane 55 vjec ish oficer. Tel. 0686457772.

E kam te nevojshme per nje lidhje sekrete vetem mos te jet lekiste e aventuriere te jetë mosha 35-45 vjece te jetë nga Fieri pse jo dhe nga Patosi. Kush e ndien veten ti pernbahen sms pa tallje numri im eshte 0699345312. Faleminderit.

Pershendetje goca të moshës 25 deri 33 vjece interesohem per qëllime serioze. Jam nga Durrësi. Cel. 0692357161.

Jam nje zoteri 63 vjec nga zona e Shkodres dua te lidhem me nje zonje per qellime serioze martesore. Jam i fese se krishtere jam i divorcuar me gruan dhe kam shtepine time. Zonja te jete e thjeshte e punetore. Nese ka ndonje zonje te me telefonoje ose te me dergoje sms ndersa zileve nuk u pergjigjem fare. Nuk e dua per shoqeri por e dua me jetu me të. Lë nr. tel. o68677i65o.-v

I përgjigjem grave të divorcuar me një fëmijë, lë nr. cel. 0683019221.

Jam nje qytetar i rregull ne leximin e gazetes tuaj sepse eshte nje gazete e vecantë ku gjejmë çlodhjen e shpirtit dhe një urë lidhje brenda vendit dhe jashtë shtetit. Lë këtë mesazh për zonjen nga Tirana që i ka vdekur burri prej vitesh. Jam Gimi dhe kam nevojë për një shoqe për një lidhje serioze, të jetë larg çdo vesi të negativ me ndërgjegje dhe sinqeritet. Kam një biznes timin. Lë nr. cel. 0699191778.

I pergjigjem zonjes nga Vlora qe eshtë e divorcuar 40 vjece pa femi qe nuk ben femij. Jam po nga Vlora serioz korrekt pa vese i divorcuar kam shtëpitë e mia me ekonomi te mirë. Kam dhe nje biznesin tim. Për me shum po le nr. telefoni: 0692276196.

Jam nje djale nga Rogozhina 35 vjec kerkoj një lidhje sekrete me një zonjë mosha 25 deri 45 vjeçe, te jete nga Rogozhina ose fshatrat perreth. Lë nr. cel. 0682396900.

I pergjigjem zonjes 50 vjeçe nga Tirana qe i ka vdekur burri. Jam 54 vjeç jam dhe un i ve i mbajtur nuk tregoj per moshen. Kerkoj nje mike te sinqertë dhe besnike. Per komunikim lë nr. cel. amc.46.52.460. Nuk pergjigjem numrave privat.

Jam nje djalë nga Fieri 26 vjec a ka ndonje goce serioze qe ka deshire te njihet me mua. Për me teper ju lë nr. cel. 0698456166.

Jam Aldo 55 vjec le numrin e telefonit per Liden qe te njihem nga afer se i plotesoj te gjitha kushtet qe kerkoni duke ju falenderuar dhe rerpektuar. Cel. 0699196582 si qenie femërore.

Per Valentinen, lë këtë nr. telefoni: vod5142039. Shpresoj të jeni korrekte, serioze dhe e sinqertë.

Per Liden 55 vjece e kompletuar. Mendoj se i permbush kerkesat tuaja. Per me shume ja lem komunikimit ne telefon: 0683634011. Faleminderit.

Per Valentinen 44 vjeçe le nr. cel. amc6962690. Jam i arsimuar, jetoj ne Tirane, me mungon ajo qe ju mungon dhe Juve, shpresoj te jeni e sinqertë dhe serioze.

Jam Armandi nga Tirana 38 vjec, dua te lidhem me ndonje vajze simpatike mosha 25-35 vjeçe, te jete vetem nga Tirana ose te banoje ne Tirane. Pres vetem sms në këtë nr. cel. 0688437699.

Jam nje zotëri 40 vjeç, dua të lidhem me një femër për martesë mosha 25-40 vjeçe. Për sqarime lë këtë nr. cel. 0683773351. Jo për tallje apo lojra kafenesh.

Per vajzen kosovare le këtë numër telefoni: 0692267886. Jam nga El.

Pershendetje jam nje zotëri 41 vjeç, kerkoj nje vajzë apo zonje nga mosha 25 gjer 35 vjeçe per lidhje serioze te thjeshte. Ju mirëpres me zile ose sms 06wwpje1pw. Ju faleminderit per mirëkuptimin.

Quhem Edi jam nga Dr. qyteti, 28 vjeç, beqar, me arsim të mesem, 1.70 i gjatë, me tipare të rregullta, kërkoj një vajzë mbi 19 vjeçe, për lidhje serioze. Cel. 0686930566.

Jam Albani nga Klosi 30 vjeç, desha lidhje me vajza ose zonja matjane. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0699429561.

Jam Albani nga Klosi 30 vjeç, ku janë vajzat e mamit kanë humbur krejt nuk kujtohen fare. Më dërgoni zile ose sms në nr. cel. 0685620355.

