Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

NJOFTIME NGA GJERMANIA I pershendes te gjitha vajzat qe janë te interesuar per një lidhje serioze. Jam një djalë i moshes 45 vjeçar jetoj ne Gjermani kerkoj fatin e jetes. Ato qe janë te interesuara u lë këtë nr. tel. 004915786947033.

German businesmen is searching nice, creative, intelligent women about 25-40 years. Mobil: 00491736590562 w email: Groeb161046@aol.com NJOFTIME NGA ITALIA Do doja të njihesha me një vajzë me se simpatike qe ta kem perhere si te dashur. Jetoj ne Como Itali, e jam djal më se korrekt e besnik e pak a shume me cdo cilesi te mire. Më shkruani tek ky nr. telefoni e ju siguroj qe nuk keni per tu zhgenjyer ne cdo drejtim. Tel. 00393407069273.

Jam një djalë qe jetoj ne veri te Italise, e do doja te njihesha me një vajzë simpatike e me cdo cilesi te mire, ashtu siç jam dhe vetë. Për të kaluar sëbashku pushimet verore, si ne Itali apo kudo. Dhe pse jo te vazhdojme nese cdo gje do veje mire. Për me teper mund te me shkruani tek ky nr. cel. 00393888139329. NJOFTIME NGA ZVICRA Kerkoj nje femer deri ne moshen 45 vjeçe, jetoj ne Zvicer dhe kam këtë nr. tel. 0041762174334. NJOFTIME NGA GREQIA Jam Kristo 37 vjeç nga Tirana banoj rreth 20 vjet rrjesht ne Selanik. Jam i divorcuar me 2 femije. Femijet banojne me ish gruan dua te njihem me nje vajze apo grua deri në moshen 37 vjeçe per te krijuar nje lidhje te re, pse jo dhe serioze. Jam mashkull shume simpatik dhe shume romantik dhe po te njihemi nga afer do ta kuptoni dhe vetë. Jam shume djale i embel. Kam pune te mire dhe banesen time. Per me shume flasim nga telefoni apo nga afer pasi te jemi njohur. Tel 6978106159.

Jam nga jugu 46 vjec me banim ne Athine dhe deshiroj te njihem me nje zonje. Për më tepër lë nr. cel. 00306998001668.

Jam Ari 40 vjec nga Shkodra, jetoj ne Athine dhe dua te njoh nje femer nga mosha 2540 vjec per lidhje serioze. Tel. 6908212738. Faleminderit.

Dua të lidhem me një zonjë apo zonjushë nga Prrenjasi ose Pogradeci të jenë të sinqerta. Dhe nga unë do kenë sinqeritet e dashuri. Ju mirëpres në këtë nr. cel. 6999155394.

Pershendetje jam Luli nga jugu 35 vjec banoj ne Greqi deshiroj te njihem me nje vajzë per qellime serioze. Për me teper le këte numer telefoni: 00306999717774 ju pres.

Jam Leo 32 vjeç nga jugu, kam dëshirë të njihem me një vajzë ose zonjë për shoqëri, të jetë në Greqi ose Shqipëri të jetë e kulturuar se ashtu jam dhe vetë. Për më shumë më kontaktoni në këtë nr. tel. 00306996521114. Faleminderit.

Jam një zotëri 38 vjeç, dëshiroj të komunikoj me një zonjë, banoj pak jashtë Athinës, vetëm nga Athina. Cel. 00306908237693.

Jam një djalë nga veriu katolik, jetoj në Tiranë 37 vjeç, kërkoj një femër deir në moshen 30 vjeçe me një fëmijë, ska problem vetëm ti ketë vdekur burri. Cel. 00306997894673.

Për vajzen nga Kosova le numer telefoni per komunikim: 00306947456774.

NJOFTIME NGA SHQIPËRIA

Jam një zotëri 71 vjeç në gjëndje të mirë fizike dhe shëndetësore. Kërkoj të bashkëjetoj me një zonjë të moshës deri 65 vjeçe, të jetë pa probleme shëndetësore dhe familjare. Nuk kam probleme ekonomike, pranoj të bashkëjetoj dhe në çdo qytet të Shqipërisë (kryesore) se nuk më mungon ekonomia. Personi duhet të jetë familjar dhe me aktivitet seksual. Jam i arsimuar dhe dua që personi të jetë i komunikueshëm dhe administrator familjar. Kush e ndjen veten brenda këtyre kushteve të telefonojë ose të dërgojë mesazh në këtë nr. tel. 0692789226. Shpresoj të gjej njeriun që kërkoj.

