Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

NJOFTIME NGA BELGJIKA Përshëndetje nga Brukseli, 45 vjeç, 1.78 i gjatë, me pamje të përformuar, serioz, sportiv, me shtetësi belge, shqiptar. Punoj dhe jetoj në Bruksel prej 15 vjetësh, me apartamentin tim, kam dyqane dhe prona të lëna me qera në Shqipëri. Jam me profesion jurist. Në gjëndje të mirë të konsiderueshme ekonomike. Kërkoj një vajzë shqiptare nga mosha 25-33 vjeçe, për të krijuar familje, të jetë simpatike, serioze dhe të ketë dëshirë integrimi. Kush është e interesuar mund të me kontaktojë në këtë adresë emaili: alb.bruksel@gmail.com dhe nr. tel. 0032486210288.

NJOFTIME NGA GJERMANIA German businesmen is searching nice, creative, intelligent ëomen about 25-40 years. Mobil: 00491736590562.

Për vajzen nga Berati lë këtë nr. cel. 00496703809342.

Përshendetje te gjitha zonjat qe janë te interesuara per një lidhje serioze. Kërkoj një femer per martesë, jetoi ne Gjermani prej 27 vitesh me radhë. Jam 40 vjeçar dhe per te interesuarat lë këtë nr. cel. 004915786947033. NJOFTIME NGA SUEDIA Pershendetje, jam Sokoli 48 vjeçar, ne kerkim te nje femre shqiptare per martesë, jetoj ne Suedi, te interesuarat mund të më kontaktojnë në këtë nr. cel. 0046763245055. NJOFTIME NGA ITALIA Jam një djalë jetoj në Milano, kam mbaruar Jurispodencen, dua të njoh një vajzë shumë simpatike e inteligjente dhe të jetë e gatshme për të krijuar familje. Për më shumë më dërgo sms në këtë nr. cel. 00393510294524.

Jam një burrë i moshes 55 vjeç i punësuar ne Itali prej disa vitesh per qellime serioze. Kërkoj nje femer serioze e punësuar pa probleme familjare te jetë e gatshme te krijojë familje te jetë e moshes 45-50 vjec. Për me shume dëgjohemi ne telefon ju lutem te dergoj sms vetem persona qe u intereson sinqeriteti. Cel. 00393663174819. Ju faleminderit per mirëkupimin.

Për Anxhelen 38 vjeçe, jam një djalë me banim në Itali, 41 vjeç dhe kam këtë nr. cel. 00393478583566.

Jam Erjoni 45 vjeç nga Vlora, por prej shumë vitesh jetoj në Itali, do më pëlqente të njihesha me një femër shqiptare banuese në Itali. Lë këtë nr. cel. 00393277617824.

Jam Arbeni nga Elbasani, dua të njihem me ndonjë zonjë nuk ka rëndësi mosha, të jetë nga Durrësi. Nëse ndonjërës i intereson i lë këtë nr. tel. 00393275498564. NJOFTIME NGA GREQIA Përshëndetje kërkoj të njoh një vajzë nga mosha 30-42 vjeçe e cila banon dhe të jetë në emigracion. Jam grek di shqip, dhe kam këtë nr. cel. 00306977194588 W 00306996478957. Dua vetëm lidhje serioze. E interesuara të jetë beqare, të mos më bëjnë zile por të komunikojmë seriozisht.

Jam 50 vjeç banoj në Athinë, dua një lidhje serioze mundësisht të jetë edhe ajo me banim në Greqi. Cel. 00306949672446.

Jam një djalë nga veriu, jetoj ne Tirane kerkoj nje vajze katolike besnike deri ne moshen 32 vjeçe per qellime serioze. Për më tepër lë nr. cel. 00306992400041.

Përshëndetje dua te njihem me nje vajze per nje lidhje serioze. Pas prezantimit ju dergoj ad. në FB. Tel. 00306997151891.

Përshëndetje jam nje djalë nga Fieri punoj ne Pirea. Por interesohem per nje nuse për lidhje serioze per nje grek qe punon me mua është 37 vjec. Vajza ose gruaja te jetë e ndare. Edhe nga Shqiperia te jete ska problem te jetë mosha 30-35 vjeç. Bisedojmë bashkë pastaj ju lidh me ate. Mundesisht te dij pak greqisht ose ska problem gjuha, por te jetë e ndershme. Nr. im është: 6992374883.

