Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

(Vijon nga faqja 27) këtë nr. cel. vod25gp3tg.rsp.

Jam një zotëri nga Tirana 40 vjec familjar me punë ne shtet serioz, i arsimuar, i paraqitshëm. Dëshiroj te kem nje lidhje afatgjate sekrete me nje zonj ska rendesi origjina por te jetë me banim ne Tiranë ose Durres e moshes mbi 37 vjece e lart por te jetë e paraqitshme e sinqert e komunikueshme. Cel. 0698456417.

Jam X person i martuar 36 vjec banues ne Tiranë me punë i komunikueshem me paraqitje dhe fizik te mirë. Për më teper flasim kerkoj nje lidhje sekrete me nje femer te martuar ose beqare te jetë e mirë e thjeshtë jo interesagjie. Ska rendesi mosha apo origjina por te jetë banuese ne Tiranë ose Durres. Cel. 0682766448.

Pershendetje jam 48 vjeç, familjar banoj ne Tiranë, e keqja eshte se jam verior dhe jo shum me lek. Kush grua e sinqertë do që te kemi nje lidhje te fshehtë mund te bisedojme. Lë nr. cel. amcapta1p0.

Kerkoj te lidhem me nje zonje shume shume sekret, te jete e shendoshe dhe pak e çmendur, nga mosha 50-60 vjeçe. Jam i martuar nga Vl. Mbetem besimplote se zonjat e kesaj moshe nuk jane mashtruese, nuk jane hipokrite dhe me e rendesishmja nuk jane lypsare. Cel. 0699942907. Fillimisht dërgoni vetem sms.

Jam 54 vjec kerkoj te lidhem me një zonje e cila te dije te respektoje dhe te ruaje sekretin e lidhjes. Për më tepër lë nr. cel. 0682405743.

Jam nga Kr. kerkoj të njoh një zonjë seksi per nje lidhje sekrete. Jaam 40 vjeç dhe kush eshte e intereruar duhet te jete 30 deri 35 vjeçe. Më dërgoni vetem sms në nr. cel. 0682782318 per prezantim. Vetem veriore.

Zhigolo nga Saranda, top sekret, 31 vjec, me trup te lidhur, për femra qe duan nje zhigolo per te shijuar dhe kaluar momente te bukura dhe te paharrueshme. Lë nr. cel. 0698284428.

Beni 58 vjec nga Tr. jetoj vetem kerkoj te lidhem me nje femer po nga Tr. per lidhje sekrete kundrejt nje shperblimi. Komunikimi vetem me sms në këtë nr. cel. 0682399707.

Vetëm aventurë, vetem lidhje anonime, jam king, vetem ne Tirane ( dhe pse nuk jetoj aty), mosha e femres nuk ka rendesi, jo humbje kohe. Pres sms në nr. cel. 0674868627.

Jam nje zoteri nga Shkodra 50 vjeç jam njeri i dashur i sjellshem dhe i sinqerte. Kërkoj nje zonje qe din te ruaj sekretin dhe te jete nga Shkodra ose nga zona e Zadrimes. Telefono në nr. cel. 0674473437.

Jam X nga jugu 48 vjeç dua nje lidhje sekrete me nje grua te ciles i mungon dashuria dhe ngrohtësia. Per me teper lë nr. cel. 0675126750.

Jam nje djale nga Tirana 27 vjec i arsimuar, punoj, i pashem dhe teper i sjellshem. Kerkoj takime per qejf me femra deri 35 vjeçe. Pres sms ose telefonata ne nr. cel. 0688451018.

Jam 40 vjec i martuar kam deshire te njoh ndonje zonje ne Tirane qe di ta ruaj sekretin. Tel. 0697702722.

Jam nje biznesmen nga Tr. i divorcuar sigurisht kerkoj nje femer te embel per lidhje sekrete qe te preforoj lulet, parfumet dhe te shijoj veren e kuqe. E interesuar te dergoj sms në nr. cel. 068839669P.

Jam një zotëri 37 vjeç, dua lidhje sekrete me nje zonjë fierake, vlonjate ose lushnjare. Më dërgoni sms në nr. cel. 0699940658.

Per gocat ose zonjat me banim ne Tirane për nje lidhje sekrete. Jam 42 vjec me arsim te larte i divorcuar ne mardhenie pune. Kerkoj nje lidhje sekrete dhe jo serioze dhe le numrin tim AMC.4620360. Beni një sms ne kete numer dhe te tjerat mi lini mua.

Jam “profesori” nga Tirana, i lire, sigurisht dhe me nje unaze floriri ne portofol. Kërkoj nje femer te embel per lidhje sekrete qe te preferoje lulet,dhuratat, parfumet dhe te shijoje veren e kuqe. E interesuara te dergoj sms ne cdo kohe: 0673800649.

Pershendes gjithë zonjushat uroj tja kaloni sa me bukur kete vere dhe deshira ime eshte qe të njihem me nje zonjush nga Tr. dhe periferia e Tr. Lë nr. cel. 0692142865 është hera e parë qe po shkruaj ne gazet. Ju mirëpres dhe kam teper respek per zonjushat e theksoj sekrete.

Jam Turi nga Br. 35 vjec i martuar me pune te mire, me makine personale, simpatik dhe shume i dashur. Dua te njoh një zonjë deri 30 vjece qe do te kete nje shoke te mire. Te interesuarat te jen nga Br. Kucova, simpati te vecante kam per femrat e policanit. Nr. cel. 0674580507. Me respekte Turi.

Përshëndetje une jam Albani nga Lu. 35 vjec kam fizik te rregullt jam 1.85 i gjate pesha 90 kg. jam simpatik dhe larg veseve te keqia. Une jam ne pune dhe marr 1 page te kenaqshm kam deshir te krijoj një lidhje per qejf. Nr. im është: vodaclab 0698895218 faleminderit per mirëkuptimin. Albani Lu.

Jam 42 vjec nga Tirana kërkoj një zonjë që i mungon dashuria për lidhje sekrete dhe korrekte di të vlerësoj nje femër. Ju mirëpres në këtë numër cel. 0663325325.

Jam nga Tirana 40 vjeç, dua te krijoj nje lidhje teper sekrete me nje zonje qoftë zonjush te jete serioze dhe per lidhje te gjatë. Më dergoni sms në nr. cel. 0682122539 faleminderit per mirëkuptimin.

Jam nje zoteri 50 vjeç i martuar, verior me banim ne Durres dua te njoh nje zonje te martuar, ku ti mungoj nje shok per nje lidhje te gjatë, sekret te plotë. Jam i sinqert i dashur, elegant, trup shum te bukur. Dërgoni sms tek ky nr. cel. 0699514961. Gazi Dr. Faleminderit.

Per ndonje zonje apo zonjushe qe kerkon nje ndryshim nga monotonia e perditshme, le nr. e tel. 0699916800. Jam Miri nga Elbasani 40 vjec i martuar. Kerkoj lidhje sekrete dhe serioze. Pres telefonatë ose sms.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.