Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

NJOFTIME NGA GJERMANIA German businesmen is searching nice, creative, intelligent women about 25-40 years. Mobil: 00491736590562. NJOFTIME NGA ITALIA Përshëndetje, dua të njihem me një vajzë bjonde të jetë e sinqertë. Jam Tomi 33 vjeç 1.75 i gjatë, flokë të zeza, kam qënë i fejuar nga jugu. Lë nr. tel. 0039327470003. Më dërgoni vetëm sms.

Jam i interesuar per vajzen nga Durrësi 26 vjece. Unë jam 28 vjeç dhe kërkoj njohje serioze. Për më tepër lë nr. cel. 00393314412122.

I përgjigjem vajzës misterioze, jam Erioni jetoj në Itali do kisha dëshirë të të njihja. Nëse ti ke dëshirë nr. im është ky: 00393318278730. Pres përgjigjen tuaj.

Jam një djalë jetoj në Milano, kam mbaruar Jurispodencen, dua të njoh një vajzë shumë simpatike e inteligjente dhe të jetë e gatshme për të krijuar familje. Për më shumë më dërgo sms në këtë nr. cel. 00393510294524.

Jam një burrë i moshes 55 vjeç i punësuar ne Itali prej disa vitesh per qellime serioze. Kërkoj nje femer serioze e punësuar pa probleme familjare te jetë e gatshme te krijojë familje te jetë e moshes 45-50 vjec. Për me shume dëgjohemi ne telefon ju lutem te dergoj sms vetem persona qe u intereson sinqeriteti. Cel. 00393663174819. Ju faleminderit per mirëkupimin.

Për Anxhelen 38 vjeçe, jam një djalë me banim në Itali, 41 vjeç dhe kam këtë nr. cel. 00393478583566.

Jam Erjoni 45 vjeç nga Vlora, por prej shumë vitesh jetoj në Itali, do më pëlqente të njihesha me një femër shqiptare banuese në Itali. Lë këtë nr. cel. 00393277617824.

Jam Arbeni nga Elbasani, dua të njihem me ndonjë zonjë nuk ka rëndësi mosha, të jetë nga Durrësi. Nëse ndonjërës i intereson i lë këtë nr. tel. 00393275498564. NJOFTIME NGA GREQIA Pershendetje, jam Laerti 27 vjec nga Saranda, banoj ne Athine. Dua te njihem me nje vajze per shoqeri dhe per me teper nëqoftëse na bashkojne te njejtat mendime. Cel. 00306997717563.

Përshëndetje, nuk ka gje me te bukur kur ti pret ne mengjes nje telefonate nga njeriu yte i dashur per nje kafe, jam nga Tirana intelektual, 48 vjeç, jam per nje lidhje te gjate e sekrete me nje zonje pa probleme por qe ka nevoje per ngrohtesi shpirterore, ku dashuria e sinqerti te jene primare. Tel. 688262346.

Jam Erjoni 30 vjeç dhe dua të njoh një zonjë qejflie, nuk ka rëndësi mosha. Cel. 00306996037803.

Përshëndetje jam një djalë 40 vjec nga jugu banoj ne Greqi, jam i gjatë biond sy jeshil kerkoj lidhje me nje femer te sinqertë ska rendesi mosha të ketë vetem shpirt te paster. Cel. 00306997583691.

Jam Petriti nga veriu i Shqipërisë 33 vjeç, jetoj në Greqi, interesohem për një lidhje serioze me një vajzë simpatike dhe të pastër në shpirt, po nga veriu i Shqipërisë mosha të jetë 22- 26 vjeçe. Lë këtë nr. tel. 00306998832734. Ju lutem jo për tu tallur. Faleminderit.

Dua lidhje serioze me nje grua te mire ne cdo drejtim. Jam 58 vjeç dhe kam këtë nr. telefoni: 00306949022239.

Jam një zotëri dua të lidhem me një zonjë apo zonjushë nga Prrenjasi ose Pogradeci të jenë të sinqerta nga unë do të kenë sinqeritet e dashuri. Ju mirëpres në këtë nr. tel. 6999155364.

Përshëndetje, më quajnë Niko jam 35 vjeç, banoj në Athinë, dua të lidhem me një vajzë serioze mosha 30 vjeçe. Lë këtë nr. cel. 6973268871.

Përshëndetje kërkoj të njoh një vajzë nga mosha 30-42 vjeçe e cila banon dhe të jetë në emigracion. Jam grek di shqip, dhe kam këtë nr. cel. 00306977194588 & 00306996478957. Dua vetëm lidhje serioze. E interesuara të jetë beqare, të mos më bëjnë zile por të komunikojmë seriozisht.

