Çiljeta me e nxehtë se kurrë

Intervista - - FAQE 1 -

Më në fund përfunduan xhirimet e klipit shumë të përfolur “Gangsta love”, një bashkëpunim mes Çiljetës dhe Noizyt. Për këtë këngë kishte shumë kohë që flitej që kur Çiljeta ishte shtatzënë. Disa xhirime janë bërë qysh atëherë dhe kanë vazhduar deri para pak ditësh ku djali i Çilit këtë herë ishte vetë pjesë e këtij klipi. Flitet se do të jetë një klip-film ku do ketë skena të mirëfillta filmi. Kete here do te shohim një Bonnie and Clydee të vërtetë, por edhe të ngjashëm me çiftin që vite më parë realizoi një klip me temë të tillë, Beyince and Jay Z. Madje Ciljeta edhe veshjen në klip e ka të njëjtë me këngëta ren në fjalë. Beyonce, nje veshje të tillë e ka veshur në turin e saj të koncerteve me bashkëshortin Jay Z , në Run Tour.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.