Kërkoj një zonjë për shoqëri nga unë do të ketë çiltërsi dhe dashuri. Ju mirëpres në këtë nr. cel. 6999155394.

Jam Toni 29 vjec nga Shqiperia e jugut banoj me prinderit e mi ne Selanik. Dua te njoh nje vajze serioze shqiptare qe te banojë ne Selanik apo ketu rreth, vetem per lidhje serioze. Ju vertetoj se jam djale puntor pa vese te keqia dhe se jam teper simpatik. Tel. 6987118318.

Jam Aldo 28 vjeç simpstik jetoj ne Athinë kam deshire te lidhem me nje femer shqiptare te jetë ne Athinë. Ju mirëpres në këtë nr. cel. 00306995414622.

NJOFTIME NGA SHQIPËRIA Jam italian 65 vjeç, kërkoj një grua për të jetuar me të deri në moshën 55 vjeçe, jo shumë e gjatë, jo shumë e shëndoshë, sepse unë jam trup mesatar i dobët. Dua të jetë e dobët, të ketë karakter, serioze, të jetojmë sëbashku, dhe më vonë nëse gjërat shkojnë mirë mes nesh, martohemi. Nuk dua aventura, e theksoj, sepse jam shumë serioz dhe dua lidhje serioze. Dua të mos ketë asnjë problem familjar. Jam me pension italian të mirë, serioz dhe jetoj në Tiranë në shtëpi me qera. Nuk ka rëndësi nëse është nga Tirana, jugu apo veriu, rëndësi ka të jetë njeri i mirë, dhe të ketë qëllime serioze dhe jo interesa materiale. Do doja të ishte një femër që e di se çfarë është vuajtja, dhe nëse është pa punë, se kam problem, unë kam mundësi ta mbaj atë, por jo të ndihmoj pjesën tjetër të familjes së saj. Mund të jetoj shum mirë por vetëm në çift normale pa problemet e të tjerëve. Nëse unë nuk përgjigjem në telefon, mund të lini një mesazh se pastaj ju marr unë. Cel. 0682164245.

Jam Beni 37 vjeç nga Tirana 1.73 i gjatë, me banim në Milano, në gjëndje shumë të mirë ekonomike, larg alkolit dhe duhanit., Jam i interesuar të lidhem me një vajzë maksimumi 30 vjeçe për bashkëjetesë ose martesë. E interesuara mund të vijë në takim dhe me njerëzit e saj. Kush është e in- teresuar të më telefonojë në këtë nr. cel. 0665498899.

Jam një qytetar nga Shkodra, banoj në Shkodër në shtëpin time i ve 65 vjeç, fëmijët kanë jetën e tyre. Shpresoj ta ketë lexuar një zonjë apo zonjushë e moshës 60- 65 vjeçe, këtë mesazh dhe të më marrin në telefon një zonjë apo zonjushë të cilës i ka munguar dashuria, ngrohtësia shpirtërore, lumturia dhe që është e vetmuar në jetën e saj. Tek personi do të gjeni ngrohtësinë shpirtërore, dashurinë, lumturinë dhe transparencën., Theksoj që poshtë asaj moshe që kam shkruar më lart të mos më marrin në telefon. Për çdo hall dhe për çdo moment unë do të jem me ty. Do të fal gëzim, dashuri, harmoni. Të jetosh me mua është një mrekulli, sinqeritet, ëmbëlsi, ngrohtësi e shumë këto, ti ofroj vetëm unë e askush tjetër. Do ta shohësh që nuk janë fjalë që mbeten në letër, por do ta shohësh për çdo ditë të jetës sonë. Ju mirëpres për lidhje serioze dhe të ëmbël në këtë nr. cel. 0688376085.

Jam Mondi nga Tirana 48 vjeç kërkoj një lidhje serioze me një femër. Për më tepër lë nr. cel. 0683708445.

Zonjës Tefta I përgjigjet një zotëri në gjëndje të mirë si ju dhe I lë këtë nr. tel. 0673233874. Pres telefonatën tënde të shtunën.

Në Elbasan, Berat, Fier dhe Mirditë kërkoj një bashkëshorte e cila ka moshen time 62 vjeçare dhe është e vetme si unë duke qënë në pension. Poshtë moshës së kërkuar nuk pres telefonata. Banoj në një qytet mesjetar me histori lashtësie. Cila që dëshiron martesë e pres të më telefonojë në nr. tim 0665493717. Ing. Klementi.