Jam 50 vjeç banoj në Athinë, dua një lidhje serioze mundësisht të jetë edhe ajo me banim në Greqi. Cel. 00306949672446.

Jam një djalë nga veriu, jetoj ne Tirane kerkoj nje vajze katolike besnike deri ne moshen 32 vjeçe per qellime serioze. Për më tepër lë nr. cel. 00306992400041.

Përshëndetje dua te njihem me nje vajze per nje lidhje serioze. Pas prezantimit ju dergoj ad. në FB. Tel. 00306997151891.

Përshëndetje jam nje djalë nga Fieri punoj ne Pirea. Por interesohem per nje nuse për lidhje serioze per nje grek qe punon me mua është 37 vjec. Vajza ose gruaja te jetë e ndare. Edhe nga Shqiperia te jete ska problem te jetë mosha 30- 35 vjeç. Bisedojmë bashkë pastaj ju lidh me ate. Mundesisht te dij pak greqisht ose ska problem gjuha, por te jetë e ndershme. Nr. im është: 6992374883.

Kërkoj një zonjë për shoqëri nga unë do të ketë çiltërsi dhe dashuri. Ju mirëpres në këtë nr. cel. 6999155394.

Jam Toni 29 vjec nga Shqiperia e jugut banoj me prinderit e mi ne Selanik. Dua te njoh nje vajze serioze shqiptare qe te banojë ne Selanik apo ketu rreth, vetem per lidhje serioze. Ju vertetoj se jam djale puntor pa vese te keqia dhe se jam teper simpatik. Tel. 6987118318.

Jam Aldo 28 vjeç simpstik jetoj ne Athinë kam deshire te lidhem me nje femer shqiptare te jetë ne Athinë. Ju mirëpres në këtë nr. cel. 00306995414622.

NJOFTIME NGA SHQIPËRIA Jam një intelektual nga Shqipëria e mesme 56 vjeçar, dëshiroj që të njihem me një zonjë rreth moshës 40-45 vjeçe të jetë e sinqertë dhe e vuajtur mbasi nga ana ime do të ketë një mbështetje në jetën e saj të përditshme. Cel. 0674936373.

Lë nr. telefoni për Shamikuqen 42 vjeçe 0684934979.

Për zonjen e vetmuar që kërkon një bashkëjetesë me një zotëri mbi 70 vjeç, e cila nuk e tregonte moshen e vet. Unë jam i interesuar për të, i vetmuar pa njeri në ngarkim mbi 70 vjeç, tepër i mbajtur dhe shumë i paraqitshëm. Dua një lidhje stelefonike me të ose tjetër. Jam serioz, sepse kam dhe moshën tani. Unë po ju lë nr. telefoni: 0684320695.

Për Teftën nga Tirana lë këtë nr. telefoni: 0693642013. Mbasi plotësoj kërkesat tuaja. Qemali nga Kruja.

Jam një zotëri me banim në Tiranë, pa probleme 67 vjeç, jetoj vetëm, korrekt në çdo drejtim, në pension dhe me shtëpi. Kërkoj një grua të jetë pa probleme që të jetë në pension për martesë ose bashkëjetesë, të jetë familjare, me paraqitje. Lë nr. tel. 0693147639.

Jam një 37 vjeçar në Tiranë, jetoj prej vitesh në Milano, me ekonomi të mirë, i paraqitshëm dhe me trup të rregullt, nuk më mungon asgjë veç njeriu të duhur në jetë, jam larg alkolit, duhanit e bixhozit, dua të lidhem me një vajzë të thjeshtë dhe të sinqertë, e dua për të krijuar familje, jo për tallje, të jetë deri në moshen 30 vjeçe. E interesuara mund të vijë në takim edhe me njerëzit e saj. Për më tepër më kontaktoni në këtë nr. cel. 0665498899.

Jam një zotëri kërkoj një zonjë për nje lidhje te gjatë e te fshehtë te jetë mbi 35 vjeçe nga Durrësi ose Kavaja deri ne Lushnje. Për kontakt lë këtë nr. cel. 0683132206.

Për Rozanen lë këtë nr. cel. 0mwgjpmxwt.

Jam Albi nga Tirana 42 vjeç, dhe kerkoj nje mike po nga Tirana, simpatike, te rregullt, pa probleme shendetesore, per nje lidhje top sekret, te qendrueshme, te sinqerte, te bukur dhe pa interesa, e cila e ndjen mungesen e nje mashkulli te kompletuar dhe pa probleme. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 069add0pga.

