Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

(Vijon nga faqja 27) vese. Kerkoj per martese nje grua 47-52 vjece, te jete e ndershme dhe e urte. Une do t’i perkushtoj respekt dhe dashuri pafund. Le nr. tel. 0698686399.

I pergjigjem Dianes nga Durresi dhe te gjitha zonjave qe nuk kanë femijë. Edhe une fatin tuaj kam. Kush deshiron te martohet, fillimisht të dërgojë sms ne cel. 0665694470. Faleminderit qe e lexuat mesazhin. LIDHJE VETËM PËR QEJF...

Jam një zotëri nga vlora dhe kerkoj nje zonje apo zonjushë mosha deri 39 vjece per nje lidhje sekrete. Telefonata anonime nuk pres. Nr. cel. vod 9680831. Faleminderit.

Jam një zoteri nga Tirana 40 vjec i martuar i kompletuar, kerkoj një lidhje me një zonjë dhe lë këtë nr. cel. 0692500599.

Jam një zotëri 33 vjec nga Burreli kerkoj një zonjë deri ne moshen 50 vjece sekrete te tjerat ja lëmë kohes. Cel. 0682364724.

Përshëndetje, kerkoj nje mikeshe te mire per lidhje sekrete deri në moshen 45 vjeçe ose ndonje zonje qe i pelqen dielli e deti. Të më telefonoje ose dërgojë sms ne nr. cel. vod25gp3tg. rsp.

Jam një djale nga Fieri 37 vjeç dëshiroj të lidhem me ndonje femër për lidhje sekrete. Për më tepër lë nr. cel. 0692238195 është clab.

Jam Edi nga Tirana, kërkoj nje femer nga Tirana per lidhje të fshehte. Paraqitja dhe mosha ska rendesi. Nr. im është: 0698427151.

Jam nje X per Almen 52 vjece le nr. per nje lidh je teper sekret 0692201758. Më dërgo sms ose telefono qe te komunikojmë.

Jam 42 vjeç nga Durresi, intelektual dhe me pune te mire. Kerkoj nje lidhje sekrete me nje zonje me norma te rregullta dhe te dije te ruaj sekretin. Për më tepër lë nr. cel. 0698752632.

Jam nje zoteri nga Durresi 43 vjeç me arsim te larte, i rregullt dhe korrekt. Kerkoj nje lidhje sekrete me nje femer serioze qe vertet i mungon dashuria. Cel. 0686994184.

Jam Cimi 45 vjec dua nje mike te jete shum seksi dhe vetem nga Instituti bujqesore Tirane. Lë nr. cel. 0683110737.

Jam Lorenci 42 vjec nga Tirana dua të njihem me një femër që ndjehet e vetmuar dhe i mungon dashuria. Ju mirëpres në këtë numer telefoni: 0663325325.

Jam një zotëri nga Tirana 40 vjec familjar i arsimuar me punë serioz i paraqitshem. Deshiroj te kem nje lidhje te fshehtë me një zonjë, ska rendesi origjina por te jetë me banim ne Tiranë ose Durres preferoj te jetë me moshë te pjekur 38 deri 50 vjece por te jetë e mirë e kompletuar ne te gjitha drejtimet. Cel. 0698456417.

Kërkoj të lidhem me një zonjë të çmendur dhe super sekret nga mosha 50- 60 vjeç. Mbetem besim plotë se zonjat e kësaj moshe nuk janë mashtruese, as hipokrite as lypsare. Jam nga jugu i martuar. Më dërgoni vetëm sms 0699942907.

Kërkoj të njihem me një zonjë të mirë pa probleme, elegante dhe e sinqertë nga Korça ose afër. Ju lutem jo zile kot por sms 0696161569.

Jam nga Dr. 38 vjeç kërkoj një zonjë për lidhje sekrete. Cel. 0692720276.

I pergjigjem zonjes 35 vjecare qe ka probleme dhe kerkon nje mik do te jete kenaqesi nje kontakt me këtë zonjë: 0674209AMG. Jeni e mirëpritur për një bisedë zonjë.

Jam Eri 37 vjeç, dua lidhje sekrete me një zonjë fierake, vlonjate, lushnjare. Tel. 0699940658.

Kerkoj nje mikeshe te mire me gusto te me mbaje dhe ta mbaje mire. Te banoje ne Tirane dhe te jete e lire dhe jo me shume se 45 vjece. Telefononi në nr. cel. 0684456558. Telefononi nga ora 8 deri ne 12.00. Maksi.

Jam 50 vjec nga Lezha me banim ne Tiranë, paraqitje dhe shendet te rregullt pa vese dhe shume korrekt. Kërkoj nje lidhje te fshehte me nje zonje te vetmuar dhe pa probleme mundesisht ne Tiranë, per lidhje te qendrueshme e pa interes sinqerisht. Tel. 0688327429.

Le nr. e telefonit per nje zonje per nje lidhje te fshehtë sekrete 0683144938. Pres sms ose të telefonojë.

Jam X le nr. telefoni per një zonjë per nje lidhje te fshehtë dhe sekret i plote 0674403325 dergo sms. Telefono të komunikojme.

Përshëndetje jam nje zoteri nga Lushnja me biznes privat jam 1.70 i gjatë simpatik dhe shume qejfli do doja një zonjë ose vajzë nga Fr. Br. ose Lushnja per lidhje sekrete. Lë nr. cel. 0692395842.

Jam nje biznesmen nga Tirana, kerkoj nje lidhje sekrete me nje femer te shkolluar. E interesuara te telefonojë ne cdo kohe ose të dërgojë sms në nr. cel. 0698791933.

Pershendetie jam nga Vlora kerkoj nje lidhje sekrete me nje femer qe di te mbaj sekretin. Unë di te mbaj llafin dhe premtimet. Për më teper me mirë te flasim në këtë nr. telefononi: 0699446809.

Mendoj se jam i vetmi mashkull që e di çfarë i mungon një femre të zhgënjyer nga jeta nga martesa. Jam në gjëndje të mirë ekonomike, kërkoj një femër mbi 30 vjeçe të më përkushtohet me gjithë shpirt. Do të provojë parajsen me mua. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0692809395.

Intelektual nga Maqedonia, kërkon lidhje sekrete me ndonjë zonjë gjer në moshen 50 vjeçe nga qytetet kufitare për kontakte të shpeshta nga Pogradeci, Korça, Peshkopia e të tjera. Paraqitja me sms në këtë nr. cel. 0038975980311.

Jam një 36 vjeçar banues ne Tiranë me punë serioz i komunikueshem me paraqitje dhe fizik te mirë. Kërkoj nje lidhje top sekrete me nje femer te martuar ose beqare te jetë e sinqertë e komunikueshme jo interesagjie ska rendesi origjina apo mosha por te jetë me banim ne Tiranë ose Durres. Cel. 0682766448.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.