Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

Përshëndetje. Jam një djalë 34 vjeç i gjatë dhe shumë i paraqitshëm, shtetas amerikan, jetoj në Nju Jork. Dua të njihem me një vajzë të bukur dhe të edukuar për lidhje serioze, mundësisht, jo nga veriu. Cel. 0019292933001. Faleminderit.

NJOFTIME NGA BELGJIKA

Përshëndetje nga Brukseli, 45 vjeç, 1.78 i gjatë, me pamje të përformuar, serioz, sportiv, me shtetësi belge, shqiptar. Punoj dhe jetoj në Bruksel prej 15 vjetësh, me apartamentin tim, kam dyqane dhe prona të lëna me qira në Shqipëri. Jam me profesion jurist. Në gjendje të mirë të konsiderueshme ekonomike. Kërkoj një vajzë shqiptare nga mosha 2533 vjeçe, për të krijuar familje, të jetë simpatike, serioze dhe të ketë dëshirë integrimi. Kush është e interesuar mund të me kontaktojë në këtë adresë emaili: alb.bruksel@gmail.com dhe nr. tel. 0032486210288. NJOFTIME NGAANGLIA

Jam një djalë 26 vjeç, dua të njoh një vajzë nga mosha 21-25 vjeçe dhe për më tepër lë këtë nr. telefoni: 00447863448327.

NJOFTIME NGA GJERMANIA

I përgjigjem vajzës nga Tirana 40 vjeçe dhe i them të më kontaktojë në këtë nr. tel. 004915786947033, vetëm për lidhje serioze. Unë jetoj në Gjermani dhe kërkoj fatin e jetës.

German businesmen is searching nice, creative, intelligent ëomen about 25-40 years. Mobil: 00491736590562.

Pershendetje dua te njifem me ndonjë zonjë po te jetë simpatike. Unë jetoj në Gjermani, kush është e interesuar të më kontaktoj në emailin tim: mariomuca15@yahoo.de

NJOFTIME NGA FRANCA

Përshëndetje. Jam Goni, jetoj ne Francë jam i sistemuar me të tëra. Kërkoj te njihem me një vajzë mosha 32-37 vjeçe pa interes që jeton ne Shqiperi apo Greqi. Unë jam 44 vjeç veçse e theksoj se nuk mund t’i jap dot një fëmijë. Kush është e interesuar, po le telefonin 003375818321 ose me shkruani ne adresen goniagron7@gmail.com. Për më shumë, flasim.

Jam Erindi jetoj në Monaco të Francës, dua të lidhem me një vajzë që jeton në Itali të jetë me banim me familje në Itali. Unë jam 38 vjeç me arsim të lartë dhe kam këtë nr. cel. 33754275628. Më dërgoni sms. NJOFTIME NGA ITALIA

Dua të njihem me një femër bjonde nga zona e Pogradecit ose Librazhdit, të jetë simpatike. Jam Tomi 33 vjeç nga zona e Korçës. Tel. 0039327470003. Më dërgoni vetëm sms.

Jam Miri 35 vjec nga jugu 175 i gjatë, esmer dua te njihem zonjë të divorcuar të jete e mbushur ne trup bel holl dhe e sinqertë. Lë nr. tel. 00393408315392. Më dërgoni sms.

Jam nje burrë i moshes 55 vjec i punësuar ne Itali prej disa vitesh, dhe për qellime serioze kerkoj nje femer serioze të punsuar pa probleme familjare. Të jetë e gatshme te krijoj familje te jetë e moshes 45-50 vjeçe. Për më shumë dëgjohemi ne telefon. Ju lutem të dergojnë sms vetem ata persona qe u intereson sinqeriteti. Cel.

00393663174819. NJOFTIME NGA GREQIA

Përshëndetje. Jam Erioni 27 vjec nga jugu dhe banoj ne Athine. Deshiroj te njihem me një vajze qe ka nevoje vertet per shoqeri te sinqerte. Të tjerat ja leme kohes. Për më tepër lë nr. cel. 00306997717563.

Jam një djalë me banim edhe punë në Athinë, me pasuri dhe te ardhura te mira ekonomike, me karakter te mirë, i sjellshem, i respektueshem di te vleresoj, simpatik. Kerkoj te lidhem me nje vajze nga mosha 28-38 vjece me te njejtat karakteristika per lidhje serioze. Lë nr. cel. 00306949899307, mundesisht me arsim te larte. Ju faleminderit.

