Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

Përshëndetje nga Brukseli, 45 vjeç, 1.78 i gjatë, me pamje të përformuar, serioz, sportiv, me shtetësi belge, shqiptar. Punoj dhe jetoj në Bruksel prej 15 vjetësh, me apartamentin tim, kam dyqane dhe prona të lëna me qera në Shqipëri. Jam me profesion jurist. Në gjëndje të mirë të konsiderueshme ekonomike. Kërkoj një vajzë shqiptare nga mosha 25- 33 vjeçe, për të krijuar familje, të jetë simpatike, serioze dhe të ketë dëshirë integrimi. Kush është e interesuar mund të kontaktojë në këtë adresë e m a i l i : alb.bruksel@gmail.com dhe nr. tel. 0032486210288. NJOFTIME NGAANGLIA

Përshëndetje dua te rri anonim per momentin jam 28 vjeç jetoj ne Londer prej 14 vitesh. Të flas per veten më duket diçka absurde por meqe duhet te shkruaj dy rreshta po i shkruaj. Kam lindur në Tiranë, në moshen 14 vjeç kam emigruar drejt perendimit kam mbaruar shkollen e lart ne Londer, jam larg veseve te keqia. Kam biznes timin ne Shqiperi edhe Angli, personalisht une jam ngopur me Pperendimin edhe me vajzat qe jane këtej! Unë jam fati i nje vajze shqiptare. Dua të lidhem me nje vajzë shqiptare s’ka rendesi nese jeton ne Tetove, Tirane apo Gjakove, gjithmone per qellime serioze. Mendoje qe kam bere qef boll edhe duhet te krijoj jeten familjare. Momentalisht le vetem posten elektronike e- mail. Vajzat e interesuar per fat duhet te dine te perdorin e-mailin. Me 16 maj jam në Shqipëri. Lë adresë emaili: Albo07@hotmail.com

Përshëndetje goca, jam Turi nga Durrësi jetoj në Angli, jam i divorcuar 38 vjeç. Dua të lidhem me një femër të sinqertë. Për më tepër lë nr. tel. 00447466125812. Jo zile ju lutem.

NJOFTIME NGA SKANDINAVIA

Përshëndetje zonjës nga Vlora dhe i them të më marri në këtë nr. cel. 0046704892794. Jam 48 vjeç i divorcuar prej shumë vitesh dhe punoj në Skandinavi.

NJOFTIME NGA GJERMANIA

German businesmen is searching nice, creative, intelligent women about 25-40 years. Mobil: 00491736590562. NJOFTIME NGA ITALIA

Jam nje burrë i moshes 55 vjec i punësuar ne Itali prej disa vitesh per qellime serioze, kërkoj nje femer serioze e punësuar pa probleme familjare te jenë të gatshme te krijojnë, të jetë e moshes 45- 50 vjec. Për më shumë dëgjohemi ne telefon 00393663174819. Të më dërgojnë sms vetëm ata persona që u intereson sinqeriteti. Ju faleminderit për mirëkuptimin.

Jam një burrë 55 vjeç i punësuar në Itali prej disa vitesh për qëllime serioze kërkoj një femër serioze, të jetë e punësuar, pa probleme familjare të jetë e gatshme të krijoj familje, të jetë e moshës 45-50 vjeçe. Për më shumë dëgjohemi në telefon, ju lutem të dërgojnë sms vetëm persona që u intereson sinqeriteti, ju faleminderit për mirëkuptimin.

Për znj. Anxhela që jeton në Itali, nëse dëshiron më dërgo sms në këtë nr. cel. 00393248855049. NJOFTIME NGA GREQIA

Përshëndetje, jam Oni kam dëshirë të njihem me një vajzë brenda dhe jashtë shtetit. Lë nr. cel. 00306951351426.

Jam Kristo 37 vjec nga Tirana banoj rreth 20 vjet rrjesht ne Selanik. Jam i divorcuar me 2 femijë. Fëmijet banojne me ish gruan. Dua te njihem me nje vajze apo grua deri në moshen 37 vjeçe per te krijuar nje lidhje te re, pse jo dhe serioze. Jam mashkull shume simpatik dhe shume romantik dhe po te njihemi nga afer do ta kuptoni dhe vete. Jam shume djale i embel. Kam pune te mire dhe banesen time. Per me shume flasim nga telefoni apo nga afer pasi te jemi njohur. Tel. 6978106159.

