Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

NJOFTIME NGA GJERMANIA German businesmen is searching nice, creative, intelligent women about 25- 40 years. Mobil: 00491736590562. email: Groeb161046@aol.com NJOFTIME NGA SUEDIA Jam Sokoli, kosovar që jetoj në Suedi. Jam në kërkim të një femre shqiptare për lidhje serioze. Të interesuarat të më lajmërojne në adresën time të em a i l i t : sokol2172@hotmail.com ose nr. telefoni: 0046763245055. Ju mirëpres. NJOFTIME NGA ITALIA Përshëndetje, jam një djalë 37 vjeç alegro dhe liberal në ndjenja, nëse ndonjëra e vlerëson sinqeritetin tim i lë këtë nr. cel. 00393895795953.

Do doja te njihesha me nje goce me se simpatike që ta kem perhere si te dashur. Jetoj ne Como Itali, e jam djalë më se korrekt e besnik e pak a shume me cdo cilesi te mire. Më shkruani tek ky nr. 00393407069273 e ju siguroj qe nuk keni per tu zhgenjyer ne cdo drejtim.

Jam 45 vjeçar me origjinë nga Vlora, por prej shumë vitesh banues në Itali. Mendoj se erdhi ora edhe për mua që tu them stop aventurave dhe defrimeve të çthurura. Do më pëlqente të njihja një vajzë shqiptare banuese në Itali. Tel. 327761ptag. NJOFTIME NGA GREQIA Përshëndetje, jam Laerti 27 vjeç nga Saranda, jetoj në Greqi. Dëshiroj të njihem me një vajzë për shoqëri. Të tjerat ja lëmë kohës. Cel. 00306997717563.

Jam Elio 38 vjeç me arsim të lartë, jetoj në Itali, dua të lidhem me një vajzë që jeton në Itali dhe vajza të jetë e disponueshme për një lidhje serioze. Cel. 00393510294524. Pres sms.

Përshëndetje. Jam Emiljano 28 vjec nga jugu, dëshiroj te njihem me nje vajze per shoqeri. Të tjerat ja leme kohes. Cel. 00306987332791.

Për vajzat qe jetojne ne Greqi dhe duan lidhje sekrete ose per lidhje serioze ju le këtë numer telefoni: 6947456774.

I pergjigjem Mires 28 vjece qe jeton ne Itali, edhe une jetoj ne Greqi dhe le numrin e telefonit: 00306947456774.

Per vajzen 22 vjecare, do deshiroja te benim nje diskutim, ne qoft se ke mundesi dhe deshiron lë këtë nr. tel. 00306951555525.

Përshëndetje, jetoj në Francë a ka ndonjë zonjë apo zonjushë nga mosha 30- 35 vjeçe, për lidhje serioze nga Greqia. Më shkruani në këtë adresë emaili: beni02@ gmail. com. Jam 42 vjeç. Për më shumë flasim.

NJOFTIME NGA SHQIPËRIA Për Inen 53 vjeçe beqare për arsye pretendimesh 1.60 e gjatë, e punësuar, me paraqitje normale me arsim profesional me familje shumë të mirë, shumë familjare. E cila kërkonte një zotëri për të krijuar familje. Më telefononi pas orës 18.00 për arsye pune. Cel. 0665469432.

Jam Iliri nga Tirana 48 vjeç pa probleme familjare, kërkoj të lidhem me një femër që të jetë edhe ajo pa probleme familjare. Cel. 0665495923.

Jam X person i nderuar, i respektuar, nga çdo pikëpamje, me ekonomi shumë të mirë, pa probleme familjare. Dëshiroj që të lidhem me një zonjë të nderuar për një jetë më të mirë në jetën e saja të përditshme nga mosha 40-45 vjeçe, pasi jam në moshë 50 vjeçare. Do të jetë shumë e lumtur nga ana ime. Cel. 0674934804.

Jam X banoj në një qytet të Shqipërisë së mesme, i përgjigjem z. Bardha që banon po në Shqipërinë e mesme, që kërkon një zotëri për lidhje serioze me anë të gazetës. Fatkeqësisht unë jetoj i vetmuar, në banesën time, pa detyrime ndaj askujt. Jam 1.75 i gjatë, gëzoj shëndet të plotë fizikisht dhe llogjikisht. Jam larg duhanit dhe alkolit, intelektual, urrej gënjeshtren dhe mashtrimin, shkurt jam familjar i rregullt, respektoj dhe më respektojnë njerëzit që më njohin, jam autoritar shumë i mirë i afërt, respektoj partneren time dhe njerëzit e saj në mënyrë njerëzore. Ky mesazh vlen dhe për zonja të tjera pensioniste që jetojnë të vetmuara, pa njeri në ngarkim, pa detyrime dhe pa probleme, mundësisht zonja të jetë pak intelekte dhe fisnike që rrjedhin nga familje të tilla. Lë nr. cel. 0692386278. Ju faleminderit.

