Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

NJOFTIME NGAANGLIA

Le nr. telefoni per Anen 25 vjeçe, jam një i interesuar për ju 00447466125812.

Le nr. per Miren dhe une jam i divorcuar me një femije jetoj ne Angli 00447466125812. Faleminderit.

Përshëndetje, jam Arturi nga Durresi 38 vjeç i divorcuar jetoj ne Angli, kam deshire te njihem me një vajzë shqiptare per te kaluar jetën me të. Për më tepër per te interesuarat lë këtë nr. cel. 00447466125812. Faleminderit.

Jam Igli me banim ne Angli 46 vjeç, me dokumenta kërkoj te njihem me një femer serioze qe te kalojmë jeten te lumtur. Për më tepër lë nr. tel. 00447944121306. Më dërgoni vetem sms ose email. Ju mirëpres. NJOFTIME NGA SUEDIA Përshëndetje zonjusha te moshes nga 40-45 vjeçe, janë të mirëpritura ne kete numer 0046704892794. Kërkoj partner jete jetoj dhe punoj ne Suedi prej shumë vitesh jam singel. NJOFTIME NGAAUSTRIA

Kërkoj të njoh një vajzë të moshes 25-35 vjeçe, une jetoj ne Austri, jam serioz. Për më tepër ju lë nr. cel. 00436504216229. Ju mirëpres. NJOFTIME NGA BELGJIKA

Përshëndetje nga Brukseli, 45 vjeç, 1.78 i gjatë, me pamje të përformuar, serioz, sportiv, me shtetësi belge, shqiptar. Punoj dhe jetoj në Bruksel prej 15 vjetësh, me apartamentin tim, kam dyqane dhe prona të lëna me qera në Shqipëri. Jam me profesion jurist. Në gjëndje të mirë të konsiderueshme ekonomike. Kërkoj një vajzë shqiptare nga mosha 25-33 vjeçe, për të krijuar familje, të jetë simpatike, serioze dhe të ketë dëshirë integrimi. Kush është e interesuar mund të me kontaktojë në këtë adresë emaili: alb.bruksel@gmail.com dhe nr. tel. 0032486210288. NJOFTIME NGA GJERMANIA

German businesmen is searching nice, creative, intelligent women about 25-40 years. Mobil: 00491736590562.

I pergjigjem Ertes per me u njoftë me te, jetoj edhe une ne Gjermani dhe numri im është: 004915753883580.

Përshëndetje zonja Ana 25 vjeçe nga Shqipëria. Jam kosovar jetoj në Gjermani, kërkoj një femër për martesë. Nëse keni interes po ju lë këtë nr. telefoni: 004915786947033.

Përshendetje Angjela jam Nurrisi, jetoj ne Gjermani prej 28 vitesh. Kërkoi një lidhje serioze. Nëse keni interes më telefononi në këtë nr. cel. 0015786947033.

I pergjigjem Ertes qe jeton ne Gjermani po i le numrin e telefonit: 015171968099. NJOFTIME NGA FRANCA

Jam X kam mbaruar arsimin e larte jetoj ne Monaco të Francës, dua te lidhem me nje vajze qe jeton jashte Shqiprise te jete shume simpatike dhe e rregullt. Për më tepër lë nr. cel. 0033754275628. Për më shumë më dërgo sms. NJOFTIME NGA ITALIA Jam Kleo 38 vjeç kam mbaruar juridikun të larten dua te lidhem me nje vajzë shume simpatike dhe te kompletuar në të gjitha senset dhe qe jeton ne Itali. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 00393510294524.

Jam një burrë i moshes 55 vjec i punësuar ne Itali prej disa vitesh per qellime serioze kerkoj nje femer serioze e punësuar pa probleme familjare. Të jetë e gatshme te krijoj familje te jetë e moshes 45- 50 vjec. Për më shumë dëgjohemi ne telefon. Të dërgojnë sms vetëm ata persona ju intereson sinqeriteti. Cel. 00393663174819. Faleminderit për mirëkuptimin.

Do doja të njihesha me një vajzë të sinqertë e simpatike për një të ardhme, se problemet e të kaluares smë interesojnë. Jetoj në Milano të Italisë. Jam djalë pak a shumë me cilësi të mira, di të vlerësoj e adhuroj në çdo drejtim vajzen. Dërgoni sms për prezantim në nr. cel. 00393888139329.