Përshëndete, jam nje djalë 24 vjec jetoj ne Athinë deshiroj te njihem me nje vajzë qe jeton këtu në Greqi. Tel. 6955531610.

Pershendetje jam një zoteri 50 vjec kerkoj një vajzë nga mosha 30 deri 40 vjeçe per lidhje serioze që ndodhet ne Selanik se dhe vetë banoj po këtu. Cel. 6940414524.

Kërkoj një zonjë për shoqëri nga Librazhdi. Nga unë do të ketë çiltërsi dhe dashuri. Ju mirëpres në këtë nr. tel. 6999155364.

Jam Alehandro 23 vjeç, kërkoj të njoh një vajze per lidhje serioze. Për më tepër lë nr. cel. 00306973478042.

Jam një djale me punë dhe banim në Athinë, me të ardhura të mira, shumë i sjellshem, i respektueshem, simpatik që di të vlerësoj. Dëshiroj te lidhem me nje vajze me arsim te larte me te njejtat karakteristika mosha 28-38 vjeçee per lidhje serioze. Për më tepër lë nr. cel. 00306949899307.

Kërkoj të njoh një zonjë të moshës 40 deri 47 vjeçe per lidhje serioze. Lë nr. tel. 00306999090425.

Jam nga Tirana 40 vjeç, punoj në Korfuz të Greqisë, do doja të njihesha me ndonjë shqiptare mosha ska problem. Ju premtoj besnikëri të gjithanshme. Ju lë nr. cel. 00306997090804.

Jam 39 vjeç nga Skrapari, me banim në Athinë, i lutem Anxhit me banim në Austri të më marrë në këtë nr. tel. 6989430317. Janis Greqi.

Dua lidhje me një grua të sinqertë të urtë dhe me paraqitje të mirë. Jam 56 vjeç dhe kam këtë nr. cel. 00306949022513.

Per Erten me banim ne Gjermani lë këtë nr. tel. 6909386461.

Interesohem te njoh një zonjushe vetem per qellim serioze jam 44 vjec. Për më shume telefono në këtë nr. cel. 6955899648.

Jam nga jugu 46 vjec me banim ne Athinë dhe deshiroj te njihem me nje zonjë. Lë nr. cel. 00306998001668.

Interesohem per bashkejetese me nje grua serioze dhe te sinqerte jam 57 vjeç dhe kam këtë nr. cel. 00306949927360.

Jam Toni 29 vjec nga Shqiperia e jugut, banoj me prinderit e mi ne Selanik. Dua të njoh nje vajze serioze shqiptare qe te banoj ne Selanik apo ketu rreth, vetem per lidhje serioze. Ju vertetoj se jam djale punëtor pa vese te keqia dhe se jam teper simpatik. Tel. 6987118318.

Kërkoj një person për të bashkuar jetën me të, mosha 56-59 vjeçe, për më tepër lë nr. cel. 00306947602468. Them se do të jetë zonjë me mua.

Jam 40 vjeç nga Shkodra, jetoj prej vitesh në Athinë, jam i divorcuar dua të njoh një femër për qëllime serioze. Për më tepër lë nr. tel. 6996577423.

Jam nga Pogradeci 38 vjeç, kërkoj një lidhje serioze me një vajzë banoj në Athinë dhe kam këtë nr. cel. 6906733155.

NJOFTIME NGA SHQIPËRIA

Jam 37 vjeç 1.75 i gjatë, shumë sportiv, flas përfekt anglisht, gjermanisht, italisht dhe flas mirë po ashtu frengjisht. Tani jam në vit të fundit të një kursi për guzhinë, diplomë që njihet në gjithë Evropën. Fryt i disa viteve shkollë e emigracion. Dhe po nuk qe e mundur me Gjermaninë kushdo që ka pak kohë për të shkruar veçse do të gëzohem. Nuk i dihet, nga gjër atë vogla niset çdo gjë e madhe. Skam nevojë për asgjë veç me u njoh me një vajzë si fillim pastaj çdo gjë rregullohet. Kam në mendje me vazhdu me jetu në Evropë, normal duke u kthyer në Shqipëri herë pa sherre. Unë me aventurat kam mbaru punë, tani jam vetëm për lidhje serioze se dhe mosha bën të veten, duhet me kriju familje. Nëse ndonjëra është e interesuar të më lërë një numër telefoni në gazetë, ose në redaksi. Faleminderit.