Kërkoj një shoqe për shoqëri, të tjerat ja lëmë kohës, jam nga Pogradeci. Cel. 6999155364.

Dua lidhje me një grua të sinqertë të urtë dhe me paraqitje të mirë. Jam 56 vjeç dhe kam këtë nr. cel. 00306949022513.

Per Erten me banim ne Gjermani lë këtë nr. tel. 6909386461.

Interesohem te njoh një zonjushe vetem per qellim serioze jam 44 vjec. Për më shume telefono në këtë nr. cel. 6955899648.

Jam nga jugu 46 vjec me banim ne Athinë dhe deshiroj te njihem me nje zonjë. Lë nr. cel. 00306998001668.

Interesohem per bashkejetese me nje grua serioze dhe te sinqerte jam 57 vjeç dhe kam këtë nr. cel. 00306949927360.

Jam Toni 29 vjec nga Shqiperia e jugut, banoj me prinderit e mi ne Selanik. Dua të njoh nje vajze serioze shqiptare qe te banoj ne Selanik apo ketu rreth, vetem per lidhje serioze. Ju vertetoj se jam djale punëtor pa vese te keqia dhe se jam teper simpatik. Tel. 6987118318.

Kërkoj një person për të bashkuar jetën me të, mosha 5659 vjeçe, për më tepër lë nr. cel. 00306947602468. Them se do të jetë zonjë me mua.

Jam 40 vjeç nga Shkodra, jetoj prej vitesh në Athinë, jam i divorcuar dua të njoh një femër për qëllime serioze. Për më tepër lë nr. tel. 6996577423.

Jam nga Pogradeci 38 vjeç, kërkoj një lidhje serioze me një vajzë banoj në Athinë dhe kam këtë nr. cel. 6906733155.

Pershendetje. Jam i interesuar per gocen qe do nje djale nga mosha 37-40 vjeç me banim ne Greqi. Le kete nr. telefoni: 6909386461.

I përgjigjem Anes 32 veçe, jam Fadili jetoj ne Greqi. Deshiroj lidhje serioze me mua. Ju mirëpres në këtë nr. cel. 00306995340924.

Jam Goli nga saranda dhe jetoj ne Greqi, deshiroj te ko- munikoj me Anxhelen. Jam 33 vjec. Dhe kam këtë nr. cel. 00306951555525.

Jam Luani nga Elbasani, rreth 50 vjec. Dua te lidhem me nje femer qe ti pershtatet kesaj moshe. Nuk do kursehem per te. Do ta ndihmoj ne maksimum. Faleminderit dhe lë këtë nr. cel. 00306993308786.

NJOFTIME NGA SHQIPËRIA

I përgjigjem më shumë sinqeritet X vajzës me banim në Tiranë dhe me origjinë nga jugu, shumë e rregullt dhe e kompletuar në çdo drejtim dhe beqare. Jam Iliri dhe unë jam me origjinë nga jugu, me arsim me punë dhe me shtëpi, jetoj vetëm pa njeri në ngarkim, jam larg çdo vesi negativ, cigares, bixhozit, alkolit dhe kazinove, dhe unë ashtu si ju. Jam në kërkim të një vajze të mirë me arsim të lartë të ndershme dhe të sinqertë. Nëse fjalët tuaja janë të sinqerta dhe keni vërtetë qëllime seiroze jeni e mirëpritur të bisedojmë. Në rast refuzimi ky sms i sinqertë aq dhe serioze ka vlerë, vetëm z. serioze me arsim të lartë, mundësisht nga Shqipëria e sms dhe të jugut. Jam Iliri 51 vjeç. Cel. 0674849544.

Jam 71 vjeç, kam qënë aktor i njohur në Teatrin e Vlorës. Para pesë vjetësh humba bashkëshorten, jam një shpirt njeriu dhe kërkoj një shpirt që të mirëkuptohemi. Një grua nikoqire, të thjeshtë, të dashur rreth të gjashtëdhjetave pamvarësisht nga niveli arsimor, me pension. Jetoj gjysmën e kohës në Greqi dhe gjysmen tjetër në shtëpitë e mia në Vlorë dhe në Himarë. Nr. im i cel. është: 0692473985.

Jam Fatjoni nga Tirana 38 vjeç me shkollë të lartë, dua të lë numër telefoni Ardianës 33 vjeçe që kërkon fatin e jetës. Cel. 0675109805. Ky numër vlen dhe për ndonjë gocë tjetër që kërkon lidhje serioze. Nëqoftëse nuk më përgjigjet Adriana. Faleminderit për mirëkuptimin.

