Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

NJOFTIME NGA USA Gerti i lindur dhe i rritur në Tiranë, jetoj në USA, i rregullt në të gjitha drejtimet, 43 vjeç, 1.83 i gjatë, flokët gështenjë, i diplomuar në shkollë të lartë, i edukuar, dhe me norma në familje dhe në jetën private. Jam i interesuar për një lidhje serioze, që të ketë gjëra të përbashkëta mesa shkruaj më sipër, domethënë të jetë vajzë e rregullt mendërisht dhe fizikisht, me familje të saktë e gjatë rreth 37-39 vjeçe, e diplomuar, mundësisht e lindur në Tiranë, Durrës, Elbasan, Pogradec, nga jugu domethënë dhe vetëm në qytet. Të mos ketë qënë as e fejuar as e martuar, të jetë njeri me këmbë në tokë dhe të dijë çtë kërkojë nga vetja. Të interesuarat të më kontaktojnë në këtë adresë e m a i l i : rshtylla@yahoo.com ose nr. tel. 0013473250025.

NJOFTIME NGA GJERMANIA German businesmen is searching nice, creative, intelligent ëomen about 25-40 years. Mobil: 00491736590562 ë email: Groeb161046@aol.com

Përshëndetje jam Gazi 25 vjec kerkoj nje vajze per lidhje serioze. Per momentin jam ne Gjermani. Ky është nr. im i telefonit: 004915251547347.

Jam një 45 vjeçar nga Kosova me punë dhe qendrim te rregullt në Gjermani, ku dhe ka mbaruar universitetin ne nje fushe deficitare, simpatik dhe i pamartuar asnjehere, per martese kerkon nje vajze shqiptare 30-38 vjecare po ashtu te pamartuar më parë, simpatike dhe te sinqerte. E interesuara nuk do te zhgenjehet. Lë këtë nr. cel. 004915217965000.

NJOFTIME NGA ZVICERA Jam nga Kosova, jetoj në Zvicër, 45 vjeç 1.78 i gjatë, 85 kg., i kam 3 fëmijë, por nuk jetojnë me mua, mund të lajmërohen femrat prej moshës 30- 40 vjeçe, vëtëm për lidhje serioze- martesore. Faleminderit për mirëkuptim, numri im është: 0041799553103. NJOFTIME NGA ITALIA Jam Ergi 38 vjec kam mbaruar arsimin e larte do doja te njihja një vajze qofte dhe e divorcuar por qe te jete me banim ne Itali. Për me shume pres sms vetëm në këtë nr. cel. 00393510294524. Ky numër është për atë femër që do të krijojë familje.

Jam Tori pershendes Mirelen, gezohem te jesh mire te lutem me jep nje adresë te dergoj 100 eurot qe mi ke sjell te lutem. Po vuaj tmerresisht per ty u tregove zemërgjërë. Cel. 00393273985930.

Me ane te kesaj sms do doja te njihesha me një vajzë me se simpatike qe ta kem perhere si te dashur. Unë jetoj ne Como Itali, e jam djalë më se korrekt e besnik e pak a shume me cdo cilesi te mire. Më shkruani tek ky nr. e ju siguroj qe nuk keni per tu zhgenjyer ne cdo drejtim. Tel. 00393407069273. NJOFTIME NGA GREQIA Jam Ari 27 vjeç nga Saranda, jetoj në Athinë, dëshiroj të njihem me një vajzë për shoqëri. Për të tjerat ja lëmë kohës. Lë këtë nr. cel. 00306997715169.

Jam Leo 31 vjeç, 1.70 i gjatë, simpatik, pa vese të këqia, desha të njoh një vajzë për shoqëri ose për çdo lidhje tjetër. E interesuara të më kontaktojë në këtë nr. tel. 00306996521114. Urrej gënjeshtrat dhe talljet. Për më shumë dërgo sms.

Jam nga jugu 46 vjec me banim ne Athine dhe deshiroj te njihem me nje zonje. Për më tepër lë nr. cel. 00306998001668.

Jam Ari 40 vjec nga Shkodra, jetoj ne Athine dhe dua te njoh nje femer nga mosha 2540 vjec per lidhje serioze. Tel. 6908212738. Faleminderit.

Dua të lidhem me një zonjë apo zonjushë nga Prrenjasi ose Pogradeci të jenë të sinqerta. Dhe nga unë do kenë sinqeritet e dashuri. Ju mirëpres në këtë nr. cel. 6999155394.