Jam një zotëri 70 vjeç, pa probleme ekonomike dhe familjare, kam banesën time. Jam në gjëndje të mirë fizike dhe shëndetësore. Kërkoj të lidhem me një person që të plotësojë këto kërkesa: të jetë pa probleme të mëdha shëndetësore, të jetë familjare e mirë, të mos ketë probleme familjare. Nuk ka problem për gjendjen e saj ekonomike. Kush mendon se mund të lidhemi për tu gjendur për njëritjetrin, le të telefonojë në nr. 0683650892.

Për zonjën 38 vjeçare me emrin Ela e cila do të njihet me një zotëri mosha 50-65 vjeç lë nr. cel. 0699770852.

Për Anxhin 33 vjeçe nga Pogradeci, me punë e banim në Austri i lë nr. tel. 0665656535, për më shumë informacion. Ne prindërit interesohemi për djalin tonë në Gjermani. Faleminderit. Në rast refuzimi ky njoftim vlen dhe për Erten 32 vjeçe me banim e punësim në Gjermani.

Jam Beni nga Tirana 37 vjeç, me banim të përkohshëm në Itali, jam tip i qetë dhe i sinqertë, larg alkolit dhe duhanit. Dua të lidhem me një vajzë për martesë të jetë maksimumi 32 vjeçe. Vajza mund të vijë në takim edhe me njerëzit e saj. E theksoj jam i interesuar vetëm për një lidhje serioze. Kush është e interesuar të më telefonojë në këtë nr. 0665498899.

Përshëndetje, nëse jeni një zonjë e pavarur dhe ndiheni e vetmuar, mund të më merrni në këtë nr. telefoni: 0674934804. Jam një zotëri në moshen 55 vjeç, pa vese dhe pa probleme familjare, mbasi jam në një gjëndje shumë të mirë ekonomike dhe nga ana ime do jetë shumë e lumtur në jetëne saj të përditshme. Të jetë e sinqertë e sjellshme dhe e mrekullueshme siç jam dhe unë që po lë kërkesën.

Jam një 62 vjeçar nga Golemi, e lë këtë kërkesë për një moshatare sa unë e cila është e vetmuar si unë dhe pa asnjë lloj pengese. Jam i rracës së bardhë, intelektual në pension. Të interesuarat i pres në nr. tel. 0685962202. Maksimi.

Jam një zotëri më quajnë Muhamet dua të lidhem me një grua të jetë familjare dhe e vetme, kam 2 fëmijë që jetojnë në Itali, gruaja më ka vdekru dhe jetoj vetëm në lagjen nr. 3 Rr. Ibrahim Buzhiqi nr. 27, e shikoj që jeta nuk kalon vetëm. Prandaj dua të lidhem me një grua të moshës 58-62 vjeçe të jetë e mbajtur dhe e vetme, dhe do kalojë me mua një jetë si zonjë në shtëpin time, me mua dhe do kalojmë një jetë sëbashku. Për komunikim po ju lë nr. tel. 2220631. Dua vetëm përgjigje serioze dhe korrekte në shtëpinë time.

I përgjigjem zonjës Flutura nga Durrësi 49 vjeçe beqare që nuk lind fëmijë. Unë jam nga zona e Shijakut afër autostradës 57 vjeç, gruaja më ka vdekur, jam shumë i mbajtur dhe në mardhënie pune, pa vese të këqia. Jam vetëm për martesë. Nuk do zhgënjeheni nga unë. Cel. 0699600987.

Jam X zoëri, gruaja më ka vdekur, me një djalë të vetëm i cili është i martuar. Kam shtëpitë e mia private, i drejtohem z. Eni nga Durrësi që është 48 vjeçe beqare dhe me vlera shumë të mira, pa vese të këqia, jam shumë i mbajtur, me karakter, punëtor, trup i pastër dhe sportiv elegant, i çiltër dhe besnik për një martesë të sinqertë dorë e bardhë mysliman. Jam 1.77 i gjatë 67 kg. Cel. 0682992306.