Jam një person nga Shqipëria e mesme, rri buzë autostradës në mes të Durrësit e Tiranës, poshtë Vores me shtëpitë e mia private prej 6 dhomash. Jetoj me një djalë të vetëm dhe e kam të martuar dhe me nënën time pensioniste. Me dëshiren e djalit dhe të nënës dua të martohem për herë të dytë se e para mua më ka vdekur, jam në mardhënie pune, gëzoj shëndet të plotë dhe shumë të pastër. Jam i mbajtur 1.76 i gjatë, dorë e bardhë, musliman, jam larg veseve të këqia si duhani, alkoli, bixhozi e mashtrimi. Ajo që do ta ketë seriozisht me mua nuk do të dali aspak e zhgënjyer nga unë. Unë jam 57 vjeç. Zonja të jetë mosha 48-50 vjeçe e çdo lloj feje, unë do ju respektoj njëlloj. Faleminderit për mirëkuptimin. Cel. 0699600987.

I përgjigjem 49 vjeçares nga Durrësi që është beqare që ka shtëpin e vet në Durrës, jam nga Maminasi i Durrësit, gruaja më ka vdekur. Jetoj me një djalë të vetëm dhe nënën time. Kam shtëpitë e mia . Jam pa vese, zotëri serioz, korrekt shumë familjar dhe shumë simpatik dhe shumë i mbajtur, kam një shëndet shumë të pastër dhe të plotë. Jam sportiv 57 vjeç në mardhënie pune. Bëhet fjalë për martesë ose bashkëjetesë. Jam 1.71 i gjatë dorë e bardhë mysliman. Cel. 0682992306.

Jam Ladi 38 vjec me origjinë nga veriu por banues prej vitesh ne Tiranë i kompletuar ne te gjitha drejtimet. Kërkoj nje lidhje top sekrete me një zonjë qe banon ne Tiranë ose Durrës e moshes 3040 vjece te jetë e thjeshtë e sinqertë jo materialiste. Cel. 0688258660.

Ky mesazh është për fieraken, dhe i them se sdo të zhgënjeheni. Më kontakto në këtë nr. cel. 0mwpkpdgj. Telefono pas orës 16.00. Ju faleminderit. Iliri Fr.

Jam Fabio 31 vjeç, elegant dhe simpatik.Do doja te njihja ndonje vajze te sinqerte dhe te embel shpirterisht per lidhje sekrete. Cel. 0699699810.

Jam nje zotëri që prej 5 vitesh më ka ndodhur nje fatekeqesi, më vdiq gruaja, tani jetoj vetem. Për sqarime të hollesishme lë këtë nr. tel. 0683848348. Respekte.

Jam një djalë vlonjat i moshës 52 vjeç, i pa martuar asnjëherë deri më sot. Jam dhe dua të jem i ndershëm dhe me karakter të lartë, se një fjalë e urtë thotë: më mirë vdes me nder sesa të rroj me turp, po kështu doja të gjeja shoqen e jetës nga jugu 45 vjeçe, të jetë me nder dhe me sinqeritet. Banoj në qytetin e Shijakut. Dëshiroj që gjatë kësaj jete të jetoj i thjeshtë por me nder. Kush dëshiron të flasë me mua mund të më kontaktojë në këtë nr. cel. 0692647199.

Përshëndetje jam një zotëri mosha ime 52 vjec në gjëndje të mire ekonomike kam shtëpi private 2 katësh banoj në qytetin x. Kërkoj të njihem me një zonjë për qëllime serioze. Kujt i intereson të telefonoj në këtë numër cel. 0665362686. Pa numër nuk u përgjigjem. Ju faleminderit.

Jam nje zoteri nga jugu i Shqiperis rreth 50 vjec me arsim te larte i punesuar dhe shumë i sjellshem njeri me karakter dhe me pamje te kendshme. Kërkoj nje vajzë per martes dhe te ketë keto cilesi qe kam unë mosha deri 42 vjece. Nr. im është: 0683689848. Faleminderit.