Pershendetje jam Luli nga jugu 35 vjec banoj ne Greqi deshiroj te njihem me nje vajzë per qellime serioze. Për me teper le këte numer telefoni: 00306999717774 ju pres.

Jam Leo 32 vjeç nga jugu, kam dëshirë të njihem me një vajzë ose zonjë për shoqëri, të jetë në Greqi ose Shqipëri të jetë e kulturuar se ashtu jam dhe vetë. Për më shumë më kontaktoni në këtë nr. tel. 00306996521114. Faleminderit.

Jam një zotëri 38 vjeç, dëshiroj të komunikoj me një zonjë, banoj pak jashtë Athinës, vetëm nga Athina. Cel. 00306908237693.

Jam një djalë nga veriu katolik, jetoj në Tiranë 37 vjeç, kërkoj një femër deir në moshen 30 vjeçe me një fëmijë, ska problem vetëm ti ketë vdekur burri. Cel. 00306997894673.

Për vajzen nga Kosova le numer telefoni per komunikim: 00306947456774.

Jam Luli 33 vjeç nga jugu, banoj në Kallamata, kërkoj të lidhem me një vajzë për lidhje serioze. Vajza të jetë deri 27 vjeçe. Për më tepër lë këtë nr. telefoni: 00306999717774.

NJOFTIME NGA SHQIPËRIA I përgjigjem 53 vjeçares nga Shqipëria e mesme, i kërkoj takim sepse edhe unë për herë të parë e kam. Unë jam nga Tirana, i rregullt, i thjeshtë, i dashur dhe besnik. Vetëm kontaktet direkte do na njohin më së miri. Kjo vlen dhe për 52 vjeçaren që kërkon një shok, mik. Lë nr. cel. 0665258277. Më kontaktoni çdo ditë nga ora 09.00- 13.00. I bini ziles se ju marr vetë më pas.

Jam jetim, dua të njihem me një femër për lidhje serioze. Jam djalë i vetëm, 19 vjeç, dua të lidhem seriozisht me një vajzë gjer në moshën 17 vjeçe, ska problem dhe nëse ka qënë e martuar. Jetoj i vetmuar, qëkur më kanë vdekur prindërit. Dhe ajo që është e interesuar të jetë jetime si puna ime, e vuajtur në shpirt, sepse kështu do të më kuptojë më mirë. Lë nr. cel. 0683788533.

Po i jap një mesazh shpirtëror poetik e romantike femrës time Nexhit 49 vjeçare nga Durrësi që është beqare. Unë jam 58 vjeç nga Marikaj, i ve dhe i vetmuar që e ka veten vërtetë të vetmuar. Jam shumë i ëmbël dhe i homorit, i dashur, i sinqertë, i qetë i urtë, inteligjen, i sjellshëm, serioz kur duhet me qënë. Pa komplekse apo paragjykime. I dhuroj femrës time çdo gjë për fatin e femrës time. Më ka vdekur gruaja. Lë nr. tel. 0682992306.

Jam një zotëri nga Tirana 50 vjeç, kërkoj të lidhem me një femër që të jetë beqare. Lë nr. cel. 0665495923.

Jam Fredi nga Dr. kërkoj një femër nga mosha 30- 40 vjeçe vetëm për lidhje të qëndrueshme. Pres sms në kët ënr. Cel. 066JD004X4. Unë punoj në shtet.

Jam një zotëri me banim në Tiranë 60 vjeç, kam trup të rregullt, me gjatësi 1.78, me shëndet të mirë, larg veseve të këqia, nuk pij duhan e as alkol, nuk kam njeri në ngarkim. Jetoj vetëm, kërkoj një lidhje serioze edhe për martesë. Mundësisht zonja të jetë nga fshati, të mos ketë probleme shëndetësore, të jetë nga mosha 50 vjeçe e lart. Për hollësira të mëtejshme lë nr. AMC. 0683679673.

Jam banues në Tiranë i vetmuar me bukuri shpirtërore, që mbizotëron, i përgjigjem mesazhit të zonjës 68 vjeçe nga Tirana që kërkon një zotëri për një lidhje të fshehtë si shok. I përgjigjem dhe mesazhit të zonjës 52 vjeçe nga Tirana që kërkon një burrë që ta ketë shok të mirë tepër sekret për të komunikuar. I mirëpres në këtë nr. tel. 042358380.