Kerkoj nje zonje ose zonjushe qe te jete e sinqerte me shpirt te paster, që i mungon dashuria ngrohtesia, jo per interes, mosha 35 deri 40 vjeçe qe te jete nga Pogradeci ose Korca, për top sekret. Une jam 45 vjec me pune në shtet me shkollë të lartë i martuar me dy femije. Por ashtu i kam punet kur të takohemi tja shpjegoj. Nr. im është: 0692527909. Telefononi kur të doni.

Jam “Profesori” nga Tirana, kerkoj lidhje serioze me nje femer te moshes deri 39 vjece, te bukur, të embel, te sinqerte, te pelqeje lulet, parfumet, veren e kuqe. E interesuara te telefonoje ne cdo kohe ose të dërgojë sms në nr. cel. 0698791933.

Jam X nga Tirana me origjinë nga jugu me shkoll dhe punë me kulturë qytetare pa asnje ves te keq shumë i sinqertë. I pergjigjem Shpreses 52 vjece, nëqoftëse është dakort po i le numrin ne gazet 0665666608. Nr. të fshehtë nuk u pergjigjem.

Kërkoj nje zonje ose zonjushe që të jete e sinqerte me shpirt te paster, që i mungon dashuria dhe grohtesia, jo per interes, mosha 35 deri 40 vjeçe qe te jete nga Pogradeci ose Korca, për top sekret. Une jam 45 vjec me pune në shtet me shk. të larte i martuar me dy femije. Por ashtu i kam punet kur te takohemi tja shpegoj. Cel. Vdf.Akapx0z. Telefononi kur të doni. Me respekt Niko.

Intelektual nga Vora e Tiranes 43 vjeç, i rregullt dhe teper korrekt. Kerkoj nje lidhje sekrete me nje femer serioze qe vertet i mungon dashuria. Për më tepër lë nr. cel. 0686994184.

I pergjigjem Shpreses 52 vjece e cila calon pak duke i lënë nr. telefoni: o696652o2o.

Përshëndetje! Jam nje 58 vjecar nga Tirana, i kompletuar dhe i arsimuar, i paraqitshem dhe me trup te rregullt 1.80 i gjatë. Ndodhem ne Tirane, ne vendlindjen time, pas shume viteve ne emigracion. Jam ne kerkim te nje lidhjeje serioze dhe te qendrueshme, me nje femer te moshes, 45-55 vjeçe. Nuk me mungon asgje, vec njeriut te duhur ne jete. Telefonatave dhe sms me sens abuziv nuk u pergjigjem. Si fillim preferoj sms. Faleminderit! Për më tepër lë nr. cel. 0699678657.

Jam esmer 32 vjec jetoj vetem fare ne Vlore a ka ndonjë vajze qe do te kete një djalë per veten jam i thjeshte. Për me shumë lë nr. tel. 0698187319.

Peshendetje interesohem per Anen 25 vjece që është e ndarë, per me tepër po le numrin tim të cel. 6932673495. Faleminderit.

Për z. Atlanta 39 vjeçe lë nr. tim të cel. 0694747264. Faleminderit.

Për vajzen nga Pogradeci që jeton në Austri lë këtë nr. cel. 0699193695.

Jam nje zoteri qe banoj e punoj ne Tirane, i shkolluar e i kompletuar ne te gjitha drejtimet. Dua nje femer per lidhje serioze rreth 50 vjece. Ju le nr. cel. 0699377300. Faleminderit.

I përgjigjem zonjes që nuk ka femije. Numri im është ky: 06925922o8.

I pergjigjem zonjes 50 vjeçe nga Tirana qe ka vite qe i ka vdekur burri, dhe i le kete numer telefoni: 0674385354.

Jam nje 34 vjecar nga Dr. le nr. per ndonje femer qe kerkon ngrohtesi dhe mbeshtetje: 066ly11sop.

I pergjigjem z. Valentina 44 vjeçe dhe i le nr. e telefonit: amcgxdmxt0.

I përgjigjem Valentines 44 vjece dhe i le kete nr. 0688291444 i sigurt se ia plotesoj kerkesat e saj. Jam i arsimuar, i kulturuar me sjellje, etike e qytetari te spikatur.F aleminderit!

Jam Erioni 31 vjec nga Shkodra. Jam me shkolle te larte dhe gjendje te mire ekonomike. Dua te lidhem me nje vajzë per qellime serioze. Më dërgoni sms në nr. cel. 0698313226.

Pershendetje! Kerkoj nje grua per martese nga mosha 48- 52 vjece. Unë banoj ne Tirane, jam i arsimuar, i qyteteruar e i punesuar, pa vese dhe shume korrekt. Për më tepër lë nr. cel. 0699319022.

Përshëndetje Atlanta po deshironi mund te flasim ne kete andresë emaili: arbenbeni02@gmail.com. Ju faleminderit.

I përgjigjem zonjes 50 vjeçe qe i ka vdekur burri. Une jam 38 vjec i martuar simpatik serioz i mire ne cdo drejtim. Më shkruaj ne adresen e emailit nëqoftëse ke deshire te n j i h e m i emiljano1973@hotmail.com. Faleminderit.