Le nr. telefoni per 36 vjecaren nga Berati. Jam nje 36 vjecar nga Dr. Lë nr. cel. plus.kx11qmr.

Jam një djalë nga Fieri 25 vjeç, kërkoj një vajzë për qëllime serioze. Vajza të jetë nga Fr. ose fshatrat përreth. Jam ok nga çdo anë. Për më tepër ju mirëpres në këtë nr. tel. VOD9PP1XMX.

Jam Albani nga Durrësi 42 vjec dua te lidhem me nje zonje ose zonjushe jam i divorcuar jetoj vetem kam biznesin tim. Më dërgoni sms ju mirëpres në këtë nr. tel. 0683730470.

Përshëndetje, jam X person nga Tirana 45 vjec kam nje pune timen kam nje biznes timin dua te njoh nje zonje te njejte moshe. Nuk më pelqejne mashtrueset, per me teper po le numrin tim të cel. 0674828452. Pres telefonata te sinqerta.

Jam nje zotri dhe kerkoje nje shoqe te mire per te qare hallet, shoqja te jete mosha ime. Telefonatat pa numer nuk pergjigjem, ajo shoqe qe me ka kuptuar te telefonoje në nr. vod.wpp0gtm. Faleminderit.

Mario nga Tirana 35 vjec beqar trup sportiv simpatik djal i embel i cilter me humor i komunikushem i sjellshem. Më pëlqen shumë nje lidhje por me shume me pelqejne vajzat e sjellshme dhe te embla. Ju mirepres në këtë nr. vodafon: 0699945433.

per lidhje martes kerkoj femer te mire te jet ne moshen 45 e siper jam i divorcuar kush ka kete pretendim te barabart te flasim perseri le numer 0665310529.

Jam nje djale nga Fr. kërkoj te njihem me nje vajze te sinqerte. Jam 28 vjec 1.80 i gjate. Pres përgjigje ne kete nr. cel. 0mwgg310w1.

U bej thirje te gjitha atyre femrave qe e ndjejn veten te bukura, të marrin ne konsiderat kete telefon dhe te mos ngurojn te bejne një zile, se bukuroshet aty do te gjejne veten te mrekulluar 0692520851. Faleminderit.

Banoj në Durrës, jam 48 vjeç, i divorcuar jo për fajin tim, shumë i rregullt, familjar, larg duhanit, alkolit, lokaleve e çdo vesi të keq. Dua të lidhem me një zonjë që i ka vdekur burri, të jetë familjare e larg veseve të këqia, dhe të jetë më e madhe me moshë se unë, ska problem vetë të jetë e rregullt, po të ishte në emigracion do ishte mirë dhe unë dua të emigroj. Tel. 0686489094.

Jam 38 vjeç nga Vl. i divorcuar dhe kerkoj nje vajzë nga mosha 27-40 vjeçe te jetë e mirë e dashur per te krijuar familje. Cel. 0698954916.

Pershendetje zonja jam nje burrë i martuar 48 vjeç me banim në Tiranë, plotësoj parametrat njerëzore. Nëse ka ndonjë zonjë korrekte dhe sekrete e pres per shoqëri jo se jam ne hall por per kenaqsi te metejshme faleminderit. Cel. 0682782170.

Jam Danjeli nga Korça i pergjigjem vajzes me probleme fizike jam i interesuar per ju. Jam 24 vjec, djalë i pashem i sjellshem, jam puntor. Ju lutem më ktheni përgjigje në FB me emrin punime artistike. Nr. e lë në redaksi.

Shpresa nuk më mundon fakti se çalon apo jo, unë jam një mashkull rreth të 45-ve, kam dëshirë të madhe që t’ju njoh, dhe pse jo edhe të dalim që të pijmë nga një kafe. Jam nga Peja dhe kështuqë nëqoftëse keni dëshirë që të keni apo të bashkëjetojmë dhe që të kemi lidhje atëherë ju mirëpres. Cel. 00377( 0) 44860987. Ju mirëpres.

Ajo që është e interesuar për lidhje serioze të më kontaktojë në FB me emrin Fadil Fadil dhe do të njihemi.

Jam 24 vjec dhe akoma i virgjer. Do te doja ta ndaja virgjerin time me nje femer qe deshiron te jete eksperienca e pare per nje djale. Më shkruani në këtë nr. cel. 0692669723.