Përshëndetje deshiroj te njoh një person per nje lidhje shumë serioze. Unë jam rredh tek 40 vjeç. Për më shumë sqarime lë këtë nr. tel. 00393664135525. NJOFTIME NGA GREQIA Kërkoj një zonjë për shoqëri nga Librazhdi. Nga unë do ketë ciltërsi dhe dashuri ju mirëpres. Për më tepër lë nr. cel. 6999155394

Pershendetje kërkoj një vajzë nga mosha 30-42 vjeçe e cila banon në Greqi. Jam grek di shqip, punoj në kafeteria restorant në Europë. Të interesuarat të më telefonojnë në këtë nr. cel. 00306977194588 w 00306996478957. Vetëm për lidhje serioze. Të interesuarat të jenë beqare dhe të mos bëjnë zile kot, por të komunikojmë seriozisht.

Përshëndetje, jam Erioni 27 vjeç nga jugu dhe banoj në Athinë. Deshiroj te njihem me nje vajze qe i ka munguar me te vertete shoqeria dhe respekti. Të tjerat ja leme kohes. Cel. 00306997717563.

Jam 39 vjeç nga Sr. me banim në Athinë, i lutem Anxhit me banim në Austri nga Pogradeci, të më marrë në këtë nr. tel. 6989430317, me persosmeri. Janis Gr.

Përshëndetje, jam Juliani 29 vjeç nga Saranda, jetoj ne Athine. Dëshiroj te njihem me nje vajze per shoqeri, te tjerat ja leme kohes.

Cao jam Jani 40 vjec nga Shkodra dhe jetoj ne Athine jam i divorcuar dhe dua te njoh nje femer per lidhje serioze. Të tjerat ja lem kohes, lë nr. cel. 6996577423 dhe 6980490044.

Jam Kristo 37 vjec nga Tirana banoj rreth 20 vjet rresht ne Selanik. Jam i divorcuar me 2 femije. Fëmijet banojne me ish gruan. Dua te njihem me nje vajze apo grua deri në moshen 37 vjeçe per te krijuar nje lidhje te re, pse jo dhe serioze. Jam mashkull shume simpatik dhe shume romantik dhe po te njihemi nga afer do ta kuptoni dhe vetë. Jam shume djale i embel. Kam pune te mire dhe banesen time. Per me shume flasim nga telefoni apo nga afer pasi te jemi njohur. Tel. 6978106159.

Desha të njihem me një zonjë të moshës 46-48 vjeçe të jetë e pashme e dashur, e ëmbël jo e gjatë. Për më tepër lë nr. tel. 00306980566318.

Per Anxhelen jam një djalë nga Fieri me banim ne Europë dhe me pune. Jam me dokumenta mosha 35 vjec. Do deshiroja te flisnim ne telefon: 6955910544. NJOFTIME NGA SHQIPËRIA

Jam italian 65 vjeç, kërkoj një grua për të jetuar me të deri në moshën 55 vjeçe, jo shumë e gjatë, jo shumë e shëndoshë, sepse unë jam trup mesatar i dobët. Dua të jetë e dobët, të ketë karakter, serioze, të jetojmë sëbashku, dhe më vonë nëse gjërat shkojnë mirë mes nesh, martohemi. Nuk dua aventura, e theksoj, sepse jam shumë serioz dhe dua lidhje serioze. Dua të mos ketë asnjë problem familjar. Jam me pension italian të mirë, serioz dhe jetoj në Tiranë në shtëpi me qera. Nuk ka rëndësi nëse është nga Tirana, jugu apo veriu, rëndësi ka të jetë njeri i mirë, dhe të ketë qëllime serioze dhe jo interesa materiale. Do doja të ishte një femër që e di se çfarë është vuajtja, dhe nëse është pa punë, se kam problem, unë kam mundësi ta mbaj atë, por jo të ndihmoj pjesën tjetër të familjes së saj. Mund të jetoj shum mirë por vetëm në çift normale pa problemet e të tjerëve. Nëse unë nuk përgjigjem në telefon, mund të lini një mesazh se pastaj ju marr unë. Cel. 0682164245.

Jam Edisoni nga Durrësi, jetoj dhe punoj prej shumë vitesh në Paris Francë dhe jam me nënshtetësi franceze. Jam 38 vjeç, aktualisht ndodhem në Shqipëri, ku do qëndroj deri me 5 korrik. Unë kam qënë i martuar dhe kam një vajzë 5 vjeçe, bashkëshortja më ka vdekur para 4 vitesh në një aksident automobilistik. Dhe lë nr. e telefonit për 24 vjeçaren nga Kosova që është me një fëmijë 0692547477, vetëm për lidhje serioze. Gjithashtu ky nr. vlen dhe për ndonjë femër tjetër që ka të njëjtën fatkeqësi me mua. Theksoj vetëm për lidhje martesore. Me respekt Edi.