Përgjigje e posaçme për ju zonja nga Tirana që kërkoni një lidhje të fshehtë si shok, me një burrë 68 vjeçar. Më përshtatet kërkesa juaj. Ka kohë që kërkoj një lidhje të tillë. Jam larg duhanit dhe alkolit. Jam korrekt dhe shumë i dashur. Si mundësi për të komunikuar po ju lë këtë nr. tel. 0699718976. Zotëria nga Tirana ju mirëpret. Faleminderit.

Jam jetim, dua të njihem me një femër për lidhje serioze. Jam djalë i vetëm, 19 vjeç, dua të lidhem seriozisht me një vajzë gjer në moshën 17 vjeçe, ska problem dhe nëse ka qënë e martuar. Jetoj i vetmuar, qëkur më kanë vdekur prindërit. Dhe ajo që është e interesuar të jetë jetime si puna ime, e vuajtur në shpirt, sepse kështu do të më kuptojë më mirë. Lë nr. cel. 0683788533.

Jam nga Tirana mosha ime është 61 vjeç, nuk kam njeri në ngarkim. Jam familjar i rregullt nga të gjitha drejtimet, përsa i përket jetës bashkëshortore, arsyeja është që e marr këtë vendim, sepse bashkëshorja më është ndarë nga jeta, ka vdekur. Shpresoj që mesazhi im të gjej vlerësim nga një zonjë që të ketë tipare të përafërta me të mijat nga të gjitha drejtimet. Cel. 0673749204.

I përgjigjem zonjes 43 vjeçe nga jugu që kërkon një njeri të rregullt e të sinqertë dhe që të dijë të trajtojë dhe respektojë një femër. Unë jam një zotëri 50 vjeç, që jeton e punon në Vlorë, për njohje të mëtejshme ja lëmë bisedës. Cel. 0692239723.

I përgjigjem zonjes Bardha që kërkon një lidhje serioze, e të sinqertë, me një person pa njeri në ngarkim. I plotësoj kushtet tuaja, dhe ju lë këtë nr. tel. 0685168318.

Jam një zotëri nga Tirana 50 vjeç, dua një lidhje serioze me një femër. Lë nr. cel. 0665495923.

Jam A. nga Tirana 50 vjeç, trup shumë të rregullt, dhe të plotë, me paraqitje shumë të mirë. Kërkoj lidhje dashurie me një femër që ndihet e vetmuar për një dashuri dhe shoqëri të vërtetë qoftë dhe e martuar apo beqare, do i jap kënaqësi dashuri dhe shoqëri të vërtetë dhe në maksimum për gjithë kohen sa të dëshirojë ajo. Pres sms ose telefonata në këtë nr. tel. 0685930688.

Jam një shok i moshës 58 vjeç, me banim në Tiranë me aktivitet tregëtar, kërkoj një shoqe të moshës 50-55 vjeçe me banim në Tiranë e paraqitshme e shëndoshë për një lidhje të qëndrueshme. Ky mesazh vlen për gratë që përmbushin këto kushte që janë të divorcuara ose u kanë vdekur burrat, të telefonojnë paradite nga ora 9.30-11.00 në mëngjes me nr. tel. 0697672436. Zonja të ndihet komode.

Po i jap një mesazh shpirtëror me shumë dashuri femres time Djanës që e kam mungesë të madhe në jetë. Djana me banim në Tiranë origjinë nga Berati që unë kërkoj ta bëj pjesë të jetës time ti hap jetën vetes por dhe Djanës, një mesazh si ky i imi nevojtar e hallexhi që ka nevojë për Djanen. Unë jam 58 vjeç nga Marikaj, një burrë i ve, i vetmuar, dua një rua të sinqertë serioze dhe transparente. Jam shumë i ëmbël dhe i humorit, i dashur, i sinqertë, i qetë, i urtë, inteligjent, serioz, i sjellshëm, romantik me shpirt artisti pa komplekse e paragjykime që unë i dhuroj femrës time çdo gjë. Kam vetëm qëllime martesore. Jetoj me një djalë të vetëm dhe me nanën time pensioniste, jam shumë i mbajtur. Jam larg duhanit, alkolit dhe bixhozit. Cel. 0682992306.