Jam Gimi nga Durresi me mosh 63 vjec kerkoj nje lidhje serioze me një zonjë. Nëqoftese deshiron mund te bisedojme per te gjitha gjerat qe na interesojn per jeten tonë. Me respekt Gimi.

Jam X nga fshatrat e Elbasanit, dua të lidhem me një femër të sinqertë, serioze dhe të komunikueshme për një familje të rregullt, e dua të jetë për shtëpi, të ketë një rregull dhe pastërti. Unë që po ju shkruaj jam vetëm në shtëpi, gruaja më ka vdekur dhe nuk kam njeri në ngarkim. Jam 63 vjeç, më ka mbytur vetmia dhe po e kaloj jetën në ferr. Për komunikim po lë nr. cel. 0683712681.

Jam X 65 vjeç banoj në Vlorë, jetoj vetëm sepse gruaja më ka vdekur, kam shtëpitë e mia, dhe një dyqan biznesi. I përgjigjem zonjës nga një qytet i madh familjar, serioze shumë e hijshme. Dhe zonjës 45 vjeçe nga Shqipëria e mesme. Cel. 0698994078.

Ne familjarët interesohem për djalin tonë që punon e jeton në Gjermani prej 10 vjetësh, me letra gjermane, arsim të lartë, me paraqitje shumë të mirë nga një familje intelektualësh, duam ta lidhim me një vajzë shqiptare mundësisht infermiere apo doktoreshë me predispozicionin për të ndërtuar një familje të shëndoshë, me pamje të mirë, jo më e gjatë se 1.70. Lëmë nr. telefoni: 0665656535. Vajza nga Shqipëria e mesme, Gjermania, Austria apo Italia.

Jam nje zoteri 63 vjec nga zona e Shkodres dua te lidhem me nje zonje per qellime serioze martesore. Jam i fese katolike jam i divorcuar me gruan dhe kam shtepine time nese ka ndonje zonje te me te telefonoje ose te me dergoje sms. Zonja të jetë punetore dhe e thjeshte nuk e dua per shoqeri por e dua me jetu me te. Të mos me dergoje kush zile se nuk i pergjigjem fare. Lë nr. tel. o68677i65o.

Jam per nje shoqeri te paster dhe te sinqertë. Jam Toni nga Tirana 54 vjeç pa njeri ne ngarkim. Nr. tel. o692398194.

Edi quhem, jam nga qyteti i Durrësit, 32 vjeç, beqar, arsim i mesem. 1.70, 75 kg., tipare te rregullta. Dua të njihem me një vajze mbi 22 vjeçe. Interesohem ta njoh e te lidh jeten me të. Cel. 0686930566.

Per zonjen nga jugu 41 vjec qe kerkon nje shok mik te mire lë nr. cel. O6922O5193.

Jam nga Fieri 45 vjeç me arsim të mesem i gjate 1.70 kerkoj nje lidhje te sinqerte per martese me një vajzë. Tel. Mtdmpmmdj.

Jam nje 34 vjecar nga Dr. le nr. per vajzen nga Tirana plus jx11pmp.

Nuk do doja kurre ta besoja se Shqiperia nuk ka goca serioze e te sinqerta. Nese ka vertet te interesuarat të jenë deri 35 vjeçe. Më telefononi ne këtë nr. cel. 0694575215.

Jam Mario nga Fieri 27 vjec 1.74 i gjatë, sy kaf, brun kerkoj nje vajze te thjeshtë per lidhje serioze. Për te interesuarat le kete nr. telefoni: 0696538307.

Jam nje djale nga Tirana, familjar i paraqitshem dhe i rregullt ne cdo drejtim, kerkoj te njihem me nje vajze per qellime serioze, te kete te njejtat kritere dhe preferoj te jete e fesë myslimane. Nr. cel. 0696379522.

Jam nje djale nga Shqiperia e mesme djale i rregullt familjar, 1.80 i gjate, trup te rregullt i paraqitshem dhe rrjedh nga nje familje e rregullt. Kerkoj te njihem me nje vajze per qellime serioze, shpresoj nje vajze familjare dhe e paraqitshme, mosha 26- 32 vjeçe. Nr. cel.

0697822091.