Për Almen 52 vjeçe që banon në Tr. e që kërkon lidhje sekrete lë nr. cel. 0674502538, ose për ndonjë femër tjetër deri në moshen 50 vjeçe që kërkon një njeri të mirë, besnik e të përkushtueshëm. Intelektuali X Tiranë.

Jam Goni 48 vjeç nga Tirana kërkoj të lidhem me një femër për lidhje serioze. Cel. 0665256473.

I përgjigjem Mires së divorcuar, jam Redi 35 vjeç i divorcuar pa fëmijë. Ju mirëpres në këtë nr. tel. 0674786611. Faleminderit.

Jam X i përgjigjem z. që ka shkruar tek intervista 1107 e cila kërkon një lidhje me një mashkull të moshës 55-65 vjeç, zonja që çalon. Ju lë nr. tel. 0674475015. Për qëllime serioze jo për tu tallë. Gjithashtu i përgjigjem dhe zonjës nga Tirana me emrin Tefta.

Jam X me banim në Vlorë 70 vjeç gruaja më ka vdekur, jetoj vetëm, me shtëpitë e mia, dhe një dyqan biznesi. I përgjigjem zonjes Tefta me banim në Tiranë, zonjes Besa nga Tirana, zonjes Eni nga Durrësi. Kjo vlen dhe për zonjen nga Tirana që interesohet për mbesen e saj nga Fush Kruja, zonjes Alma 52 vjeçe, dhe zonjes Besa nga Tirana dhe zonjes Tefta nga Tira- na. Cel. 0698994078.

Jam Beni nga tIrana 71 vjeç i vetëm sepse gruaja më ka vdekur, ndaj ka disa vjet që kërkoj për të njohur një njeri si ju. Jam i paraqitshëm, tip sportiv, nuk përdori as duhan, as alkol, bëj çdo ditë fiskulturë. Ju lutem mundësisht të njihemi. Fëmijët janë të martuar në shtëpitë e tyre. Cel. 0692973340.

Për Teftën nga Tirana që interesohet për një zotëri, kërkon lidhje miqësore dhe për Almen 52 vjeçe e ve me origjinë nga jugu që banon në Tiranë dhe çalon pak, unë kam besimin e plotë për një martesë. Tek unë do të gjejë respektin e munguar dhe jetën e vërtetë. Cel. 0682992306.

Për zonjen nga Tirana që ka mbesën e vet nga F.Kruja i përgjigjet një zotëri nga Maminasi i Durrësit 57 vjeç, gruaja i ka vdekur, jeton me një djalë të vetëm të cilin e ka të martuar. Ka shtëpitë e tij private, shumë dhoma, në mardhënie pune, dorë e bardhë 1.76 i gjatë me trup shumë të rregullt sportiv dhe shumë i mbajtur. Kërkon lidhje serioze martesore. Cel. 0699600987.

Jam Dema 55 vjeç me banim në Tiranë, fëmijët i kam jashtë, jam vetëm. Interesohem për zonjat nga mosha 40-50 vjeçe. Për më tepër lë nr. tel. 0686919783.

Per zonjen Alma qe eshte e ve dhe une i ve jetoj ne Durres lej numrin: amc.aagjp0a nuk do te zhgënjehesh.

I pergjigjem goces nga Tirana që është rregullt dhe pa histori dashurie. Jam Genti 33 vjec nga Tirana beqar. Nëse interesohesh le nr. e cel. per te me kontaktuar: 0692460856.

Jam një djalë nga Fr. jam i fiksuar per ndonjë zonjë deri në moshen 50 vjece dhe e shendosh te jetë, i preferoj dhe ato shumë. tel: vod9967829.

Shpresoj te nje dashuri plantonike dhe serioze kuptohet me nje femer me nivel edukativ dhe arsimor dhe simpatike dhe vecanerisht te ketë sinqeritet se sinqeriteti eshte virtyt dhe qe fati i ka kthyer shpinen se dhe une jam i denjë per nje goc te tillë. Jam 37 vjec nga Fieri nuk kerkoj ndonje te rendomt po nje qe vertet e ndien veten qe meriton ate qe i takon. Cel. 0698807797.

Jam nje shok nga Durresi 50 vjec i dashur dhe besnik i vuajtur shpirterisht, kerkoj nje shoqe nje mike të sinqerte të dashur besnike qe di te ruaje sekretin larg cdo mashtrimi e interesi vetem per kenaqesi shpirterore. Kujt i intereson i le numrin tim të cel. 0683116635 si fillim vetem me sms.