Jam një zotëri nga Tirana 50 vjeç kërkoj të lidhem me një femër për lidhje serioze. Për më tepër lë nr. cel. 0665389125.

Përshëndetje, jam Beni nga Tirana 37 vjeç banoj në Itali, në gjëndje shumë të mirë ekonomike, larg alkolit dhe duhanit, dua të lidhem me një vajzë të thjeshtë dhe të sinqertë, maksimumi 30 vjeçe që do të krijojë familje. E interesuara mund të vijë në takim edhe me njerëzit e saj, e theksoj jam i interesuar vetëm për lidhje serioze. Për kontakt lë këtë nr. cel. 0665498899.

Jam X nga rrethinat e Durrësit jashtë Vorës afër me autostraden me shtëpitë e mia private 6 dhoma me 2 hyrje, jam 57 vjeç, gruaja më ka vdekur, jam dorë e bardhë mus- liman 1.75 i gjatë, 66 kg., jam në mardhënie pune, jam shumë i mbajtur intelektual besnik a vese këqia. Jetoj me një djalë të vetëm dhe e kam të martuar. Bëhet fjalë për martesë të sinqertë. Cel. 0682992306.

Jam i interesuar për Anxhin me banim në Austri nga Pogradeci. Jam Emiljani nga Shkodra 35 vjeç, plotësoj të gjitha kushtet tuaja. Lë këtë nr. telefoni për ty: 0673369249. Pres me kënaqësi telefonatën tuaj.

Jam Beni 37 vjeç nga Tirana, banoj në Itali, jam i divorcuar jo për fajin tim, dhe kam një fëmijë që banon me ish gruan. Jam tip i qetë dhe i sinqertë, larg alkolit dhe duhanit. Dua të lidhem me një vajzë të vuajtur dhe të sinqertë, nuk ka rëndësi bukuria maksimumi 30 vjeçe, dhe me një fëmijë nuk ka problem për të kaluar jetën sëbashku. E interesuara nuk do të zhgënjehet. Cel. 0665498899.

Jam Arturi nga Tr. me arsim të lartë dhe i punësuar, i përgjigjem Eles nga një qytet i madh dhe i lë nr. cel. në redaksi.

Kërkoj të njoh një femer mosha 25-35 vjeçe per lidhje miqesore. Banoj ne Tirane i vetmuar me arsim te larte ish oficer 55 vjec. Për më tepër lë nr. cel. 0683625677.

Jam një zotëri nga Tirana 40 vjec i arsimuar me punë serioz i paraqitshem. Deshiroj te kem nje lidhje te fshehtë afatgjate me nje zonjë qe banon ne Tiranë ose Durres e moshes 38-50 vjece por te jetë e paraqitshme e thjeshtë e sinqertë jo interesagjie. Cel. 0698456417.

Pershendetje une jam Iliri nga Lu. 35 vjec jam me përmasa te rregullta fizike jam 1.85 i gjate pesha 90 kg. kam një pune timen, jam larg veseve te keqia. Nr. im është: vodaclab 0696190290. Faleminderit per mirkuptimin me respekt dhe dashuri Iliri Lu.

Jam i interesuar te gjej nje femer nga mosha 40 deri 50 vjeçe te jetë e rregullt por qe fati nuk i ka buzeqeshur per arsye te ndryshme. Për me shume lë nr. cel. 0697430635.

Kerkoj të njoh një femër te cdo moshe per lidhje miqesore. Jam i vetmuar 57 vjec banoj ne Tirane me arsim te larte. Për më tepër lë nr. cel. 0686457772.

I përgjigjem shoqes Ela 38 vjeçe, duke i dërguar nr. tim të cel. 0682312119, ju faleminderit.-V

Përshëndetje, jam Altini 36 vjeç nga Lushnja, kam dëshirë të lidhem me ndonjë vajzë për qejf, unë jam djalë simpatik dhe larg veseve të këqia, singell, 1.85 i gjatë, me fizik të rregullt. Jam në gjëndje të mirë ekonomike, kam biznes privat, nr. im është: vdafon klab: 0698127189. Faleminderit për mirëkuptimin me respekt dhe dashuri të sinqertë. Ermali Lushnje.

Kërkoj të njoh një zonjë për lidhje serioze, gruaja më ka vdekur, jam 59 vjeç. Lë këtë nr. cel. 0699605288.