Jam X nga Shqipëria e mesme, kam shtëpitë e mia private, kam një djalë dhe nënën time. Djali është i martuar, dhe me miratimin e tij, kërkoj për martesë një grua të ve nga mosha 46-50 vjeçe të jetë pa vese të këqia, e cilësoj për martesë, jam në mardhënie pune, shumë i mbajtur saqë mosha ime nuk tregon për 58, jam me fizik sportiv, shëndet shumë të pastër pa bërë një gjilpërë deri më sot. Jam dorë e bardhë, mysliman 1.77 i gjatë, jam larg veseve të këqia. Cel. 0699600987.

Jam një i moshuar 74 vjeç, me pension të plotë si punonjës shkencor, jam përkthyes me banim në Tiranë me origjinë nga Delvina. Kërkoj një femër që të vijë në shtëpinë time për të jetuar, jo më shumë se 30 vjeçe, të jetë e arsimuar, të gëzojë shëndet, i ofroj të gjitha kushtet. Ju lutem përgjigjuni dhe bisedat e mëtejshme do ti bëjmë duke u takuar për të njohur njëri-tjetrin, me kushtet e banimit. Do të trajtoheni si vajzë shtëpie. Cel. 0673555128.

Prej vitesh po kërkoj për bashkëshorte një zonjë të moshës time që është e vetme si unë, e cila nuk ka njeri tjetër përveç shpirtit të saj. Ajo që i gëzon këto kritere e pres të telefonojë në këtë nr. cel. 0665322445. Genci 65 vjeçar.

Jam X me banim në Vlorë, jetoj vetëm, sepse gruaja më ka vdekur, kam shtëpitë e mia, dhe një dyqan biznesi. I përgjigjem zonjës 68 vjeçe me banim në Tiranë që kërkon një zotëri të moshës së saj. I përgjigjem dhe zonjës Arta nga Shqipëria e mesme e cila kërkon një person me moshë 63 vjeç, dhe zonjes nga Vlora e cila kërkon një zotëri deri 60 vjeç. Cel. 0698994078.

Jam një zotëri që më quajnë Muhamet dua të lidhem me një grua të jetë familjare dhe e vetme, kam dy fëmijë që jetojnë në Itali, gruaja më ka vdekur dhe jetoj vetëm në shtëpinë time, në lagjen nr. 3 Rruga Ibrahim Buzhiqi nr. 27 e shikoj që jeta nuk kalon vetëm, prandaj dua të lidhem me një grua të moshës 60-63 vjeçe të jetë e mbajtur dhe e vetme dhe do ti kalojë me mua një jetë si zonjë në shtëpinë time me mua. Për komunikim ju l ënr. Telefoni: 222-631 dua vetëm përgjigje serioze dhe korrekte në shtëpin time. Ju përshëndes.

Pershendetje kërkoj të njoh një vajzë nga mosha 30- 42 vjeçe e cila të jetë banore ne emigracion. Jam Grek di Shqip, punoj në kafeteria restaurant ne Europe. Të interesuarat të telefonojnë në këtë nr. cel. 00306977194588 w 00306996478957. Vetëm për lidhje serioze (familje). Të interesuarat të jenë beqare, të mos bejne zile por të komunikojnë seriozisht. Të interesuarat të jenë serioze dhe të vërteta po kanë dëshirë të bëjnë familje dhe të mos shqetësojnë me provokime.

Pershendetje jam nje zoteri nga Durrësi 43 vjec i rregullt ne cdo drejtim i punsuar e i shkolluar kerkoj nje zonje që di te vlersonj nje familje vetem per lidhje serioze. Stop mashtrueset, ndaj ju lë këtë nr. cel. 0688284940.

Per zonjen nga Tirana lë këtë nr. cel. 0038970699803.

Jam Leonardi nga Tirana, kerkoj një femer per lidhje, për më tepër lë nr. cel. 0697480818.

I përgjigjem zonjes 52 vjeçe nga Tirana e rregullt, familjare që kërkon një burrë ose një shok. Jam 55 vjeç nga Tirana, njeri i rregullt, dhe kam këtë nr. tel. vod.ag96aa3.