I përgjigjem vajzës X me banim në Tiranë dhe me origjin nga jugu, shumë e rregullt dhe e kompletuar në çdo drejtim beqare nga pretendimet, që interesohet për një lidhje serioze. Jam Leonardi me origjin nga jugu, me punë të mirë, me shkoll, me shtëpi, familjar i rregullt, jetojv vetëm fare, pa njeri në ngarkim, larg cigares, bixhozit, alkolit, kazinove, apo xhelozis. Edhe unë ashtu si ju jam në kërkim të një “z” me shumë vlera, ku të mbizotëroj sinqeriteti, ndershmëria, korrektësia dhe qetësia shpirtërore, por dhe unë ashtu si ju na lanë pasdore pretendimet e tepërta. Nëse fjalët e juaja janë vërtetë të sinqerta dhe ju keni qëllime serioze, po ju lë nr. telefoni për të biseduar gjërë e gjatë, që ti japim një drejtim të bukur jetës. Në rast refuzimi ky sms ka vlerë vetëm për femra me arsim të lartë dhe nga jugu dhe Shqipëria e mesme. Nardi 51 vjeç me nr. 0665674222. Mund të telefononi pas orës 14.00 ose mund të shkruani në çdo orë.

Përshëndetje zonjës Tefta nga Tirana që është e interesuar për një zotëri mbi 70 vjeç që jeton i vet- muar. Edhe unë që jam i interesuar për një rast të tillë si e kërkon ajo po i lë nr. cel. 0686775070. Të bëjë zile se e marr vetë. Për më shumë ja lëmë komunikimit.

Këtë mesazh e lë për zonjen Tefta nga Tirana që interesohen për një zotëri të moshuar mbi 70 vjeç. Zonja Tefta unë jam një zotëri i moshuar mbi 70 vjeç. Jetoj në banesën time i vetmuar fatkeqësisht dhe zyrtarisht, pa probleme, gëzoj shëndet të plotë dhe me paraqitje të mirë fizike. Nëqoftëse edhe juve jeni pa probleme, gëzoni shëndet të plotë si edhe unë, dhe jeni dorë e bardhë dhe ti përshtatemi njëri-tjetrit. Jam dakort për një bashkëjetesë për jetë me juve. Ky mesazh vlen dhe për zonja të tjera që janë pensioniste, pa probleme dhe jetojnë të vetmuara. Për komunikim lë nr. tel. 0692386278.

Përshëndetje jam Aleksandri nga jugu mosha 72 vjeç dhe po lë numër telefoni për zonjen Tefta nëse i intereson 0696475817.

Jam Beni 37 vjeç nga Tirana 1.73 i gjatë, me banim në Milano, në gjëndje shumë të mirë ekonomike, larg alkolit dhe duhanit., Jam i interesuar të lidhem me një vajzë maksimumi 30 vjeçe për bashkëjetesë ose martesë. E interesuara mund të vijë në takim dhe me njerëzit e saj. Kush është e interesuar të më telefonojë në këtë nr. cel. 0665498899.

Jam një qytetar nga Shkodra, banoj në Shkodër në shtëpin time i ve 65 vjeç, fëmijët kanë jetën e tyre. Shpresoj ta ketë lexuar një zonjë apo zonjushë e moshës 60-65 vjeçe, këtë mesazh dhe të më marrin në telefon një zonjë apo zonjushë të cilës i ka munguar dashuria, ngrohtësia shpirtërore, lumturia dhe që është e vetmuar në jetën e saj. Tek personi do të gjeni ngrohtësinë shpirtërore, dashurinë, lumturinë dhe transparencën., Theksoj që poshtë asaj moshe që kam shkruar më lart të mos më marrin në telefon. Për çdo hall dhe për çdo moment unë do të jem me ty. Do të fal gëzim, dashuri, harmoni. Të jetosh me mua është një mrekulli, sinqeritet, ëmbëlsi, ngrohtësi e shumë këto, ti ofroj vetëm unë e askush tjetër. Do ta shohësh që nuk janë fjalë që mbeten në letër, por do ta shohësh për çdo ditë të jetës sonë. Ju mirëpres për lidhje serioze dhe të ëmbël në këtë nr. cel. 0688376085.

I përgjigjem zonjes nga Tirana që kërkon një zotëri 70 vjeç. Edhe unë jam zotëri nga Tirana 70 vjeç, por nuk tregoj moshën që kam. Nëse ju intereson po ju lë nr. telefoni në redaksi.

