Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

(Vijon nga faqja 27) lutem prezantohuni me nje sms e jo zile në këtë nr. cel. 0698456417.

Jam nga Tirana kërkoj një mike po nga Tirana, simpatike të rregullt pa probleme shëndetësore, për një lidhje të fshehtë të qëndrueshme, të sinqertë e të bukur. Zonja të jetë e moshës 50-58 vjeçe dhe mundësisht të jetë e vetme se dhe unë banoj vetëm në shtëpinë time. Jam njeri i mbajtur pa asnjë problem, prandaj zonjat të mos ngurrojnë të marrin në telefon në nr. 0683798822. Faleminderit.

Jam 40 vjec i martuar banoj ne Tirane doja ndonje zonje per lidhje sekrete. E interesuara mund të telefonojë në këtë nr. cel. 0697727022. Telefono nuk do mbetesh e zhgënjyer.

Jam Ladi 35 vjec nga Tirana i martuar i kompletuar ne te gjitha drejtimet per me teper flasim kerkoj te kem nje lidhje sekrete me nje femer te martuar qe i mungon ngrohtsia dhe dashuria e nje mashkulli. Dua qe lidhja te jet per qejf pa interes banuese ne Tiranë ose Durres e moshes deri 40 vjece. Cel. 0682766448.

Jam Elti nga Tirana 33 vjec dhe kam deshirë te njiem me një zonjë vetem per qejf që di ta leversoj qejfin. Kush ka deshire te me telefonoj te ky numer telefoni: 0696436139. Me respekt nga un Elti dhe ju lutem jo me numer privat se nuk u përgjigjem unë.

Jam Adi 25 vjeç dua të kem lidhje me një grua deri në moshen 50 vjeçe. Për më tepër lë nr. cel. 069,wa,md,wjm.

Pershendetje, jam 21 vjec dhe jetoj ne Tiranë. Kerkoj te njihem me femra te moshave te ndryshme vetem per disa momente argetimi ne fshehtesi. Per te gjitha te interesuarat te dergojne e- mail ne: alb.studio@hotmail.com

Pershendetje nga Brukseli. Jam 45 vjec, i divorcuar, i gjate 1.78, i pashem, serioz, jetoj dhe punoj ne Bruksel prej 15 vitesh, kam apartamentin tim te blere, kam dyqane te lena me qera ne Shqiperi, jam me profesion jurist. Në Shqiperi kam punuar ne fuksione drejtuese, gjendjen ekonomike shume te mire, kerkoj lidhje serioze per te krijuar familje, me nje vajze te moshes 2532 vjeçe, te jete e pashme dhe serioze, te kete deshire integrimin. Kush është e interesuar per nje jete te qete te bukur dhe te lumtur, te komumikoj ne kete adrese. alb.bruksel@gmail.com. Faleminderit për mirëkuptimin.

A ka ndonjë zonjë nga Durrësi që është plot simpati dhe ndjehet e vetmuar dhe e harruar. Jam një zotëri nga Lu. Intelektual, i punësuar me punë tepër të rëndësishme shtetërore rreth 50 vjeç. Jam larg duhanit, alkolit etj. tepër sekret. Lë nr. cel. O69978O311.

Jam 43 vjeç nga jugu dhe banues ne Shijak, intelektual dhe me pune te mire. Kerkoj nje lidhje sekrete me nje zonje me norma te mira dhe te ruaj sekretin. Cel. 0698752632.

Nese ndihesh e vetmuar e me zemren e coptuar, nese kerkon nje mik qe te te vleresoj ne radhe te pare si njeri e pastaj si femer. Nëse do qe te kurosh zemren tende, me shkruaj në këtë nr. cel. 0685713676 jam ketu per te dhene nje pjese te zemres time. Jam nga Fieri 52 vjeç.

Kerkoj te lidhem me nje zonje te moshes 40 deri 50 vjeçe për lidhje sekrete te jete nga Shkodra te mos jet materialiste nuk do te mbetet e zhgenjyer pasi dua nje njeri me zemer te paster. Nuk e dua per aventurë. Nr. im është: 0699398443 e dua qe ta kem shok dhe gjithcka.

Jam nje zotëri nga Saranda 45 vjec deshiroj nje lidhje te fshehtë pa prishur pune njeri tjetrit te jete vetem nga Saranda ose përreth. Pres vetem sms në këtë nr. cel. 0699171609.

Jam nje djal nga Fieri 26 vjec a ka ndonje zonjë per lidhje sekrete 0683751971.

Jam X le nr. per një zonjë per nje lidhje te fshehte sekrete të plote 0674403325. Dërgo sms në këtë nr. tel. të komunikojmë.

Përshëndetje a ka ndonjë zonjë që ndihet vetëm. Lë nr. cel. 0696161569.

Jam nje zoteri 45 vjec banoj ne Tirane a ka ndonje vejushe te sinqerte per nje lidhje te fshehte dhe te bukur. Për me teper po le nr. tim të cel. 0692193141. Mos më telefononi me nr. privat. Dergoni zile ose sms.

Jam Turi nga Br. 35 vjec i martuar me pune te mire, me makine personale, simpatik dhe shume i dashur. Dua te njohe një zonjë deri 30 vjece qe do te ket nje shoke te mire. Te interesuarat te jenë nga Br. ose Kucova, simpati te vecante kam per femrat e Policanit. Nr. cel. 0674580507. Me respekte Turi.

Jam nje zotëri nga Fieri, kerkoj nje zonje ose zonjush per qejf topsekret. Telefononi ne kete nr. cel. vodwmt0td1. Telefonatave pa numër nuk u përgjigjem.

Jam nje shoke nga Vlora rreth 50 vjec i vuajtur shpirterisht, kerkoj nje shoqe nje mike zemre qe di te ruaj sekretin per kenaqesi shpirterore large cdo mashtrimi e interesi. Kujt i intereson i le numrin tim të cel. 0695700944. Si fillim dërgoni vetem sms.

Jam Tirans nga Tirana 47 vjec me punen time me kulture e edukate simpatik romantik dhe serioz. Nëqoftëse ka nje femer qe e ndjen veten si mua ne keto pika te vetmuar e pa kujdesin e nje miku te ngushte e te sinqert qe ti dhuroj kohen lumturin etj. te jetoje ne Tirane te kete kushtet si te miat ne moshë 35-45 vjec pa probleme e simpatike nuk do te zhgenjehet por do te emocionohet. Lë nr. cel. 0682505293 dhe 0694810048. Më dërgoni vetem sms, zile ne asnje rast.

Pershendetje! Rastesisht lexova gazeten. Jam Albi nga Tirana 42 vjeç, dhe kerkoj nje mike po nga Tirana, simpatike, te rregullt, pa probleme shendetesore, per nje lidhje top sekret, te qendrueshme, te sinqerte, te bukur dhe pa interesa, e cila e ndjen mungesen e nje mashkulli te kompletuar w pa probleme. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 069add0pga.

Jam një zotëri nga Tirana 40 vjeç i martuar, kërkoj një lidhje të fshehtë dhe korrekte. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarat.

Per zonjen e lenduar nga burri dhe per zonjen e kendshme le nr. e tel. 0699916800. Jam Miri nga Elbasani 40 vjec i martuar. Kerkoj lidhje sekrete dhe serioze. Pres telefonatë ose sms.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.