Kërkoj nje femer korrekte per lidhje te qendrushme. Pres sms tek ky nr. telefoni: 066jdd066. Doktori nga Durrësi.

Jam nje djalë nga jugu kerkoj nje lidhje serioze per martese, vajza duhet te mos kete histori dashurie apo te mos jete e fejuar ndonjehere vetem singell sic jam edhe vete. I pergjigjem vetem mesazheve tuaja. Numri im i telefonit është: 0674829902.

Pushimet kane filluar ato jane ideale per miqesi te re dhe atehere kur ke hequr dore ose nuk e ke mendjen te femrat ato vijne kudo ku shkon ndofta edhe duke lexuar ne shezlong ne plazh mes germave te vogla mund te dallosh nje nr. tel. nje sms jo se te ndryshon jeten thjeshtë te permison edhe nje miqesi me shume vlen. Pra nese je nje grua e kerkon gjithcka provo nje sms në këtë nr. cel. 0674953tjd.

I pergjigjem zonjes 48 vjeçe nga Fieri qe është e shendoshë jam me banim ne Durres punoj me fruta perime ne Lushnje. Telefon: 0685197755.

Pershendje vajza, jam nje djal 39 vjeç nga Vl. i divorcuar dhe i zhgenjyer shume nga jeta. Nëqoftëse ka ndonje vajzë qe te jete e zhgenjyer si une, te jet gati per nje familje, te jetoj ne Shqiperi ose jashtë Shqiperise po le nr. kontakti: 0698954916. Thirrjet me privat i kam bllokuar. Telefono ose dërgo sms. Faleminderit.

Jam Fabiani 28 vjec nga Tirana, deshiroj te njihem me nje grua te divorcuar dhe nr. im është: 0665312662.

Jam nje zoteri 63 vjec nga zona e Shkodres dua te lidhem me nje zonje per qellime serioze martesore. Jam i fese katolike jam i divorcuar dhe kam shtepine time dhe jam i divorcuar me gruan. Zonja te jete e thjeshte e punetore nese ka ndonje zonje te me telefonoje ose te me dergoje sms te mos me bejne zile se nuk i pergjigjem fare. E dua per jetese dhe jo per shoqeri. Lë nr. tel. o68677i65o.

Jam Marseli nga Korça, djalë jetim, vetëm babain kam, por e kam të sëmurë. Kërkoj ndihmë nga biznesmenët dhe njerëzit që kanë mundësi. Jam në kushte të vështira banimi. Kush do më ndihmojë të më kontaktojë në këtë nr. tel. o699473716.

Jam një djalë nga Tirana doja të njihesha me ndonjë vajzë për qëllime serioze, mosha e përshtatshme 24-34 vjeçe. Për të interesuarat lë këtë nr. tel. 069aw1pgpw. Për më tepër komunikojmë, ju siguroj që nuk do zhgënjeheni. Faleminderit.

Pershendetje a ka ndonje femer te vetmuar nga Tirana qe i mungon ngrohtesia dhe dashuria e nje mashkulli. Ju lutem me bej nje telefonatë në këtë nr. tel. 0692140069. Une jam 43 vjeç nga Tirana dhe dua qe dhe femra te jete nga Tirana dhe te mos kete probleme. Une ju siguroj se tek une do ta gjeni dashurine e humbur.

Për zonjen Flora lë këtë nr. tel. 0037744711155. Jam një i interesuar për ju.

Jam nje djale nga shqiperia e mesme, djale i rregullt familjar 1.80 i gjate trup te rregullt i paraqitshem dhe rrjedh nga nje familje e rregullt. Kerkoj te njihem me nje vajze per qellime serioze. Nr 0697822091.

Jam nje djale nga Tirana, familjar i parqitshem dhe i rregullt ne cdo drejtim. Kerkoj te njihem me nje vajze per qellime serioze, shpresoj nje vajze te sinqerte dhe familjare, preferoj te jete e fese myslimane. Nr. 0696379522.

Jam Franci, sapo jam kthyer nga Belgjika, shumë simpatik dhe king, do kisha kënaqësi sikur të njihesha me një femër të re pa angazhime për një bisedë të ëmbël apo një takim special. Cel. 0699907227.

Jam Vini 40 vjeç nga Tirana me punë të mirë, kërkoj një zonjë apo zonjushë për lidhje. Lë nr. tel. 0692624475. Pres sms jo zile.