Jam një djalë nga Fieri 24 vjeç, kërkoj një vajzë po nga Fieri për qëllime serioze. Jam ok në çdo anë, me punë të mirë dhe çdo gjë tjetër. Vajza të jetë familjare dhe e rregullt. Për më tepër lë nr. cel. VOD9771969.

Jam nje zotëri 64 vjec banoj ne Tiran, kerkoj nje zonje per bashkëjetese te jete me pension. E interesuara te telefonoje ne numrin tim të cel. 0683807335.

Përshëndetje, le nr. telefoni per komunikim me Julian 069ajgpdtg.

Jam nje zoteri qe banoj dhe punoj ne Tirane, jetoj vetem pa njeri ne ngarkim. Jam njeri i drejte, i ndershem, i respekueshem dhe pa vese. Kerkoj per martese nje grua 47-52 vjece, te jete e ndershme dhe e urte. Une do t’i perkushtoj respekt dhe dashuri pafund. Le nr. tel. 0698686399.

I pergjigjem Dianes nga Durresi dhe te gjitha zonjave qe nuk kanë femijë. Edhe une fatin tuaj kam. Kush deshiron te martohet, fillimisht të dërgojë sms ne cel. 0665694470. Faleminderit qe e lexuat mesazhin.

Pershendetje kërkoj të njoh një djalë deri 26 vjec ose vajzë ska rendesi. Më dërgoni thjesht me sms 0683864869 për më tepër njohje. Faleminderit jo tallje.

Jam nje djake 43 vjec nga Tirana. Dua te njihem pse jo dhe te lidhem me nje vajze te mire te jete e sjellshme e dashur puntore e komunikueshme ashtu sic jam dhe vete. Cel. amc 2313444. Berti.

Jam L. nga Tirana i pergjigjem Rozanes dhe i them që nr. im eshte 0686901451 te me dergoj sms.

Jam nje zoteri 50 vjec jetoj vetem me pune me shtepi kerkoj nje zonje per lidhje serioze jo per aventure te jetë puntore dhe e sjellshme. Më kontaktoni në këtë nr. cel. 0693412645.

Jam një zotëri nga jugu 44 vjec deshiroj te kem lidhje me një zonjë mosha 38-48 vjeçe, te jetë e thjeshtë, e cilter me karakter te jetë familjare ose e ve. Une do t’ju respektoj dhe ndihmoj brenda mundesive. Nr. cel. 0699886304.

Mario nga Tirana 35 vjec beqar trup sportiv simpatik djalë i embel i cilter me humor i komunikushem i sjellshem me pelqen shume nje lidhje por me shume me pelqejne vajzat e sjellshme dhe te embla. Ju mirepres në këtë nr. cel. vodafon: 0699945433.

Jam nje burre i ndare nga gruaja ne moshen 49 vjec. Jam me profesion Ing. Mekanik me pune me shtepi ne Tirane etj. Le numrin tim ne gazete per te komunikuar me te. Numri im është: 0692504933. Faleminderit.

Interesohem per 41 vjecaren nga jugu edhe une kerkoj nje shoqe te mire, po te pres nuk do te zhgenjejeni. Kjo sms vlen edhe per zonjen Rozana, të ciles i them të telefonojë në kete nr. vod.Wpp0gtm. Faleminderit.

I përgjigjem zonjes 45 vjece nga Shqiperia e Mesme dhe i lë këtë nr. tel. 0699377300 per te komunikuar.

Jam një djale nga Rogozhina 35 vjec kerkoj je lidhje sekrete me një zonjë mosha 25 deri 45 vjeçe, te jete nga Rogozhina ose fshatrat perreth. Lë nr. cel. 0682396900.

Një mesazh poetik per femrat e Shqiperise nga une Ervini, 37 vjeç, beqar, nga Tirana; i embel, i dashur, i sinqerte, i qete, inteligjent, serioz kur duhet, i sjellshem, romantik, me shpirt artisti, pa komplekse e paragjykime, qe i adhuroj femrat dhe çdo gje femerore etj. O femrat e Shqiperise, pra ju o vajzat e grate, kur jeni t’sjellshme e t’sinqerta, ju kam nder mend dite e nate. Ju o femra bukuroshe, pra ju o goca e mami t’pelqyera, brune, bjonde, bardhoshe, esmere, e ju me floke