Jam nje intelektual nga jugu me moshe rreth 50 vjeç nuk jam i martuar, aktualisht punoj ne kanionet langaric Permet, per nje lidhje miqesore doja nje zonje apo zonjushë rreth kesaj moshe ( dhe rendesi nuk ka shume mosha). Nga zona perreth Permet ose Kelcyre thjesht miqësi pa interesa, jam pa vese nuk pi duhan apo alkol, banoj ne hotel ne Permet. Ju le nr. tel. amcgxdm980.

Le numrin per një zonjë, te jetë pa probleme te jete e vendosur dhe mbi 45 vjece nga Drr. deri ne Lushnje. Lë nr. cel. 0683132206.

Përshëndetje, jam Artani nga Tirana i përgjigjem Anxhit nga Pogradeci, jam 37 vjeç me arsim të mesëm. Cel. 0674786611.

Përshëndetje, jam X nga tirana dhe i le numrin tim te telefonit per zonjen qe eshte nga Shqiperia e mesme qe do nje mike 0674828452. Mirëpres telefonatë tende me respekt x nga Tirana.

Per zonjen nga jugu 45 vjeçe e vuajtur lë nr. telefoni per komunikim 0699171609. Faleminderit.

Jam 52 vjec nga jugu banoj Tiranë pa njeri në ngarkim me biznes personal, kërkoj të njoh një femër mosha 38-42 vjeçe mundsisht të jetë me arsim të lartë fillimisht për bashkëjetes më pas ja lëmë kohës. Cel. 0695455462.

Pershendetje. Jam X nga Fieri dua te lidhem me një zonjë pa probleme deri dhe pa interesa, mosha deri 50 vjeçe. E interesuara te jete nga Fieri. Nr. club 0695422026.

Jam një burrë 47 vjeç nga Shqipëria e mesme, dua një lidhje serioze për ato gra që e dijnë se çfarë është vuajtja. Për ato gra që dijnë se çfarë është jeta, prandaj po e shkruaj këtë mesazh që ta lexojnë. Jam i divorcuar me fëmijët, por që jetojnë me ish gruana. Asaj që i intereson i lë këtë nr. tel. 0688433383. Të jetë nga Durrësi, Fush Kruja ose Tirana, vetëm ajo që mendon seriozisht.

Pershendetje jam 45 vjeç i divorcuar kerkoj nje goce per lidhje serioze jetoj ne Angli me dokumenta. Të interesuarat te dergojne sms në nr. cel. 0683293474 kontakti do jetë me vëllain. Vetem sms, faleminderit.

Jam një super mashkull fiks 48 vjeç familjar me grua te rregullt dhe femijë pamja ime 1.80 i gjatë, 100 kg. me muskuj pa gram barku bej palester koken e rruaj tull, me mjeker te mbushur te shkurter origjinal pamje keqisti. Më pëlqen te kem miqesi me nje femer bose dhe un ta vlersoj dhe ta trajtoj tamam si nje mbreteresh se e meriton. Ndërsa unë me pamjen time ta argetoj qe ajo te kenaq syrin dhe qejfet e saj. Do mundohem të rrij ne dispozicion te saj. Lë nr. cel. 0674735623.

I përgjigjem Enit nga Durresi 48 vjeçe dhe i lë këtë nr. cel. 0699377300 per te komunikuar e ndertuar nje lidhje serioze.

Jam nje zotëri 64 vjec banoj ne Tirane kerkoj të njoh një zonje per bashkëjetese te jete me pension. E interesuara të më telefonojë në numrin tim të cel. 0683807335.

Jam Ari 40 vjec nga Fieri kerkoj të njoh nje femer per dashuri. Për më tepër lë nr. cel. 06925o6138.

Jam nje person nga Durresi me mosh 63 vjeç, jam me shtepinë time pa asnje problem. Kerkoj te lidhem seriozisht me gruan nga Tirana me mosh 55 vjeçe. Ne qoftese doni te dini me shumë mund te më dërgosh nje sms per te biseduar per gjithecka në nr. cel. 0698196534 qe na intereson. Me respekt Gimi.

Jam nga Erjoni nga Shkodra 32 vjec beqar. Jam me pune te mire dhe me gjendje te mire ekonomike. Dua te lidhem me nje vajze per qellime serioze. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0696441966.