Per Teften nga Tirana që kerkon nje zoteri per miqesi per jete, nr, im është: vodclabja0m1pd.

Lidhjet me lakmine e pozites jane roberi; lidhjet me lakmine e pasurise jane tregti; lidhjet me lakmine e bukurise jane aventure; ama lidhjet me lakmine e dashurise, mirekuptimit dhe harmonise jane nje mrekulli. Prandaj, edhe une Blerimi, 37 vjeç, beqar, nga Tirana, jam dakort vetem me kete te fundit. Keshtu që çdo femer qe e lexon dhe e pelqen kete mesazh ne gazete, si dhe mendon si une per ate qe thashe me lart; qofte ajo e vetme, e lidhur, e fejuar, e martuar, e ve, e ndare nga burri ose i dashuri, apo qe bashkejeton me dike; te me kontaktoje mua ne adresen e emailit: amorini204@gmail.com

telefoni

Për Elen 38 vjeçe lë këtë adresë emaili: nko_14@yahoo.com. Jam në pritje të kontaktit me ju. Faleminderit.

Per Enxhin lë këtë adresë emaili: artclassicomario@libero.it. Unë jam ai qe kerkoni me virtytet e paraqitura por jo vetem per ju. Por per te gjitha ato vajza qe kerkojnë nje jete civile, punsime, argetimi, më të qendrueshme ne jet mund të më kontaktojnë në adresen e emailit të mësipërm.

Për zonjen Nertila 55 vjeçe dhe gruan nga Rinasi që është mbi 50 vjeçe. Ju lë këtë adresë emaili: uniko1949@yahoo.ca dhe nr. telefoni: 14168547245. Ju faleminderit.

Pëshëndetje i pergjigjem Julias qe i jetojne prinderit ne Rumani. Ju lutem me kontakto me e-mail dhe nuk do zhgenjehesh: rolandi_35@hotmail.com

Për Flutren 49 vjeçe nga Durrësi le kete numer cel. 0674675328.

Për Anen, unë jetoj në Zvicër, jam 45 vjeç dhe kam këtë nr. cel. 0041799553103.

Per 22 vjecaren quhem Olsi njihemi si shok me kalimin e kohes nuk i dihet. Jam 24 vjec dhe jetoj në Tiranë e kam këtë nr. cel. 0699808037.

Përshëndetje! Për Besen lë këtë adresë emaili: artstudio465@yahoo.com si dhe nr. telefoni: 0683819635.

Përshëndetje, a ka ndonjë zonjë të interesuar ose ndonjë vajzë, unë që ju shkruaj jam Eri nga Tirana dhe për kontakt lë këtë nr. telefoni: 0675129666. Faleminderit. Eri.

Për zonjen 50 vjeçe që i ka vdekur burri dhe kërkon lidhje sekrete i lë këtë nr. telefoni: 0683292433.

Jam Blertoni jetoj ne Gjermani kam shtetsi gjermane dua te njihem me një femer serioze mosha e saj të jetë 30-40 vjeçe. Lë gjithashtu adresën në fb: beqar2012@hotmail.de Ju mirëpres.

Lë nr. telefoni: 0683137794, për zonjat dhe zonjushat, jeni të mirëpritura.

Jam i interesuar per vajzen 22 vjeçe qe kerkon vetem nje shok. Une jam Leonardi nga Fieri 25 vjec kam mbaruar shkollen per matematike. Nëse dëshiron te komunikojme lë këtë nr. telefoni: 0699657988.

Jam Edi nga Dr. le nr. telefoni per 36 vjecaren nga Berati 066jw11pmp. Më telefono ose më dërgo mesazh.

Jam Dani, përkohësisht banoj në Fier, interesohem pë rnjë lidhje serioze. Lë këtë nr. telefoni 0695270060.

Jam Lefi banues në Vlorë, 33 vjeç, single me arsim të mesëm, dhe profesionaen në Trevizo Itali. Jetoj në Itali, përkohësisht ndodhem në Vlorë. Jam i interesuar për një njohje në të gjitha aspektet qoftë dhe në fejesë. Mirëpres telefonaten tuaj në këtë nr. telefoni: 0696145442. Ju faleminderit për interesimin.

Për zonjen e lodhur nga jeta lë këtë nr. telefoni: 0692329979. Ju pres jam nga Tirana.

I pergjigjem 22 vjeçares per shoqëri, jam nga një qytet i Kosoves biznesmen 38 vjeç, te per-

shendes shoqe faleminderit per mirëkuptim nga shoku. Cel. 0037744711155.

