Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

(Vijon nga faqja 27) që kërkon një shok ose mik tepër sekret të thjeshtë dhe besnik, ju lë nr. telefoni në redaksi.

Për zonjen që kërkon një zotëri për lidhje të fshehtë nga Tirana në moshen 68 vejç, i lë nr. telefoni në redaksi.

Dua të lidhem me një vajzë rreth moshës 23- 25 vjeçe, kam jetuar jashtë në Romë dhe Paris, kam punuar dhe në media. Aktualisht u riktheva në Shqipëri dhe punoj në shtet. Kush ka dëshirë do tju lutesha që të më marrin në telefon në këtë nr. 0693168639. Me shumë respekt Rezarti.

Jam A. nga Tirana 50 vjeç, trup shumë të rregullt, dhe të plotë, me paraqitje shumë të mirë. Kërkoj lidhje dashurie me një femër që ndihet e vetmuar për një dashuri dhe shoqëri të vërtetë qoftë dhe e martuar apo beqare, do i jap kënaqësi dashuri dhe shoqëri të vërtetë dhe në maksimum për gjithë kohen sa të dëshirojë ajo. Pres sms ose telefonata në këtë nr. tel. 0685930688.

Jam një shok i moshës 58 vjeç, me banim në Tiranë me aktivitet tregëtar, kërkoj një shoqe të moshës 50- 55 vjeçe me banim në Tiranë e paraqitshme e shëndoshë për një lidhje të qëndrueshme. Ky mesazh vlen për gratë që përmbushin këto kushte që janë të divorcuara ose u kanë vdekur burrat, të telefonojnë paradite nga ora 9.3011.00 në mëngjes me nr. tel. 0697672436. Zonja të ndihet komode. LIDHJE VETËM PËR QEJF...

I përgjigjem zonjës qe eshte 53 vjeçe nga Tirana unë jam Bledi nga Tirana edhe une jam per lidhje sekrete. Të mbaj si shpirt dhe lë këtë nr. cel. 0685643596. Ju lutem jo privat. Faleminderit.

Per zonjen 53 vjece qe eshte nga Shqiperia e mesme dhe kerkon nje burre per mik teper sekret i pergjigjem une 50 vjecari punoje e banoj ne Tirane. Lë nr. tel. 0692735200.

Jam nje burre nga Tirana, simpatik dhe i embël, kerkoj per lidhje sekrete nje femer antipatike me kripe dhe aguridhe ne moshen e duhur funksionale! Telefono ne cdo kohe dhe dërgo sms në këtë nr. cel. 0685922581.

Jam një burrë 52 vjec 1.85 i gjatë, 85. Kg. nga Shqipria e mesme jam ne kerkim te nje zonje moshe e imja per lidhje shum sekrete. Cel. 0665354893.

Përshëndetje jam nje djalë nga Tirana 42 vjec kerkoj një zonjë duke i lënë nr. cel. 0686282795 per momente te bukura.

Kerkoj nje femer 20- 30 vjece per bashkejetese ose lidhje miqesore. Jam me arsim te larte i vetmuar banoj ne Tirane ish oficer 55 vjec. Tel. 0692732799.

Kerkoj nje femer te cdo moshe per lidhje miqesore. Jam me arsim te larte 56 vjec i vetmuar banoj ne Tirane. Tel. 0675136199.

Pershendetje. Kerkoj një zonjë per nje lidhje sekrete dhe te gjate nje lidhje korrekte dhe shum sekrete te banoj ne Tirane. Nuk ka rendesi origjina nga mosha 30- 45 vjec. Jeni te mirëpritura ju pres 0696171355.

Jam Eri vjec 37 dua lidhje sekrete me një zonjë fierake, vlonjate ose lushnjare. Lë kët ënr. Telefoni: 0699940658.

Pershendetje jam një 40 vjecar nga Fieri, kerkoj nje lidhje sekrete me ndonje vajze ose zonje nga Fr. Vl. ose Lu. Ju mirepres ne kete nr. cel. 067Gw1MGG0.

I pergjigjem zonjes 52 vjeçe nga Tirana qe kerkon nje shok a mik teper sekret. Nr. im i telefonit është: 0688439764.

Kerkoj nje femer nga Tirana mosha 25-30 vjeçe te pashme per lidhje sekrete per qejf, jam 36 vjeç shume simpatik, sipermarres. Më dërgoni sms ne fillim në këtë nr. tel. vod. 9328798.

Per zonjen nga Tirana 52 vjece jam nje zoteri nga Durresi i ve dua nje shoqe sekret ose per martese kam shtëpite e mia. Prandaj po të le numrin tim të telefonit: 0674940730.

Jam Titi 48 vjec jam per nje lidhje sekrete me nje zonje ska problem mosha mundesisht zonja te jetë nga Elbasani ose nga Fush- Kruja. Cel. 0682421717.

Pershendetje, unë jam një djalë ne kerkim te nje femre per lidhje te hapur, jam 24 vjeç nga Lezha ndersa mosha apo statusi juaj e martuar apo beqare ska rendesi. Cel. 0674661125 ky esht numri im, ju premtoj korrektesi e privatesi.

Jam X lë nr. telefoni për një zonjë për lidhje të fshehtë sekret të plotë 0674403325. Dërgo sms ose telefono që të komunikojmë.

Jam per nje lidhje te fshehte me nje zonje, te jete sekret i plote. Kujt ti interesojë i lë këtë nr. tel. 0692201758. Me dergo sms ose telefono.

Jam 51 vjec dua te kem lidhje me një grua apo nje zonjë per lidhje sekrete. Po lë nr. telefoni: 066jdjgtwd.

Jam 42 vjeç nga Durresi, intelektual dhe me pune te mire. Kerkoj nje lidhje sekrete me nje zonje me norma te rregullta dhe te dije te ruaj sekretin. Cel. 0698752632.

Kerkoje një zonjë per nje lidhje te gjate dhe te fshehtë 0683144938 do jemi sekret i plote. Kujt i intereson telefononi ose sms.

Jam nga El. 40 vjeç, kërkoj nje femer qe di te ruaj sekretin nuk ka rendesi mosha pa interes jam me makine. Më dërgo sms në këtë nr. tel. 0665321530.

Për zonjat dhe gocat qe kerkojne nje mik sekret lë këtë nr. telefoni: 0m7g0dm5jj. Jam 30 vjeç dhe kam këtë nr. cel. 0662292001.

Jam Genti vetem top sekret per zonjat dhe gocat qe kerkojne nje mik sekret lë këtë nr. telefoni: 0m7g0dm5jj.

Per zonjen 53 vjeçe nga Shqiperia e mesme unë Vaso me punë dhe banim ne Tiranë jam i interesuar per nje lidhje sekrete dhe le kete nr. telefoni: 0696397940.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.