Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

NJOFTIME NGAANGLIA Jam Ari 44 vjeç, dëshiroj të njihem me ndonjë vajzë për lidhje serioze. Për më shumë më dërgoni sms në këtë nr. cel. 00447952002305. NJOFTIME NGA

GJERMANIA German businesmen is searching nice, creative, intelligent women about 25-40 years. Mobil: 00491736590562. email: Groeb161046@aol.com

Ti vajze shqiptare cfare mua ma do endja, ekziston dikund apo je vetem fryt i trillimit tim!? Besoj e vetëkuptove cfare duhet te jesh? Vajze e kompletuar, u mor vesh: fytyrebukur e shtatselvi, me ciltersi e zgjuarsi, dhe as me e vogel se 33 e as me e madhe se 40 vjece te mos jesh. Po pate keto tipare, lajmerohu tek une pa frike fare. Pra, me zbulo dhe surprizohu kendshem! Fillimisht me dergo një sms me tiparet e tua kryesore. Ky mbase do te ishte hapi me i mencur i jetes sate! Tel. 004915175255400.

Përshëndes te gjitha vajzat e interesuara per nje lidhje serioze te cilat mendojne te kene njohje me mua. E kaluara nuk me intereson te gjithe ne kemi diçka mbas shpine. Jam një djalë ne moshen 40 vjeçare, jetoj ne Gjermani prej shume vitesh. Kërkoj një vajzë shqiptare për të lidhur jeten me te dhe te kem familje. Ju lutem vetëm ato që duan të më njohin të më lajmërojnë në këtë nr. cel. 004915786947033.

Përshëndetje, jam Luli në kërkim të një njohje serioze me një femër shqiptare. Të interesuarat mund të më shkruajnë në këtë adresë emaili: timopido@live.com ose nr. telefoni: 0046722642140. Ju mirëpres. NJOFTIME NGA ITALIA Do doja te njihesha me një vajzë te kendshme e simpatike me nje natyre te bukur shpirterore, per te kaluar nje vere shume te bukur ne cdo drejtim. Ju siguroj që te mua do gjeni gjithshka qe ju ka munguar, si nga sinqeriteti e ngrohtesia, por dhe nga shoqeria e dashurise se vertet te paster e te bukur. Unë jetoj ne Italine e veriut. Mirëpres nje sms tuaj, per tu njohur me teper. Nuk deshiroj humbje kohe. Lë nr. tel. 00393888139329.

Do doja të njihesha me një vajzë simpatike që ta kem përherë si të dashur. Jetoj në Como Itali, djalë korrekt, besnik, pak a shumë me cilësi të mira. Më shkruani në këtë nr. cel. 00393407069273.

NJOFTIME • NGA GREQIA Jam Laerti 27 vjeç nga Saranda, banoj në Athinë, dëshiroj të njihem me një vajzë ëpr shoqëri. Të tjerat ja lëmë kohës. Cel. 00306997717563.

Jam një djalë katolik 36 vjeç nga veriu, jetoj në Tiranë, kërkoj të njoh një vajzë katolike deri në moshen 30 vjeçe. Vajza të jetë e ndershme dhe besnike në jetë. Cel. 00306992400041.

Jam një djalë 24 vjec jetoj ne Athin deshiroj te njihem me nje vajzë qe jeton ketu ne Greqi, po le nr. cel. 6955531610.

Jam nga jugu 46 vjec me banim ne Athine dhe deshiroj te njihem me nje zonje. Për më tepër lë nr. cel. 00306998001668.

Jam nga jugu 50 vjeç, dëshiroj të njihem me një zonjë simpatike dhe i lë këtë nr. cel. 00306972943665.

Përshëndetje, nuk ka gje me te bukur kur ti pret ne mengjes nje telefonate nga njeriu yte i dashur per nje kafe, jam nga Tirana intelektual, 48 vjeç, jam per nje lidhje te gjate e sekrete me nje zonje pa probleme por qe ka nevoje per ngrohtesi shpirterore, ku dashuria e sinqerti te jene primare. Tel. 688262346.

Jam Erjoni 30 vjeç dhe dua të njoh një zonjë qejflie, nuk ka rëndësi mosha. Cel. 00306996037803.

Përshëndetje jam një djalë 40 vjec nga jugu banoj ne Greqi, jam i gjatë biond sy jeshil kerkoj lidhje me nje femer te sinqertë ska rendesi mosha të ketë vetem shpirt te paster. Cel. 00306997583691.