Përshëndetje jam nga Durrësi 41 vjec dua te njihem me nje zonje simpatike per nje lidhje te gjate te dijë te respektoj dashurine. Nga unë nuk do ju zhgenjej, ndaj ju le nr. cel. 0683781744. Më dërgoni sms.

Pershendetje! Jam Toni nga Tirana, interesohem per Oneten. Uroj dhe shpresoj te jem une i zgjedhuri i saj. Lë nr. cel. 0683846563.

Pershendetje jam Mondi nga Tirana, interesohem per zonjen R. nga Korca. Jam dhe une ne kerkim te nje mikje, uroj te jesh ti ajo qe kerkoj! Cel. 0666511469.

Jam 45 vjec dua të krijoj nje lidhje serioze martesore me nje vajzë te thjeshtë nga mosha 38 deri 42 vjeçe. Kujt i intereson te telefonoje ose të dërgojë sms në këtë nr. cel. 0674797163.

I përgjigjem Mirës 28 vjece që jeton në itali që është e ndarë me në fëmijë. Jam Lorenci 38 vjec jam për lidhje serioze për martesë. Mira ju mirpres në këtë numër cel. 0663325325.

Jam nje zoteri nga Tirana 50 vjec kerkoj te lidhem me një femër për lidhje serioze. Për më tepër lë nr. cel. 0665389125.

Përshëndetje, jam nje zoteri nga Fieri dhe jam ne kerkim per nje shoqe te mirë per shoqeri. Më kontaktoni ne numrin tim të cel. 0692395842. Faleminderit.

Jam 53 vjeç me banim te përkohshem ne Tirane pasi te gjeje nje zonje ose zonjush per bashkjetes do te shkoje ne Romë. Mirë do te ishte te kishte letrat italiane vetë i kame letrat. Nga muaji gusht ose shtator do te shkoj ne Itali. Nr. im i telefonit është: 0662154836 ose ne nr. tim të cel. 0682911206.

Jam nje djale nga Shqiperia e mesme, djale i rregullt familjar, 1.80 i gjate trup te rregullt i paraqitshem dhe rrjedh nga nje familje e rregullt. Kerkoj te njihem me nje vajze per qellime serioze, shpresoj nje vajze familjare dhe e paraqitshme. Mosha të jetë 27- 32 vjec. Nr 0697822091.

Jam një djalë nga Tirana djalë familjar, i paraqitshëm i rregullt në çdo drejtim, kërkoj të njihem me një vajzë për qëllime seiroze, të ketë cilësi dhe preferoj të jetë e fesë myslimane. Cel. 0696379522.

Jam nje djalë 35 vjeç, 1.75 i gjatë, banoj ne Tirane, i arsimuar, i sjellshem, serioz dhe pa vese te keqia. Kërkoj te njihem me nje vajze te denje per te krijuar familje, pa vese te keqija e per te tjera duhet te flasim. Pres kontakt në këtë nr. cel. 0mueu1jj0ë.

Jam një burrë nga Shqipëria e mesme 47 vjeç, kërkoj lidhje serioze me një grua që ja vlen me kalu jetën me të, pa interes vetëm zemra dhe shpirtin na bën të lumtur. Vetëm asaj që i intereson. Kam qënë i martuar dhe tani jam vetëm, jam i divorcuar skam asnjë njeri në ngarkim. Më intereson të jetë 40 vjeçe dhe për më tepër lë nr. cel. 0688433383. Pres telefonata ose sms.

Përshëndetje zonja te nderuar qe ju ka thene mundesia per njoftimet tek gazeta intervista edhe une jam nje zotri ne kerkim te nje zonje. Punoje e jetoj vetem kujt i intereson ky sms të më kontaktojë në këtë nr. cel. 0683848349. Për më hollesisht flasim.

Per zonjen nga Vlora qe nuk shpreson per femije mund të komunikoj me mua në këtë nr. cel. 0683848349. Ju pres.

Jam 45 vjec nga Fieri, dua te njoh nje femer ska rendesi mosha vetem per qejf. Kerkoj femer te sinqertë se i till jam dhe vete, ju lutem vetem sms. Do ndiheni mirë ne cdo drejtim, ju premtoj. Tel. 0692507218.

Jam nje djale nga Tirana, 25 vjec, kerkoj të njoh nje vajze per lidhje. Me kontaktoni në këtë nr. cel. 0692543173.