t’lyera. Ju o zonja e zonjusha të çdo moshe, qe perhere dukeni me të reja se çjeni, me të foluren tuaj të ëmbel e lozonjare, zemren mua shpejt ma rrembeni. Ju o vajza e gra qe shume e mbani veten, e perdite per te kujdeseni, kur vishni funde-fustane-streçe apo kemisha nate per gjume, në mendjen time gjithmone mbeteni. Ju o femerushka moderne e seksi, pra ju o goca e zonja qejflie, ju qe në krevat ta beni shume qejfin, por dini mire të jeni dhe amvisa shtepie. Ju o zonja e zonjusha pa komplekse e paragjykime, ju qe lidhje serioze ose të fshehte per qejf kerkoni, të vetme apo me partner ju qofshit, ate veç me mua mund ta realizoni. Keshtu pra ju o vajza e gra serioze që nuk talleni me meshkujt në telefon sms time në gazete kur ta lexoni, merrni shpejt celin në dore, e pa 1 pa 2 nr. tim telefononi. E pas kesaj ju o goca e zonja terheqese, vishni shpejt një fund ose fustan, apo qofte edhe një pale streçe, dhe ejani shpejt të takohemi e t’ia bejme bam. Ju pres zonja e zonjusha të mira e të kendshme në çdo kohe në nr. cel. 0695378090, me puthje e perqafime të forta, me respekt Ervini.

I përgjigjem vajzës X me banim në Tiranë dhe origjinë nga jugu. Unë jam një zotëri shumë familjar dhe i arsimuar. Kërkoj lidhje serioze martesore, nga unë nuk do të zhgënjeheni. Cel. 0665473497.

Pershendetje jam nga Durrësi 42 vjec dua te njihem me nje zonje simpatike per nje lidhje te gjate qe di te respekoj dashurinë. Nga une nuk ju zhgenjej prandaj po ju lë nr. tel. 0683781744 ose dërgoni sms.

Jam 39 vjec tip serioz i rregullt dhe i sinqertë. Unë kam nje problem me syte domethënë shikim te kufizuar por qe veproj dhe jetoj normalisht pa asnje problem. Dua te njihem me nje vajze qe ka probleme si une, ose ndonje problem tjeter por qe beson tek vlerat njerezore sepse edhe un vete besoj tek vlerat njerezore, jam i gjykushem dhe me dinjitet. Mendoj qe njerezit nuk duhet te paragjykojne tjetrin pa biseduar dhe pa e njohur. Faleminderit per mirëkuptimin. Cel: 0665420065.

Jam Eeni nga Lushnja 27 vjec jetoj ne Itali kam deshir te njihem me nje vajzë per qellime serioze. Nr. im është: 0699565236.

Për zonjen 50 vjeçare nga Tira- na lë këtë nr. cel. 0038971236600.

Përshëndetje vajza, jam një mashkull 3 vjet me banim në Tiranë, me arsim të lartë dhe në mardhënie pune, jam serioz dhe të tillë e dëshiroj njohjen me një femër me karakter dhe seriozitet. Lë nr. cel. 0682606539. Me respekt Leksus.

Une jam nje djale 37 vjeç, 1.78 m i gjate dhe sportiv. Kam lindur ne Tirane ku kam mbaruar Universitetin që prej 15 vjeteve jetoj ne France. Nuk kam qene asnjehere i fejuar apo i martuar por kam bashkejetuar me nje vajze ketu ne France me te cilen ka lindur nje djale. Jam me dokumenta te rregullta, dhe shtepi te paisur me konfort. Deshiroj nje lidhje serioze per te krijuar familje me nje vajze simpatike mosha 25–30 vjeç 1.65-1.75 e gjate dhe qe te mos kete femije. Lë këtë adresë emaili: franci77str@yahoo.fr

Pershendetje unë qe ju shkruaj jam Eri nga Tirana a ka ndonje vajze te interesuar te siqertë të telefonojë në këtë nr. cel. 0696531771.

Jam nga Prishtina 50 vjeç, më ka vdekë gruaja, kam një djalë që jeton në Suedi, vetë jetoj në Ks. Jam i interesuar të gjej fatin e jetës. Për më tepër lë këtë nr. cel. 0037745653751.

Per zonjen 40 vjeçe nga Vlora lë këtë nr. cel. 00447466125812 me 9 qeshur vij në Shqiperi.

