Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

(Vijon nga faqja 27) me qera. Ju mirëpresim në këtë nr. cel. 0699108302.

Doja ti lija nr. e telefonit asaj goces 22 vjece beqare tek rubrika, vajzat kerkojne djem. Eshte e mirepritur te me kontaktoje tek ky nr. cel. 0697513336. FAleminderit.

Per Miren qe kerkon një lidhje te sinqerte, besnik e pa genjeshtra lë nr. cel. 0692547384.

Albani nga Klosi 30 vjeç, ku janë vajzat e mamit kanë humbur fare nuk kujtohen fare as me zile apo sms 0685620355.

Kerkoj nje femer per lidhje serioze, jam 33 vjec i divorcuar kam nje djalë 10 vjeç. Kush është e interesuar të më telefonojë në nr. cel. 0692589724.

Jam nga Vlora dua te njoh nje zonje per lidhje serioze mosha 60 vjeçe. Për më tepër lë nr. cel. 0699605288.

Jam dore e zezë, jetoj ne Vlorë 26 vjec a ka ndonjë vajzë qe do te ketë një djalë per veten. Për me shum lë nr. cel. 0698187319.

Jam Lorenci 47 vjeç nga Tirana dua të njihem me një femër që ndjehet e vetmuar dhe i mungon dashuria të dijë të vlerësoj një femër. Ju mirëpres në këtë numër telefoni: 0663325325.

Jam nje zoteri nga Tirana 52 vjec jam per nje lidhje serioze me nje femer. Për më tepër lë nr. cel. 0665389125.

A ka ndonje femer nga Tirana qe i ka munguar nje mashkull, nëqoftese ka ngelur ndonje ju lutem beni nje sms ose nje telefonatë per nje 42 vjeçar po nga Tirana se jam shume i vetmuar dhe kerkoj qe te kem edhe une nje shoqe te mire dhe pa interes. Telefoni im është: 0692140069.

Jam i interesuar per zonjen 45 vjece nga Shqiperia e mesme. Për më tepër le kete nr. telefoni: amcgxdmxt0. Më dërgo zile.

Përshëndetje jam nje zotëri 48 vjec dua nje lidhje sekrete me nje zonje që është e vetmuar. Ska problem se çfarë moshe është, mirë është që zonja të jetë nga Elbasani. Cel. 0682421717.

Kërkoj të njoh një vajzë nga Shqipëria mosha 28-32 vjeçe për lidhje serioze. Kush dëshiron të më kontaktojë në këtë adresë emaili: nazmi113@hotmail.com ose në skype: xeherlia.xeherli jetoj në Francë prej 2009.

Për Oneten infermiere 45 vjeçe mendoj se i plotësoj kërkesat e saj, nr. im është: vodclabja0m1pd.

Përshëndetje kërkoj një vajzë për qëllime serioze, jetoj në Tiranë dhe jam 25 vjeç. Cel. 0696322038.

Përshëndetje jam 43 vjeç jetoj jashtë dua te lidhem me një zonjë te moshes 35 vjeçe. Jam i respektushem i dashur dhe i sinqertë. Kush nga zonjat apo zonjusht i ka keto cilesi është e mirëpritur per me shum ne adresen e emailit: arbenbeni02@gmail.com Faleminderit.

LIDHJE VETËM PËR QEJF...

Përshëndetje, për zonjen 50 vjeçe që i ka vdekur burri dhe do një mik sekret, lë këtë nr. cel. 0692113484. Unë jam njeri i rreg- ullt me biznesin tim. Për më tepër më telefono.

Per zonjen 50 vjec nga Tirana qe i ka vdekur burri, plotesoj kerkesat e saj, jam mbi 50 vjec, jetoj ne Tirane, i gatshem per top-sekret. Nr. im është: vodclabja0m1pd. Ju pres.

I pergjigjem zonjes 50 vjeçe qe i ka vdekur burri. Jam 38 vjec simpatik i martuar sekret i paster. Për me teper më kontakto ne kete adrese emaili: emiljano1973@hotmail.com nuk do zhgenjehesh. Faleminderit.

Jam X dhe lë numër telefoni për një zonjë për lidhje të fshehtë. Më dërgo sms që të komunikojmë: 0674403325.

Le nr. per nje zonjë per nje lidhje te fshete sekrete 0683144938. Pres sms ose telefonatë.

Jam 40 vjec, i paraqitshem, trup i rregullt, i sjellshem dhe shume i komunikueshem. Dua nje shoqe te jete e komunikueshme dhe te dije te ruaje sekretin. Tel. 0688374977.

Zonjës që do një mik të mirë, e garantoj se nga unë nuk do të zhgënjehet më në jetën e saj të lodhur me banim në jug. Ky mesazh vlen dhe për zonja të tjera, siç është Shpresa, zonja nga Vlora. Kam vetëm qëllime serioze. Lë nr. tel. 0694307056.

Per ndonje zonje apo zonjushe qe kerkon nje ndryshim nga monotonia e perditshme, le nr. e tel. 0699916800. Jam Miri nga Elbasani 40 vjec i martuar. Kerkoj lidhje sekrete dhe serioze. Pres tel ose sms.

Po le numrin per zonjen 50 vjece nga Tirana qe i ka vdekur burri dhe do nje shok ti ruaj sekretin. Cel. 0692429996.

Jam Demi me banim ne Tirane, shume simpatik dhe king dhe nese provon interes ndonjë vajze per njohje speciale une pergjigjem per te gjitha. Për më tepër lë nr. cel. 0699860033. Faleminderit.

Jam një djale nga Rogozhina 35 vjec kerkoj nje lidhje sekrete me një zonjë mosha 25 deri 45 vjeçe, te jete nga Rogozhina ose fshatrat perreth. Lë nr. cel. 0682396900.

Zhigolo nga Saranda, 31 vjeç, me trup të lidhur, jam top sekret. Për femrat që duan një zhigolo për të shijuar dhe kaluar momente të bukura dhe të paharrueshme. Cel. 0698284428.

Pershendetje dua nje lidhje sekrete me një femër. Lë nr. cel. 0686287698.

Jam per njohje me nje zonje te vetmuar qe jeton në Tiranë ose te ve e cila kerkon nje mik, me respekt 55 vjeçari i vetmuar nga Tirana. Flasim në telefon. Lë nr. vod.clab. 0698431830.

Jam një zotëri 37 vjeç dua lidhje sekrete me një zonjë fierake, vlonjate ose lushnjare. Lë nr. tel. 0699981635.

Per gocat ose zonjat qe banojne ne Tiranë, deri 35 vjece, jam me arsim te larte i divorcuar ne mardhenie pune. Kerkoj nje lidhje sekrete. Qejfi paguhet. Le numer telefoni: 0684620360.

Kerkoj nje mike sekrete. Jam Eno 53 vjec nga Tirana. Cel. Vod tchpjth.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.