Jam Leonardi nga Tirana, dhe kerkoj një femer per lidhje. Lë nr. telefoni: 0697480818.

Për Z. Flutura nga Durrësi 49 vjece lë nr. cel. 0694747264 jam i ve pa fëmijë nga Vlora 51 vjec. Faleminderit.

Përshëndetje gjithmonë njeriu tenton per te gjetur njeriun e jetes dhe kjo varet nga hapsirat qe ke. Jam një djalë 42 vjec nga Tirana kerkoj nje vajzë familjare. Për më tepër lë nr. cel. 0698132234.

Jam nje zotëri qe i pergjigjem 33 vjeçares nga Pogradeci me banim ne Austri me emrin Anxhi. Per me saktë lë nr. tim të cel. 0665829417, nga unë nuk do të zhgënjehet. Faleminderit për mirëkuptimin, mirëpres telefonatën tuaj.

I pergjigjem zonjes nga Fieri. Edhe unë jam nga Fieri dhe po le nr. e telefonit tim: 0692561550.

Pershendetje. Jam nje zoteri 50 vjeç, jetoj vetëm, jam me aktivitet që punoj, jam i interesuar për një zonjë të jetë e moshës 4050 vjeçe, të jetë mulate ose me ngjyrë. Kush është e interesuar të më telefonojë në këtë nr. cel. 0692572384.

I pergjigjem Etles nga Dibra me banim ne Tirane jam Turi nga Elbasani i divorcuar me biznesin tim privat dhe me shtepite e mia. Për më tepër lë nr. cel. 0692267886.

Jam Ylli nga Lb. i përgjigjem zonjës nga El. e divorcuar dhe i lë këtë nr. cel. 0692267886.

Jam i divorcuar me nje femije 33 vjec kerkoj dike per te kaluar pjesen tjeter te jetes. Jam nga Lushnja dhe kam këtë nr. cel. 0688105766.

Pershendetje, jam Nokia nga Pogradeci 45 vjec, i divorcuar deshiroj te njihem me nje vajze te sinqerte dhe puntore, nga mosha 35-43 vjece. Per komunikim le nr. tel. 0692495358.

I përgjigjem Flutures 49 vjece nga Durresi dhe i lë këtë nr. cel. 0699377300 sepse ja plotesoj te gjitha kriteret qe ajo ka reklamuar publikisht.

Per zonjen e lodhur nga jeta 45 vjeçe nga jugu dhe i le kete numer telefoni: 0674385354.

Jam X me banim në Tiranë me arsim te larte e pune në shtet. Per x me banim në Tiranë e me origjine nga jugu po lë nr. cel. ne redaksi.

Pershendetje mikesha ime Aida. Une jo se te kam harruar por edhe une sikur juve ne merak isha por ai telefoni qe kisha me ate nr. qe komunikonim bashke ka kohe qe me ka humbur dhe ti e di shum mire qe kurajon e kisha dhe e kam dhe kete cast kisha kohe qe e prisja se me ke munguar shume zemra ime. Te uroj nje jave super te kendeshme mes miqeve te tu. Le nr. tim te tel. 0684629687. Me bej zile se te marr une. Jam ne pritje te telefonatës suaj. Ju faleminderit per mirëkuptimin.

Ky mesazh vlen per zonjen 44 vjece te divorcuar e vuajtur ne jete dhe i le nr. tel per te komunikuar 0699836784.

I pergjigjem z. 38 vjecare me emrin Ela, je e mirëpritur në nr. tim të cel. 0699951384.

Jam 65 vjeç banoj në Vlorë, jetoj i vetëm, sepse gruaja më ka vdekur kam shtëpitë e mia, dhe një dyqan biznesi. I përgjigjem zonjës 55 vjeçe me banim në tIranë, zonjës Shpresa 52 vjeçe me banim në Tiranë, dhe zonjes 50 vjeçe me banim në Tiranë. Cel. 0698994078.

I përgjigjem vajzës nga Pogradeci që jeton në Austri dhe i lë këtë nr. cel. 0696671968. I përgjigjem dhe Mires që jeton në Itali dhe i lë këtë nr. cel. 0696671968.

Jam Edi nga Dr. qyteti 32 vjeç beqar, me arsim të mesëm, 1.70 i gjatë, 78 kg. tipare të rregullta, dua të njoh një vajzë mbi 22 vjeçe, interesohem të lidh jetën me të. Lë nr. cel. 0686930566.