Jam një zotëri nga jugu banues në Tiranë 69 vjeç, njeri me kulturë, i urtë me ekonomi të mirë, pa probleme familjare, jetoj i vetëm. Kërkoj një zonjë të jetë vetëm pa probleme që të kemi një shoqëri për të kaluar kohen sëbashku të jetë e moshës 5872 vjeçe. Pres telefonatën tuaj në këtë nr. cel. 0692539622.

Jam nje zotëri 64 vjec banoj ne Tiranë, kerkoj nje zonje per bashkëjetese te jete me pension. E interesuara te telefonoje ne numrin tim të cel. 0683807335.

Jam 39 vjeçar me arsim te larte, jetoj ne itali. Tani eshte koha e duhur per te krijuar familje dhe dua ta krijoj me nje goce shqiptare. dua te njoh nje goce serioze. Kush deshiron mund te marr ee numrin 0694575215. Jeta eshte e çuditshme ndaj dhe thone rastesia eshte mbreti i shancit. Le te shpresojme per me te miren ne kete jete. Respekte.

Jam një djalë nga veriu katolik 40 vjeç dua të lidhem me një vajzë nga veriu për qëllime serioze. Vajza të jetë me tipare të mira, bukuria ska rëndësi. Unë jetoj në Tiranë. Cel. 0683678291.

Deshiroj te kem njohje me ndonjë vajzë deri 24 vjece te jete e punësuar e pamvarur jo më shume se larg Tiranes. E mirëpres ne kete nr. cel. 069pj1dddm.

Përshëndetje jam nje zoteri rreth 52 vjec me punë dhe shtepi njeri i sjellshem dhe me kulturë shumë i sinqertë. Do te doja nje vajze deri 42 vjece e arsimuar dhe me punë por kryesorja te jet e sjellshme dhe e sinqertë. Numrin tim e lej ne gazetë 0683689848. Faleminderit.

Per zonjen 41 vjecare nga jugu le nr. cel. 0692406788.

Le nr. cel. 0692406788 per zonjen e lodhur nga jeta.

I përgjigjem Elones nga Shkodra. Jam Iliri 43 vjec nga Tirana. Më bëj një sms në nr. tel. 0692749172.

Jam Loni nga Tirana, 54 vjeç pa njeri në ngarkim. Kërkoj si fillim shoqëri me një grua pa probleme, e thjeshtë dhe sinqertë nga mosha 50 deri 55 vjeçe. Lë nr. tel. 0665630770.

Kërkoj lidhje të gjatë me një zonjë ose zonjushë mosha 33-40 vjeçe të jetë e sinqertë jo mashtruese që të ruaj sekretin. Unë jam 45 vjeç, në punë në shtet, i martuar me dy fëmijë. Jam i dashur dhe di të respektoj një femër. Nr. im është: 0mxakbpx0x. Telefononi në çdo kohë. Me respekt Niku.

Jam dorë e zezë 32 vjeç, jetoj vetem ne Vlore. A ka ndonjë vajze qe nuk ben dallime raciale. Vetem seriozisht dhe për me shumë lë nr. cel. 0698187319.

Jam nje 34 vjecar nga Dr. i përgjigjem nje vajze te sinqerte dhe te sjellshme. Për më tepër lë nr. cel.plusjw11pmp.

Pershendetje une jam Iliri nga Lu. 35 vjec jam me permasa te rregullta fizike. Jam 1.85 i gjate pesha 90 kg. kam 1 pune timen, jam large veseve te keqia. Nr. im është: vodaclab 0696190290. Faleminderit per mirëkuptimin me respekt dhe dashuri Iliri.

I pergjigjem zj. 41 vjeçe nga jugu qe kerkon një shok dhe i le kete numer telefoni: 0674385354. Ju lutem mos telefononi pa numer.

Jam nje djalë nga Shk. 32 vjec me arsim te lartë për Mjekesi. Jam i interesuar të lidhem me një zonjë që i mungon ngrohtësia shpirterore emocionale, lumturia dhe dashuria pasionante dhe sentimentale. Zonja te jete me arsim te larte ne marredhenie pune, ne Shtet ose Privat, ne gjendje te mire ekonomike dhe te me ndihmoje edhe mua. Unë jam i sinqertë dhe serioz, simpatik, i komunikueshem dhe i perkushtuar, korrekt dhe besnik, me vlera, parime dhe me ambicje, sepse kam nivel kulture te madhe dhe edukate familjare te rregullt, jam me personalitet, intelektual dhe karakter, ku mbizoteron respekti, sjellja e mire dhe dashuria reciproke. Une do ti dhuroje ngrohtesi shpirterore, lumturi dhe dashuri te sinqerte. Jam larg çdo vesi te keq, tip i qete, i dashur, i qeshur, shume inteligjent, i zgjuar, i afte, i mencur, i shkathet, argumentues dhe me energji te reja. Kush zonjë është e interesuar per sms-ne tim, po le dhe nr. tim të cel. 0673377315.