Jam nje djale 26 vjec nga Fieri kerkoj lidhje me nje femer ska rendesi mosha më pelqejnë eksperiencat me te gjitha moshat por unë sjam pareli dhe po as interesaxhi. Po per momentin jam pa punë dhe dua qe zonja ose zonjusha qe do lidhet me mua te paguaj shpenzimet tona un jam shumë djalë i mire dhe i sjellshem. Për me shum lë nr. tel. 0692584319.

Jam 30 vjec nga Shkodra beqar. Jam me shkolle te larte dhe gjendje te mire ekonomike. Dua te lidhem me nje vajze per qellime serioze. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0692569234.-V

Për 24 vjeçare nga Kosova lë këtë nr. telefoni: 049742037.

Per vajzen nga Kosova lë këtë nr. cel. 695331453. Më telefono.

Per vajzen 22 vjeçe lë këtë nr. tel. vod. Jd3ag53. Nga unë nuk do zhgenjehet.

Per 22 vjecaren lë këtë nr. telefoni: 0695391187.

I pergjigjem Suzit nga Tirana 52 vjeçe, mund te kontaktojmë bashkë në këtë nr. cel. 0699771145.

I pergjigjem zonjes 50 vjeçe qe i ka vdekur burri dhe i lë këtë nr. tel. 0699771145.

I pergjigjem vajzes 24 vjeçare dhe i them te me shkruaj ne kete adresë emaili: adiadushi88@gmail.com.

Jam 51 vjec i rregullt ne mirëkuptim kush nga zonjat qe është si une le te marre në telefon: 0674675328.

Lë nr. telefoni për vajzen 22 vjeçe nga Tirana 0692286947 që ishte në kërkim të një shoku.

Jam 23 vjeç nga Tirana, shumë simpatik, lë nr. telefoni për zonjen e plagosur 067gddmja1.

Jam Iliri deshiroj te njihem me Besen nga Tirana une jetoj ne BE dhe po deshe te kontaktosh te jap nr. e tel. 0032o489504530 ose me ler numer dhe te marr unë.

Kërkoj një femër për lidhje jashtë martesore, jam i martuar 30 vjeç, simpatik për shumë pres një telefonatë në këtë nr. cel. 0692425779.

Përshendetje per vajzen X beqare nga Tirana jam Toni nga Shkodra por jetoj ne Suedi po pate deshire me kontaktoni ne këtë adresë emaili: branco800@hotmail.com. Faleminderit per mirëkuptimin.

Përshëndetje për zonjen nga Durrësi, po pate dëshirë më kontakto në këtë adresë emaili: senter700@hotmail.com.

Punoj e banoj në Kryeqytet, jam intelektual, kërkoj një grua të lirë për tu martuar mbi 50 vjeçe, mundësisht me punë e pa pension, të jetë serioze. Nr. amc.0683889279. Pres përgjigjen tuaj të saktë.

Jam nje zoteri 51 vjec nga Tirana i gjate simpatik kerkoj po nga Tirana nje zonje pa preokupime dhe te punesuar rreth 40 vjeçe. Me mua do ja kaloj shkelqyeshem. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0674310515.

Pershendetje te gjitheve, jam nje 45 vjecar qe prej shume vitesh banues ne Itali. Do te me pelqente te njihesha me nje goc shqiptare banuese ne Itali. Te. 6178dy.kater.

Jam Andri nga Korça 23 vjeç 1.75 i gjatë, bukurosh sy zi në gjëndje të mirë financiare. Kërkoj goca për aventurë mosha 15-24 vjeçe. Kush ka dëshirë telefoni im është: 0697674758. Pres përgjigje.

Pershendetje! Per Enin le kete e-mail: artstudio465@yahoo.com dhe nr. telefoni: 0683819635. Faleminderit.

Ngul kembe per Almen nga Tirana, nuk paragjykoj asgje, dua sic do ajo, nr. im është: vodclabja0m1pd.

Për Enin nga Durresi 48 vjece. Jam i interesuar për ju, jetoj ne Tirane, nr. im është: vodclabja0m1pd.

Per vajzen nga jugu, jam i interesuar për ju, dhe nr. im është: vod.clabja0m1pd.