Jam nje zoteri 63 vjec nga zona e Dhkodres dua te lidhem me nje zonje per qellime serioze martesore. Jam i fese se krishtere dhe jam i divorcuar me gruan edhe kam shtepine time. Zonja te jete e thjeshte dhe punetore nese ka ndonje zonje te marrin ne tel. ose te dergoje nje sms te mos bejne zile se nuk u pergjigjem fare. Nuk e dua zonjen per shoqeri por e dua me jetu me të. Lë nr. cel. 068677i65o.

Jam beqar 1.75 i gjate me ekonomi te mire me pune e shtepi 48 vjec. Kerkoj nje vajze per lidhje serioze. Per te interesuarat le kete nr. cel. 0693361504.

Jam nje 34 vjecar nga Durrësi, deshiroj nje shoqe te sinqerte. Për më tepër lë nr. cel. 066jë11pmp.

Interesohem per nje vajze beqare deri 39 vjeçe mundesisht me arsim te larte. Une banoj ne Tirane. Per me shume le nr. cel. vod7879057.

Beni 58 vjec nga Tirana, kerkoj te lidhem me nje femer vetem nga Tirana per lidhje sekrete. Komunikimi vetem me sms në këtë nr. cel. 0682399707.

Interesohem per znj. Natasha nga Rinasi besoje se me ane te komunikimit me nr. 0662711014 do te njifemi me mire per te vazhduar me tej. Faleminderit.

Per vajzen 32 vjece nga Lushnja i përgjigjet G. Durres me nr. cel. 0692357161.

Jam 58 vjec i divorcuar pa njeri ne ngarkim larg alkolit e duanit kerkoj per martese nje grua ti pershtatet moshes time le te jete dhe emigrante te jete familjare e rregullt. Për më tepër lë nr. telefoni: 0683849616. Pres sms nga unë nuk do zhgënjeheni.

Jam nga Elbasani 52 vjec kerkoj te lidhem me nje zonje e cila te jete me banim ne Elbasan. Për më tepër lë nr. cel. 0683762066.

Për Elen 38 vjeçe që shkruan tek Intervista, më dërgoni një sms në këtë nr. cel. 0692520086. Faleminderit për komunikimin.

Përshëndetje! Jam nje 58 vjeçar nga Tirana, i kompletuar dhe i arsimuar, i paraqitshem dhe me trup te rregullt 1.80 i gjatë, ndodhem ne Tirane, ne vendlindjen time, pas shume viteve ne emigracion. Jam ne kerkim te nje lidhjeje serioze dhe te qendrueshme, me nje femer te moshes, 45-55 vjec. Nuk me mungon asgje, vec njeriut te duhur ne jete. Telefonatave dhe sms me sens abuziv nuk u pergjigjem. Si fillim preferoj sms. Faleminderit! Cel.0699678657.

Mesazh poetik per femrat e Shqiperise nga une Ervini, 37 vjeç, beqar, nga Tirana, muzikant; i embel, i dashur, i sinqerte, i qete, inteligjent, serioz kur duhet, i sjellshem, romantik, me shpirt artisti, pa komplekse e paragjykime, qe i adhuroj femrat dhe çdo gje femerore, etj. O femrat e Shqiperise, pra ju o vajzat dhe grate, kur jeni të sjellshme e të sinqerta, ju kam nder mend dite e nate. Ju o femra bukuroshe, pra ju o goca e zonja të pelqyera, brune, bjonde, bardhoshe, esmere, e ju me floke të lyera. Ju o zonja e zonjusha të çdo moshe, qe perhere dukeni më të reja se çjeni, me të foluren tuaj të embel e lozonjare, zemren mua shpejt ma rrembeni. Ju o vajza e gra qe shume e mbani veten, e perdite per te kujdeseni, kur vishni funde-fustane, në mendjen time gjithmone mbeteni. Ju o femra moderne e seksi, pra ju o goca e zonja qejflie, ju qe në krevat ta beni shume qejfin, por dini mire të jeni dhe amvisa shtepie. Ju o zonja e zonjusha pa komplekse, pra ju qe lidhje serioze ose të fshehte kerkoni, të vetme apo me partner ju qofshit, ate veç me mua mund ta realizoni. Keshtu pra ju o vajza e gra serioze që nuk talleni me meshkujt në telefon mesazhin tim në gazete kur ta lexoni, merrni shpejt celularin në dore, e pa nje pa dy numrin tim telefononi. E pas kesaj ju o goca e zonja joshese, vishni shpejt nje fund ose fustan, qofte ai i shkurter apo i gjate, dhe ejani të takohemi e t’ia bejme bam. Ju pres zonja e zonjusha të mira e të dashura me shume dashuri, respekt e kenaqesi ne numrin tim: 0695378090.