Jam Petriti nga veriu i Shqipërisë 33 vjeç, jetoj në Greqi, interesohem për një lidhje serioze me një vajzë simpatike dhe të pastër në shpirt, po nga veriu i Shqipërisë mosha të jetë 22- 26 vjeçe. Lë këtë nr. tel. 00306998832734. Ju lutem jo për tu tallur. Faleminderit.

NJOFTIME NGA SHQIPËRIA Jam një 54 vjeçar nga jugu me banim në Tiranë, në gjëndje të mirë ekonomike, i komunikueshëm, me trup të rregullt serioz. Dua të lidhem me një zonjë të jetë e rregullt me trup të rregullt, për të kaluar këtë jetë që na ka mbetur. Cel. 0683703349. Ju faleminderit.

Jam një person nga Shqipëria e mesme, buzë autostradës në mes të Durrësit e Tiranës, poshtë Vorës, me shtëpitë e mia private, me një djalë të vetëm të cilin e kam të martuar dhe me nënën time. Dua të martohem për herë të dytë se e para më ka vdekur, jam në mardhënie me punën, gëzoj shëndet të plot pa difekte dhe shumë të pastër, jam shumë i mbajtur 1.76 i gjatë, dorë e bardhë mysliman, nuk i njoh veset e këqia siç janë duhani, bixhozi, alkoli apo mashtrimi. Personat që e kanë seriozisht të më shkruajnë. Jam 57 vjeç, dhe kërkoj një zonjë të moshës 47-50 vjeçe e çdo lloj feje të jetë, i respektoj. Cel. 0699600987.

Jam Mondi nga Tirana 48 vjeç, jam për një lidhje me një femër që të jetë pa probleme familjare ashtu siç jam dhe vetë, i pa martuar. Cel. 0665495923.

Jam banues në Tiranë i vetmuar, cila zonjë është ajo që dëshiron të bashkëjetojë me mua mosha 55 vjeçe e lart që banon në Tiranë, të më telefonojë në këtë nr. 042358380.

Jam me trup mesatar, i pashëm me shkollë të lartë, me 3 palë shtëpi, me biznes transporti brenda dhe jashtë Shqipërisë. Jetoj vetëm pa njeri në ngarkim, kërkoj një zonjë për bashkëjetesë ose martesë deri në fundin e jetës tonë dhe do të kalojmë të lumtur, nuk ka rëndësi mosha e saj sesa mirëkuptimi njëri me tjetrin, se unë do ta mbaj mirë në të gjitha drejtimet. Kush do të marrë në telefon 0693380879.

Jam një 70 vjeçar nga Tirana me paraqitje shumë të mirë, sportiv, pa vese të këqia, si alkoli, duhani. Kërkoj një lidhje të qëndrueshme me një zonjë mbi moshen 65 vjeçe. Gruaja më ka vdekur, nuk jam për martesë e bashkëjetesë. Premtoj se lidhja jonë do të ketë harmoni dhe plot variacione në jetën e përditshme si dhe çdo problem do ta zgjidhim sëbashku. Cel. 069A.wP.D.D.G.0.

Pershendetje zonja te nderuara. Merzitja, stresi dhe dhimbja shpirterore shkaktohen nga vetmia. Kete semundje shume e njohin por pak e luftojne. Por kjo semundje nuk luftohet vetem. Gjej zemren binjake qe ta luftosh e te dalesh fitimtare. Cel. 0696950439.

E nderuara zonja Ana 52 vjeçe që çalon pak. Shkrimi juaj i javës së parë më bën të të përgjigjem me të njëjtën kërkesë. Edhe unë jam me karakter, besnik dhe i përkushtuar për atë që dua. Jam i ve, për një lidhje afatgjatë dhe të bukur. Nr. tim e gjeni në redaksi.

Jam Gimi me punë dhe banim ne Tiranë qe ne vitin 1988. Jam me arsim te lartë korrekt dhe i dashur, në mardhënie pune. Kerkoj nje mike te mirë që si fillim te krijojmë nje lidhe sa më të fshehtë pastaj ja lëmë kohes. Të kete shtëpit e saja dhe te jetë pa probleme. Te kete moshen nga 50-58 vjeçe. Unë jam 55 vjeç dhe lë këtë nr. cel. 069224069Z.

Jam X nga Tirana 53 vjec gruaja me ka vdekur jam i vetem me shtepi kerkoj nje grua serioze pa vese sic jam vetë mundesisht ti ketë vdekur burri dhe asaj. Cel. 0692389176.

Jam Genti nga Tirana 25 vjeç 1.70 i gjatë, pak simpatik, dua të kem një lidhje me ndonjë studente nga Tirana dhe El. Cel. 0674996823.