Jam një djalë nga Tepelena jam

i interesuar per ndonje vajzë 18 vjeçe e lart nga Tepelena per lidhje vetem serioze. Pres sms në këtë nr. cel. 0699321169.

Interesohem për lidhje serioze (martesore) me nje vajze te rregullt ne çdo drejtim, rreth moshes 40 vjece. Per me teper njohje lë këtë nr. cel. 0694259956.

Jam X i martuar 36 vjec banues ne Tiranë me punë i komunikueshem me paraqitje dhe fizik te mirë. Për me teper flasim kerkoj nje lidhje sekrete me nje femer te martuar ose beqare ska rendesi origjina apo mosha por te jetë banuese ne Tiranë ose Durres te jetë e sinqertë e komunikueshme dhe e paraqitshme. Cel. 0682766448.

Jam 56 vjec, i ve, me arsim, i punësuar ne shtet banoj shume afer Tiranes. Kerkoj nje njeri te pershtatshem per te krijuar familje serioze per vitet qe na kane mbetur. Nisur nga ky motiv i drejtohem Beses nga Tirana, Enit nga Durresi dhe Flutures po nga Durrresi. Numri im i telefonit ndodhet në redaksi. Jeni të mirëpritur për të kontaktuar dhe sqaruar hollesi te tjera. Faleminderit!

Jam nga Vlora 56 vjec me arsim te larte me profesion te mire dua te njoh nje femer të mire familjare te thjeshte te me perkushtohet mua si dhe une pasi jetoj vetem. Kush e ndjen veten këtu i lë nr. telefoni: 0692585579. Faleminderit.

Jam i ndare prej vitesh kerkoj femer te mire te jetë rreth 45 vjeçe per martesë. Për më teper flasim në këtë nr. tel. 0674675328.

Përshëndetje. Jam nje djale 28 vjeç nga Tirana, beqar. Kerkoj nje lidhje serioze me nje vajze rreth moshes sime. Jam njeri pa vese, larg alkoolit dhe duhanit. Hobi im eshte të bëj sport, ne menyre te vecante ushtrohem ne palester. Kam nje biznes me te cilen merrem ne pjesen me te madhe te kohes. Më kontaktoni në këtë nr. cel. 0665565538, nr. vodafone club.

Çkemi jam Demi me banim ne Tirane, shume simpatik dhe king dhe nese provon interes ndonjë vajze per njohje speciale une pergjigjem per te gjitha. Për ne teper lë nr. cel. 0699860033. Faleminderit.

Jam nga F. Kruja i përgjigjem 45 vjeçares nga Shqipëria e mesme, për më shumë dërgoni sms në këtë nr. cel. 0675110163.

Jam nje zoteri qe banoj e punoj ne Tiranë me arsim te larte, jetoj vetem pa njeri ne ngarkim, jam njeri i drejte, korrekt, i ndershem dhe pa vese. Kerkoj nje grua per martesë mosha 48-53 vjece, te ndershme e te urte, se ciles do t’i perkushtohem me sinqeritet, seriozitet, respekt dhe plot dashuri. I le nr. cel. 0698686399.

Per Besen nga Tirana i pergjigjet ìntelektuali 56 vjecari shume i mbajtur dhe i paraqitshem i divorcuar jo per fajin tim pa njeri ne ngarkim. Pres dhe sms te tjera në këtë nr. cel. 0697341284.

Jam një djalë nga Fieri 24 vjeç, kërkoj një vajzë nga Fieri ose fshatrat përreth, për qëllime serioze kërkoj një vajzë të jetë familjare dhe e rregullt. Jam me punë të mirë dhe gjithçka tjetër. Për më tepër lë nr. cel. VOD9771969.

Jam i interesuar per zojnjen X dhe po ju le numrin e telefonit: 0683718200.

Jam nje Zotëri me banim ne Tiranë 40 vjec familjar i arsimuar me punë serioz i paraqitshem. Deshiroj te kem nje lidhje te fsheht me nje zonjë të moshes 35 deri 50 vjece por te jetë e mirë e sinqertë e thjeshtë. Ska rendesi origjina por te jetë me banim ne Tiranë ose Durres. Mirëpres prezantim me sms jo zile në nr. cel. 0698456417.

Pershendetje jam i interesuar per një lidhje serioze. Jam i divorcuar pa femijë. Banoj ne shtëpinë time private (2-kateshe) jam shum mirë nga gjëndja ekonomike. Kush është e interesuar të më telefonoj në këtë numer cel. 0665362686.