Jam nje 58 vjecar nga Tirana, i kompletuar dhe i arsimuar, i paraqitshem dhe me trup te rregullt 1.80 i gjatë, ndodhem ne Tirane, ne vendlindjen time pas viteve ne emigracion. Jam ne kerkim te nje lidhjeje serioze dhe te qendrueshme me nje femer te moshes 45-55 vjeçe. Nuk me mungon asgje, vec njeriut te duhur ne jete. Si fillim preferoj sms në këtë nr. cel. 0699678657.

Jam një zotëri 40 vjec nga Tirana familjar i arsimuar me punë serioz i paraqitshem. Deshiroj te kem nje lidhje sekrete afatgjate me një zonjë qe banon ne Tiranë ose Durres e moshes 38 deri 50 vjece por te jetë e paraqitshme e thjeshtë e sinqertë dhe e komunikueshme. Për më tepër lë nr. cel. 0698456417.

Jam një zotëri 36 vjec banues ne Tiranë i kompletuar ne te gjitha drejtimet per me teper flasim. Kërkoj nje lidhje te fshehtë me nje femer te martuar ose beqare. Ska rendesi mosha apo origjina por te jetë banuese ne Tiranë ose Durres. Dua qe lidhja te jetë per qejf pa interes dhe brenda normave. Lë nr. cel. 0682766448.

Dua të njihem me një vajzë nga Tirana, dua të martohem. Jam 41 vjeç nga Elbasani. Cel. 0688456520.

Jam Intelektual nga Tirana 55 vjec, me pune, ekonomi e shtepi ne qender. Pasi me ka vdekur gruaja kerkoj nje zonje nga mosha 4750 vjeçe me arsim te larte, mundesisht nga Tirana per bashkejetese. Nuk pi alkol e duhan dhe teper i rregullt. Kam dy femije te rritur te martuar dhe ne punen e tyre. Per te interesuarat lë nr. cel. 0692521157.

Kerkoj te lidhem me nje zonje nga Elbasani. Për më tepër lë nr. cel. 0683862066.

Jam Adi, dhe kërkoj të njoh një vajzë për shoqëri duke i lënë numër cel. vod.9263956.

Përshendetje nga Prishtina. E ftoj zonjen nga Tirana 50 vjeçe, te lajmerohet per miqesi dhe komunikim. Shpresoj te kuptojë drejte dhe seriozisht oferten time, sepse nuk do te zhgenjeheni. Lë këtë adresë emaili: leka4@hotmail.com

Përshëndetje, a ka ndonjë vajzë apo zonjë që nuk do shumë lluksin por sinqeritetin dhe ngrohtësinë shpirtërore që i afron një mashkull dhe jo mashtrime. Nëse ekziston ndonjëra po lë këtë nr. cel. 003375581321. Për më shumë më dërgoni një sms se ju marr unë më pas. Faleminderit për mirëkuptimin.

I pergjigjem Anes 38 vjece. Unë jetoj ne Gjermani dhe kerkoj nje vajze per lidhje serioze te beje femije. Vete jam 41 vjec i divorcuar dhe kam këtë adresë emaili: alesia82al@gmail.com

Për zonjat ose zonjushat qe kanë nevojë te ken nje shok te vertet pa interes lë këtë nr. cel. 0683037512.

Per vajzen 25 vjece, jam i interesuar për ju. Me shkruaj në kete adrese emaili: nitroflaresi@outlook.com

Jam një djalë 37 vjeç, kërkoj të njihem me një femër serioze për më tepër lë nr. cel. 0684044999.

Per zonjen 50 vjeçe nga Tirana, qe kerkon nje lidhje, jam 48 vjeç ne Tiranë, i divorcuar, pa preokupime te tjera, jetoj vetem. Nëse deshiron më bej sms në këtë nr. cel. 0692200515. Faleminderit.

Për të gjitha zonjushat ose zonjat që e dijnë se çfarë është kënaqësia pa kushte ju lë këtë nr. cel. 0665959387.

Per zonjen 50 vjeçe nga Tirana qe prej vitesh i ka vdekur burri, qe kerkon nje shok te dije te ruaj sekretin, pa asnje medyshje nuk do zhgenjehet nese me merr në këtë nr. cel. vodclabja0mipd.

Përshëndetje, jam i interesuar për vajzen 22 vjeçe që kërkon një shok, dhe për më tepër lë nr. cel. 066jW11pmp.

Per vajzen 22 vjece jam edhe une i te njejtes moshë me ju. Lë nr. cel. 067281ex1k.

