Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

(Vijon nga faqja 27) rekt dhe me paraqitje te mire 1.80 i gjate. Dua te lidhem me nje zonje vetem per lidhje sekrete te jete korrekte pa probleme familjare te dije te ruaj sekretin. Mundesísht te jete nga Shqiperia e mesme. Faleminderit per mirëkuptimin ju mirepres. Kush e ndien veten te vetmuar eja te gjesh ngrotesinë në këtë nr. cel. 0674669649. Adi.

Midis femrave qe ka bota, une si mashkull dua te jem pjese e jotja. Ne jeten time dua te jesh vetem ti ne jeten tende te mos dashurosh tjeter njeri, se ne zemren tende te me mbash vetem mua se une ne zemren time vetem ty do te mbaj. Ti do jesh gezimi im, shpirti im, lumturia ime, zemra ime, dashurija ime. Do i japesh kuptim jetes sime, do jesh personi me i afert per mua me i rendesishem më e veçanta qe do te adhuroj pa fund do te dashuroj pa mase. Ky sms vlen per juve zonja Alma e ve dhe qe calon pak e kerkon lidhje sekrete. Tek une do te gjeni ate qe ju kerkoni dhe ju ka munguar gjer tani. Le nr. tim te tel. ne gazete dhe per cilendo femer tjeter qe do lidhje te fshehte ejani Iliri ju mirëpret me shume kenaqesi te tjerat ja leme kohes. Nr. im është: 0665464047. Faleminderit.

Jam një zotëri 35 vjec me banim ne Tiran i martuar me punë serioz i komunikueshem me paraqitje dhe fizik te mirë. Interesohem per nje lidhje te fshehtë me nje femer te martuar ose beqare banuese ne Tiranë ska rendesi mosha dua qe lidhja te jetë per qejf pa interes dhe pa i prishur punë njëri-tjetrit. Cel. 0682766448.

Jam një dajlë nga Fr. kërkoj një zonjë deri 50 vjeçe, për më tepër lë nr. telefoni: 0699967829. Pres telefonatë.

Përshëndetje jam nje zoteri nga Lushnja i martuar me punë te mirë jam simpatik dhe me trup te mirë dhe do doja një zonjë ose vajzë ska rendesi mosha por te jetë nga Lu. Berati ose Fieri. Për më tepër lë nr. tel. 0692395842.

Përshëndetje, dua një lidhje sekrete me një zonjushë ose zonjë të jetë e sinqertë mosha 18-50 vjeçe. Jam Vani 34 vjeç esmer 1.75 i gjatë. Cel. 00393408315392. Më dërgoni sms.

Adi 58 vjec nga Tirana, kerkoj te lidhem me nje femer te divorcuar po nga Tirana per lidhje sekrete. Nga mua do mbetet e kenaqur ne cdo drejtim. Komunikimi vetem me sms në këtë nr. tel. 0682883480.

Kërkoj të njihem me një femër për lidhje sekrete dhe i lë këtë adresë emaili: mirjan.br@live.com

Kërkoj lidhje të fshehtë me një zonjë. Jam 33 vjeç dhe jetoj në Durrës. Cel. 0683731794.

Quhem X banoj në Tiranë, dua te njoh nje studente ose zonjush nga Permeti. Lë nr. cel. 06921gatm5 te banoj ne Tiranë për lidhje sekrete.

Kërkoj të njoh një zonje vetem nga Tirana 45 vjece vetem per marredhenie sekrete. Jam shume mire nga gjendja ekonomike! Dërgoni vetem mesazhe. Ju falemnderit! Cel. 0699557062.

Jam Albi nga Tr. 42 vjeç, dhe kerkoj nje mike po nga Tirana, simpatike, te rregullt, pa probleme shendetesore, per nje lidhje top sekret, te qendrueshme, te sinqerte, te bukur w pa interesa, e cila e ndjen mungesen e nje mashkulli te kompletuar w pa probleme. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 069add0pga.

Goni nga Tirana me arsim te lartë, kërkon një miqesi te vertete, me nje shoqe dhe mike te mire, te tjerat ja leme kohes. Tel. vodajm0dew.

Jam nje djale nga Tirana 27 vjec, i arsimuar, i pashem dhe teper i sjellshem. Kerkoj takime per qejf me femra deri në moshen 40 vjeçe. Pres telefonata dhe sms në këtë nr. cel. 0688451018. Faleminderit.

Jam nje zoteri 50 vjec i rregullt dhe pa vese jam per nje lidhje te fshehte me një zonje te vetmuar nga Tr. zonja te jete pa probleme dhe e paraqitshme mosha 50 deri 65 vjeçe. Për me teper më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0688327429.

Jam një zotëri kerkoj një zonjë të jetë e lirë per nje lidhje sekrete. Lë nr. kontakti: 0686744636. Jam në Durres.

42 vjeç nga Durresi, intelektual dhe me pune te mire. Kerkoj nje lidhje sekrete me nje zonje me norma te rregullta dhe te dije te ruaj sekretin. Cel. 0698752632.

Jam nje burrë i vetmuar nga Tirana 55 vjeç, deshiroj te njoh nje vajzë serioze nga Tirana 30 vjeçe qe pelqen nje burre te vjeter per qejf qe e ndihmon ekonomikisht. Flasim në këtë nr. cel. 0683293097.

Jam Artani nga Tr. 39 vjec dua nje lidhje per qejf me ndonje vajze ose zonjë të pakenaqur nga martesa nga mosha 30-40 vjec. Mos telefononi me privat 069272p412.

Jam X dëshiroj të njihem me një zonjë për lidhje të fshehtë dhe i lë këtë nr. cel. 0674403325. Dërgo sms që të komunikojmë.

Çkemi jam Franci sapo jam kthyer nga Belgjika jam shume simpatik dhe king dhe do ishte kenaqesi sikur te njihesha me një femer te re pa angazhime per një bisede te ëmbel apo një takim special. Cel. 0699907227.

Për një lidhje të gjatë e të fshehtë me një femër deri në moshen 40 vjeçe për të shkuar mirë e për ta ndihmuar i lë këtë nr. tel. 0686407438.

Përshëndetje! Që të mos mbetemi vetëm e për të vazhduar gjatë dua një lidhje sekrete me një femër të pashme. Për më tepër lë nr. tel. 0665495925. Dua edhe ta ndihmoj.

Jam një zotëri nga Vlora, i përgjigjemz. ngaFieri47vjeçeqëkërkon lidhje sekrete. Të marrë në telefon në këtë nr. 0692415252. Me respekt.

Përshëndetje jam nje djalë nga Vlora 35 vjec i divorcuar me nje femije jo ne ngarkim, interesohem per te gjetur nje vajzë te mirë nga shtepia e mirr rreth moshes 27-32 vjece, preferohet nga Vlora ose diku pranë saj. Le të ketë qene e martuar por pa femijë, duhet te ketë nje pamje te pelqyshme. Unë jam djalë me cilesi te mira te tjerat ngelen tja lem njohjes. Nëse ndonjera e gjen veten tek ky sms nr. im është: 069xx48x1z. Pa nr. nuk e hap.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.