Jam 44 vjeç dua të lidhem me një vajzë mosha 34-40 vjeçe për lidhje serioze. Nëse është ndonjëra, të më kontaktojë në këtë adresë emaili: goniagron7@gmail.com. Faleminderit.

Jam Keti 40 vjec, një person i sinqertë, i rregullt pa vese, serioz i llogjikshem i edukuar dhe shume njerezor. Kerkoj te njihem me një vajzë qe ka pak a shume keto cilesi dhe qe di te vleresoj personin per ate cka eshte. Mirëpres cdo te interesuar në këtë nr. cel. 0673966305.

Jam Tini jetoj jashtë i ndarë pa femijë deshiroj te lidhem nje vajzë mosha 35-39 vjeçe dhe me e vogel se 35 nuk ka problem. Le të ketë patur nje histori apo nje martesë rendësi do te kete per mua qe te di te respektoj dashurinë. Për më shumë hollësira lë adresën time të emailit: tinialtin49@gmail.com

Jam 41 vjeç i divorcuar kam dy femije te cilet jetojne me ish bashkeshorten. Kerkoj nje femer per qellime serioze me moshe deri 35 vjeçe, te jete e komunikueshme inteligjente dhe fisnike. Jam ne gjendje te mire ekonomike. Nr. im është: 0693082824.

Po e le kete mesazh per vajzen 41 vjeçare nga jugu zemra e plagosur po jeni e intresuar akoma me s h k r u a goniagron7@hotmail.com

I them zonjes qe eshte e divorcuar se jam 48 vjec rri ne Tirane. Jam beqar dhe numri im eshte klab 0693175992.

Përshëndetje vajza, quhem Leksi jam 38 vjeç, jetoj dhe punoj në Tiranë, jam me arsim. Dëshiroj të njoh një femër për qëllime serioze dhe të dijë të vlerësojë idenë e kësaj njohjeje. Cel. 06925552000. Me respekt.

Përshëndetje, jam një zotëri nga Tirana, gruaja më ka vdekur, 2 fëmijët janë në jetën e tyre të lumtur. Unë banoj vetëm në shtëpin time, prandaj kërkoj një mike nga Tirana të jetë e mbajtur pa probleme. Zonja të jetë nga mosha 50 vjeçe e lart, për një lidhje top sekret të qëndrueshme e të sinqertë. Për këtë i bëj thirrje zonjës nga Korça që banon në Tiranë dhe për zonjen 50 vjeçe nga Tirana që i ka vdekur burri, besoj do jemi miq të mirë. Për më tepër lë nr. tel. 0686465383. Faleminderit.

I përgjigjem zonjes nga Tirana mosha 50 vjeçe, dhe për komunikim i lë këtë nr. telefoni: 0692167053.

Përshëndetje jam nga Durrësi 43 vjeç, kërkoj të njoh një zonjë të dijë të vlerësojë dashurinë. Për më shumë lë këtë nr. cel. 0699907844.

Jam Arjani 21 vjeç nga qyteti i Tiranës, simpatik, trup i bukur, kërkoj të njoh një vajzë të bukur, simpatike të dashur për lidhje serioze mosha 18-20 vjeçe. Nr. im është: 0686546041.

Kërkoj nje femër serioze për martesë mosha 20-35 vjeçe. Ajo që është e interesuar lë nr. cel. 0037744517051.

I përgjigjem Oretes që punon në mjekësi, jam nga F.Kruja 47 vjeç, me familje i punësuar lë nr. cel. 0665413143.

Jam 1.73 i gjatë, pesha 78 kg. i pashem. Pjesa tjeter me poezi: Jam nje zotri nga jugu mendjen e kam ndare do ta gjej nje nuse nje muaj e me pare. E dua te jet e mire te mos kete te share e dua bukurane shpirtin të ma mbaj gjalle. Te jet ne pune apo me zanat te jetë nga qyteti edhe pa arsim te lartë. Punoj e jetoj ne mes te Tiranes ku ja thot bilbili si ne maje te thanes. Jetoj singell pa njeri ngarkim jam i arsimuar kerkoj fatin tim. Moshen nuk e njoh shendeti top fare me hyn ne pune nje mbi 53 vjecare qe ta mbaj e të mos e leshoj fare. Cel: 0697611913. Faleminderit.

n

LIDHJE VETËM PËR QEJF...

i

Përshëndetje jam nga Fieri, kërkoj një lidhje sekrete me ndonjë vajzë ose zonjë nga Fr. Vl. Lu. Ju mirëpres në këtë nr. cel. 00306992374883. Pres vetëm zile.

Jam nga Tirana 52 vjeç. A ka ndonjë zonjë që don të kete lidhje sekrete me mua. Të jetë nje lidhje e rregullt dhe pa djallëzi. Të jet një lidhje që ta kuptojmë njëri-tjetrin. Për më tepër po lë këtë num telefoni: 0683863951.

Jam nje zotëri 40 vjec me banim ne Tiranë serioz me punë i paraqitshem. Deshiroj te kem nje lidhje te fshehtë afatgjate me një zonjë qe banon ne Tiranë ose Durres. Ska rendesi origjina as mosha por te jetë e paraqitshme e sinqertë e komunikueshme. Ju

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.