Quhem Edi, jam nga Dr. 32 vjeç beqar, me arsim të mesëm, 1.70 i gjatë, me tipare të rregullta. Kërkoj të njoh një vajzë mbi 22 vjeçe, interesohem të lidh jetën. Cel. 0683019743.

Jam 59 vjeç nga Vlora dua te njoh nje zonje per lidhje serioze te jete nga Vlora ose Fieri. Lë nr. tel. 0674816595.

Për nje lidhje te gjatë dhe sekrete, kam deshirë te njihem me nje femer mbi 45 vjece te jetë korrekte e thjeshtë dhe e dashur. Lë nr. cel. 0682673463, jam Beni 53 vjec Tirane.

Jam Adi nga priferia e Lushnjes me ka vdekur gruaja, kerkoj nje lidhje serioze me nje zonje po nga periferia e Lushnjes une jam 60 vjec kujt i interson te dergoj sms në nr. cel. 0665875925.

Përshëndetje, quhem Geni jam 30 vjeç, jetoj jashtë shtetit, dua të lidhem me një vajzë nga rrethi i Korçës për qëllime serioze, të jetë e sinqertë. Cel. 0033753461643.

Përshëndetje jam një zotëri nga Tirana 50 vjeç, 1.85 i gjatë, i divorcuar pa detyrime ndaj askujt. Kush zonjush gjen veten të vetmuar të më përgjigje në nr. telefoni: 0688393519.

Jam nje djale 32 vjec nga Shk. me arsim te larte per infermjeri dhe kam shume deshire te lidhem me zonjë qe i mungon ngrohtesia, lumturi dhe dashuria pasionante dhe sentimentale. Zonja te jete me arsim te larte, ne marredhenie pune, ne shtet ose privat dhe ne gjendje te mire ekonomike dhe te me ndihmoje dhe mua. Jam i sinqerte dhe serioz, simpatik, shume i komunikueshem dhe i perkushtuar, besnik dhe korrekt, me shume vlera, ide, parime dhe me ambicje ne cdo aspekt, sepse kam nivel kulture te madhe dhe edukate familjare te rregullt, sepse jam me personalitet, intelektual dhe karakter, ku mbizoteron respekti, sjellja e mire dhe dashuria reciproke. Zonjes qe lidhet me mua, do ti dhuroj shume ngrohtesi shpirterore, lumturi dhe dashuri pasionante dhe romantike. Jam tip i qete, i dashur, i qeshur, inteligjent, i zgjuar, i afte, i mencur, i shkathet, argumentues me vepra dhe me energji te reja. Zonja qe ka deshire po i le nr. tim: 0698169916.-V

Jam 30 vjec nga Shkodra beqar me shkolle te larte dhe gjendje te mire ekonomike. Dua te lidhem me nje vajze per qellime serioze. Më dërgoni sms në nr. cel. 0692569234.

Jam Sela 50 vjec i pershtatem x me banim ne Tiranë per lidhje serioze. Ky eshte numri im i cel. 0666669306. Ju faleminderit.

I pergjigjem Eles 39 vjece nga nje qytet i madh, familjare e rregullt dhe shume e hijshme, une intelektuali nga Shqiperia e mesme 52 vjec duke më telefonuar në këtë nr. cel. 0698690010. Jam ne pritje.

Jam i lumtur zonja Teft me di ne telefon. Jam nje Pensionist i kompletuar ne gjithe drejtimet kam shtepine time ne mes te Durresit jetnj i vetem pasi gruaja me ka vdekur. Tek unë do gjesh rehatin shpirtërore. Kush të dojë të më kontaktojë në këtë nr. cel. 0682734744.

Përshëndetje jam nga Durrësi 42 vjec dua të njihem me një zonjë simpaitke për një lidhje të gjatë, të dijë të respektoj dashurinë. Nuk do ju zhgënjej. Cel. 0683781744, dërgoni sms.

Kerkoj nje femer të moshës 2535 vjece per lidhje miqesore ose bashkejetese. Jam me arsim te larte i vetmuar banoj ne Tirane ish oficer 55 vjec. Tel. 0675136199.

Jam shumë familjar, kerkoj nje shoqe shumë familjare qe t’ju japim familjeve tona edhe me shum. Faleminderit dhe kam këtë nr. cel. 068d1agmpa.