Jam nje zoteri nga Durresi i ve i dt.1958 i mbajtur me pune dhe shtepi. Për Fluturen nga Durresi 49 vjece dhe per komunikim le këtë nr. cel. 0694093124.

Për Z. Tefta lë nr. telefoni: 0673555128. Jam nje i interesuar per ju.

Jam 60 vjec dua te njoh nje zonje qe ta kete seriozisht. Për më tepër lë nr. cel. 0699605288 per lidhje serioze.

Përshëndetje, doja të njihesha me një vajzë të ëmbël dhe të sinqertë. Cel. vod.7770347.

I përgjigjem Flutures nga Durresi, qe nuk lind femijë 49 vjece. Te lutem më dërgo sms në nr. cel. 0665694470.

Per Fluturen 49 vjece nga Durresi beqare qe eshte ne kerkim te nje zotriu korrekt e serioz sic e kerkon ajo. Jam ketu dhe për më hollësisht, sqarohemi në këtë nr. tel. 0683848348. Faleminderit Flutra.

Kerkoj nje femer per dashuri dhe për më tepër lë nr. cel. 0692506!38.

Kerkoj nje femer mosha 20-35 vjece per bashkejetese ose lidhje miqesore. Jam me arsim te larte i vetmuar 54 vjec banoj ne Tirane ish oficer. Tel. 0683625677.

Jam Arbeni nga Fieri 48 vjeç, kërkoj një femër për dashuri. Cel. 0mwaj0m!dt.

Jam nje zoteri nga Saranda i pergjigjem zonjes nga jugu 45 vjece. Jam serioz e respektoj hallin e saj. Po le mumrin tim të cel. 0692166607 ju mirpres me respekt zonje.

I pergjigjem zj. Tefta nga Tirana dhe i le kete numer telefoni: 0699428158.

Jam një djal nga Fieri jam i fiksuar për një zonjë deri ne moshen 50 vjece, dhe e shendoshë te jetë, i preferoj dhe ato shum, bej gjera qe ajo qe do lidhet me mua, sdo doj ndarje kurrë. Për me teper lë nr. tel. vod9967829.

Përshëndetje jam 56 vjec jetoj vetem i divorcuar shume i mbajtur, larg alkolit e duhanit kerkoj per martese nje grua le te kete dhe femije. Jam i vetëpunsuar me mjetin tim e theksoj vetem per lidhje serioze. Lë nr. tel. 0683849632 ju mirëpres ju mashtrueset.

Jam nje djale nga qyteti i Shkodres, beqar 35 vjeç, dua te njihem me nje vajze per lidhje serioze. Më telefono në këtë nr. cel. 0674108544, ju garantoj se nuk do zhgenjeheni.

Pershendetje. Jam 55 vjec me arsim te lartë, dua te njihem me nje femer te moshes time per lidhje martesore. Per me teper po le kete nr. telefoni: 0675112974. Faleminderit.

Jam Toni nga Tirana. Kam deshire te lidhem me zonjen 50 vjeçe nga Tirana qe kerkon nje shok. Lë nr. cel. 0675166181.

Jam nje person me origjine dhe banues ne Tirane me shkolle te larte me punen time tip sportiv serioz simpatik romantik e i komunikueshem 45 vjeç. Në jete me ka munguar te kem ne krahe nje mike qe deshiron nje mashkull qe te di ta trajtoj nje femer sic e meriton vertet nje femer e kohes simpatike me edukate pozitive e pamvarur nga ana ekonomike e sociale jo perfituese e te jete nga Tirana me moshe 30- 40 vjec. Kërkoj nje mike te vertete sic jam dhe vete nëqoftëse ka nje femer qe ta ndjej veten brenda ketij mesazhi mund te bejë sms në këtë nr. cel. 0682505293.

Jam një zotëri nga Shqipëria e mesme, mosha ime është 61 vjeç, njeri i rregullt serioz, përsa i përket jetës familjare dhe bashkëshortore, nuk kam njeri në ngarkim. Shpresoj dhe dua ndonjë zonjë të vlerësojë mesazhin tim. Të ketë tipare të përafërta me të miat nga të gjitha drejtimet. Tek unë do të gjejë dashurinë, mirëkuptimin dhe besimin në jetën e përditshme. Tel. 0673749204.

Përshëndetje, po lë këtë mesazh per zonjen e divorcuar me nje fëmijë qe jeten ne Itali jam 44 vjeç jetoj ne Franc i divorcuar pa fëmijë. Ju lë adresën time nëse jeni akoma e interesuar: arbenbeni02@gmail.com Faleminderit.

