Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

(Vijon nga faqja 27) që ka vite që i ka vdekur burri, i lë nr. cel. 068ADAPwAD. Jo anonime.

Për Shpresën 52 vjeçe e ve që çalon pak, po i lë këtë nr. cel. 068ADAPwAP.

Jam një zotëri nga Tirana, 50 vjeç, kërkoj të lidhem me një femër për qëllime serioze. Për më tepër lë nr. cel. 0665305312.

I përgjigjem zonjës Aida nga Fieri dhe i them që është e mirëpritur në këtë nr. telefoni: 0694307056. Jam pa vese dhe e vlerësoj një femër. Jeni e mirëpritur.

Jam X nga zonat eurale të Durrësit, buzë autostradës poshtë Vorës, jam 57 vjeç, gruaja më ka vdekur, jetoj me një djalë të vetëm dhe e kam të martuar dhe me nënën time e me shtëpiat e mia private prej 6 dhomash me 2 hyrje, jam intelektual elegant shumë i mbajtur, tepër tolerant, aspak xheloz, jam larg duhanit, alkolit dhe bixhozit. Dëshiroj martesë me një zonjë me cilësi të mira e pa vese të këqia nga mosha 47-52 vjeçe. Unë jam 1.75 i gjatë, dorë e bardhë, musliman, 67 kg. Dëshiroj një martesë të rregullt. Tel. 0699600987.

Jam një burrë nga Lapraka 45 vjeç i divorcuar pa fëmijë, kërkoj një grua të divorcuar nga burri, e dua për të krijuar familje jo për tallje. Të jetë deri në moshen 43 vjeçe. Pres telefonata jo tallje në telefon se për halle e kam nxjerr numrin dhe jo për qejf. Të jetë punëtore dhe jo dembele. Nr. tel. 0688408288.

Jam 48 vjeç, lindur dhe banues në Tiranë, beqar, i pa martuar, jetoj vetëm, e ndjej veten shumë të vemtuar, korrekt, pa vese, dhe dëshiroj një lidhje serioze me një person që të jetë i ngjashëm pak me mua. Kam shtëpin time dhe një biznes të vogël, jetoj vetëm. Dua të jem çift. Cel. 0682221742.

Pershendetje jam Fisniku shume simpatik dhe king, interesohem per një njohje te re dhe speciale me një vajze te re dhe te bukur deri ne moshen 35 vjeçe. Të interesuarat mund te dergojne sms në këtë nr. cel. 0696265383. LIDHJE VETËM PËR QEJF

Jam nga Tirana 38 vjec, dua te lidhem me ndonje vajze simpatike mosha 25-35 vjeçe. Të jete vetem nga Tirana ose te banoje ne Tirane. Pres vetem sms në nr. cel. 0688437699.

Kërkoj nje studente per qejf, ta ndihmoje nga ana financiare, qe ti kaloj provimet pa problem, te jete top sekret. Telefononi në kete nr. tel. amc apdë0jp. Po te pres, telefonavatave pa numër nuk u përgjigjem. Faleminderit.

A ka ndonjë zonjë nga Durrësi plot simpati dhe që ndjehet e vetmuar dhe e harruar. Jam një zotëri nga Lu. me banim në Dr., mosha rreth 50 vjec. Jam i punësuar në shtet, në pozicion pune tepër të rëndësishëm. Jam larg duhanit, alkolit etj. Nuk tregoj për moshën që kam. Tepër sekret. Cel. O69978O331.

Jam Albani nga Klosi 30 vjeç, desha lidhje me vajza ose zonja matjane. Pres sms në këtë nr. cel. 0699429561.

Jam Ervini 34 vjeç nga Tirana, singell, kerkoj te kem nje lidhje me nje vajze po nga Tirana dhe zonja te bukur seksi. Ju mirëpres në këtë nr. cel. 0685256875.

Çkemi jam Demi me banim ne Tirane, shume simpatik dhe king dhe nese ndonjë vajze kërkon njohje speciale une pergjigjem per te gjitha. Për ne teper lë nr. cel. 0699860033. Faleminderit.

Jam një zotëri 37 vjeç, dua lidhje sekrete me një zonjë fierake, vlonjate ose lushnjare. Për më tepër lë nr. tel. 0699981635.

Jam një djale nga Rogozhina 35 vjec kerkoj je lidhje sekrete me një zonjë mosha 25 deri 45 vjeçe te jete nga Rogozhina ose fshatrat perreth. Për më tepër lë nr. cel. 0682396900.

Per gocat ose zonjat qe banojne ne Tirane, deri 35 vjece, jam me arsim te larte i divorcuar ne mardhenie pune. Kerkoj nje lidhje sekrete. Qejfi paguhet. Le numrin cel. 0684620360.

Jam Intelektual nga Vora e Tiranes 43 vjeç, i rregullt dhe teper korrekt. Kerkoj nje lidhje sekrete me nje femer serioze qe vertet i mungon dashuria. Cel. 0686994184.

Jam 43 vjeç nga Jugu dhe banues ne Shijak, intelektual dhe me pune te mire. Kerkoj nje lidhje sekrete me nje zonje me norma te mira dhe të dijë të ruaj sekretin. Cel. 0698752632.

Jam nje zoteri nga Vl. 40 vjec a ka ndonjë zonjë te sinqertë per nje lidhje te fshehtë e besnike. Për më tepër lë nr. tel. 069gt62744.

Pershendetje jam Titi 48 vjec jam per nje lidhje sekrete me nje zonje ska peroblem se çfarë moshe është, mirë është qe zonja te jetë nga Elbasani. Për më tepër lë nr. cel. 0682421717.

Jam nje zoteri 50 vjeç banoj ne Durres dua te kem nje shoqe top sekret familjare ku ti mungojë nje shok besnik e top sekret. Më dërgoni vetem sms në nr. cel. 0692467199 me respekt Gazi Durres.

Le nr. telefoni per një zonjë per nje lidhje te fshehte sekret 0683144938. Pres sms ose telefonatë.

Jam X dëshiroj një lidhje të fshehtë sekret të plotë me një zonjë. Lë nr. cel. 0674403325, dërgoni sms që të komunikojmë.

Kerkoj nje zonje serioze per lidhje sekrete te jete ne Tirane mbi 45 vjece. Lë nr. cel. 0674709650. Jam Agroni 50 vjec që rri në Tiranë.

Jam Berti 36 vjeç banues ne Tiranë, me punë i komunikueshem me paraqitje dhe fizik te mirë. Kërkoj nje lidhje top sekrete me nje femer te martuar ose beqare ska rendesi mosha apo origjina por te jetë banuese ne Tiranë ose Durres dua qe lidhja te jet per qef pa interes dhe brenda normave. Cel. 0682766448.

I pergjigjem Shpreses 52 vjece une jam 42 vjec i martuar simpatik trup sportiv sekret besoj se jam personi qe ju kerkoni me kontakto ne imailin tim emiljano1973@hotmail.com nuk do zhgënjehesh. Faleminderit nëse më shkruan.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.