Pershendetje jam nga jugu 52 vjec ne cdo drejtim jam pozitiv kerkoj lidhje serioze. Kush eshte per lidhje serioze per komunikim lë nr. cel. 0696855887.

Per ato femra qe u mungon ngrohtesia e nje mashkulli lë nr. cel. 0686970444. Mundesisht nga Shkodra dhe rrethinat. Jo thurje ju lutem as zile por sms.

Per 43 vjecaren beqare nga jugu, me arsim te larte qe kerkon nje beqar mosha 43-50 vjec, me arsim te larte e banim ne Tirane lë nr. cel. 0664111157.

Per 41 vjecaren e vuajtur nga jugu qe është e interesuar per nje lidhje me nje shok e mik te sinqertë per ti dhuruar njeri- tjetrit dashurin e munguar pa ndonje interes larg keqkuptimeve e mashtrimeve jeni e mirëpritur te telefononi ne nr. cel. 0692722023. Ju lutem nese nuk jeni e tille mos e merrni mundimin te na shqetsoni. P.nga Dr.

Kushdo grua apo vajze e bukur dhe simpatike qe do ti beje një zile ketij numuri 0692520851 do te jete shume e lumtur. Faleminderit ju pres.

Pershendetie jam nga Vlora eshte hera e pare qe shkruaj ne gazetë kerkoj nje lidhje sekrete me nje femer qe di te mbaj sekretin. Jam në gjendje te mire ekonomike, rastesia mund te sjellë gjera te mira prandaj dua ta provoj per te tjerat flasim vetem për lidhje serioze. Tel. 0699446809.

Kërkoj te lidhem me femer per lidhje martesore te jetë gjer 45 vjeçe. Lë numer telefoni per me tej 0665310529.

Pershendetje, jam nje 52 vjecar i ve prej vitesh nga nje qytet i jugut me te gjitha konditat qe kerkon nje jete normale. Kërkoj nje shoqe per jete qe te me pershtatet. Numri im i cel. 0692214623.

Përshëndetje zonja Linda, duke pëlqyer shumë shkrimin tuaj, vendosa t’ju përgjigjem. Jam në moshë dhe çdo gjë tjetër që kërkoni ju, i ve, larg duhanit dhe alkolit, shumë i përkushtuar për atë që dua. Nr. im është: 0699718976. Jeni e mirëpritur. Jam nga Tirana.

Jam nje zoteri nga Durresi me origjine nga Korca mosha 57 vjec i ve me arsim te larte ekonomik. Për qellime serioze interesohem per nje zonjushe apo zonje qofte dhe e ve e moshes 45 deri 50 vjece, te jete me arsim te larte, ekonomiste, kontabiliste apo eksperte do te jene te mirëpritura. Pasi i tille jam dhe vete. Për të interesuarat lë këtë nr.cel. 0694093124.

Pershendetje, jam Cimi nga Tirana, shume i sjellshem dhe di si ta mbaje nje femer. Kerkoj nje vajze nga Tirana vetem dhe vetem për lidhje sekrete. Cel. 0698427151. Ju lutem jo me nr. privat.

Pershendetje, nëse ka ndonje zonje 50 vjecare nga Elbasani qe ndihet e vetmuar dhe kerkon nje mik te telefonoj ose dërgojë sms ne kete nr. cel. 0692427815. Faleminderit.

Jam një djalë nga Tirana 52 vjeç, kërkoj një femër familjare të jetë e kulturuar, me kulturë, e sjellshme, dhe e urtë pa njeri në ngarkim. Për të interesuarat lë këtë nr. cel. 0685494304.

Jam i divorcuar prej tre vitesh, pa njeri në ngarkim 42 vjeç, dëshiroj të njihem me një femër serioze. Të interesuarat të prezantohen me mesazh në këtë nr. cel. 0682991675. Preferoj femrat nga jugu që njohin jetën.

Jam një zotëri nga Lushnja 52 vjeçar nga Lushnja, kërkoj një zonjë për shoqëri. Për hollësirat flasim në telefon 00306973254860 dhe 0684871589.

Jam Edi nga Fieri i përgjigjem Aides nga Fieri dhe i lë këtë nr. cel. 0695765059.

Interesohem për Almen nga Tirana dhe i lë këtë nr. telefoni: vodajgpdtg. Telefononi ose dërgoni sms.

Jam një burrë 47 vjeç nga Shqipëria e mesme, dua një lidhje serioze me një grua që e din se çfarë është vuajtja, po e shkruaj këtë mesazh për ato që e kuptojnë këtë mesazh. Lë nr. tel. 0688433383.