Jam 55 vjec intelektual i punesuar ne shtet. Jetoj vetem pa njeri ne ngarkim. Jam i ve prej tre vjetesh. Kerkoj nje femer nga mosha 50 vjeçe e lart, te jete e sinqertë e paster ne shpirt familjare dhe e paraqitshme. Une jam teper familjar larg alkolit e duhanit. Ju mirepres në kete nr. tel. Vod.22116o9. Ju faleminderit.

Jam nje zoteri 50 vjec kerkoj nje zonje per martese. Për më tepër nr. im është: 0693412645.

Jam 39 vjeçar me arsim te larte, jetoj ne itali. Tani eshte koha e duhur per te krijuar familje dhe dua ta krijoj me nje goce shqiptare. Dua te njoh nje goce serioze. Kush deshiron mund te marrë në nr. tim të cel. 0694575215. Jeta është e çuditshme ndaj dhe thone rastesia eshte mbreti i shancit. Le te shpresojme per me te miren ne kete jete. Respekte.

Për zonjen nga Shqiperia e mesme jam 42 vjec simpatik trup sportiv. Për më teper me kontakto në këtë adresë emaili: emiljano1973@hotmail.com Nuk do zhgënjehesh nëqoftëse do arrijmë te kontaktojmë. Faleminderit.

Jam i çkurorëzuar, kërkoj një femër të mirë për martesë. Jam 50 vjeç, dhe për më tepër lë nr. telefoni: 0698448289.

Jam Danieli banues në Vlorë 31 vjeç, single, për më shumë ju lë këtë nr. telefoni: 0695270060.

Jam 50 vjeç nga Kosova, Prishtina, kam biznes privat. Dëshiroj të njihem me një femër serioze për qëllime serioze. Cel. 0037745653751.

Do të më pëlqente të njihesha me një vajzë shqiptare banuese në Itali. Unë jam një 45 vjeçar me origjinë nga Vlora, por prej shumë vitesh banues në afërsi të Romës. Tel. 327 shtate 61 78 dy kater.

Jam nga Shqiperia kerkoj një femër te mire per martesë te jet rreth 45 vjece. Telefoni im është: 06746753228.

Më pëlqen të njihem me zonjen nga Dr. për më tepër lë nr. cel. 0699954340.

I pergjigjem zonjave qe kanë afersisht moshen me mua jam nga Korca 51 vjec. Lë nr. telefoni 0674675328. Kërkoj femër, jetoj e punoj në Zvicer. Mund të më shkruani në këtë adresë emaili: valdet.xheki@mail.com

I pergjigjem Tines qe ka problemin fizik. Mua smë intereson problemi fizik që keni ju, më intereson të jesh vajzë e mirë. Cel. 0686909896.

Jam 50 vjec me banim në Tirane kerkoj nje zonje po nga Tirana te jete e punesuar dhe pa shume preokupime familjare. E interesuara të kontaktoje në këtë nr. cel. 0693952957.

Për zonjen 55 vjeçe lë këtë nr. cel. 0685135644. Banoj në Tiranë dhe kërkoj lidhje serioze.

Me pelqen gjithcka ne mesazhin tend. Jam plotesisht dakord me menyren si e koncepton ti nje sekret. Jam Miri nga Elbasani 40 vjec dhe lë këtë nr. cel. 0699916800. ose mirielbasan@hotmail.com. Edhe une bej jete familjare shume te rregullt.

Jam 53 vjecar, jetoj ne Suedi, i rregullt me te gjitha, kerkoj nje zonje per lidhje serioze.

I lus te gjitha zonjat e interesuara nga mosha 43-53 vjece, te me kontaktojne në këtë adresë emaili: rinix50@yahoo.com

Pershendetje per zonjen nga Fieri jam 36 vjec po nga Fieri, nese do kishe deshire mund te flasim ne telefon dhe nëqoftëse na pershtaten karakteret mund të më kontaktoni në këtë nr. tel. 0699974012. Faleminderit për mirëkuptimin.

Jam Beni nga Tirana 48 vjec lë nr. per z. nga Shqiperia e mesme 069937a1jt.

Jam Leonardi nga Tr. kërkoj një femër për lidhje, për më tepër lë nr. cel. 0697480818.

Përshëndetje jam Franci me banim ne Tiranë shume simpatik dhe king dhe do ishte kenaqesi sikur te njihesha me një femer interesante nga Tirana apo Durrësi per një bisede te ëmbel apo takim. Për me teper lë nr. cel. 06999907227.

Kerkoj te me kontaktoje ndonjë femër, dore e zeze, deri 20 vjece familje e rregullt per martese dhe që jeton ne Slloveni. Më kontak-

toni në këtë nr. cel. O692762660.