Jam një burrë nga Lapraka, kërkoj një grua për familje, jam 46 vjeç. Guraja të jetë deri në moshen 45 vjeçe se jam pa grua, pa fëmijë, e dua të jetë e rregullt, për më tepër lë nr. telefoni: 0688408288.

Jam Indriti dua të njoh një vajzë të sinqerte te pashme te bukur siç jam dhe vetë. Për më tepër lë nr. tel. 0699324645.

Armando nga Durrësi 30 vjeç, 1.70 i gjatë, dëshiroj të njihem me një vajzë mbi 22 vjeçe nga qyteti im. Cel. 0686930566 dhe adresë emaili: armandi10@yahoo.com.

Jam 49 vjeç, me paraqitje te rregullt 1.70 i gjate, banoj në Angli jam i stabilizuar. Kerkoj nje lidhje serioze me nje femer te rregullt. Jam per momentin ne Tirane. Më shkruani ne numrin tim të cel. 0675169296.

Jam nje zoteri i martuar nga Vlora, duke mbetur besim plote se ne kete bote ka akoma shume njererz te mire e te sinqerte, kerkoj te lidhem me nje femer te martuar te jete e thjeshte dhe e sinqerte te dije te ruaj sekretin nga mosha 45 vjeçe e larte. Ndersa mua le te me tregoje koha çfare njeriu jam dhe sa e mbaj fjalen e dhene. Cel. 0692575344. Prese pergjigjen tuaj korrekte e pa tallje.

I përgjigjem z. nga Tirana 52 vjeçe dhe i lë këtë nr. cel. 0675127571. Miri nga Tirana.

Jam Mentori 32 vjeç dua të njoh një vajzë të jetë deri në moshen 30 vjeçe për martesë. Kush dëshiron të më dërgojë sms në këtë nr. cel. 0683973790.

Jam 50 vjeç dua te kem nje shoqe deri ne moshen time top sekret, banoj ne Durres dhe zonja te banoj ne Durres ose diku afer pasi jam shume i zen me punen. Më dërgoni vetem sms në këtë nr. cel. 0699514961. Faleminderit.

I pergjigjem zonjes nga Shqipria e mesme 53 vjeçe. Jam nga Tirana familjar i rregullt dhe shumë sekret. Kam nevoje per nje te dashur te jete e sinqertë nuk ju nderhyj ne jeten tuaj private, jam 50 vjeç. Ju lutem dërgoni fillimisht sms në këtë nr. cel. 0682791349.

Përshëndetje, jam Niku 32 vjec 1.80 i gjatë kërkoj shpirtin tim binjak per nje lidhje serioze vajza të jete simpatike serioze. Numri im i kontaktit 0698476590. Më dergo sms se ju marr une faleminderit.

Jam Bashkimi nga Vlora, jam i divorcuar dhe kam nje vajze. Jam 40 vjec nese te intereson më kthe përgjigje në këtë nr. cel. 0696192148.

X 35 vjeç, nga Fieri banoj në Tiranë, 1.80 i gjate, i sinqerte e serioz. Kërkoj nje vajze te mire ne te gjitha drejtimet, te sinqerte serioze me kulture per qellime serioze, bashkejetese martese. Të jete qytetare nga Tirana deri ne Sr. jo aventura. Tel. 0698412705. Me respekt X.

Jam Albani nga Durrësi 43 vjec dua te lidhem me nje zonje simpatike te vleresoj dashurin te jete pa probleme jo mashtruse jam besnik ju mirëpres me sms në këtë nr. cel. 0683730470.

Jam 60 vjec dua te njihem me nje zonje per lidhje serioze jam nga Vlora dhe lë këtë nr. cel. 0674816595.

Përshëndetje, jam Nokia 46 vjeç banoj në rrethin e Fierit i divorcuar, dëshiroj të njihem me një vajzë mosha 34- 40 vjeçe. Tel. 0692495358.

Jam Kristo 37 vjeç nga Tirana, banoj prej 20 vjetësh në Selanik, i divorcuar me dy fëmijë, fëmijët banojnë me ish gruan. Dua të njihem me një vajzë apo grua deri në moshen 37 vjeçe për të krijuar një lidhje të re, pse jo dhe serioze. Jam mashkull shumë simpatik dhe shumë romantik dhe po të njihemi nga afër do ta kuptoni edhe vetë. Jam shumë djalë i ëmbël, kam punë të mirë dhe banesën time. Për më shumë flasim nga telefoni apo nga afër pasi të jemi njohur. Tel. 06978106159.