Përshëndetje jam nje djal 29 vjec single nga Fieri sapo kam ardhur nga jasht dhe do doja nje vajzë ose zonjë, se me pelqejn shumë per nje lidhje sekrete. Cel. 0692395842.

Unë që po ju shkruaj jam Beni 30 vjeç sapo jam kthyer nga emigrimi, kërkoj ndonjë femër për lidhje ose dhe ato që kanë nevojë për ti ndihmuar ekonomikisht pse jo! Ndoshta dhe ndonjë lidhje serioze ndoshta ka mundësi, po le nr. tel. 0699475610. Ju mirëpres.

Jam nje zoteri 63 vjec nga zona e Shkodres dua te lidhem me nje zonje per qellime serioze martesore. Jam i fese katolike jam i divorcuar me gruan dhe kam shtepine time. Zonja te jete e thjeshte dhe punetore. Nuk e dua per shoqeri por e dua me jetu me te. Nëse ka ndonje zonje te me telefonoje ose te me dergoje sms. Zileve nuk u pergjigjem fare. Lë nr. tel. o68677i65o.

Jam nga Elbasani 53 vjec kerkoj te lidhem me nje zonje nga Elbasani. Zonja e interesuar te me telefonoje në këtë nr. cel. 0683762066.

Pershendetje jam një djalë nga Fieri kam deshire te njihem me një zonjë e cila ka deshire të më njohë. Lë nr. tel. 0692429696.

I pergjigjem vajzes 35 vjece nga Shkodra, e arsimuar dhe me kulture, qe kerkon te njohe nje mashkull vetem per qellime serioze martesore. Jam nje djale beqar nga Shk. 32 vjec me arsim te larte per infermjeri. Jam i sinqerte dhe serioz, i komunikueshem, fisnik dhe i perkushtuar, simpatik dhe sportiv, korrekt dhe besnik, me shum vlera, ide, parime dhe me ambicje ne cdo aspekt, sepse kam nivel kulture qytetare te madhe dhe edukate familjare te rregullt, sepse jam me personalitet, intelektual dhe karakter, ku mbizoteron respekti, sjellja e mire dhe dashuria reciproke. Jam i interesuar për një vajze nga Shkodra, te lidhem per qellime serioze martesore me ty, sepse do te dhuroj shum ngrohtesi shpirterore, lumturi dhe dashuri te sinqerte dhe pasionante. Jam larg cdo vesi te keq, tip i qete, i dashur, i qeshur, shume inteligjent, i zgjuar, i afte, i mencur, i shkathet, argumentues dhe me energji te reja. Nr. im është: 0673377315. Te mirepres!

Kerkoj nje femer te cdo moshe per lidhje miqesore. Jam me arsim te larte 58 vjec i vetmuar ish oficer banoj ne Tirane. Tel. 0675136199.

Interesohem pe nje mik moshen e ka 62 vjeç, jeton i vetem në Durrës, gruaja i ka vdekur para 3 vitesh, dy fëmijët i ka jashtë me punë e të martuar. Njeri i rregullt dhe i pashëm, kërkon një grua për moshen e vet të mos lindi për bashkëjetesë ose martesë. Për më shumë lë nr. cel. 0699225812.

Pershendetje une jam Altini 36 vjec nga Lushnja kam deshire te lidhem me ndonjë vajzë per qejf. Une jam djale simpatik dhe larg veseve te keqia jam singel jam 1.85 i gjate me fizik te rregullt. Jam ne gjendje te mire ekonomike kam biznes privat numri ime eshte vodafon klab 0698127189. Faleminderit per mirëkuptimin me respekt dhe dashuri te sinqertë Ermali Lushnje.

Per Melisen 51 vjeçare po le kete nr. cel. 069xydchkg. Jam nje i interesuar per ju.

Jam nga një qytet i madh ne jug 42 vjec pak i divorcuar kam biznesin tim jam ne gjendje te mire ekonomike. Nuk vuaj per asgje, vetem per pak dashuri te sinqerte dhe ngrohtesi nuk do ju zhgenjej do jemi te lumtur stop pa nr. pres ne cdo ore te dites prezantim me sms ne nr. cel. 0692811999.

Jam një zotëri 49 vjeç nga Tirana 1.85 i gjatë, i divorcuar pa detyrime ndaj askujt, i sinqertë, shumë korrekt, kërkoj një lidhje serioze, ska rëndësi origjina apo besimi. Lë nr. tel. 0697936237. Ju lutem seriozitet. Faleminderit.