Jam Ani dhe akoma se kam gjetur shpirtin tim binjak, nuk e di a egziston ai person për mua apo jo. Nëse egziston të më dërgojë sms në këtë nr. cel. 0684664427. Vajza të jetë e sinqertë dhe serioze. Nuk dua aventura, për më tepër ja lëmë kohës.

Intelektual nga Tirana i ve, 55 vjec me pune, shtepi dhe tejet korrekt, pa duhan e alkool, i kulturuar dhe arsimuar jashte vendit. Kerkoj nje zonje per bashkejetese 47 - 52 vjece me pune dhe shkolle te larte, mundesisht ne Tirane. Tel. 0692521157.

Per zonjen Eni nga Durresi jam i ve nga plazhi Durres po te lej numrin tim: amc: aagjp0a jam shume i rregullt larg cdo vesi. Nga unë nuk do zhgenjeheni.

Unë jam Xhimi nga Tirana, i pergjigjem Rozines 45 vjeçe dhe i them të më kontaktoje ne kete nr. tel. 0mpaxnqb1g.

I përgjigjem Edes nga Durrësi, plotësoj gjithë kërkesat tuaja. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0692467199. Sms si fillim, faleminderit nga Gazi Dr.

Jam vetëm dua një grua që është ndarë nga burri ose që ka patur fatkeqësi në jetë të jetë nga Tirana, veriu, ose jugu. Lë nr. cel. 0699184515.

Jam 50 vjeç verior me banim ne Durres, dua te njoh nje zonjë per nje lidhje te gjatë, dua te jetë familjare, serioze, simpatike, korrekte dhe e beses. Pasi unë i kam keta veti. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0699514961. Zonja te banoje ne Durres. Faleminderit.

Nese je nga Tirana e martuar ose jo deri 48 vjeçe e kerkon te lidhesh nje miqesi më dërgo nje sms në këtë nr. cel. 06749538j3.

Une qe po dergoj kete mesazh jam një djalë nga Tirana kerkoj një lidhje per martes, një lidhje serioze me një femer nga Tirana te pa martuar te thjesht jo mendje madhe. Dhe që ndodhet dhe jashtë Shqipërisë ska problem. Mua para gjashtë muajsh më ka vdekur nëna, dhe e ndjej shumë mungesën e nënës time. Qëndroj vetëm jam i thjeshtë nuk merrem me aventura, nuk pij duhan, jam i thjeshtë, nuk jam nevrik, as mendjemadh, i qetë, i fesë mysliman. Theksoj kërkoj një femër të sinqertë të thjeshtë që është dakort me kriju familje të ndeshme e të sinqertë me parime dhe me kulturë. Të më telefonojë ajo femër që është e sinqertë dhe larg veseve të këqia, jo aventura. Cel. 0683755631.

I pergjigjem Lindes nga Tirana dhe i them se edhe une jam i kompletur dhe me biznezin tim dhe shtepitë e mija. Per komunikim lë nr. tel. 0674980489 dhe 0692267886.

Per Eden nga Dr. le kete numër telefoni: 0675109443. Jam një i interesuar për ju.

Te kerkosh miqesi te sinqerte ne gazete eshte tamam sikur te kerkosh gjilperen ne kashtë?? Koha, vetem koha eshte miku i se vertetes. Fjalet e bukura i merr era, eja te udhetojme bashke me kohen per te fituar besimin reciprok. Kerkoj te njihem me një zonjë me plot kuptimin e fjales zonje, te jete e martuar, edhe une jam i martuar, nuk ka rendesi pamja e jashteme le te kete dhe te meta fizike, le te jete e pabukur apo e shendoshe. Rëndësi ka te jete e bukur ne shpirt, te jete nga Vlora nga mosha 50 vjece e larte, te dije te ruaj sekretin ne menyre perfekte. Jam nga Vl. dhe kam këtë nr. cel. 0692408142. Fillimisht vetem sms. Larg mashtrueset dhe lypsaret.

Jam nga jugu, interesohem per njeriun tim është 50 vjeç, i ka vdekë gruaj. Ka vetem nje goc ne shtëpi, është familjar, punëtor, larg veseve. Për më tepër lë nr. cel. 0699732189. Të jetë nga veriu.

Jam nje 50 vjecar i interesuar per nje lidhje te fshehte me nje zonje ne moshe dhe e vetmuar nga Tirana. Zonja të më kontaktoj me sms ose ne telefon: 0674937248.

