Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

(Vijon nga faqja 27) nr. tel. 068503001a.

Dua të njoh një vajzë që të jetoj me mua ose edhe në shtëpinë e saj. Për më tepër lë nr. tel. 0699184515. Jam 40 vjeç.

Per zonjen Tefta nga Tirana po ju lë nr. cel. 0692600906 per te komunikuar së bashku. Faleminderit.

Jam nje zoteri nga Tirana 52 vjec kerkoj te lidhem me nje femer per lidhje serioze. Për më tepër lë nr. cel. 0665256473.

Pershendetje. Jam Luli 46 vjec nga Tr. i punesuar, me arsim te larte, i martuar, i pa fat ne dashuri. Nese ekziston ndonje femer qe i mungon nje shok qe ti fale shum respekt, dashuri dhe kënaqesi mua do me kete perfekt. Te mos kete probleme familjare dhe ekonomike. Do me pelqente te njihja dhe Rozanen 45 vjece. Stop atyre qe shesin trupin. Tel. 0699887497. LIDHJEVETËM PËR QEJF...

Pershendetje jam nje 40 vjecar i martuar kam deshire te njoh ndonjë zonjë qe i pelqejne aventura e momentit. Për më tepër lë nr. telefoni: 0688101496 do te jete e mrekullueshme.

Jam një zotëri vjec 38 dua lidhje sekrete me një zonjë fierake, lushnjare ose vlonjate. Lë nr. telefoni: 0699940658.

Jam nje djale 35 vjecar, simpatik, 1.77 i gjate i shoqerueshem me humor te mire. Jam tip energjik dhe shum aktiv ne mardhenie. Jam i interesuar per lidhje me ndonje znj/ zonjushë qe di te mbajë nje lidhje te fshehtë. Gjithashtu plotesoj cdo deshire te cmendur erotike. Per me tepër lë nr. cel. 0685030012.

Pershendetje une jam Albani nga Lu. jam 35 vjeç kam fizik te rregullt. Jam 1. 85 i gjate pesha 90 kg. jam simpatik dhe larg veseve te keqia. Une jam ne pune dhe marr një page te kenaqshme kam deshire te krijoj një lidhje per qejf. Nr. im është: vodaclab 0698895218. Faleminderit per mirëkuptimin. Albani Lu.

Jam një djalë nga jugu kërkoj nje femer per lidhje te fshehtë te jetë vetem nga Saranda ose Delvina deri 50 vjece. Kush deshiron te dergojë sms në këtë nr. cel. 0699599124.

Jam 50 vjeçar nga Lezha me pamje dhe shendet te rregullt dhe pa vese. Jam i interesuar per lidhje te gjatë e te fshehtë me nje zonjë të divorcuar me banim ne Tirane qe kerkon sinqeritet. Për me teper të telefonojë në këtë nr. cel. 0688327429.

Jam nje zotëri 45 vjec kerkoj nje zonje per lidhje sekrete. E interesuara te telefonojë në këtë nr. cel. 0692406788.

Jam Altini nga Fieri 43 vjeç, kërkoj lidhje sekrete me një femer pa probleme dhe interesa deri në moshen 50 vjeçe. E interesuara te jete nga Fieri. Si fillim dërgoni sms në nr. tel. 0695422026.

Ne rinine time bera nje zgjedhje te gabuar! Tani nga lartesia dhe pjekuria e te 47-tave kerkoj nje lidhje serioze sekrete me nje femer 100 % qytetare tiranse. Ajo do te ndihet e lumtur, gjithashtu edhe une. Ju pres me shume dashuri në nr. cel. 0698791933.

Ndihem i vetmuar. Dua te njihem me nje femer per nje lidhje sekrete vetem nga Fieri ose Vlora. Te jetë 45 deri 55 vjece. Di ta vlersoj dhe respektoj nje femer. Për te interesuarat le kete nr. tel. 0692427815. Faleminderit.

Kërkoj shoqëri femërore brenda Tiranës, gjithçka do të jetë top sekret. Mosha maksimale e të interesuarave të jetë 60 vjeçe. Telefononi ose dërgoni sms në këtë nr. cel. 068da11d01.

Përshëndetje, jam Juli 34 vjec a ka ndonjë zonjë per lidhje sekrete. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0684776756.

Jam ne kerkim te nje mikeshe qe ti kete kaluar keto vitet e bezdisshme beqare ose e ve mbi moshen 45 vjece. Mundesisht nga Shkodra apo rrethinat, jo per aventurë. Por mund te kalojmë ne nje bashkejetese te viteve te mbetura ne vazhdim. Cel. 0686970444. Mundesisht sms jo zile. Kërkoj te marr dhe te jem ngrohtesia e munguar jo aventureske.

Jam 33 vjeç, a ka ndonjë zonjë ose vajzë për lidhje sekrete. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0699307835.

Jetoj jashte vendit edhe per momentin ndodhem me Tirane. Po shikoj te njoh nje vajze qe te me shoqeroj gjate kohes qe jam ketu. Po te jesh e interesuar me kontakto ne: macomb48310@gmail.com

Ky sms vlen per zonjen nga Shqiperia e mesme 45 vjece qe kerkon nje mik te mire. Tel ne nr. 0692520086. Besoj te jete edhe ajo e mire dhe e bukur!

Nese ndjehesh e vetmuar, per nje bisede, per nje mendim, nese don te kesh nje mik te vertete, me kulture e nivel. Lë nr. telefoni: 0692560339. Jam Sandri nga Tirana per nje mike te mirë, korrekte dhe e lire.

Jam Ervini nga Tirana 35 vjeç singel, deshiroj te kem nje lidhje me nje vajze dhe zonjë. Ju mirëpres në këtë nr. cel. 0685256875.

Le nr. telefoni per një zonjë per nje lidhje te fshete sekrete 0683144938. Pres sms ose telefonatë.

Jam X që shkruaj për një zonjë për lidhje të fshehtë sekret të plotë 0674403325. Dërgo sms ose telefono që të komunikojmë.

Jam Arjani nga Korça biznesmen dhe simpatik. Interesohem te njihem me nje femer te kendshme te dije te ruaj sekretin. Do ja kalojmë bukur bashke ndaj për më shumë lë nr. cel. 06850301a.

Pershendetje a ka ndonjë zonjë të vetmuar ose te ve pa probleme dhe pa interesa per lidhje sekrete. E interesuara te jete nga Fieri se edhe vet nga Fieri jam, të jete gjer 50 vjeçe. Lë nr. tel. 0692585318.

Per zonjen 50 vjeçe qe i ka vdekur burri qe kerkon një mashkull per lidhje sekrete dhe me kushte te mira. Cel. 0037744711155.

Per zonjen qe do ta kete sekret lidhjen lë këtë nr. cel. 0662292001.

Jam nje djalë nga Durresi beqar 27 vjec shume simpatik kerkoj një zonjë per qejf te jetë e re e vetmuar dhe simpatike sic jam dhe une. Jam shume sekret vec per qejf. Më dërgoni sms ose më merrni ne tefoni me privat nuk e hap. Numri im është: 0686986223.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.