Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

(Vijon nga faqja 27) Jam Berti 38 vjec banues prej vitesh ne Tiranë i martuar me pune serioz i komunikueshem me paraqitje dhe fizik te mirë. Deshiroj te kem nje lidhje afatgjate me një zonjë qe ruan sekretin dhe qe i mungon ngrohtesia dhe dashuria e vertetë ska rendesi mosha apo origjina por te jetë me banim ne Tr. ose Dr. Cel. 0682766448.

Jam 45 vjeç, kërkoj nje femer me nivel vetem per qejf. Jam i kompletuar ne çdo drejtim. Për çdo gje tjeter ja leme kohes. Le numer cel. 0692665942.

Pershendetje! Jam Mikeli nga Dr. 36 vjeç, burrë beqar, kerkoj te njihem me nje zonje nga Dr.. për lidhje sekrete. Jam korrekt e serioz. Telefono ose dërgo sms në këtë nr. cel. 0699681137 ju pres.

Jam per nje lidhje te fshehte me nje zonje, te jete sekret i plote. Kujt ti interesojë më dërgo sms ose telefono: 0692201758.

Dëshiroj lidhje të fshehtë me një zonjë, sekret të plotë. Më dërgo sms në këtë nr. cel. 0674403325.

Beni nga Tirana 58 vjec jetoj vetem jam i interesuar te lidhem me nje femer po nga Tirana, per lidhje te fshehtë. Me mua do mbetet e kenaqur ne cdo drejtim komunikimi vetem me sms, lë këtë nr. tel. 0682600104.

I përgjigjem gruas nga Tirana 52 vjeçe që kërkon një lidhje sekrete nga Tirana, familajr i rregullt me fëmijë, 50 vjeç, kërkoj një të dashur për këto ditë që më kanë mbetur. Po ju lë nr. tel. 0682791349. Në fillim sms. Faleminderit.

Jam 42 vjec nga Tirana kërkoj të njoh një zonjë që i mungon dashuria dhe që ndihet e vetmuar për lidhje sekrete dhe korrekte. Di të vlersoj një femër, ju mirëpres në këtë numër telefoni: 0699928545.

I pergjigjem zonjes 32 vjece me banim ne Tirane, me arsim te larte, qe i mungon shoqeria e nje mashkulli intelektual, i paraqitshem. Jam nje djale nga Shk. 32 vjec me arsim te larte per Infermjeri. Jam i sinqerte dhe serioz, i komunikueshem, fisnik dhe i perkushtuar, besnik dhe korrekt, i paraqitshem dhe simpatik, me shume vlera, ide, parime dhe me ambicje ne çdo aspekt jetesor, sepse kam nivel kulture te madhe dhe edukate familjare te rregullt, sepse jam me personalitet, intelektual dhe karakter, ku mbizoteron respekti, sjellja e mire dhe dashuria reciproke. Jam i interesuar për një zonjë nga Tirana, dua te lidhem me ty sekret, sepse do te dhuroj shume ngrohtesi shpirterore emocionale, lumturi dhe dashuri pasionante, sentimentale dhe romantike. Jam larg çdo vesi te keq, tip i qete, i dashur, i qeshur, shume inteligjent, i zgjuar, i afte, i shkathet, i mencur, argumentues dhe me energji te reja. Zonje me telefono tek nr. im: 0673377315.

Jam Albi nga Tirana 42 vjeç, dhe kerkoj nje mike po nga Tirana, simpatike, te rregullt, pa probleme shendetesore, per nje lidhje top sekret, te qendrueshme, te sinqerte, te bukur dhe pa interesa, e cila e ndjen mungesen e nje mashkulli te kompletuar dhe pa probleme. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 069add0pga.

Jam një zotëri 33 vjeç 1.80 i gjatë, 80 kg. kërkoj një zonjë për lidhje sekrete deri në moshen 50 vjeçe dhe qejflie serioze. Stop numrave privat. Cel. 0682364724.

Jam Fabio 28 vjec, elegant dhe simpatik. Do doja te njihja ndonje vajze te sinqerte dhe te embel shpirterisht per lidhje sekrete. Për më tepër lë nr. cel. 0699699810.

Jam një zotëri 38 vjeç, dua lidhje sekrete me një zonjë fierake, vlonjate, lushnjare. Për më tepër lë nr. tel. 0699940658.

Jam një 53 vjeçar nga Tirana i martuar, i arsimuar, i punësuar, zotëroj dhe veturë personale. Jam i mbajtur dhe i paraqitshëm, gëzoj të gjitha cilësitë e mira të njeriut. Do të dëshiroja të lidhesha me një femër për mike, të dashur, mundësisht të jetë beqare e divorcuar e ve apo të ketë bashkëshortin në emigrim, pra të jetë pa preokupime familjare e lirë për të dalë apo dhe e vetme në shtëpi. E interesuara të jetë vetëm nga Tirana, gjithashtu të jetë nga mosha 35 vjeçe e lart deir në moshen time, të jetë e paraqitshme serioze, besnike si dhe të dijë të ruaj serketin e dashurisë. E interesuara të marrë në këtë nr. tel. 0682183632, ose të dërgojë sms. Faleminderit.

Përshëndetje jam Endri nga Tirana 30 vjeç dua lidhje sekrete vetëm për qejf me një vajzë ose zonjë. Cel. 0686357858.

Jam nje zotëri 40 vjec me banim ne Tiranë familjar i arsimuar me punë i paraqitshem. Deshiroj te kem nje lidhje te fshehtë me nje zonjë qe banon ne Tiranë ose Durres preferoj te jetë me moshë te pjekur 38 deri 50 vjece por te jet e mirë e thjeshtë e sinqertë serioze. E interesuara te prezantohet me nje sms 0698456417.

I përgjigjem zonjes 52 vjeçe, jam një zoteri 50 vjec pa vese te keqija kerkoj jne lidhje te fshehte. Lë nr. tel. 0673080616.

Përshëndetje jam një zotëri nga Elbasani 52 vjec kërkoj të kem një mike për arsye se gruan e kam të sëmurë por mundësisht te jete nga Elbasani. Nr. im është: 0674789281.

I pergjigjem zj. 52 vjeçe nga Tirana qe kerkon nje shok ose mik sekret dhe i lutem te bej zile ne kete numer 0674385354 ju lutem jo pa numer.

Jam 48 vjeç familjar shumë serioz por teper qejfli kerkoj femer super qeflie qe te pershtatemi por serioze qe ka kushte takimi. Cel. 0674735MAD.

Jam Mandi 45 vjec jetoj në Tiranë, dua nje lidhje intime dhe pasionante te fshehte nuk ka rendesi mosha te jetoj ne Tiranë, kush do te pergjigjet i le kete nr. cel.0699764343.

Per Linden nga Korça 52 vjeçe qe jeton ne Durres, qe kerkon nje mik top sekret, nr. im është: vodclabja0m1pd.

Jam Tori 50 vjec jetoj ne Itali jam ne kerkim te nje mike të mirë. Për më tepër lë nr. cel. 00393273985930.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.