Jam 60 vjec dua te njoh një zonje per lidhje serioze. Lë nr. cel. 0674816595. Jam një i interesuar për ju.

Per Almen e ve qe calon nga Tr. 52 vjeç, per Melisen 51 vjeçe nga jugu qe banon ne Tiranë, per Linden Tr. ne marrdhenie pune si dhe per z. Trendi Tr. lë nr. cel. 0683766344. Faleminderit.

Jam motra e nje vellai 57 vjecar kerkoj per vellan nje grua te jete familjare e rregullt. Vellai im eshte i divorcuar pa njeri në ngarkim shume i rregullt. Lë nr. cel. 0683849630 vajza le te jete dhe nga fshati. Ju mirëpres.

Jam nje djale 28 vjec nga Tirana, kam deshire te njihem me nje vajze te sinqerte. Nr. im është: 0665312662.

Jam nje djale nga Shqiperia e mesme, djale i rregullt, familjar 1.80 i gjate, trup te rregullt i paraqitshem dhe rrjedh nga nje familje e rregullt. Kerkoj te njihem me nje vajze per qellime serioze, shpresoj nje vajze familjare dhe e paraqitshme, mosha 26- 32 vjeçe. Nr. cel. 0697822091.

Jam nje djale nga Korça, interesohem te njoh një zonjë të dije te ruaj sekretin. Për më teper telefono në nr. cel. 0685030012.

Jam një djal 29 vjeç nga Tirana, serioz dua të njoh një vajzë vetëm për qëllime serioze, të jetë e sjellshme dhe e rregullt. Cel. 0699729038.

Jam nje djale nga Tirana, jam familjar i paraqitshem dhe i rregullt ne cdo drejtim. Kerkoj te njihem me nje vajze per qellime serioze, te kete te njejtat cilesi dhe preferoj te jete e fese myslimane. Nr. cel. 0696379522.

Jam Ani dhe akoma se kam gjetur shpirtin tim binjak, nuk e di ne egziston ai person per mua apo jo. Nëse egziston të me dergoj sms në nr. cel. 0684664427. Vajza te jete e sinqertë dhe serioze nuk dua aventura. Për më tepër ja lëmë kohës.

Rozana unë që ju shkruaj jam nga Fr. familjar, mjaft i rregullt i komunikueshëm, larg çdo negativiteti. Nëse ju intereson më telefono në këtë nr. cel. 0mwpkjpdgj. Jam nga Fieri.

Deshiroj te njoh nje vajzë te sinqertë qe jeton në Tiranë mosha 25-30 vjeçe e cila kerkon partner serioz sekret qe ta respektoj dhe ti pergjigjet, i vetmuari. Dërgoni sms 0683293097.

Për Rozanen 45 vjeçe lë këtë nr. cel. 0686962690. Titi Tiranë.

Jam një zotëri 42 vjeç, banoj ne Tiranë kerkoj nje shoqe qe e ka mundesine te me gjeje nje pune, ju garantoj se tek une do gjeni mirësjellje dhe sinqeritet. Cel. 0mtd1agmpa.

Jam nje zoteri 62 vjec nga zona e Shkodres dua te lidhem me nje zonje per qellime serioze martesore. Jam i fese katolike kam shtepine time. Nëse deshiron ndonje zonje dua qe zonja te jete thjeshte dhe punetore dhe o te me telefonoje ose te me beje sms mesazh te mos me beje zile se nuk e ngrej tel. fare. Nuk e dua per shoqeri por te jetoj me te. Le nr e tel. 068677i65o.

Jam 53 vjec intelektual pa njeri ne ngarkim me pune te mire dhe gjendje ekonomike te mire me banim ne Tirane. Kerkoj nje lidhje serioze si fillim bashkejetese me vone duke pare duke bere. Kush eshte e interesuar i le kete nr. tel. 0mphx0bzrd.

A ka ngelur ndonje femer nga Tirana qe i mungon ngrohtesia e nje mashkulli ne qoftese ka me telefononi ne numrin tim të cel. 0692140069. Ju lutem se te une do te gjeni dashurine dhe ngrohtesine e humbur te nje mashkulli ideal. Une jam nga Tirana dhe jam 43 vjeç dhe jam shume i vetmuar dhe kam deshire qe te pi nje kafe me nje femer vetem nga Tirana dhe femra duhet te jete e lire se nuk me pelqejne problemet dhe dua qe femra te mos doje para dhe pasuri por vetem njeriun qe i mungon.