Pershendetje do te me pelqente te njihja nje vajze shqiptare mundesisht me banim ne Itali. Une jam nje 45 vjecar me origjine nga Vlora por prej shume vitesh jetoj ne Itali. Për kontakt lë këtë adresë emaili: erjon4570@gmail.com

Jam djal 23 vjeq nga kosove/ ferizaj kerkoj nje vajz per lidhje serioze pavarsisht moshes mosha nuk me pengon emaili ime eshte dielli20143@gmail.com

Jam inxhinier, punoj ne Tiranë, intelektual dhe i trajtoj femrat me respektin qe meritojne. Kerkoj nje femer, per nje lidhje deri 35 vjece, mundesisht me banim ne Tr. Dua qe ti iki rutines qe urrej kaq shume. Nese deshironi më kontaktoni në këtë adresë emaili: goldconsultshpk@mail.com

Jam nje 45 vjecar me origjine nga Vlora por prej shume vitesh banues ne Itali. Do te me pelqente te njihja nje vajze serioze me origjine shqiptare e banuese ne Itali. Tel. 0039.tre.dy.77617824.

Jam nje person i merzitur nga vetmia ndaj kerkoj nje mike. Le kete email: artstudio465@yahoo.com. per Valentinen, apo per ato qe duan te ken nje mik te mire.

Jam Tini jetoj ne Franc 44 vjeç deshiroj nje njohje serjoze per me shumë me kontaktoni ne andresen: tinialtin49gmail.com Faleminderit.

Jam Tini 44 vjeç jetoj ne Francë, kerkoj nje kerkoj nje zonjë apo zonjushe per nje lidhje serioze. Kush është e interesuar te me shkruaj ne kete adresë: tinialtin49@gmail.com ose ne telefon 0033755818321 Faleminderit.

Jam Demi me banim ne Tirane, shume simpatik dhe king dhe nese provon interes ndonjë vajze per njohje speciale une pergjigjem per te gjitha. Për më teper lë nr. cel. 0699860033. Faleminderit.

Pershendetje jam nje djalë 33 vjec lindur dhe banues ne Tiranë kerkoj nje vajze vetem per qellime serioze. Për me teper po ju le kete nr. cel. 0696812912.

Jam nga Elbasani kerkoj te lidhem me nje zonjë po nga Elbasani. Lë nr. cel. 0683762066.

Pershendetje jam Franci me banim ne Tiranë shume simpatik dhe king dhe do ishte kenaqesi sikur te njihesha me një femer interesante nga Tirana apo Durrësi per një bisede te ëmbel apo takim. Për me teper lë nr. cel. 06999907227.

Jam nje djale nga Shqiperia e mesme, kerkoj te njihem me nje vajze per qellime serioze, shpresoj të gjej nje vajze te sinqerte dhe familjare. Lë nr. cel. 0697822091.

Jam Kleo 38 vjec jetoj ne France per momentin dua te lidhem me nje vajze qe jeton ne Itali me familje. Unë jam me arsim te larte vajza te jete vetem për të krijuar familje. Lë nr. cel. 0033754275628.

Dëshiroj të njoh një vajzë deri 33 vjeçe me arsim të lartë që duan të jetojnë e punojnë në Gjermani. Të jetë me paraqitje shumë të mirë për djalin tonë që është me letra gjermane e punon e jeton atje. Tel. 0665656535. Faleminderit.

Jam Niku nga Tirana 20 vjec kerkoj nje vajzë serioze dhe korrekte te jetë nga Tirana. Tek Niku do gjeni sinqeritet dashuri dhe korrektesi. Për me shumë ja leme kohes nese doni te njiheni me afer po le nr. cel. 0699160359.

Per zonjen Eni nga Durresi jam i ve kam shtepine time, jetoj ne Durres dhe lë këtë nr. cel. 0674940730.

Jam nje persone nga Durresi i vuajtur ne jete per nje grua te sinqerte se ashtu jam dhe une. Kam qene i martuar dhe kam vite qe jame ndare. Dua te gjeje nje grua te martohem dhe te bejme nje jete normale. Kam shtepine time nuk kam njeri në ngarkim. Kam punuar ne Greqi dhe ne itali dhe tani punoje akoma ne Shqiperi. Jam 48 vjeç. Jeni të respektuar.

I pergjigjem jones 45 vjec se jam me biznezin tim dhe shtepite e mija per nje lidhje serioze jam Turi nga El. dhe i le kete nr. tel. per komunikim 0692531984.