Jam Artjoni nga Vlora 28 vjec simpatik, sytë jeshil, buzët e trasha dua të lidhje me një vajzë për seriozisht. Më dërgoni sms në këtë nr. tel. 0698317160.

I pergjigjem Z. nga Tirana e kompletuar tip trendi dhe shume e mbajtur jam Besniku nga Tirana 56 vjec. Për më tepër lë nr. vod.ag96aa3.

Pershendetje jam Gimi 48 vjec jam nga jugu banoj ne Tirane dua te gjej gjysmen e zemres qe me mungon jo telefonat për te kaluar kohen me numer te fshehtë nuk pergjigjem. Me respekt per ato femra qe janë serioze. Le numrin tim të telefonit: 0699191778. Jam Gimi nga jugu.

Përshëndetje jam një zotëri mosha ime 52 vjec në gjëndje të mirë ekonomike me shtëpi private 2 katësh, banoj në qytetin x kërkoj të njihem me një zonjë për qëllime serioze. Kujt intereson të telefonoj në këtë numër cel. 0665362686. Ju lutem pa numër nuk u përgjigjem ju faleminderit.

Lindes nga Tirana i lë këtë nr. cel. 0699377300 per te komunikuar, sepse ia plotesoj kriteret. Jam me arsim te larte, punoj e banoj ne Tiranë, jetoj vetem pa njeri ne ngarkim, pa asnje ves. Kerkoj lidhje serioze.

Jam nje djale nga jugu, ju shkruaj per here te pare, kerkoj nje femer mbi 45 vjece, nga Fieri e besueshme dhe sekrete. Më dërgoni vetëm mesazh 0699570410.

Jam inxhinjeri nga Durrësi dhe le këtë nr. tel. 06921484a5 per cdo femer intelektuale te sinqertë.

Albani nga Klosi 30 vjeç ku janë vajzat e mamit, kanë humbur fare, nuk kujtohen fare as me zile as sms. Cel. 0685620355.

Përshëndetje, me ka mbetur fiksim Aida që pë udhëtonte nga Tirana per ne Lushnje diten e shtunë, zbrite tek kthesa e plugut, unë jam ai që hypa në Kavajë dhe u ula tek sedilja ku ishit ulur juve. Je shumë e këndshme, mundësisht më bëj një zile tek ky nr. cel. 0665464047 se ju marr unë.

I përgjigjem 35 vjeçares që ka probleme dhe ka fëmijë të rritur për një miqësi të sinqertë. Cel. 0674209264.

I përgjigjem 50 vjeçars nga Tirana që i ka vdekë burri dhe kërkon një person të rregullt, lë nr. cel. 0M7G20w26G. Ju mirëpres.

Përshëndetje jam Ani nga Tirana dhe interesohem për Elen 38 vjeçe duke i lënë këtë nr. cel. 0675166181.

I përgjigjem zonjës nga Tirana 50 vjeçe që i ka vdekur burri. Cel. 067ga09a6g.

I pergjigjem 35 vjeçares qe ka probleme ne familje dhe do nje mik besnik. Cel. 067Ga09amg.

Jam nje zoteri 63 vjec nga zona e Shkodres dua te lidhem me nje zonje per qellime serioze martesore. Jam i fese katolik i divorcuar me gruan dhe kam shtepine time. Zonja te jete e thjeshte dhe punetore. Nese ka ndonje zonje te me telefonoje ose te me dergoje sms te mos me bejne zile se nuk u pergjigjem fare. Lë nr. tel. 068677i65o.

Jam 50 vjec kam qen i martu- ar tani jam vetëm. Kërkoj lidhje martesore me një femer te mire te jetë mundesisht nga zona ime. Për më tepër lë nr. telefoni: 0674675328.

Per zonjen 36 vjece nga Berati jam nga jugu 43 vjec nuk kam asnje detyrim jetoj vetem ne shtepinë time kam dhe punen time. Për me shume flasim ju mirëpres në këtë nr. cel. 0699171609.

Përshëndetje, jam Miri 32 vjeç nga Instituti, kërkoj të lidhem me një zonjushë apo zonjë mosha 3040 vjeçe nga periferia e Tiranës. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0666071188. Jo zile me privat.

Jam një djalë nga qyteti i Elbasanit 28 vjec kerkoj te njohe nje vajze te sinqertë per nje lidhje serioze. Nëse jeni te interesuara ju lej kete numer telefoni per me shume informacion 069PJPMDDT. Ju faleminderit.