Jam Edi nga Shkodra 30 vjec me shkolle te larte dhe me gjendje te mire ekonomike. Dua te lidhem me nje vajze per qellime serioze. Më dërgoni sms në nr. cel. 0698313226.

Jam Ani dhe akoma se kam gjetur shpirtin tim binjak, nuk e di ne egziston ai person per mua apo jo. Nëse egziston të më dërgojë sms në këtë nr. cel. 0684664427. Vajza të jetë e sinqertë dhe serioze, nuk dua aventura për më tepër ja lëmë kohës.

Pershendetje jam X nga Tirana dhe i pergjigjem Eles 38 vjece qe kerkon nje mik te mirë dhe pa vese dhe shum sekret. Jam me shkollë dhe punë pa vese te keqia familjar i rregullt mosha 50 vjec. Nëqoftëse jeni dakort po ju le numurin tel. 0665666608 me respekt X nga Tirana.

Përshëndetje, unë qe po ju shkruaj quhem Arkel jam 27 vjec dhe jam i interesuar per nje vajzë te mirë te sinqertë dhe besnike. Ju mirëpres në këtë nr. cel. 0692246073. Me respekt Arkeli.

Po shkruaj me shpresen se do te mund te jete, e te ezgistojë vertet nje femer rreth te 40-tave e thjesht dhe e sinqertë qe është e interesuar per nje lidhje sa ma te gjate miqesore e shoqerore pa ndonje interes. Per te interesuaren po le nr. e telefonit: 0699338415. Faleminderit.

I përgjigjem zonjes 55 vjeçe dhe i lë numër telefoni në redaksi. Jam një i interesuar për ju.

Pershendetje kerkoj nje femer per seriozisht te jetë deri 40 vjeçe, për lidhje serioze. Për komunikim lë nr. cel. 068840dg93.

Jam një djalë nga Tepelena, kërkoj të njihem me ndonjë vajzë 17 vjeçe e lart vetëm për qëllime serioze, pres sms. Kush është e interesuar të më kontaktoj 0699180530.

Interesohem per vajzen me emrin Mira 28 vjece me banim ne Itali jam Viktori nga Gjirokastra ky eshte numri im i cel. 0692264747.

Jam Gimi nga Durrësi me moshë 63 vjeç, kërkoj një lidhje serioze me një grua. Nëqoftëse dëshiron mund të bisedojmë për të gjitha gjërat që na interesojnë për jetën tonë. Me respekt Gimi.

Jam një 55 vjeçar nga jugu me banim në tiranë, i gjatë me trup të rregullt, i komunikueshëm, në gjëndje të mirë ekonomike, dua të lidhem me një zonjë të jetë e rregullt pa preokupime të tjera. Për më tepër lë nr. tel. 0683703349. Ju lutem për lidhje serioze për të kaluar jetën sëbashku. Faleminderit.

Jam një shok i moshës 60 vjeç, me aktivitet tregëtar, me banim në Tiranë. Kërkoj një zonjë të moshës 50-55 vjeçe me banim në Tiranë për një lidhje të qëndrueshme, të jetë e shëndoshë e me paraqitje të bukur. Të më telefonojë në kët ënr. Cel. 0697672436 paradite nga ora 10.30-12.00 çdo ditë.

Jam Albani 32 vjeç i përgjigjem Ertes me banim ne Gjermai dhe i le nr. te telefonit. Jam.i kompletuar nga te gjitha drejtimet. Per me shum flasim ne telefon. Tel. 0033753252464. Ju faleminderit.

I them Anxheles nese do më kontaktoni në këtë adresë emaili: toni_rgt@hotmail.com

I përgjigjem vajzes nga Vlora do desha te njiheshim. Jetoj jashtë shtetit i ndarë pa femijë. Ju le adresë e imelit: tinialtin49@gmail.com

Përshëndetje, jam një djalë 36 vjeç dëshiroj të nijhem me Arten që banon në Gjermani, për më shumë informacion i lë këtë nr. tel. 00358465714587.