Vetem per zonja qe ndihen te vetmuara, jam shumë i sjellshem dhe i embel. Cel. 0662292001.

Për të gjitha zonjat dhe gocat qe kerkojne një lidhje te fshehtë dhe tja kalojne sa më mirë lë këtë adresë emaili: erion_eri1@outlook.com. Jam 30 vjeç, simpatik dhe me të gjitha kushtet pune ne shtet. Të interesuarat te me cojne nr. se i kontaktoj vetë. Skeni per tu zhgenjyer.

Jam një djalë nga Tirana quhem Elvis, jam 22 vjeç, kam jetuar disa kohë në Suedi, tani për momentin ndodhem në Tiranë. Nëse ndonjë zonjë ka dëshirë për lidhje sekrete mund të më kontaktojë në këtë adresë emaili: xhejson.zeqo@yahoo.com është e mundur që të jetojmë sëbashku në Suedi, po pate dëshirë. Pres një email nga ana juaj.

Jam një djalë ortodoks 36 vjeç, 1.78 i gjatë, me trup sportiv, beqar nga Maqedonia, i punësuar në kompaninë shtetërore në Shkup. Kërkoj të njoh një vajzë pa obligime deri 32 vjeçe për ldihje serioze martesore. Për kontakt lë këtë nr. tel. 0038975253747 ose email: union5@europe.com

Për vajzen nga Vlora lë këtë adresë emaili: toni_rgt@hotmail.com.

Jam një djalë 25 vjeç momentalisht ndodhem në UK dhe dua të kthehem sa më shpejt pasi kam marrë nënshtetësinë e Mbretërisë së bashkuar, kërkoj një vajzë për lidhje serioze mosha 17-23 vjeçe, nuk ka rëndësi për mua origjina nga është. E vlerësoj sinqeritetin. Pres të më kontaktoni në skype: Fernando.mojsiu.

Jam një djalë nga Tirana jetoj në Londër, dua të njihem me një vajzë nga Tirana, të jetë serioze mosha 18-25 vjeçe. Më shkruani në këtë adresë emaili: Florian26@live.com

Përshëndetje për znj. Ela 38 vjeçe nga një qytet i madh i Shqipërisë. Ju ftoj për miqësi dhe komunikim me ju. Më pëlqeu profili dhe kërkesa juaj. Besoj se gjatë komunikimit do të bindesh për ofertën time. Lë këtë adresë emaili: leka4@hotmail.com

Për zonjen 47 vjeçe nga Fieri, e lexova kërkesën tënde dhe jam dakort për sa keni shkruar. Jam Toni, jetoj në Amerikë. Më dërgo numrin tënd në adresen time të emailit: rakias.rr@gmail.com

Për Anen që është e divorcuar, që ka edhe një fëmijë i lë këtë nr. telefoni: 00306947923968.

Për Erten, më bënë përshtypje fjalet e tua dhe do të dëshiroja të njiheshim ose thjeshtë shokë pa djallëzi. Jam në Greqi dhe lë këtë nr. telefoni: 00306976781832

Jam një person i divorcuar 51 vjeç, kërkoj të lidhem për martesë me një femër të rregullt në çdo drejtim Lë këtë nr. telefoni: 0698448289.

Jam 47 vjeç, kërkoj lidhje sekrete me një grua mosha 40-45 vjeçe dhe i lë këtë nr. telefoni: 0673981136. Pres sms dhe ju marr unë.

Për vajzen 20 vjeçe studente i lë këtë nr. telefoni: vod7231002. Jam shumë serioz, simpatik 24 vjeç, po mbarojnë studimet, të premtoj që tek unë do gjesh një mik të vërtetë.

Pershendetje! Jame një djalë 24 vjec kerkoj nje vajze per shoqeri angazhimet e punes nuk me japin mundësi per tu njohur me vajza. Jam simpatik i shoqerushem shume i kendshem ne muhabet, jetoj vetem ne Tiranë. Cel. 0697231002.

Jam Altini jetoj ne Gjermani kerkoj nje vajz me paraqitje te mire dhe me gjendje ekonomike jo te mire por te jetë e sinqertë. Nr. im është: 0699940685.

Jam një 45 vjeçar me origjinë nga Vlora, por prej shumë vitesh banues në Itali i lodhur nga historitë e nga aventurat. Mendoj se erdhi koha të gjej një vajzë shqiptare banuese në Itali për të ndërtuar diçka të rëndësishme. Cel. 32776178ag.

