Rovena Stefa lakuriq në plazh

Intervista - - JAVA VIP -

Është verë, temperaturat janë rritur ndjeshëm dhe freskia e vetme duket se është vërshimi drejt plazheve, por ai që pritet tashmë, veç të nxehtit në verë, është edhe shpërthimi i fotove të femrave që synojnë të reklamojnë sa më shumë linjat e bukura, diku dhuratë prej nënës natyrë e diku, rezultat i përpjekjeve për një kohë të gjatë në palestër. Dhe Rovena është një nga rastet, por që ndryshe nga të tjerë, ka zgjedhur të nxjerrë në pah shumë më tepër se ç’duhet. Ajo ka postuar një foto të saj mjaft “hot” në plazh, në të cilën shfaqet e shtrirë teksa merr rreze dhe veshur mban vetëm pjesën e poshtme, ndërsa lart është zhveshur topless për të marrë rreze. Meqenëse ndodhet në Shqipëri dhe do t’i duhej shumë guxim të dilte ashtu, Rovena është kthyer përmbys për ta mbuluar paksa pjesën e gjoksit, çka nuk ka lënë pa e kompensuar me zbulimin e vitheve. Dhe e dini si e quan vetë këngëtarja këtë foto? “Beach belfie”. Duket se pas ekspozimit të të prapmeve në klipin e saj më të ri, tani kjo është kthyer në rrugë. Rrugë të mbarë me belfiet, Rovena!

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.