Zonjes nga Tirana qe do te lidhet me nje 50-56 vjecar. Po ju le adresen e-mailit sepse thirrja telefonike ju kushton. Ajo eshte: uniko1949@yahoo.ca Nuk banoj aktualisht ne Shqiperi, por vij rregullisht. Ne pritje dhe respekt per ju Zonje.

Jam 33 vjec i ndarë me një vajzë 5 vjece kerkoj lidhje serioze le te jetë dhe me femije ska problem. Pres të më kontaktoni në emailin t i m klodjanderolikaj@hotmail.com

Jam 45 vjec, jetoj ne Londer duha te njihem nje femer nga mosha 34- 40 vjeçe, vetem per lidhje serioze. E interesuara te me shkruaj në këtë adresë emaili: vlora72@yahoo.co.uk Faleminderit.

Jam Jetmiri i përgjigjem zonjes nga Durrësi nëse je e interesuar, më shkruaj, une jam 47 vjeç nga Ks. jetoj vetem jam i divorcuar kam shtëpi punoj ne Kosovë. Lë adresë emaili: jetmiri.jam@hotmail,com dhe nr. tel. 0036849195032.

Përshëndetje jam nje zotri nga Prishtina 39 vjeç deshiroj të njihem me nje femer per qellime të mira. Të kemi mirkuptim dhe te kemi respekt të mbizotëroj fjala e dhen dhe diskresti i garantuar te kemi momente te mira por pa probleme. Mosha e kerkuar e femres të jetë prej 30 deri 38 vjeçe. Nëse ka te interesuar te lajmrohen nuk kerkoj interes as nuk dal per interes me askend thjeshtë tja kalojmë mire dhe kendshem pa probleme. Më kontaktoni në këtë adresë emaili: letaa.21@hotmail.com

Përshendetje Vjola, mua me quajne Klodian jam 36 vjec me origjin jam nga Permeti prej 23 vitesh jetoj ne Durres. Thjeshtë këtë problemin fizik kam qe pas lindjes ne anen e djathte dhe caloj pak nga kemba. Dëshiroj të njihem me ju, nëse jeni e interesuar adresa ime e emailit është: brunisyzi@gmail.com

Per zonjen 34 vjece me femije 14 vjec. Jam 41 vjec dhe jetoj ne Norvegji neqoftese je e interesuar me shkruaj tek ginoit@hotmail.com.

Ky mesazh është per vajzen e ndarë pa femi jetoj jasht shtetit. Do jetë kenaqesi per mua te me komunikoni ne adresen time të emailit: tinialtin49@ gmail. com fillimisht jam i sinqert e i dashur. Nga unë nuk do zhgenjeheni. Faleminderit.

Jam Fredi me banim ne Tirane 50 vjec i punesuar i divorcuar i gjate simpatik kerkoj nje zonje te jete e punesuar me banim ne Tirane rreth 40 vjeçe. Për më tepër lë nr. tel. 0674310515. Dërgoni vetem mesazh.

X me banim në Tiranë, pa probleme 66 vjeç, i rregullt në çdo drejtim në pension. Kërkoj një grua të jetë pa probleme 58-62 vjeçe. Ju lë nr. telefoni: 0685927223.

Jam një zotëri me origjinë nga jugu, banues në Tiranë, 68 vjeç, pa probleme familjare, me ekonomi të mirë, kërkoj një grua me moshën 60-70 vjeçe për shoqëri. Lë nr. tel. 0699203341. Jam shumë i urtë dhe me kulturë të lartë.

I përgjigjem zonjës Lida 55 vjeçe dhe ndonjë zonjë tjetër rreth kësaj moshe që janë të vetmuara. Unë jam një zotëri nga Tirana 60 vjeç me një paraqitje shumë të mirë, nuk tregoj për këtë moshë, duke më i ri, njeri i kompletuar, me punë, larg çdo vesi të keq, si alkoli, duhani, bixhozi etj. Njeri shumë familjar, gruaja më ka vdekur, fëmijët janë rregulluar kanë jetën e tyre, nuk kam detyrim ndaj askujt. Cila e sheh të arsyeshme në këtë njoftim të më telefonojë në këtë nr. cel. 0666661254. Faleminderit për mirëkuptimin.

Jam nga Jugu, 62 vjeç, i divorcuar. Kërkoj një lidhje serioze. Kush nga zonjat kërkon të bisedojë, të më telefonojë në këtë numër: 0665325996.

Për zonjen 50 vjeçe nga Tirana

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.