I përgjigjem Flores vajzës brune, nëse ka dëshirë të më telefonojë në këtë nr. tel. IGELL4906MA0.

Jam nje zoteri 63 vjec nga zona e Shkodres dua te lidhem me nje zonje per qellime serioze martesore. Jam i fese katolike e jam i divorcuar me gruan dhe kam shtepine time. Zonja te jete e thjeshte dhe punetore. Nëse ka ndonje zonje te me telefonoje ose te më dërgojë sms e kam per jetese e jo per shoqeri dhe te mos me bejne zile se nuk i pergjigjem fare. Lë nr. tel. o68677i65o.

Jam një djalë simpatik 22 vjec dhe do doja te kisha nje lidhje serioze me një vajzë. Për më tepër lë nr. cel. 0674874941.

Për Bjanken nga Shk. lë këtë nr. tel. 0038649742037.

Per zonjen pa probleme, që deshiron një mik lë këtë nr. tel. 0038649742037.

Jam Dritani dhe lë numër telefoni per Bianken nga Shkodra 0674336521.

Për vajzen nga Durrësi, jam 34 vjec kam biznesin tim. Lë këtë nr. cel. 0692506883. Pres telefonata.

Jam një djalë 28 vjeç, banoj në Greqi prej shumë vitesh, kërkoj një vajzë për lidhje serioze simpatike, të jetë e gatshme të krijojë familje. Kam shtëpitë e mia këtu në Greqi. Ajo vajzë që është e interesuar për këtë gjë mund të më kontaktojë në nr. tel. 06989718984.

Për Denisen që jeton në Itali, do më pëlqente të njiheshim, ndaj ju lë këtë nr. tel. 0666555008.

Për femrat nga mosha 18-42 vjeçe kam dëshirë për lidhje sekrete. Më kontaktoni në këtë adresë emaili: gaitanog@yahoo.com

Për Linden lë këtë nr. telefoni: 0038649742037.

Pershendetje! Jam nje biznesmen nga Tr. 1.80 i gjatë, 84 kg. brun. Kerkoj nje femer per takime intime dhe teper sekret. Për më tepër lë këtë adresë emaili: biznesmen1979@yahoo.com

Përshëndetje te gjithve jam Sandri jetoj ne Suedi prej 14 vitesh kerkoj nje femer per nje njohje serioze, pastaj çdo gje ja lem kohes. Kush te jete e interesuar mund te me kontaktoje ne kete adresë emaili: branco800@ hotmail. com Faleminderit per mirëkuptimin. Sandri.

Kujtesa shpirti vogel, jam Denisi nga Tr. na jep ndonjë adrese facebooku ose numer celulari te adresa ime: denisihoxha22@gmail.com

Jam Toni jetoj ne suedi prej 10 vitesh kerkoj per nje femer te jetë e moshës 27- 42 vjeçe per lidhje dashurie. Kush te jete e interesuar mund te me kontaktoje ne kete adresë emaili: senter700@hotmail.com.

Përshëndetje i përgjigjem Agorni, jam 35 vjeçe, fakteqësisht kam të njëjtën fat si ju. Nëse ju intereson mund të lini numër telefoni, ju kontaktoj unë më pas.

Jam një 34 vjecar nga Shkodra deshiroj te njoh një vajzë mosha 22-30 vjeçe qe të kalojmë disa ditë te bukura ne Kosov ose ne jug. Jam nje djalë i mirë i sjellshem di te respektoj gjitha menyrat. Dua nje vajzë thjesht lidhje pastaj vendosim vetë. Ti qe me ben telefon te dua si shoqe respekte. Cel. 0684520236.

Jam nje djal 33 vjec nga jugu, per momentin jetoj jasht Shqiperise jam ne gjendje te mire ekonomike, kerkoj nje vajze per lidhje serioze te moshes 25- 32 vjeçe. Të interesuarat te me kontaktojn ne kete adresë emaili: adiadushi88@gmail.com

Pershendetje Alma ky eshte nr. im i telefonit: 0692329979, me telefono, te pres!

Le nr. telefoni per zonjen trendi 0692329979. Jam një i interesuar për ju.

Jam nje djal 33 vjec nga Fieri jetoj vetem se familjen e kam ne Amerik dua te njoh dike per qellime serioze. Per me teper më merr në nr. tel. vod.4427011.