Kerkoj te lidhem me nje femer te kulturuar që vlerson dhe ruan sekretin dhe kerkon te njejtat cilesi tek nje mashkull, si dhe kerkon kapital njerzor e jo skeda telefoni. Tel. 0665354124.

Po i le numrin e telefonia Ertes nese do te njifet me mua une jetoj ne Gjermani. Numri im eshte ky: 015753883580.

Jam një djalë 22 vjeç shumë simpatik dhe i pashëm, trup atletik, student, djalë që kam çdo gjë në jetë, nga ana ekonomike etj. nga Dr. Kërkoj një vajzë simpatike dhe të sinqertë jo për të kaluar kohen por për miqësi të gjatë. Prandaj do të doja që këtë mesazh ta merrnin në konsideratë vetëm vajzat e sinqerta dhe simpatike. Cel. 0692286947.

Jam nje djale nga jugu, kerkoj nje lidhje serioze me nje vajze nga jugu, te jete nga mosha 25 deri 30 vjeçe. Une jam 33 vjec. Pres mesazhet tuaja o vajza. Numri im është: 069240!573.

Jam nje zoteri nga Shkodra kerkoj te lidhem me nje zonje qe din te ruaj sekretin dhe te jete nga Shkodra ose nga zona e Zadrimes. Jam njeri i dashur i sinqerte dhe shumë i sjellshem. Urrej mashtrimet. Lë nr. tel. 0674473437.

Jam nje zoteri nga Tirana 50 vjec jam per nje lidhje me nje femer qe te mos jete e martuar. Cel. 0665495923.

Interesohem per lidhje serioze (martese) me nje vajze te rregullt ne cdo drejtim, rreth moshes 40 vjece. Per me teper njohje le kete nr. cel. 0694259956.

Për zonjen nga Fieri lë nr. tel. O69997O3O1 jam Berti nga Lushnja.

Ndihem i vetmuar, pasi me mungon ngrohesia shpirterore. Dua te njihem me nje femer te jet me e madhe se 45 dhe me e vogel se 55 vjece. Mundesisht nga Fieri ose Vlora. Per te interesuarat le kete nr. tel. 0692427815.

Jam Gezimi nga Durrësi 57 vjec me arsim te larte ekonomik, për Enin 48 vjece nga Durresi per kontakt lë këtë nr. cel. 0694093124.

I pergjigjem Almes 52 vjece e ve me origjine nga jugu qe calon pak, jam Besniku nga Tirana 58 vjec me arsim nje mik shume i mire. Lë nr. cel. vodag9622d.

Pershendetje, jam nje zotëri 51 vjeçar me banim ne Tirane, i divorcuar pa njeri ne ngarkim, kerkoj nje zonje per lidhje serioze. Për me shume po le ne gazet nr. e cel. 0674932701.

Jam nje 45 vjecar nga Tirana i martuar kerkoj lidhje sekrete me zonjë ose zonjush deri ne moshen time vetem per qejf, mundesisht e punesuar jo mashtruese jo materialiste nga Tirana dhe mundesi takimi. Do besh vetem sms prezantimi jo zile në nr. amc2180686. Miri.

Jam Ani dhe akoma se kam gjetur shpirtin tim binjak, nuk e di ne egziston ai person per mua apo jo, nëse egziston të më dërgojë sms në nr. cel. 0684664427. Vajza të jetë e sinqertë dhe serioze, nuk dua aventura. Për më tepër ja lëmë kohës.

Per Almen që calon nga Tirana. Per z. e punësuar qe kerkon deri ne 60 vjeç. Per z. nga Tr. qe do mbi 50 vjeç, të jetojë ne Australi, dhe per ndonje tjeter serioze. Cel. 0683766344.

Jam një djalë 36 vjeç, në rast se ndonjë vajzë ka të njëjtën arsye pse të mos më telefonojë tek ky numër 0686759329. Jam beqar, jo me privat se mungon sinqeriteti.

Jam një djalë nga Saranda 40 vjec kerkoj kerkoj njohje me nje femer te sinqertë deri 45 vjece te jetë vetem nga Saranda dhe Delvina larg aventurave. Kush deshiron te dergojë sms në nr. cel. 0699107293.

Jam nga Elbasani 54 vjec kerkoj te lidhem me nje zonje nga Elbasani. Për më tepër lë nr. cel. 0682405743.

Jam nje zoteri me origjinë nga Malesia 50 vjeç, simpatik e i dashur, dua te kem nje shoqe vetem per qejf te jetë familjare e rregullt e ti mungoj nje shok si unë. Pres sms në këtë nr. cel. 0692467199.