Besa jam Astriti nga Shqipëria e mesme jetoj ne Amerik e lexova njoftimin tend dua te bisedoj me ju. Më dergo numrin tend ne adresen time të emailit: rakias.rr@gmail.com

Për Lolen nga Tirana jam 50 vjeç, jetoj ne Ks. po ashtu dhe punoj këtu. Jam i divorcuar nuk kam fëmijë, jetoj vetëm, njeri serioz i qetë nese jeni e interesuar lë nr. tel. 0038649195032 ose fb: toony_g1@hotmail.com

Jam Çimi nga Durrësi 40 vjeç, jam i interesuar për një femër të sjellshme. Lë nr. tel. 0699379966.

Jam një djale 38 vjec punoj shumë jam me arsim te larte dua te njoh nje femer te mire të jetë e gjatë 1.73, pesha 77 kg. trup sportiv simpatik. Numri im është: 0683037512. Rëndesi ska mosha por kultura.

Përshëndetje gruaja e lënduar nga i shoqi 35 vjeçe i lë këtë nr. tel. 0038649742037, më bëj një sms se ju thërras unë.

Për vajzen 22 vjece beqare qe kerkon thjesht shoqeri, unë jam Emiliano dhe nr. im është: 0673945307.

I drejtohem zonjes që kërkon shoqëri nga Tirana, plotësoj kërkesat e saj. Lë nr. telefoni në redaksi.

Për vajzën 22 vjece jam Mario nga Br. për më shume nëse ke deshire më kontakto ne kete nr. cel. 0699787451.

Përshëndetje jam Isufi nga Korca 52 vjec deshiroj te lidhem me nje zonje per lidhje serioze se une kam humbur bashkeshorten. Kam shtepine time dhome guzhine aneks femije skam jam i vetem. E interesuara te marre ne kete nr. celulari plus: 0665458268. Nr. privat nuk u pergjigjem dhe sms nuk u pergjigjem vetem telefonatave.

Përshëndetje jam Marseli nga Korça i pergjigjem vajzes nga Lushnja qe calon nga kemba. Une jam 24 vjec kam qen i fejuar nje vite por jam ndare per probleme familjare. Une jam djali i vetem, mami me ka vdekur vetem babin kam une punoj ne nje firme riciklimi ne Korce ose vajza qe calon ose ndonje vajze tjeter le të kete qene e martuar dhe me nje femije e pranoj. Për takime vetem ne Korçë. E interesuara te marre ne kete nr. vodafon clab 0699473716. Nr. privat nuk u pergjigjem.

Jam Sandri nga Suedia kerkoj nje femer per qellime serioze por gjithmon duke u njohur me njeri tjetrin fillimisht. Kush te jete e interesuar te me kontaktoje ne e-meilin tim: branco-700@hotmail.com

Jam nje djalë 27 vjec kerkoj nje femer per lidhje serioze. Kush është e interesuar të më kontaktoj në këtë nr. cel. 0674760629.

Per Linden nga Tirana le nr. telefoni: 0683819635.

Kerkoj nje vajze muslimane te devotshme per martese e cila i din rregullat fetare islame, jam i martuar por nuk jam i lumtur ne martese per shkak se nuk perputhemi me koncepte per fe. Jam mashkull i devotshem i pashem dhe muskuloz, punoj kam page solide si dhe kushte te mira per jetese. Jam 40 vjeçar deshiroj te njihem me nje vajze prej moshes 24-34 vjeçe. Mos ngurro sepse te dy me besim ne Allah do te jemi shume te kenaqur sëbashku. Mundemi edhe te jetojmë jashtë shtetit ne BE do te kem se shpejti bashkim familjar me prindin. Me kontakto ne email: sombrerofloë@gmail.com

I përgjigjem Enit nga Dr. jam 52 vjeç nga Peja, jam i interesuar për ty për martesë. Për më tepër lë nr. cel. 0037744921622.

Jam nje djale nga Tirana, djale i rregullt, familjar dhe i paraqitshem. Kerkoj te njihem me nje vajze per qellime serioze, preferoj te jete e fese myslimane. Nr. cel. 0696379522.

Dikush eshte vetem dhe merzitet, dikush e ka ne krahe, por ne realitet i mungon. Dikush akoma me keq, e keqtrajton. Te gjithave nje gje i mundon: vetmia, mungesa e ngrohtesise dhe e dashurise. Cel. 0696950439.