I pergjigjem Almes 52 vjece qe jeton ne Tirane, jam Andi 42 vjec simpatik trup sportiv serioz dhe shum romantik banoj ne Durres punoj ne Tirane dhe une kerkoj nje zonje te moshes tende për lidhje sekrete. Ju garantoj se nuk do ju zhgenjej ne asnje

drejtim. Emaili im është: emiljano1973@ hotmail. com shpresoj te me pergjigjesh Alma. Faleminderit.

Përshëndetje Alma, nëse mund te komunikojme ne adresen time të FB. xhoni4470@ hotmail. com. Faleminderit.

Për Almen 52 vjeçe lë këtë adresë në FB xhoni4470@hotmil.com.

Kerkoj nje lidhje serioze me nje vajzë të moshës 29- 34 vjeçe. Unë jam 38 vjeç. Nëse ka të interesuara, më njoftoni tek emaili im: beko_tr1@hotmail.co.uk

Dua te njoh nje vajzë nga mosha 18 deri 40 vjeçe per shoqeri. Nëse dhe ju keni deshire me kontaktoni ne emailn tim: cuni3mir@gmail.com

Për vajzen fierake qe deshiron te njohë nje shok je e mirpritur me kontako ne emailin tim: cuni3mir@gmail.com

Jam nje djal 33 vjeç nga Fieri jetoj vetem se familjen e kam ne Amerikë kerkoj nje vajze te sinqerte. Të interesuarat të më kontaktoj ne numrin tim të emailit: 0694427011.

Përshëndetje jam nje djale nga Tirana 33 vjec i divorcuar. Kërkoj nje femer te sinqerte e korrekte, te ndjeshme e serioze te jete nga Tirana rreth moshes sime. Sigurisht per njohje serioze. Për më tepër lë këtë nr. tel. 0696284248 jo me privat se nuk ju pergjigjem.

Përshëndetje Fiorentina, po pate deshirë me kontakto në këtë email: gaitanog@yahoo.com.

Per te gjitha vajzat qe ndjehen te vetmuara, çdo gje top sekret lë këtë nr. telefoni: 0662292001.

Per zonjen 39 vjeçare e divorcuar, nga Vlora, lë këtë numer kontakti, 0692200515, prezantimi me sms.

Pershendetje jom një zotëri 67 vjeçar jetoj ne Zvicer jam divorcuar. Dua nje lidhje serioze me një femer per martesë deri ne moshen 55 vjeçare. Po pate deshirë me kontakto ne kete email

cento50@ yahoo. com faleminderit per mirëkuptimin.

Jam nje djale nga Prishtina deshiroj te gjej nje vajze per lidhje serioze qe jeton ne shtetet e jashtme. Tek une do te kete respektin, dashurinë dhe lumturine.

Zonjes nga Tirana 48 vjeçe, une jam nga Kosova jam 54 vjeç, deshiroj te kontaktoj me zonjen. Për më tepër lë nr. tel. 0037744348631 ëatsap osevviber.

Kujtesa une i plotesoj kushtet e tua jam Labi, më shkruaj në këtë adresë emaili: labi_141@hotmail.com

Çkemi jam Franci sapo jam kthyer nga Belgjika jam shume simpatik dhe king dhe do ishte kenaqesi sikur te njihesha me nji femer te re pa angazhime per një bisede te ëmbel apo një takim special. Cel. 0699907227.

Jam Ardjani 43 vjec jam i paraqitshem pa vese kerkoj per qellime serioze nje femer deri ne moshen 35 vjece vetem seriozet. Lë këtë nr. cel. 0699751053.

Jam nje djalë nga Tirana 37 vjec kerkoj nje vajzë per lidhje serioze. Më telefononi me kete numer telefoni: 0696512054.

Pershendetje. Jam Gimi nga Dr. 45 vjec, kerkoj ndonje zonje biznesmene te vetmuar, te cdo moshe, pa probleme, qe ti sherbej ne te gjitha aspektet e paplotesuara, ne pune, miqesi topsekret. Do mbeteni shume te kenaqura dhe super te plotesuara. Per me gjate më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0699919330. Larg mashtrueset, materialistet dhe anonimet. Faleminderit.

Pershendetje, jam 45 vjec nga jugu 1.70 i gjatë, me arsim te mesem i punesuar larg veseve per arsye emigrimi skam pas mundesi te njoh nje femer per lidhje serioze, vetem lidhje serioze. Kush e gjen veten te bej nje sms dhe e marr un 0663636036 ne cdo orë te dites. Me respekt Arjani.- V

Jam Altini nga Tirana 40 vjec jetoj vetem pa preukopime kam banesen time. Kërkoj nje vajze per qellime serioze. Për më tepër lë nr. cel. 0699773053.