Përshëndetje, jam nje 38 vjecar desha te kem njohje me nje femer te dije te respektoje cdo gje dhe mbi te gjitha te respektojme njeri-tjetrin dhe te kemi mirëkuptimin me sy kjo eshte e bukura e nje lidhjeje. Nr. cel. 0699908172.

Jam 41 vjeç, i divorcuar prej disa vjetesh, kam dy femije te cilet jetojne me ish bashkeshorten. Jam nga nje qytet i juglindjes. Jam shume mire nga gjendja ekonomike. Kerkoj te lidhem me nje femer te mire mosha 30-35 vjeçe vetem per qellime serioze. Te interesuarat të më kontaktojne me sms ne nr. cel. 0mpg1gtt0t.

Per Anen nga Tirana e divorcuar me nje femijë, jam i interesuar, jetoj dhe punoj prej 15 vitesh ne Bruksel, i divorcuar, ne gjendje shume te mire ekonomike. Numri im i telefonit është: 0032486210288 dhe adresë emaili: alb.bruksel@gmail.com Faleminderit per mirëkuptimin.

Ky njoftim është per te gjithë ato vajza qe kanë arsimin e lartë per nje njohje serioze te tjerat ia leme komunikimit në email: artclassicomario@libero.it

Përshëndetje, jam një djalë 35 vjeç, serioz i sjellshëm, i komunikueshëm, lë adresë emaili për komunikim: vete481@gmail.com

Si nuk u bere e gjall moj Vjola apo e ke gjetë ate çunin per lidhe serioze. Une nuk jam tall me asnjë vajze aq me teper per gjera kaq serioze. Apo të shqetesoj ne cel duke dërguar zile kot me kot siç bejne disa karaçoza. Mesa me kujtohet ne 27 prill 2015 me ben 1 zile ky nr amc 052 ne fund te jem i sinqerte nuk e kam shqetesuar. Njerezit kur kanë një gje serioze te marrin dhe jo çojne zile kotë qoft dhe 1 sms sa per prezantim.

Per zonjen Era nga jugu. Me kontakto ne emailin tim: drini788@gmail.com

Per Anxhelen 32 vjeçe desha te komunikonim bashkë. Mund te me shkruash në këtë adresë emaili: vlora72@yahoo.co.uk Faleminderit.

Jam Valoni nga Kosova, jam i interesuar për një vajzë 20 vjeçe. Ky është nr. im telefonit: 045284889.

I përgjigjem Rozanes nga jugu dhe i le numrin tim të cel. 0665861367 te dergoj vetem mesazh nese eshte e interesuar jam serioz mosha ime eshte 53 vjec nga Shqiperia e mesme.

Pershendetje. Jam 55 vjec me arsim te lart. Dua te njihem me nje femer te moshes time per lidhje martesore. Per me teper po le kete nr. telefoni: 0675112974. Faleminderit.

Jam i interesuar të njihem me ndonjë vajzë për qëllime serioze, mosha e preferuar 24 gjer 34 vjeçe. Unë jam nga Tirana, për të interesuarat lë këtë nr. tel. 069paptgmm. Ju falenderoj e ju siguroj se nuk do zhgënjeheni.

Shpresoj të gjej nje dashuri plantonike dhe serioze kuptohet me nje femer me nivel edukativ dhe arsimor dhe simpatike qe fati i ka kthyer shpinen qe vertet meriton nje djalë ne te njejtat pozita. Jam 37 vjec nga Fieri, miërpres nje te tillë jo te rendomtë. Lë nr. cel. 0685055339.

Jam nje djalë 20 vjec nga Tirana interesohem per nje goc qe te jetë shumë e sinqertë dhe familjare pa pretendime shumë. Për më tepër lë nr. cel. 0699160359.

Per vajzen X me banim ne Tirane dhe origjine nga jugu e mirëpres në këtë nr. cel. 0699771145.

Jam Deni nga Tirana 28 vjec brun simpatik dhe tip i shoqerueshem. Dua te njihem me nje vajze ose zonje te sinqerte nga Tirana qe ta respektoj. Lë nr. cel. vod.club. 0699771145.

Jam Bardhyli nga Shkodra dhe lë nr. telefoni per Shpresen qe calon pak dhe per 50 vjecaren qe i ka vdekë burri. Nga unë nuk do mbeteni të zhgenjyera. Cel. 0698277555.