Per Jonen 45 vjece me arsim te larte le nr. cel. 0699319022 sepse ja plotesoj kerkesat. Jam me arsim te larte, me pune e banim ne Tirane, i kompletuar e pa asnje ves.

Pershendetje lntervista dhe ju zonja te vetmuara qe halli na ka bere qe dhe vetmia po na marrin frymen jam 64 vjec intelektual i punesuar kerkoj nje zonje me vlera intelektuale shoqerore e familjare skam paragjykime fetare e moshe. Dua mbi te gjitha njeriun jo bukuri e pasuri. Kush e gjen veten te me telefonoj me numer 0682936087. Ju faleminderit.

I përgjigjem Lides nga Tirana 55 vjeçe duke i lënë këtë nr. cel. 0673916457. Më dërgoni sms.

Përshëndetje Aida, këtë mesazh e dërgoj vetëm për ty, më jep mundësi të komunikojmë. Kërkesat e tua i plotësoj të gjitha, po të them që një njeri të tillë dua si ti. Ju lutem më jepni mundësinë që të flasim, ose që ti të bindesh që nuk jam njeri dosido. Jam i bindur në veten time që do të fitoj zemrën të lutem mos je indiferente karshi meje. Jam korrekt. Aida ti e di kush jam, pres me padurim që të më hapësh telefonin.

Per Almen 52 vjece le nr. telefoni: 068.D1.GG.WDT. Me dergoni sms ose telefon qe te komunikojme zonjë. Faleminderit.

Pershendetje. Jam nga Tirana 48 vjeç, fati i im i jetes jam ndare nga ish gruaja. Kam vite dhe kerkoje qe të lidhem seriozisht me nje grua le te jete me femije le te jete dhe nga fshatrat e thella. Nuk e kam problem shum nga bukuria po te jete me llogjike. E premtoj se do bejme nje jete normale. Jam njeri i rregullt nga te gjitha anët. Kam punuar prej shume vitesh në Greqi dhe këtu punoj. Lë nr. tel. 0699855635.

Jam nje zoteri 50 vjeç verior me banim ne Durres, jam familjar shumë i rregullt dua te kem nje shoqe po familjare siç jam unë vetem per qef. Më dërgoni vetem sms jo zile në nr. cel. 0699514961. Jo nuk po mburrem por jam i bindur ne vetvete që tek unë do gjesh shokun e duhur. Faleminderit.

Jam një zotri 55 vjeç nga Kamza me shkollë e i punësuar korrekt e serioz që ju përgjigjem seriozisht vetëm zonjës për mbesën nga Fush Kruja ose zonjës së shëndoshë nga Fieri mbi 45 vjeçe. Lë nr. cel. për komunikim amc.2751237. Faleminderit.

Jam Mario nga Fr. 40 vjeç dua lidhje serioze me një vajzë nga fshati. Cel. 0698994416.

Kerkoj te njihem me nje vajze te sinqerte per lidhje serioze. Nuk kerkoj bukuri por kerkoj te jete e sinqerte dhe te ketë nje shpirt te paster. Jam nga Fr. 28 vjec. Pres sms në nr. cel. 0mWgg310W1.

Jam një zotëri 36 vjec banues ne Tiran me punë i komunikueshem me paraqitje dhe fizik te mirë per me teper flasim. Kërkoj nje lidhje sekrete me nje femer te martuar ose beqare te jetë e sinqert jo interesagjie ska rendesi mosha apo origjina por te jetë banuese ne Tiranë ose Durres. Cel. 0682766448.

Jam një 50 vjeçar sa kam ardhur nga Amerika, dua të krijoj familje, jam në kërkim të një zonjë të jetë në moshen 45-50 vjeçe, dhe i lë këtë nr. cel. 0692572384 që të flasim për qëllime serioze.

Të kërkoj me poezi

Këtë poezi ja kushtoj gruas shqiptare

që çan dete fusha male që të jetojë në saraje

O ju të dlirat: shoqe shqiptare shumë të urta porsi manare

Lindur dhe rritur në familje bujare të edukuara nga partia më e madhe...

Më dëgjoni zonja shqipëtare, ju që çat fusha dete dhe male

Ua kujtova: këtë fjalë të urtë vetëm nga halli, Se: mendjen ua mori greku

Se: me të nuk i shkrep difekt greku bashkë me Italian

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.