Jam i interesuar të lë nr. tim për zonjen nga Tirana 52 vjeçe, për komunikim, po ju intereson. Jam 58 vjeç banoj në Tiranë. Cel. 0696751931.

I përgjigjem zonjes 53 vjeçe nga Shqiperia e mesme, Zoti qofte me ty dhe familjen tende. Faleminderit. Cel. 0mtd1agmpa. Më dërgo vetem zile se ju marr unë më pas.

Jam Iliri vij nga jashtë dhe i pergjigjem Kujteses qe ka ardhur per pushime dhe qe ndodhet në Kosovë. Ky është numri im i cel. 0666669306. Faleminderit.

Jam nje zoteri nga Tirana 50 vjec kerkoj te njihem me nje femer per lidhje serioze. Dhe për më tepër lë nr. cel. 0665495923.

I përgjigjem 43 vjeçares nga jugu që nuk i pëlqen të flas për problemet e veta. Lë nr. cel. 0697493883.

Lë nr. telefoni: 0682590668 për zonjen 53 vjeçe shtëpiake nga Shqipëria e mesme. Jam nga Tirana shumë i rregullt.

Jam X i arsimuar 50 vjeç, kërkoj të njoh një zonjë që nuk ndjehet e plotësuar për lidhje të gjatë, të jetë serioze me trup të rregullt mbi 43 vjeçe. Lë nr. cel. 0686962690. Jam nga Tirana.

Pershendetje. Jam X nga jugu 48 vjeç dua nje lidhje te fshehtë me nje femer e te ciles i mungon dashuria si dhe mungesa te tjera. Për me teper dërgo zile dhe ja leme takimit 0675126750.

Jam Ani dhe akoma se kam gjetur shpirtin tim binja, nuk e di nëse ekziston ai person për mua apo jo. Nëse egziston të më bëjë sms në këtë nr. cel. 0684664427. Vajza të jetë e sinqertë dhe serioze, nuk dua aventura, për më tepër ja lëmë kohës.

Pershendetje jam nga Durresi 42 vjeç, kërkoj nje vajzë deri ne kete mosh. Jam me pune dhe ekonomi te mirë. Lë nr. cel. 0698911731.

Jam Tani nga Tirana 38 vjec. Deshiroj te njihem me nje vajzë nga Tirana ose periferia e Tiranes të jetë deri 35 vjeçe. Per njohje edhe per me shumë lë këtë nr. tel. 0664170720.

Deshiroj lidhje sekrete me nje vajzë te sinqerte nga Tirana mosha 25-30 vjeçe e cila ka nevoje per nje burrë fisnik qe ta trajtoj mirë. Respektoj dhe ti pergjigjet. Cel. 069TGD1TD0.

Pershendetje une jam Iliri nga Lu. 35 vjec jam me permasa te rregullta fizike, 1.85 i gjate pesha 90 kg. kam 1 pune timen jam large veseve te keqija. Nr. im është: vodaclab 0696190290. Faleminderit per mirëkuptimin. Me respekt dhe dashuri Iliri Lu.

Pershendetje une jam Altini 36 vjec nga Fieri kam deshire te lidhem me ndonje goce per qejf une jam djale simpatik dhe larg veseve te keqia. Jam singel 1.85 i gjate me fizik te rregullt. Jam ne gjendje te mire ekonomike kam biznes privat. Numri im është vdafon klab: 0698127189. Faleminderit per mirëkuptimin me respekt dhe dashuri te sinqertë Ermali Lushnje.

Jam Berti nga Shqipëria e mesme 36 vjeç, beqar as i fejuar apo i martuar më parë, i shkruaj Florës 33 vjeçe brune 1.66 e gjatë, po pate dëshirë më dërgo zile në këtë nr. cel. 0683980983. Ju pres.

Per zonjen nga Tirana qe eshte 68 vjeçe si dhe durrsaken 66 vjece jam teper korrekt larg alkolit, duhanit dhe teper i sjellshëm. Po ju lë nr. tel. onpgxgopdo.

Për Brunilden 39 vjeçe me origjinë nga jugu lë këtë nr. tel. 0683950586. Jam Fabio nga Durrësi.