Kush e ndjen që të ketë një lidhje serioze pa komplikime të dërgojë sms në këtë nr. cel. 0696751970.

Jam një djalë 28 vjeç deshiroj nje lidhje jashtë martese. Unë jetoj ne Greqi, mundesisht te jete ne Athine. Nëqoftëse ju interesoj me shkruani ne kete adrese emaili: toni. kuba@ yahoo. com ju faleminderit për gjithcka.

Jam Bledi nga Tirana i kërkoj Almes 52 vjeçe një lidhje sekrete, të më telefonojë në çdo orë 0692415201.

Jam Rambo 50 vjec nga Br. i rregullt ne cdo drejtim i ve kerkoj nje lidhje me nje femer te rregullt deri 55 vjece. Mjafton nje zile në këtë nr. cel. 069aa1gmad ky njoftim vlen edhe per Aiden nga Fieri.

Jam një djalë nga Vl. 40 vjeç, i rregullt pa vese, punoj në punën time. Jam i martuar por jo i plotësuar, i pa kënaqur. Doja të lidhesha me një femër për një lidhje të gjatë, të kalojmë mirë sëbashku dhe ta mbajmë mirë njëri-tjetrin. Të jetë inteligjente, e thjeshtë dhe e mirë, mundësisht nga Vl. Pres sms në këtë nr. cel. 0699581167.

Jam një zotëri 37 vjeç, dua lidhje sekrete me një zonjë fierake, lushnjare ose vlonjate. Telefon ne 0699940658.

Jam nje djale nga jugu, kerkoj nje vajze per lidhje serioze martesore. Vajza te jete nga mosha 25 deri 35 vjeçe, mosha ime eshte 35 vjec. Pres mesazhet tuaja në nr. tim të telefonit i cili është: 0674829902.

Jam nje zoteri nga Durresi 43 vjeç, me arsim te larte, i rregullt dhe korrekt. Kerkoj nje lidhje sekrete me nje femer serioze qe vertet i mungon dashuria. Cel. 0686994184.

Z Almes qe ka shkruar me dt. 20 qershor qe calon pak dhe është e ve i pergjigjem une po le kete nr. tel. vod. zjgdmzz jam 50 vjec punoj e banoj ne Tiranë.

Jam Ani dhe akoma se kam gjetur shpirtin tim binjak, nuk e di në egziston ai person për mua apo jo. Nëse egziston të më dërgojë sms në këtë nr. cel. 0684664427. Vajza të jetë e sinqertë dhe serioze, nuk dua aventura. Për më tepër ja lëmë kohës.

Per Almen 52 vjeçe lë nr. cel. 069xyfahjhg i them se tek unë do gjej ngrohtësi.

Jam nje zotri 48 vjec jam per një lidhje sekrete me nje zonje që është e vetmuar ska problem se cfarë moshe është. Mundesisht zonja të jetë nga Elbasani. Pres telefonata nga të gjitha qytetet. Cel. 0682421717.

Të kerkosh miqesi te sinqerte ne gazete eshte tamam sikur te kerkosh gjilperen ne kashtë? Koha, vetem koha eshte miku i se vertetes. Fjalet e bukura i merr era, eja te udhetojme bashke me kohen per te fituar besimin reciprok. Kerkoj te njihem me një zonjë me plot kuptimin e fjales Zonje te jete e martuar. Edhe une jam i martuar, nuk ka rendesi pamja e jashteme, le te kete dhe te meta fizike, le te jete e pabukur apo e shendoshe. Rëdesi ka te jete e bukur ne shpirt, te jete nga Vlora, nga mosha 50 vjece e lartë, te dije te ruaj sekretin ne menyre perfekte. Jam nga Vl. dhe kam këtë nr. cel. 0692408142. Fillimisht dërgoni vetem sms. Larg mashtrueset dhe lypsaret.

Për Z. Bardha nga Shqipëria e mesme, jam gati për një lidhej serioze me ju. Turi nga Shqipëria e mesme. Cel. 0674282950.

I le nr. tel. 0699377300 Bardhes nga Shqiperia e mesme sepse ia plotesoj kriteret e kerkuara nga ajo: dua lidhje serioze, s’kam njeri ne ngarkim, skam asnje ves, jam serioz e korrekt ne cdo drejtim.

