Pse nuk kthehet më Arbana në Big Brother?

Intervista - - JAVA VIP -

Ishim mësuar të shihnim Arbanën ta prezantonte Big Brother për shtatë vite me radhë, aq sa na dukej se ishte kthyer në pjesë përbërëse e atij reality shou. Në fillim nuk po mësoheshim dot me Ledionin që e zëvendësoi këtë herë, por duket se ata të cilëve iu mungonte Arbana, duhet të vazhdojnë të mësohen me mungesën e saj sepse prezantuesja ka deklaruar se e ka mbyllur eksperiencën e saj me reality shou-n Big Brother. Tashmë ajo po shijon ditët në shtëpi me dja- lin e saj dhe ndoshta mëmësia ka qenë shkaku që Arbana të marrë këtë vendim. Megjithatë, ajo është prej vitesh pjesë e televizonit Top Channel dhe nuk e besojmë kurrsesi se do ta braktisë televizionin. Kohët e fundit, mësuam se në pak kohë, ajo do të ishte prezantuese e një emisioni të ri. Por, a do të vazhdojë të jetë Ledioni zëvendësuesi i saj në prezantimin e Big Brother? A do të vazhdojë ende vetë Big Brother si program? Kjo mbetet për t’u mësuar në vazhdim.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.