Jam 57 vjeç dua të kontaktoj z. Linda nga Tirana ose z. nga Tirana e cila kërkon lidhje serioze. Lë nr. cel. 0665849766.

Jam nga jugu 43 vjeç, am pasë fatkeqësi, jam i rregullt familjar me ekonomi te mirë, pa vese, larg duhanit dhe alkolit, aktualisht jetoj ne fshat, dua te njihem me nje femer rreth 37 vjeçe, te jetë familjare te ketë pasë dhe fatkeqsi, dhe po është nga veriu ska problem vetem te mos kete pretendime. Nr. cel. 0699732189. Më dërgoni nje sms se ju marr unë më pas.

Per zonjen Aida nga Fieri qe keron nje mik edhe une jam nga Fieri le nr. tel. 0696911763.

I pergjigjem zonjes 52 vjece qe kerkon nji lidhje te fshehte, uroj te jene te verteta ato qe thua. Për më tepër lë nr. cel. clab 068ju0jy0d shpresoj te takohemi sa me shpejt.

Mario nga Tirana 35 vjec beqar trup sportiv simpatik djalë i embel i cilter me humor i komunikushem i sjellshem me pelqen shume nje lidhje por me shume me pelqejne vajzat e sjellshme dhe te embla. Ju mirepres në vodafon: 0699945433.

Jam një zotëri nga Durrësi, i interesuar për një zonjë nga mosha 30-35 vjeçe për më shumë i lë nr. telefoni në redaksi.

Jam 55 vjec keroj nje femer serioze mosha 45 - 50 vjeçe për lidhje serioze. Cel. 0032488571101. Vetëm për lidhje serioze.

Pershendetje une jam Iliri nga Lu. 35 vjec jam me permasa te rregullta fizike 1.85 i gjate pesha 90 kg. kam 1 pune timen jam large veseve te keqia. Lë nr. cel. vodaclab 0696190290 faleminderit per mirëkuptimin me respekt dhe dashuri Iliri Lu.

Albani nga Klosi 30 vjeç, ku jane vajzat e mamit kanë humbur krejt sna kujtojtojne fare as me zile apo sms 0685620355.

I pergjigjem Melises 51 vjeçe nga jugu ne banim ne Tirane, une qe po dergoj kete mesazh jam nje zotri familar? Kerkoj nje lidhje per martesë, një lidhje serioze, korrektesi dhe qetesi shpirterore qe ti japim jetes nje drejtim te bukur. Lë nr. cel. 0697570270.

Jam Beni jetoj ne Tiranë 46 vjeç i divorcuar myslyman i pergjigjem Fjorentines me banim ne Tiranë. Ky është numri im, me dergo sms se të marr vetë 0666669306 faliminderit.

Per Melisen 51 vjece nga Jugu, le nr. cel. 0698686399. Ashtu si ajo edhe une dua qe me anen e sinqeritetit, seriozitetit, korrektesise, respektit dashurise dhe qetesise shpirterore, t’i japim jetes nje drejtim te bukur.

Do te ndihesha edhe une shume krenar po ta njihja ate femren me te mire ne bote, e cila kerkon me te mirin mashkull te kesaj bote. Une jam ai qe ajo kerkon. Uroj qe rasti te na jape shansin serioz te dyve qe te ndihemi krenare per njeri- tjetrin. Te mires femer te botes i lë këtë nr. cel. 0699377300 per tu njohur.

Per Almen 52 vjece, te cilen e zbukurojne sinqeriteti dhe besnikeria, me te cilat ajo “axhuston” edhe defektin e lindur fizik, le nr. cel. 0699319022, sepse ja plotesoj te gjitha kriteret e kerkuara.

Kërkoj një femër të jetë e mirë për lidhje martesore. Të gjitha femrat që janë të interesuara për martesë dhe janë rreth 45 vjeçe ju lë këtë nr. cel. 0674675328.

Jam 21 vjec nga Tirana kerkoj nje vajz per lidhje serioze nga mosha 16 deri 21 vjeçe, ju pres ndaj më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0692191317.

Pershendetje jam nje djale 34 vjec jetoj ne Tiranë dhe jam avokat, jam nje tip i qete dhe kam nje karakter te forte, kam nje pamje fizike te kenaqshme. Kerkoj te njoh nje vajze nga mosha 22-35 vjeçe. Le te njihemi me pare dhe po qe se lind dicka mes nesh jam plotesisht per nje lidhje serioze! Kush deshiron te me kontaktoje ne email studioligjore@ yahoo. it

Jam nga Prishtina 50 vjeç, nuk jam i interesuar të gënjej. Nëse jeni dakort me këto vitet e mia më kontaktoni në këtë nr. cel. 0037745653751. Gruaja më ka vdekur, kam një djalë i cili jeton jashtë Kosovës në Suedi. Jam i interesuar për një lidhje serioze.