Për gocen nga Tirana pa histori dashurie, jam nje djale 36 vjec serioz simpatik i dashur i komunikueshem dhe i disponueshem per nje lidhje serioze. Për me shume me shkruaj në email: vete481@gmail.com

Per Anxhi lexova postimin tuaj dhe mu duk shumë interesant. Jam 39 vjeç jetoj ne Tirane dhe ndaj te njejtat kritere ne lidhje me pamjen, karakterin dhe kulturen. Nese do mund te me shkruash në këtë adresë emaili: alia_fatmir@yahoo.com

Per te gjith vajzat qe jane me arsim te lart jam i interesuar per njohje vetem njohje serioze. Për hollsi të metejshem po lë këtë adresë emaili: artclassicomario@libero.it

E pershendes zonjën nga Tirana 50 vjeçe. Nese jeni dakort e nderuar, ju lutemi mos hezitoni dhe lajmerohuni ne emailin tim privat: leka4@hotmail.com Më pas çdo gjë ja lëmë kohës.

Per Calentinen 44 vjeçe qe kerkon nje mik te mire, te qyteteruar, te arsimuar, jo aventurier, per ngrohtesi shpirtrore, nr. im është: vodclabja0m1pd.

Jam nje djale 36 vjeçar me edukim te larte mjekesi, jetoj ne Kanada. Jam i interesuar te njihem me nje vajze shqiptare per qellime serioze, martesore. Jam beqar, i pamartuar me pare, pa probleme personale, familjare. Tiparet e mia: fizik shume te rregullt, 177 i gjatë, trupore, tipare atraktive. Interesat: studimet, udhetimet, gatimi, dhe sigurisht familja. Inkurajoj vajzat qe kane te dhena te ngjashme te marrin guximin dhe te me shkruajne. Sic bera dhe une :). Komunikimi do te jete absolutisht konfidencial.

Jam nga Tirana 45 vjec me banim ne Zvicer, mbas nje aksidenti rrugor kam kam goditur shtyllen kurrizore dhe kam humbur perdorimin e dy kembeve (te paralizuara) qellimi i ketij njoftimi eshte qe te gjej nje femer deri në moshen 40 vjeçe per lidhje serioze. Per me shume informacione dhe detaje te interesuarat ose e interesuara qe pranon te lidhe jeten me nje person me probleme fizike te me shkruaj ne adresen e emailit: bonci@blueëin.ch Ju pershendes.

Jam 53 vjecar nga Suedia, i divorcuar, kerkoj nje zonje te vertet, serioze e te arsimuar per ta pas shok jete. I lus te gjitha zonjat e interesuara, nga mosha 43-55 vjece, te me kontaktojne permes emailit: rinix50@yahoo.com

I pergjigjem Ertes 32 vjeçe. Une jam nje djale 37 vjeç, 1.78 m i gjate dhe sportiv. Kam lindur ne Tirane ku kam mbaruar Universitetin. Qe prej 15 vjeteve jetoj ne France. Nuk kam qene asnjehere i fejuar apo i martuar por kam bashkejetuar me nje vajze ketu ne France me te cilen ka lindur nje djale. Jam me dokumenta te rregullta, dhe shtepi te pajisur shumë mirë. Deshiroj nje lidhje serioze per te krijuar familje me nje vajze simpatike dhe qe te mos kete femije. E- mail: franci77str@yahoo.fr

Per zonjen 50 vjeçe që i ka vdekur burri më shkruaj në këtë adresë emaili: nitroflaresi@outlook.com

Per Atlanten, mund të më kontaktoj në këtë adresë emaili: vlora72@yahoo.co.uk. Jam 45 vjeç, jetoj ne Angli dhe jam i ndarë.

Jetoj në Gjermani, dëshiroj të njihem me një gocë shqiptare. Kush ka dëshirë të më shkruaj në këtë adresë emaili: ferrari1977@hotmail.de

I pergjigjem zonjes nga Tirana dhe gjithe te interesuarave. Jam 55 vjec nga Tirana, me pune dhe ekonomi normale. Gruaja me ka vdekur, kerkoj nje zonje deri 52 vjece, pa femije per bashkejetese. Jam njeri serioz dhe teper i rregullt. Tel. 0692521157.

Kerkoj nje femer mosha 30-37 vjeçe te jetë me pararaqitje te mirë. Jo materialiste te kuptoj dashurin dhe nese ma fal ate un i fal dhe jeten. Lë nr. cel. 0699377496.