Jam nje zotri nga Tirana 40 vjec familjar i arsimuar me pun i paraqitshem per me teper flasim. Deshiroj te kem nje lidhje te fshehtë me një zonjë, preferoj te jetë me mosh te pjekur 38 deri 50 vjece por te jet e mirë ne te gjitha drejtimet. Ska rendesi origjina por te jetë me banim ne Tiranë ose Durres. Cel. 0698456417.

Iliri 33 vjeç ish futbollist, i Dinamos, i çkurorëzuar pa probleme me profesion mësues fiskulture. Kërkon të njihet me një vajzë për qëllime serioze. E interesuara më gjen tek Akuadromi i pishinave nga e hëna në të shtunë ora 14.00-16.00, shkoj të notoj. Do lë porosi tek biletashitësi që të mos e pengojë. Jam tek Pishina notareve korsia 5.

Pershendetje une jam Albani nga Lu. 35 vjec jam me permasa te rregullta fizike, 1.85 i gjate pesha 90 kg. kam 1 pune timen jam large veseve te keqija. Nr. im është: vodaclab 0696190290. Faleminderit per mirëkuptimin. Me respekt dhe dashuri Iliri Lu.

Jam nga Kruja 48 vjeç, me familje, kërkoj të njoh një zonjë për lidhje serioze. Për më shumë lë nr. tel. 0674989767. Dërgoni sms.

Le nr. per vajzen qe hypi ne autobuz te Saukut diten e diel ne Tiranë, dhe zbriti tek ekonomiku, un kisha gazeten intervista ne dorë dhe me the ma jep pak mua. Cel. 06921g2tmj te pres me mall.

Përshëndetje zonja Alma 52 vjeçe duke ditur se jeta ka të papritura edhe nga shëndeti, unë jam i gatshëm t’ju takoj. Dhe besoj ta lidh jetën me ju. Jam i lirë, i aftë dhe korrekt, dhe shumë i përkushtuar për atë që dua. Nr. im është vetëm një zile larg. Zotëria nga Tirana ju mirëpret në këtë nr. cel. 0699718976.

Jam një djalë nga Lezha, kam dëshirë të lidhem me një vajzë për qëllime serioze. Cel. 0692409235.

Përshëndetje, jam 35 vjeç nga Tirana, me arsim të mesëm pa vese si alkoli apo duhani. Dëshiroj të njihem me një vajzë qoftë e divorcuar, mjafton të jetë serioze dhe e sinqertë. Cel. 0674786611. Faleminderit.

Per ate gocen 22 vjece qe kerkon shoqeri si fillim pastaj si te vijne gjerat. Ajo qe kerkon te mbaroje shkollen nje here te gjej pune dhe pastaj per te tjerat. Ajo qe merr jeten si ti vije. Doja te flisja me te nese mund te me lidhni me te. Cel. 0698350101 ky eshte numri im. Te me telefonoje nese eshte e mundur.

Jam Saimiri nga Tirana 42 vjec kerkoj te lidhem me një zonjë ose goce per martese te gjith kemi kaluar te papritura ne kete jete, por jeta vazhdon. Po jeni te interesuar me kontaktoni në këtë nr. tel. 0673111103. Ju mirëpres. Faleminderit.

I përgjigjem Eles 39 vjeçe nga një qytet i madh, familjare e rregullt dhe shumë e hijshme, unë intelektuali nga Shqipëria e mesme 50 vjeç, duke komunikuar me mua në këtë nr. cel. 0698690010.

Jam Tani nga Shqiperia e Mesme dua te njihem me ndonje zonje ose zonjushe mosha te jete mbi 40-50 vjeçe. Më dërgoni sms me kete numer cel. 0012484034730.

Përshëndetje, jam një djalë 29 vjeç nga jugu, kërkoj ndonjë vajzë për qëllime serioze. Ju lë nr. telefoni: 0674975587. Faleminderit.

Për Etlene nga Dibra lë këtë nr. cel. 0683292433 ose skype: alberto01021963. Ju pres.

Jam Tani le nr. telefoni per vajzen 22 vjecare e cila kerkon nje shok, pasi un besoj qe plotesoj cdo gje qe ajo kerkon. Më kontakto në këtë nr. telefoni: 0674336521, ku do me njihemi më mirë.

Vajza, jam një djalë 34 vjeç, jetoj dhe punoj jashtë, do doja të njihja një vajzë për qëllime serioze gjer në moshen 30 vjeçe. Lë viber: +77085465137.