Jam një djalë 32 vjeç jetoj në Itali, dua të lidhem me një vajzë. Më dërgoni sms në këtë adresë emaili: ivzixheli@yahoo.it.

Kërkoj të njoh një vajzë ose zonjë nga mosha 30-38 vjeçe që duan dashuri të vërtetë dhe të jetë sekret nga Kavaja ose Durrësi. Cel. 0692590656.

Jam një djalë banoj në Tiranë 26 vjeç, simpatik, serioz, me trup të rregullt, me biznes timin, nuk më mungon gjë, në gjëndje shumë të mirë ekonomike. Dëshiroj një vajzë të mirë serioze besnike, më mungon, thashë ta provoj fatin këtu se në jetën e përditshme skam patur fat. Ju mirëpres të më kontaktoni nëpërmjet gazetës.

Jam një emigrant në USA Filadelfia, kërkoj një vajzë për qëllime serioze nga mosha 38-45 vjeçe. Vetë jam 48 vjeç, 1.85 i gjatë dhe nr. im është ky: 678153532. Kush është e interesuar ta marri.

Kerkoj të njoh nje zonje deri në moshen 50 vjeçe per nje lidhje sekrete. Te jete e komunikueshme dhe paraqitshme. Me shkruani në këtë adresë emaili: nitroflaresi@outlook.com. Faleminderit!

Jam Gjergji nga Vlora une tani kam ardhur nga jashte shtetit, trup sportiv serioz dua te njihem me një vajzë të jetë mosha 23 deri 28 vjeçe. Unë jam 30 vjec dhe le kete numer telefoni: 0699549026.

Kerkoj shpirtin binjak qe di ta shijoje jeten. Per me teper lë nr. cel. 0672t1ex1k.

Jam Aliu nga Peja, jam në kërkim të fatit, i ve, prind i dy fëmijëve të moshës madhore, të martuar e të punësuar në diasporë. Jam me shkollë të lartë elektrotekniken. Punoj dhe jetoj në Pejë, jam në kërkim të fatit tim. Jam 53 vjeç, më mungon shoqja e jetës. Për informata më të hollësishme lë këtë nr. cel. 0038649556989, që është edhe viber.

Rozanes 45 vjeçe nëse jeton në Tiranë i lë këtë nr. cel. vodclabja0m1pd.

Jam i interesuar per vajzen 24 vjeçare nga Kosova numri im është ky: 0038649610867.

I përgjigjem Mires nga Italia dhe i lë këtë nr. telefoni: 0685328462.

Jam një intelektual nga Shqipëria e mesme 56 vjeçar, dëshiroj që të njihem me një zonjë rreth moshës 40-45 vjeçe të jetë e sinqertë dhe e vuajtur mbasi nga ana ime do të ketë një mbështetje në jetën e saj të përditshme. Cel. 0674936373.

Lë nr. telefoni për Shamikuqen 42 vjeçe 0684934979.

Për zonjen e vetmuar që kërkon një bashkëjetesë me një zotëri mbi 70 vjeç, e cila nuk e tregonte moshen e vet. Unë jam i interesuar për të, i vetmuar pa njeri në ngarkim mbi 70 vjeç, tepër i mbajtur dhe shumë i paraqitshëm. Dua një lidhje stelefonike me të ose tjetër. Jam serioz, sepse kam dhe moshën tani. Unë po ju lë nr. telefoni: 0684320695.

Për Teftën nga Tirana lë këtë nr. telefoni: 0693642013. Mbasi plotësoj kërkesat tuaja. Qemali nga Kruja.

Jam një zotëri me banim në Tiranë, pa probleme 67 vjeç, jetoj vetëm, korrekt në çdo drejtim, në pension dhe me shtëpi. Kërkoj një grua të jetë pa probleme që të jetë në pension për martesë ose bashkëjetesë, të jetë familjare, me paraqitje. Lë nr. tel. 0693147639.

Jam një 37 vjeçar në Tiranë, jetoj prej vitesh në Milano, me ekonomi të mirë, i paraqitshëm dhe me trup të rregullt, nuk më mungon asgjë veç njeriu të duhur në jetë, jam larg alkolit, duhanit e bixhozit, dua të lidhem me një vajzë të thjeshtë dhe të sinqertë, e dua për të krijuar familje, jo për tallje, të jetë deri në moshen 30 vjeçe. E interesuara mund të vijë në takim edhe me njerëzit e saj. Për më tepër më kontaktoni në këtë nr. cel. 0665498899.