Për znj. 53 vjeçe nga Shq. e mese që do një mik besnik të mirë e të përkushtuar lë nr. cel. 0699882394. Ky mesazh vlen për çdo femër tjetër deri 50 vjeçe. Miri Tiranë.

Le numrin e telefonit per Anen 35 vjeçe e divorcuar qe nuk lind femij i lutem me dergo sms në këtë nr. cel. 06826am0pg.

Jam 45 vjeç pronar i dy bar kafeve ne Tirane kerkoj nje vajze te thjeshte me karakter nga gjithe Shpipëria per nje lidhje serioze mosha 25 deri 35 vjeçe. Nuk ka per tu zhgenjyer kurre. Lë nr. tel. 0698333768.

Jam Albani nga Klosi 29 vjec punoj elektrecist e hidraulik e riparoj defekte kam deshire te lidhem me vajza ose zonja ti ndihmoj. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0685620355.

Për Floren 33 vjeçe 1.66 e gjatë, i përgjigjet Berti 36 vjeç 1.70 i gjatë, me tipare të mira, me fizik sportiv, jam beqar, as i fejuar as i martuar më parë, po dëshirove të më njohësh si djalë për të lidhur jetën, po ju lë këtë nr. tel. 0699475610. Ju pres.

Zonjes 53 vjece nga Shqiperia e mesme, e cila per here te pare kerkon burre me anen e gazetes, qe te jete nga Tirana, i le nr. telefoni: 0698686399 per te komunikuar.

I përgjigjem 52 vjeçares nga Tirana, jam me arsim të lartë, me punë të mirë në shtet, larg alkolit dhe duhanit. Cel. 0683057790.

Z. 53 vjecare, e arsimuar me arsim te lartë, me pune te mire, larg alkolit dhe duhanit i lë këtë nr. tel. plusjwd0wmw.

Jam Fadili 48 vjeç, kërkoj një femër për bashkëjetesë mosha 30- 40 vjeçe. Jam i kompletuar nuk më mungon asgjë. Nr. im është: 0683634399, jo persona që duan të tallen.

I përgjigjem Z.52 vjecare nga Tirana jam me arsim te larte, me pune te mire ne shtet, larg alkolit dhe duhanit. Nr. im i telefonit është: amcd0jppw0.

Pershendetje jam nje zoteri kerkoj nje zonje qe te bashkjetoj. Jam 67 vjeç i vetem pa njeri ne ngarkim. Zonja te jetë e moshës 59- 60 vjeçe. Jam shumë korrekt me shtepin time dhe ekonomi te mire nuk kam asnje prolem veç dua nje zonje te kaloj jeten. Cel. 0692806524.

I pergjigjem Kujteses 33 vjece, qe jeton ne Gjermani prej kohesh dhe momentalisht ndodhet ne Kosove dhe kerkon nje mashkull per nje pushim te mire ne bregdet per 2 jave. Jam nje djale 32 vjec nga Shk. me arsim te Larte per Infermjeri. Jam i sinqerte dhe serioze, i komunikueshem dhe i perkushtuar, jam shume i paster me paraqitje shum te mire, jam besnik dhe korrekt. Jam me vlera, parime dhe me ambicje dhe kam nivel kulture te madhe dhe edukate familjare te rregullt, sepse jam me personalitet, intelektual dhe karakter, ku mbizoteron respekti, sjellja e mire dhe dashuria reciproke. Jam i interesuar Kujtesa te kalojme 2 jave pushime bashke, sepse jam shumë qejfli i madh dhe do te dhuroj ngrohtesi shpirterore, lumturi dhe dashuri pasionante, sentimentale dhe romantike. Jam tip i qete, i dashur, i embel, i qeshur, inteligjent, i mençur, i afte, i shkathet, i zgjuar dhe me energji te reja. Kujtesa nr. im është: 0673377315. Te mirepres!

Jam 52 vjeç, banoj në qytetin X, kam shtëpi private, jam i divorcuar pa fëmijë, dua të lidhem me një femër për qëllime serioze. Kujt i intereson të telefonojë në këtë nr. cel. 0665362686. Mirëpres telefonatat tuaja. Ju faleminderit.

I përgjigjem 43 vjecares nga Jugu, e cila shkruan me aq sinqeritet, elegance dhe qytetari, i them se une jam njeri i rregullt dhe i sinqerte qe ajo kerkon dhe e di me shume se cdo gje tjeter se femra e vertete dhe e mire, meriton respekt, dashuri dhe perkushtim. I le nr. telefoni: 0688291444. Banoj ne Tirane, jam ne pune, me arsim te larte, jetoj vetem.