Jam nje zoteri nga jugu 40 vjec. Jam i interesuar per lidhje sekrete me një vajzë. E interesuara të më telefonojë në këtë nr. cel. 0692406788.

Jam nje zoteri nga Durrësi 70 vjec, njeri i rregullt larg alkolit e duhanit, pensionist dhe punoj, jetoj vetem pa asnje detyrim, interesohem per një zonjë me kushtet e mia per martesë 58-65 vjec. Kujt ti interesojë lë numrin per komunikim: 0692406469. Ju lutem jo tallje, ju mirëpres. Faleminderit per mirëkuptimin.

Per Riten nga Tirana i le kete numur telefoni 0673916457. Beni nga Tirana.

Nuk ka asnje zonjë prej Korçe qe ndihet vetem dhe do shoqeri? Jo zile kot por sms në këtë nr. cel. 0696161569.

Jam nje zoteri 63 vjec nga zona e Shkodres dua te lidhem me nje zonje per qellime serioze martesore jam i fese katolike jam i divorcuar me gruan por kam shtepine time. Zonja te jete e thjeshte dhe punetore. Nese ka ndonje zonje te me telefonoje ose te me dergoje sms te mos me bejne zile se nuk i pergjigjem fare. Nuk e dua per shoqeri por e dua per miqesi. Le nr. e tel. 068677i65o.

Përshëndetje, jam një djalë 34 vjeç me banim në Tiranë, kam jetuar vitet e fundit në Francë, kam 3 muaj që kam ardhur. Dua të lidhem me një femër të moshës 2535 vjeçe, edhe nëse është e divorcuar nuk ka rëndësi.Vetëm të jetë serioze, e sinqertë, e padjallëzuar. Askush nuk është perfekt por të paktën të jetë njeri jo djall. Edhe unë kam dëshire të njihem në fillim. E kam pësuar një herë me një djall, shpresoj shum të njoh një njeri të mirë siç jam vetë. Po ju lë nr. tel. 0692465328. Ju mirëpres. Duri.

Kerkoj per martese nje vajze te jete familjare e rregullt nuk ka rendesi mosha sesa mirkuptimi me njeri tjetrin. Une jam 56 vjec jam i divorcuar pa njeri ne ngarkim kam shtepi dhe ne Greqi jam larg alkolit e duhanit. Të tjerat ja lem takimit le nr. tel. 0683849632. Pres telefonata dhe sms. Ju mirëpres.

Jam një zotëri kërkoj një lidhje sekrete me një zonjë nga Fieri, në fillim si të dashur më pas ja lëmë kohës. Zonja të jetë 35-45 vjeçe, jo aventuriere. Zonja që gjen veten të trokasë jo tallje. Nr. im është: 0699345312.

Përshëndetje, jam një zotëri i pafat, kërkoj një zonjë ose zonjushë nga mosha 45-50 vjeçe për bashkëjetesë, të mos jetë frikacake të mose jetë nga Berati. Në muajin shtator do të shkoj në Itali për punë se kam dokumenta pune. Faleminderit për mirëkuptimin. Cel. 0662154836. LIDHJEVETËM PËR QEJF...

Kërkoj lidhje sekrete, aventurë jo humbje kohe. Preferoj nga Tirana ose Durrësi, jam king, mosha e femrës nuk ka rëndësi. Jam i gatshëm ti përgjigjem. Cel. 0674868627.

Jam 50 vjeç banoj në Durrës, dua të kem një lidhje sekrete, të gjatë jo për interesa. Di të vlerësoj një shoqe. Dërgoni sms tek ky nr. tel. 0699514961.

Pershendetje jam nje zoteri nga Elbasani 41 vjeç jam shume korrekt dhe me paraqitje te mire 1.80 i gjate. Dua te lidhem me nje zonje vetem per lidhje sekrete te jete korrekte pa probleme familjare te dije te ruaj sekretin. Mundesísht te jete nga Shqiperia e mesme. Faleminderit per mirëkuptimin ju mirepres. Kush e ndien veten te vetmuar eja te gjesh ngrotesine e duhur. Me respekt Adi.

Jam X nga jugu 48 vjeç, dua nje lidhje te fshehtë me nje grua te ciles i mungon dashuria dhe ka deshire te ndihet optimiste. Për më teper lë nr. cel. 0675126750. Zile ose sms.

Pershendetje jam nje zoteri nga Elbasani 41 vjeç jam shume kor-

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.