Përshëndetje quhem Miri, 28 vjec shumë i paraqitshem 1.77 i gjate. Banoj ne Tiranë, kerkoj nje lidhje sekrete me një zonjë nga mosha 30- 35 vjece vetem nga Tirana.Te jete e mbajtur dhe e paraqitshme. Më kontaktoni në këtë adresë emaili: anamiri2014@hotmail.com

Per Erta 32 vjece nga Gjermania, do me pelqente te njihesha me ju. Unë jam 19 vjeç qe jetoj ne Belgjikë. Për me shum informacion mund te me shkruash ne adresën time të emailit: oktapodi@outlook.be

Per Anxhi 33 vjece me banim ne Austri. Jam nje djalë qe banoj ne Belgjikë gati 19 vjeç dhe do me pelqente te njiheshim. Për me shum informacione mund te me shkruani ne adresen emailit: oktapodi@outlook.be besoi se nuk ke per tu zhgenjuer nese me kontakton.

Përshëndetje Oneta, jam 48 vjeç, me origjin nga jugu me banim në Tiranë, i divorcuar, jetoj vetëm pa preokupime. Nëse dëshironi më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0692200515. Faleminderit.

Kërkoj të njihem me një vajzë mosha 35 vjeçe për qëllime serioze, të jetë me banim në Tiranë. Tel. 0682683319.

Une jam nje djale 37 vjeç, 1.78 m i gjate dhe sportiv. Kam lindur ne Tirane ku kam mbaruar Universitetin, qe prej 15 vjeteve jetoj ne France. Nuk kam qene asnjehere i fejuar apo i martuar por kam bashkejetuar me nje vajze ketu ne France me te cilen ka lindur nje djale. Jam me dokumenta te rregullta, dhe shtepi te paisur me konfort. Deshiroj nje lidhje serioze per te krijuar familje me nje vajze simpatike 25 – 30 vjeç 1.65-1.75 e gjate dhe qe te mos kete femije. E- mail: franci77str@yahoo.fr

Peshendetje po le andresen e imelit per zonjen nga vlora qe nuk premton femijë. Më kontaktoni në këtë adresë emaili: tinialtin49@gmail.com Faleminderit.

I them Xines nga Bz. te telefonoje ne kete numer cel. 0683292433.

E nderuar zonja nga Laci jam une qe iu pergjigjem kerkeses tende. Me mua do te ndjehesh mire jam 51 vjec i dashur i paster dhe shume besnik. Lë numrin tim te cel. 0683292433. Jeni e mirëpriur te telefononi në cdo kohe ose bëj zile te marr une.

Per zonjen 39 vjece te divorcuar nga Tirana. Jam 41 vjec jetoj e punoj ne Norvegji, jam i divorcuar dhe kerkoj lidhje serioze. Për me teper mund te flasim dhe te shihemi ne skype live: gino-it.

Kërkoj te njihem me zonjen Ada nga Tirana 55 vjeçare te martohem me ta. Lë nr. tel. 045891847: Ky është numri im personal më koktakto.

Kerkoj te lidhem me nje zonje nga Elbasani. Jam 52 vjec nga Elbasani dhe kam këtë nr. cel. 0683762066.

Jam Bardhyli nga Shkodra 57 vjec lë nr. per Shpresen qe çalon dhe per 45 vjecaren e vuajtur nuk do zhgenjeheni. Lë nr. cel. 0698277555.

Përshëndetje ciles zonjë që ka dëshirë të flasi për qëllime serioze i lë këtë nr. cel. 069AJPADTG. Zonja të jetë e moshës 45-50 vjeçe.

Quhem Edi, dhe jam Dr. qyteti 32 vjeç, beqar, arsim i mesem. 1.70 i gjatë, 78 kg., tipare te rregullta. Kërkoj një vajze mbi 22 vjece. Interesohem te njoh e te lidh jeten. Cel. 0683019743.

Jam Valteri nga Kuçova dua te lidhem me nje goce ne moshen 29 vjeçe ose fejes ose martesore qe te jetë nga jugu. Cel. 0697605162.

Pershendetje jam nje djalë nga qyteti Elbasanit, 27 vjec kerkoj te njoh nje vajze per qellime serioze. Cilado qe deshiron te me njohe me shum le kete nr. telefoni: 069PJPMDDT.

I përgjigjem Ertes dhe i lë këtë nr. cel. 0665656535. Jam një i interesuar me ju.

Jam Leonardi nga Tirana kerkoj një femer per lidhje. Për më tepër lë nr. cel. 0697480818.

Jam një zotëri nga Korca teper i paraqitshem. Deshiroj te komunikoj me nje femer te kendshme. Lë

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.