Jam nga Tr. e dua te njoh nje zonje te martuar por qe nuk ndjehet e plotësuar per lidhje te fshehtë, perferoj me trup te mire dhe te arsimuar. Nr. cel. vod5818903.

Nëse e lexon këtë mesazh e vendos te telefoni, duhet të ndjehesh e sigurtë se po hedh hapin e duhur e do të gjesh tek unë mikun e mirë e të ngrohtë që di të ruaj sekretin, por dhe prestigjin si nënë e grua të një zonje të respektuar në ambjentin ku jeton. Nëse dëshira e mirë e komunikimi i sinqetë do ekzistojë dhe lidhja besoj do funksionojë. Cel. 698668058. Jam 48 vjeç.

Jam X nga juglindja dua te njoh nje zonje mbi 30 vjeçe e sin- qerte dhe pa probleme te jete nga Korca ose aty afer. Ju lutem jo zile kot por sms në nr. cel. 0696161569.

Jam një 48 vjeçar nga Tirana i punësuar dhe me makinë, dëshiroj të lidhem me një femër për mike të dashur e martuar apo beqare, të jetë ajo e interesuar, të jetë me afërsi moshe me mua. E interesuara të jetë vetëm nga Tirana dhe të marrë në këtë nr. cel. 0697933998.

Për Anen, plotësoj të gjitha kriteret tuaja, për më shumë lë këtë nr. tel. 0665316138.

Kerkoj te njihem me nje vajze per lidhje serioze. Jam 28 vjec nga Lushnja. Pres përgjigje në këtë nr. cel. 0mwgg310w1.

Jam nje djale nga Shqiperia e mesme, djale i rregullt familjar, 1.80 i gjate trup te rregullt i paraqitshem dhe rrjedh nga nje familje e rregullt. Kerkoj te njihem me nje vajze per qellime serioze, shpresoj nje vajze te sinqerte dhe familjare. Nr. cel. 0697822091.

Jam nje zoteri nga Durresi 43 vjeç me arsim te larte, i rregullt dhe korrekt. Kerkoj nje lidhje sekrete me nje femer serioze qe vertet i mungon dashuria. Cel. 0686994184.

Afrimi 52 vjeçar nga Tirana, kërkon lidhet me një femër me afërsi moshe. E interesuara të telefonojë ose të dërgojë sms në këtë nr. cel. 0685084757. Faleminderit.

Jam nga Fieri, me moral e shpirt te paster. Pretendimi, neglizhenca apo fati na “dhuruan” beqarin e tejskajshme. Kerkoj nje vajze te rregullt ne cdo drejtim, per lidhje serioze martesore. Jam me aresim te mese e me profesion. Per me teper njohje, le nr. e cel. 0694259956.

Jam Arjani 45 vjec e banues ne Tirane jam per nje lidhje sekrete mundesisht te jete vejushe dhe gjiuhashtu te jete e sinqerte. Kush te kete fat te bej zile ne kete nr. cel. 0692918190.

Përshëndetje, jam një djal nga Tirana, interesohem të njihem me ndonjë vajzë për qëllime serioze, mosha e preferuar 24- 34 vjeçe, arsimimi është avantazh por jo kusht. Për të interesuarat të dërgojn sms tek ky nr. cel. 069aw1pgpw. Ju falenderoj dhe ju siguroj që do gjeni një sjellje korrekte e të sinqertë. Faleminderit.

Jam Beni nga jugu me banim ne Tr. 54 vjeç le nr. telefoni per Melisen 51 vjeçe. Cel. Amcdtjpt0p.

Une jam nje djalë nga Vlora banoj ne Shijak mosha 52 vjec i pa martuar asnjëherë jam dhe dua te jem njeri i ndershem dhe me karakter! Me janë afruar disa oferta por un vet nuk kam pranuar sepse dua qe shoqen e jetes ta gjej nga jugu e moshes 45 vjece te jetë sic jam dhe unë vet si tip! Dua te jem besnik dhe i sinqert te kaloj nje jet te lumtur sepse nje fjalë e urtë thotë: besnikeria - sinqeriteti - karakteri - dhe dinjiteti janë pasuria e vetme qe cilido do te marri me vete ne boten tjeter) kush eshte dakort mund te kontaktoj me nr. cel. 0692647199 me nderime Vladimiri.

Zonjës 52 vjeçare nga tirana

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.