Jam nga Fieri, me moral e shpirt te paster. Pretendimi, neglizhenca apo fati na “dhuruan” beqarin e tejskajshme. Jam me aresim te mesem e me profesion. Interesohem per lidhje serioze (martese) me nje vajze te rregullt ne cdo drejtim, rreth moshes 40 vjece. Per me teper njohje le kete nr. cel. 0694259956.

Pershendetje intervista une qe po ju shkruaj jam një 43 vjeçar i divorcuar jo per fajin tim per tradheti kam dy femije por nuk jetojne me mua. Jam i punesuar kam shtepine time. Jam i interesuar per nje zonje per qellime serioze martesore, te jete e sinqertë jo mashtruse. Mos telefononi me privat se nuk ju pergjigjem. Respekte nga Arjani nga Delvina. Cel. 0698103006.

Jam nje djal nga Fieri kam deshire te njoh një vajzë serioze dhe te bukur. Për më tepër lë nr. cel. 0698456166.

Jam X me banim ne Tr. 49 vjeç, për arsye objektive dua te njoh nje zonje serioze, me trup te rregullt qe nuk ndjehet e plotësuar, perferoj te arsimuar. Për më tepër lë nr. vod5818903. Faleminderit.

Jam nje zotëri nga Tirana, serioz, simpatik me trup te mire i arsimuar 49 vjeç. Dua te njoh nje zonje serioze, me trup te rregullt te mbajtur, per lidhje te gjatë por shumë sekrete. Ju lutem jo femra te lodhura, e pavlerë. Perferoj te arsimura nga Tr. Du. El. Per me shumë le këtë nr. cel. Vod9322978. Faleminderit.

Përshëndetje zonja Ela 38 vjeçe që ka shkruar me dt. 16 maj. Më pëlqeu shkrimi juaj. Jam i aftë dhe i gatshëm t’ju takoj dhe i vendosur për një lidhje sipas qejfit tuaj. Një mundësi për të komunikuar ju ofron zotëria nga Tirana. Ju garantoj sinqeritet, seriozitet. Jam vërtetë i sinqertë dhe besnik. Dua të krijoj një lidhje pa gënjeshtra. Për më tepër lë nr. cel. 0699718976.

Jam Ervini nga Tirana 35 vjeç, singell. Dua te njihem me nje vajze po nga Tirana per nje lidhje. Nëqoftëse pershtatemi pse jo dhe serioze. Ju mirëpres në këtë nr. cel. 0685256875.

Per vajzen 22 vjece qe nuk eshte ne kerkim te princit te kalter pasi tani do te mbaroje shkollen e larte e te beje nje karriere pune. Jam me arsim te larte ish oficer i vetmuar banoj ne Tirane 52 vjec. Për më tepër lë nr. tel. 0683625677.

Për Elen 38 vjece nga nje qytet i madh jam 63 vjec me arsim te larte i vetmuar ish oficer banoj ne Tirane. Për më tepër lë nr. tel. 0686457772.

Për Elen 38 vjeçe nga një qytet i madh, i them se sekreti do jetë në mes meje dhe ju e Zotit. Cel. 0692663903. Faleminderit.

Përshëndetje jam një zoteri 49 vjeç nga El. kerkoj nje mikeshe te mire qe di te ruaj sekretin dhe te fali kenaqesi. Më dërgoni sms tek ky numer cel. 069ptg00d5.

Lë këtë mesazh për ndonjë vajzë të bukur nga Fr. Vl. ose Br. që kërkon një jetë më të mirë për të emigruar jashtë dhe të jetë e lumtur. Për më tepër lë nr. tel. 0699967829.

Jam i ve dua lidhje serioze me një zonjë që nuk ka femijë. Lë nr. telefoni: 0692592208.

Përshëndetje jam nje zoteri 64 vjec banoj ne nje qytet te madhe afer Tiranes kam shtepin time. Jam i punësuar nuk kam asnjë ves te keq, kerkoj nje zonje përafersisht ne moshen time. Mire do te jetë te banoj ne Tirane te ketë shtepinë e saj se kam problem te shkoj edhe un te bashkjetoj me te ne shtepi te saj. Shtepin time mund ta japim

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.