Jam Arbeni nga Durrësi 47 vjeç i divorcuar jo per fajin tim i sjellshem i mirë dhe punëtor edhe serioz. Kërkoj të njoh një grua nga mosha 35 deri 45 vjeçe per qellime serioze te jetë e mirë dhe puntore dhe ja bej jeten e lumtur. Kush te jete e interesuar te me kontaktoj ne këtë nr. telefoni: 0692614768.

Pershendetje, unë jam një djalë ne kerkim te nje femre per lidhje te hapur, unë jam 24 vjeç nga Lezha ndersa mosha apo statusi juaj e martuar apo beqare ska rendesi. Cel. 0674661125 ky esht numri im, premtoj korrektesi e privatesi.

Jam X. 35 vjeç nga Tirana, kerkoj lidhje serioze te sinqerte me nje vajze te mire e serioze me nivel tjete nga Tirana ose qytetare shkodrane. Cdo gje ja leme takimit. Tel. 0698412705. Shumë respekt X.

Jam Turi dua nuse per shtepi te jete serioze e sinqerte. Lë nr. cel. 0692400403.

Per zonjen e kompletuar nga Tirana dhe per cdo te interesuar, jam Intelektual nga Tirana 58 vjec, i ve, me pune, pa probleme, me fizik shume te mire dhe shume i kopmletuar. Tel. 0692521157.

Me pelqen shoqeria me nje femer romantike te arsimuar dhe me kulture e cila ndjehet e vetmuar dhe ka deshire te kete nje mik besnik modest, jam Franko nga Tirana dhe kam këtë nr. cel. 0698431830.

Jam Andi nga Durrësi, iteresohem per një vajze mosha 20-25 vjece, nga Dr. apo rrethinat e Dr. Jam beqar, arsim i mesem, i vetëpunsuar, 28 vjec, 1.70 i gjatë, 75 kg., esmer, tipare te rregullta. Cel. 0686930566.

Per zonjen nga Tirana 52 vjece qe kerkon nje zoteri per shok ose mike sekret ju pergjigjem une 50 vjecari i rregullt me pune te mire shteti, larg duhanit e alkolit. Po le nr. e telefonit: vod.yjgdmyy.

Ju përgjigjem ju zonja 52 vjeçe familjare, e rregullt dhe e mirë që kërkon një shok a mik top sekret. Edhe unë kërkoj të njëjtën gjë. Jam besnik dhe i përkushtuar sipas kërkesës tuaj. Ju lutem bëni vetëm një zile në këtë nr. tel. 0699718976.

I pergjigjem Anes 31 vjeçe jam 47 vjeç, familjar, sinqeriteti dhe besa janë tek unë. Jam 1.82 i gjatë, 95 kg. trup dhe pamje super te rregullt dukem me i ri bej palester i paster shum qefli pranoj arsyetimin. Mosha jote eshte me e bukura e te gjitha moshave pra ti je super star, do të thërrisja princeshë i ke hak komplimentet. Nr. cel. 0674735623.

Për zonjen 32 vjece me banim ne Tirane le kete nr. telefoni: 0697788254. Jam një i interesuar për ju.

Ida jam Goni nga Tirana dhe ju lë këtë nr. tel. 0692792675 faleminderit.

Jam nje zoteri nga Tirana 55 vjec kerkoj nje lidhje serioze me nje femer. Lë nr. cel. 0665495923.

Jam 49 vjec, me paraqitje te regullt 1.70 i gjate. Banoj në Angli jam i stabilizuar. Kerkoj nje lidhje serioze me nje femer te rregullt. Jam per momentin ne Tirane. Më shkruani ne numrin tim të cel. 0675169296.

Pershendetje lexuese te dashura, jam nje bukurosh kerkoj nje femer simpatike pavaresisht moshes per aventure dhe vetem ne Tr. dhe Dr. Pres sms dua te jete anonime lidhja, femra pa komplekse, e sigurt dhe jo me dyshime per ate qe deshiron, per ato qe dine ta jetojne jeten dhe pelqejne sfidat dhe aventurat. Ky është nr. im i cel. 0674868627. Ju mirepres vetem me sms prezantimi.

Jam një burrë 47 vjeç nga Shqipëria e mesme, dua një lidhje serioze vetëm për ato gra që e dijnë se çfarë është vuajtja, çfarë është jeta. Ato që e lexojnë mesazhin të më telefonojnë në këtë nr. tel. 0688433383.