Jam nga Shkodra, pa probleme familjare, kërkoj një mike që di të ruaj sekretin në çdo fushë mbi 45 vjeçe nga Shkodra apo rrethinat, pse jo dhe nga Lezha, beqare e ve apo që i mungon ngrohtësia bashkëshortore. Lë nr. cel. 0686970444. Ju lutem dërgoni sms, thirrjeve pa numër nuk u përgjigjem.

Jam nje zoteri 62 vjec nga zona e Shkodres. Dua te lidhem me nje zonje per qellime serioze martesore. Jam i fese katolike jam i divorcuar me gruan por shtepine e kam te timen zonja te jete e thjeshte dhe punetore. Nëse ka ndonje zonje te me telefonoje ose te bejne nje sms ndersa zileve nuk u pergjigjem. Nuk e dua per shoqeri por e dua me jetue me të le nr. e tel. o68677i65o.

Jam një djalë nga Tepelena dëshiroj të njihem me ndonjë vajzë mosha 16-25 vjeçe nga Tepelena vetëm për qëllime serioze. Cel. 0699180530.

Jam një djalë quhem Meti 36 vjeç, kërkoj lidhje serioze me një femër dhe i lë këtë nr. cel. 0696512054.

Jam nje zoteri 45 vjec banoj ne Tirane jam per nje lidhje sekrete me ndonje vejushe te jete e sinqerte. Lë nr. cel. 0683755407.

Përshëndetje, jam një djalë nga Tirana, interesohem të njihem me ndonjë vajzë për një lidhje serioze, preferoj nga mosha 24- 34 vjeçe, arsimi është avantazh e jo kusht. Për të interesuarat lë nr. tel. 069paptgmm. Ju siguroj sinqeritet e mirëkuptim. Faleminderit.

Jam 38 vjeç beqar me biznes simpatik me trup te mire. Dëshiroj po ne Vlorë te njoh nje femer te pershtatemi. Lë nr. cel. O694792536.

Lë nr. cel. 0683766344 për ndonjë grua të pjekur e serioze deri në moshen 55 vjeçe, mundësisht nga Shkodra apo Lezha, për lidhje të fshehtë, por ndoshta dhe bashkëjetesë. Faleminderit.

Jam 40 vjeç nga Korça simpatik dhe me humor, dëshiroj të flas me një femër të ngrohtë, plotësoj dëshirat e çdo zonje. Tel. 0685030012.

Jam një zotëri që më quajnë Muhamet, kam dy fëmijë që jetojnë në Itali, gruaja më ka vdekur dhe jetoj vetëm në shtëpinë time në lagjen 3 Rruga Ibrahim Buzhiqi nr. 27. E shikoj që jeta nuk kalon vetëm. Prandaj dëshiroj që të njihem me një grua të moshës 5860 vjeçe, të jetë e mbajtur dhe e vetme dhe që do të jetojë me mua si zonjë në shtëpinë time me mua dhe do kalojmë jetën sëbashku. Për komunikim po ju lë nr. telefoni: 2220631. Dua vetëm përgjigje serioze dhe korrekte në shtëpinë time.

Jam Mondi nga Tirana 48 vjeç kërkoj një lidhje serioze me një femër. Për më tepër lë nr. cel. 0683708445.

Zonjës Tefta I përgjigjet një zotëri në gjëndje të mirë si ju dhe I lë këtë nr. tel. 0673233874. Pres telefonatën tënde të shtunën.

Në Elbasan, Berat, Fier dhe Mirditë kërkoj një bashkëshorte e cila ka moshen time 62 vjeçare dhe është e vetme si unë duke qënë në pension. Poshtë moshës së kërkuar nuk pres telefonata. Banoj në një qytet mesjetar me histori lashtësie. Cila që dëshiron martesë e pres të më telefonojë në nr. tim 0665493717. Ing. Klementi.

Për Almen 52 vjeçe që banon në Tr. e që kërkon lidhje sekrete lë nr. cel. 0674502538, ose për ndonjë femër tjetër deri në moshen 50 vjeçe që kërkon një njeri të mirë, besnik e të përkushtueshëm. Intelektuali X Tiranë.

Jam Goni 48 vjeç nga Tirana kërkoj të lidhem me një femër për lidhje serioze. Cel. 0665256473.

I përgjigjem Mires së divorcuar, jam Redi 35 vjeç i divorcuar pa fëmijë. Ju mirëpres në këtë nr. tel. 0674786611. Faleminderit.