Për Rozanen lë këtë nr. cel. 0mwgjpmxwt.

Jam Albi nga Tirana 42 vjeç, dhe kerkoj nje mike po nga Tirana, simpatike, te rregullt, pa probleme shendetesore, per nje lidhje top sekret, te qendrueshme, te sinqerte, te bukur dhe pa interesa, e cila e ndjen mungesen e nje mashkulli te kompletuar dhe pa probleme. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 069add0pga.

Quhem Edi, jam nga Dr. 32 vjeç beqar, me arsim të mesëm, 1.70 i gjatë, me tipare të rregullta. Kërkoj të njoh një vajzë mbi 22 vjeçe, interesohem të lidh jetën. Cel. 0683019743.

Për nje lidhje te gjatë dhe sekrete, kam deshirë te njihem me nje femer mbi 45 vjece te jetë korrekte e thjeshtë dhe e dashur. Lë nr. cel. 0682673463, jam Beni 53 vjec Tirane.

Jam Adi nga priferia e Lushnjes me ka vdekur gruaja, kerkoj nje lidhje serioze me nje zonje po nga periferia e Lushnjes une jam 60 vjec kujt i interson te dergoj sms në nr. cel. 0665875925.

Përshëndetje, quhem Geni jam 30 vjeç, jetoj jashtë shtetit, dua të lidhem me një vajzë nga rrethi i Korçës për qëllime serioze, të jetë e sinqertë. Cel. 0033753461643.

Përshëndetje jam një zotëri nga Tirana 50 vjeç, 1.85 i gjatë, i divorcuar pa detyrime ndaj askujt. Kush zonjush gjen veten të vetmuar të më përgjigje në nr. telefoni: 0688393519.

I pergjigjem Eles 39 vjece nga nje qytet i madh, familjare e rregullt dhe shume e hijshme, une intelektuali nga Shqiperia e mesme 52 vjec duke më telefonuar në këtë nr. cel. 0698690010. Jam ne pritje.

Jam i lumtur zonja Teft me di ne telefon. Jam nje Pensionist i kompletuar ne gjithe drejtimet kam shtepine time ne mes te Durresit jetnj i vetem pasi gruaja me ka vdekur. Tek unë do gjesh rehatin shpirtërore. Kush të dojë të më kontaktojë në këtë nr. cel. 0682734744.

Përshëndetje jam nga Durrësi 42 vjec dua të njihem me një zonjë simpaitke për një lidhje të gjatë, të dijë të respektoj dashurinë. Nuk do ju zhgënjej. Cel. 0683781744, dërgoni sms.

Jam shumë familjar, kerkoj nje shoqe shumë familjare qe t’ju japim familjeve tona edhe me shum. Faleminderit dhe kam këtë nr. cel. 068d1agmpa.

Jam 55 vjec intelektual i punesuar ne shtet. Jetoj vetem pa njeri ne ngarkim. Jam i ve prej tre vjetesh. Kerkoj nje femer nga mosha 50 vjeçe e lart, te jete e sinqertë e paster ne shpirt familjare dhe e paraqitshme. Une jam teper familjar larg alkolit e duhanit. Ju mirepres në kete nr. tel. Vod.22116o9. Ju faleminderit. LIDHJE VETËM PËR QEJF...

Jam per nje lidhje të fshehte me një zonjë, të jetë sekret i plotë. Kujt i intereson i lë këtë nr. cel. 0692201758. Më dergo sms ose telefono që të flasim.

Quhem Spiro banoj ne Tiranë mosha 34 vjeç dua te kem nje lidhje sekrete me nje zonjush ose studente nga Fieri te banoj ne Tr. 06921g2tmj. Pres sms nga moshat 25 deri 45 vjeçe.

Përshëndetje, jam X nga Durrësi dhe i përgjigjem Eles 38 vjeçe që kërkon një mike të mirë dhe pa vese shumë sekret, jam familjar dhe besnik, di ta ruaj sekretin, jam 55 vjeç. Nëse jeni dakort po ju lë nr. tel. 0682992306. Me respekt nevojtari.

Kërkoj një mikeshe të mirë për lidhje serkete deri në moshën 45 vjeçe që i pëlqen deti dhe dielli. Cel. 0692547384.

Kërkoj nje mikeshe te mire per lidhje sekrete deri ne moshen 45 vjece qe i pelqen dielli e deti. Të më telefonoje ose dërgojë sms në

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.