Lë nr. tel. 0692806524, jam një zoëri 68 vjeç, dëshiroj të bashkëjetoj me një zonjë mosha 59-63 vjeçe të jetë familjare e mirë dhe serioze. Jam vetëm, kam shtëpin time, me ekonomi të mirë, nuk kam njeri në ngarkim. Ky mesazh vlen dhe për zonjen nga Tirana 68 vjeçe që dëshiron të njihet me mua. Faleminderit për mirëkuptimin.

Jam Gazi nga Shkodra 30 vjeç, jam per nje lidhje serioze vetem me vajza nga Shkodra. Cel. 0682644344.

Jam Albani nga Klosi 29 vjec punoj elektrecist e hidraulik e riparoj defekte kam deshire te lidhem me vajza ose zonja ti ndihmoj. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0685620355.

I përgjigjem zonjes 52 vjece nga Tirana, e cila do nje burre te thjeshte dhe besnik, te cilit do t’i beje nje surprize, i le numrin e telefonit: 0698686399.

Jam nje zoteri qe banoj e punoj ne Tirane, me arsim te larte, jetoj vetem pa njeri ne ngarkim, jam njeri i drejte, i sinqerte, serioz dhe i ndershem, pa asnje ves. Kerkoj nje grua rreth 50 vjece per martese, te jete e mire, e urte, e arsimuar, e qyteteruar dhe ne pune. Le nr. cel. 0688291444 per te komunikuar.

Për zonjen 52 vjeçe lë këtë nr. cel. 0699882394. Plotësoj kërkesat tuaja, jam i mirë, korrekt dhe besnik nga Tirana.

Zonjes nga vlora qe kerkon nje mik rreth moshes 55 vjec i le ne redaksi nr. telefoni: Jam nga Vlora i arsimuar me biznes privat single pa detyrime per me teper flasim. Gjithësesi faleminderit.

Le nr. telefoni per 37 vjecaren nga Durrësi, jam Ledi 37 vjec po nga Dr. 066kx11qmp.

Jam Lezhjan 55 vjeç, kush zonje don te heq streset e përditshme por jo interes dhe mashtrim por qejf dhe mirëkuptim 0674347818 jam i varfer ne ekonomi por i pasur në shpirt.

Përshëndetje, jam 50 vjeç, banoj afër Fush Krujës, dua një femër me shpirt të pastër, 35 vjeçe. Lë nr. cel. 0685355234. Të jetë e pastër dhe besnike.

I përgjigjem 45 vjecares nga jugu e divorcuar dhe i le kete nr. telefoni 0673916457. Dërgoni zile.

Per zonj nga jugu e divorcuar 45 vjecare te dergoj zile në këtë nr. cel. 0673916457.

Jam Danieli 28 vjec nga Tirana, dua te njoh nje vajze te sinqerte e te embel. Nr. im është: 0692710982.

Jam nje zoteri 63 vjec nga zona e Shkodres dua te lidhem me nje zonje per qellime serioze martesore. Jam i fese katolik jam i divorcuar me gruan por shtepine e kam te timen. Zonja te jete e thjeshte dhe punetore e dua me jetue me te dhe nuk e dua per shoqeri. Nëse ka ndonje zonje te me telefonoje ose te me dergoje sms te mos me bejne zile se nuk i pergjigjem fare. Le nr. e tel. 68677i65o. LIDHJE VETËM PËR QEJF...

I pergjigjem zonjes nga Vlora qe do nje mik nga mosha 53-60 vjeç. Jam i sinqertë, besnik dhe di te ruaj sekretin. Ju lutem telefononi me nr. te sakte ne këtë nr. telefoni: AMC-APDw0JP. Faleminderit.

Jam X person 36 vjec banues ne Tiranë i kompletuar ne te gjitha drejtimet, kerkoj nje lidhje top sekrete me nje femer te martuar ose beqare. Dua që lidhja te jetë per qejf pa interes dhe pa i prishur punë njëri-tjetrit te jetë banuese ne Tiranë e moshes 25-36 vjeçe. Cel. 0688258660.

Pershendetje, jam X nga jugu 48 vjec jam i interesuar per nje lidhje te fshehtë me nje grua pasi e di se cfarë i duhet per me teper ja lem takimit. Tel. 0683928795.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.