Jam X i përgjigjem z. që ka shkruar tek intervista 1107 e cila kërkon një lidhje me një mashkull të moshës 55-65 vjeç, zonja që çalon. Ju lë nr. tel. 0674475015. Për qëllime serioze jo për tu tallë. Gjithashtu i përgjigjem dhe zonjës nga Tirana me emrin Tefta.

Jam X me banim në Vlorë 70 vjeç gruaja më ka vdekur, jetoj vetëm, me shtëpitë e mia, dhe një dyqan biznesi. I përgjigjem zonjes Tefta me banim në Tiranë, zonjes Besa nga Tirana, zonjes Eni nga Durrësi. Kjo vlen dhe për zonjen nga Tirana që interesohet për mbesen e saj nga Fush Kruja, zonjes Alma 52 vjeçe, dhe zonjes Besa nga Tirana dhe zonjes Tefta nga Tirana. Cel. 0698994078.

Jam Kristi i moshës 58 vjeç, banues në Tiranë me aktivitet tregëtar, kërkoj një zonjë të moshës 50-55 vjeç, me banim në Tiranë për një lidhje të qëndrueshme. Zonja të jetë e paraqitshme, e shëndoshë. Të telefonojë nga ora 10.00-12.00 paradite në nr. tel. 0697672436. E ftoj për kafe për bisedë.

Jam një zotëri nga Tirana 50 vjeç, jam për një lidhje me një femër që të jetë momentalisht e pa martuar. Cel. 0665495923.

Për Teftën nga Tirana që interesohet për një zotëri, kërkon lidhje miqësore dhe për Almen 52 vjeçe e ve me origjinë nga jugu që banon në Tiranë dhe çalon pak, unë kam besimin e plotë për një martesë. Tek unë do të gjejë respektin e munguar dhe jetën e vërtetë. Cel. 0682992306.

Për zonjen nga Tirana që ka mbesën e vet nga F.Kruja i përgjigjet një zotëri nga Maminasi i Durrësit 57 vjeç, gruaja i ka vdekur, jeton me një djalë të vetëm të cilin e ka të martuar. Ka shtëpitë e tij private, shumë dhoma, në mardhënie pune, dorë e bardhë 1.76 i gjatë me trup shumë të rregullt sportiv dhe shumë i mbajtur. Kërkon lidhje serioze martesore. Cel. 0699600987.

Jam Dema 55 vjeç me banim në Tiranë, fëmijët i kam jashtë, jam vetëm. Interesohem për zonjat nga mosha 40-50 vjeçe. Për më tepër lë nr. tel. 0686919783.

I pergjigjem goces nga Tirana që është rregullt dhe pa histori dashurie. Jam Genti 33 vjec nga Tirana beqar. Nëse interesohesh le nr. e cel. per te me kontaktuar: 0692460856.

Jam një djalë nga Fr. jam i fiksuar per ndonjë zonjë deri në moshen 50 vjece dhe e shendosh te jetë, i preferoj dhe ato shumë. tel: vod9967829.

Shpresoj te nje dashuri plantonike dhe serioze kuptohet me nje femer me nivel edukativ dhe arsimor dhe simpatike dhe vecanerisht te ketë sinqeritet se sinqeriteti eshte virtyt dhe qe fati i ka kthyer shpinen se dhe une jam i denjë per nje goc te tillë. Jam 37 vjec nga Fieri nuk kerkoj ndonje te rendomt po nje qe vertet e ndien veten qe meriton ate qe i takon. Cel. 0698807797.

Jam nje shok nga Durresi 50 vjec i dashur dhe besnik i vuajtur shpirterisht, kerkoj nje shoqe nje mike të sinqerte të dashur besnike qe di te ruaje sekretin larg cdo mashtrimi e interesi vetem per kenaqesi shpirterore. Kujt i intereson i le numrin tim të cel. 0683116635 si fillim vetem me sms.

Jam një djalë nga Fieri 24 vjeç, kërkoj një vajzë po nga Fieri për qëllime serioze. Jam ok në çdo anë, me punë të mirë dhe çdo gjë tjetër. Vajza të jetë familjare dhe e rregullt. Për më tepër lë nr. cel. VOD9771969.

Jam nje zotëri 64 vjec banoj ne Tiran, kerkoj nje zonje per bashkëjetese te jete me pension. E interesuara te telefonoje ne numrin tim të cel. 0683807335.

Përshëndetje, le nr. telefoni per komunikim me Julian 069ajgpdtg.

Jam nje zoteri qe banoj dhe punoj ne Tirane, jetoj vetem pa njeri ne ngarkim. Jam njeri i drejte, i ndershem, i respekueshem dhe pa

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.